Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230101) acsati válasza 6030D (#230070) üzenetére


acsati
aktív tag

Rendben akkor ezen nem kell aggódni. Köszönöm :)

#230069 jojjer94: köszi tőled is! :)

(#230102) fulton válasza parandroid (#230087) üzenetére


fulton
addikt

Igazatok volt a kerékpár nadrággal kapcsolatban. Összehasonlíthatatlanul jobb. Kipróbáltam reggel gyors körre 10 fokban a ruhát. Ez a nadrág.. nem is gondoltam volna hogy ez ilyen jó tud lenni, annyi dekás alá meg futot próbálgattam közelébe nem voltak ennek. Q jó tekerni benne. Mintha rajtam se lenne.

(#230103) parandroid válasza fulton (#230102) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hasad nem hideg? Szerszám se ment össze? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230104) fulton válasza parandroid (#230103) üzenetére


fulton
addikt

Nem minden épséges :)
Arra kíváncsi leszek mennyire fognak kihűlni azok a testrészek amik egy három négy órás út után eddig jég hidegek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#230105) parandroid válasza fulton (#230104) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azon az időtávon ugyanannyira. A termodinamikával nem baszakodhatsz csak úgy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230106) zsocy válasza fulton (#230104) üzenetére


zsocy
őstag

Ugyanannyira ki fognak hűlni, vagy még jobban is ahogy egyre hidegebb van. Ez nem a gatyától van, hacsak nem valami tényleg jó thermo cuccot vettél. Amúgy ha esetleg eljutsz a párnázott betétes gatyáig is egyszer, akkor fog csak igazán megnyílni a világ :)

(#230107) fulton válasza zsocy (#230106) üzenetére


fulton
addikt

Értem.
Mit gondoltok, nagyon bő? Bocsi a kezdő kérdesért, Azert vagyok bizonytalan kocsit, mert ha jól tudom ez thermo kabát es nem tudom ennek a típusnak mennyire illő patentosnak lenni hogy tényleg be tusja tölteni technikai szerepét. Nem lenne jó ha pl csak azért mert bő nem működne úgy. Csinaltam pár gyors fotót. Nyaka mintha nagy lenne (Hézag)
[kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#230108) Alg válasza fulton (#230060) üzenetére


Alg
veterán

Ha jól látom ez outis kabát, az minél szűkebb annál jobb, szóval amíg nem lesz túl rövid az ujja/dereka és össze tudod húzni a zipzárt, lehet kisebb méret ;]

A nyakánál meg kell egy vékony csősál és meg van oldva, az én dekásom is kicsit bővebbre van ott hagyva, gondolom hogy...khm... MAMILosabb :DDD testalkattal se szorítson

Ahogy látom neked is olyan problémáid szoktak lenni mint nekem, valami vagy túl rövid vagy túl bő :U

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#230109) jjeahh válasza Hasaggymeg (#230097) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ez de beteg, kész Románia feeling :Y

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#230110) Hasaggymeg


Hasaggymeg
Topikgazda

Vége a szőrös lábaknak, itt az ősz. 🤭

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#230111) parandroid válasza fulton (#230107) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nagy neked. Egy mérettel kisebbet nézz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230112) itouchfan válasza Hasaggymeg (#230110) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én ma még alul rövidben mentem egy Nagykovácsi kört, brutál szép az erdő :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#230113) Hasaggymeg válasza jjeahh (#230109) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kelet Balkán, nyugat Balkán...a Balkán az Balkán, van szotyievés itt is éppen elég. 🤭

#230112itouchfan..kimentem a teraszra és úgy döntöttem fázok. :U Aztán izzadtam is, de 14°C izzadtan lefelé nem volt kellemes még így sem, kezd amolyan őszi, párás, szürke idő lenni így napsütés nélkül. :(

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#230114) zsolti72837 válasza vallas (#230088) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DD :DD :))

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#230115) fulton válasza parandroid (#230111) üzenetére


fulton
addikt

Magam is Úgy vélem Úgy is érzem. Annyi hogy ebben tökéletes a mozgásszabadság két réteggel, az xl es korlátolt volt ha pl felemeltem a kezem es behajlítottam stb... tervben van hogy holnap meglesem megint az xl est 2 rétggel. Jó lenne tudni hogy így is ellátja e maximálisan a feladatát a kabát a hidegben majd.

[ Szerkesztve ]

(#230116) vallas


vallas
senior tag

Kicsit tuningoltam a PAINCAVE-t... :DDD
Vettem "keréktartókat", meg találtam egy polcot azt is felfúrtam a falra, meg hátulra "új" asztal lett, mert a régit levittük az elpasszolt zongora helyére... :D
Még valami hangulat light kell, meg egy nagyobb tv a 24-s monitor helyett


.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#230117) Alg válasza fulton (#230115) üzenetére


Alg
veterán

Én nem szoktam bringázás közben nyújtózkodni ;] :P

Ha nem fúj be valahol a szél (deréknál) akkor melegnek meleg lesz, az izzadtságelvezetés viszont lehet nem lesz olyan mint egy passzentosan illeszkedő méretnél.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#230118) fulton válasza Alg (#230117) üzenetére


fulton
addikt

Ez az. "Nehéz ügy" mert annyira éppen nem nyullékony az anyag. Olyan közepesnek mondanám (ellenben az aláöltözete a NW nek zseniális). Az aláöltözet és a nadrág kétely mentes :)

Köszönöm a veleményeket, holnap meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#230119) fulton válasza Alg (#230117) üzenetére


fulton
addikt

Nem és csősállal fent sem, ujaknál sem éreztem még kesztyű nélkül sem - reggel a test körön. De hát "kánikula" 10 fok volt.
Csak ez a thermo hatás meg amit írsz izadság elvezetés...
Emlékszem mikor felvettem az alá öltözetre kapásból éreztem hogy sokkal melegebb mint a 2XL es... .

[ Szerkesztve ]

(#230120) ZolkoW válasza jjeahh (#230109) üzenetére


ZolkoW
őstag

ez vótmán?
[link] Vittoria Syerra

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#230121) 6030D válasza ZolkoW (#230120) üzenetére


6030D
Ármester

Szövetsűrűséget már nem menő megadni a gyári oldalon sem? Van benne antipuncturesystem, oszt' kész. :U 30e Ft-ért :D
Amúgy mintára ez valami Schwalbe, nem?

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#230122) jjeahh válasza ZolkoW (#230120) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nekem nagyon tetszik a downcountry bringa vonal, de egyre jobban utálom ezeket a downcountry gumikat. Ilyen gumik eddig is léteztek, csak agresszív xc guminak neveztük őket és könnyebbek voltak.
- ilyen volt a régi Nobby Nic, a sajátom 690g-ot nyomott. Sikerült elcseszni az új szériával, már kőnehéz és túl agresszív
- ilyen volt a régi Forekaster, a sajátom asszem 690g-ot nyom, a szélesebb verzió sem volt sokkal nehezebb. Az új már downcountry guminak van csúfolva és közel 1 kiló :W
- ez a Syerra is már inkább trail gumi súlyban van, a gyártó szerint 850g. Mondjuk, hogy elmegy, de még mindíg nem egy pehelysúlyú... Wicked Will dettó.
- vannak még amiket még mindíg agresszív xc-nek neveznek és könnyebbek, pl. Rocket Ron, Cross King, Barzo, Rekon. Már várom, hogy ezeket is fölöslegesen felhízlalják 850g fölé és átnevezzék downcountry guminak :U . Régen miért tudtak jól tapadó, agresszív, viszonylag alacsony gördülési ellenállású, vágás ellen védett és mégis egész könnyű gumikat csinálni és most miért nem megy senkinek, mi változott? :F . Én kérem vissza a régi Nobbyt és Forekastert :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#230123) Hasaggymeg válasza 6030D (#230121) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Hogy is van azzal a szövetsűrűséggel? Mintha nem lenne amolyan simán minél több annál jobb, vagy nem? :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#230124) ZolkoW válasza 6030D (#230121) üzenetére


ZolkoW
őstag

nekem nem rémlik ilyen swábli, viszont ja, meg kéne szoknom, hogy a 70 ajró az már nem húszezer (persze az se kevés, de mondjuk a hülye méretű ducigumijaim is kerültek annyiba, csak még jóval régebbi árfolyamon)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#230125) ZolkoW válasza jjeahh (#230122) üzenetére


ZolkoW
őstag

néha látok apróban régi (az se a legrégebbi persze..hogy miért nem új néven hozzák ki az új mintákat, tiszta hülyék) nobbyt, be is villan, hogy kéne venni :D Nem is adom el a 2.6-osakat. csak izé.. a Ron jobb :B

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#230126) 6030D válasza Hasaggymeg (#230123) üzenetére


6030D
Ármester

Attól függ hogy írják. Mondjuk a 127 tpi lehet jobb, mint a 3/180 tpi, ahol a 3 azt jelenti, hogy 3 réteg 60-as van egymáson. Olyan, mintha nagy lyukú szitákat tennél egymásra. Elméletben lehet jó, gyakorlatban meg tuti elcsúsznak egymáson, így valahol sűrűbb lesz, valahol ritkább. Szerintem. ;)

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#230127) andrisbandi válasza 6030D (#230121) üzenetére


andrisbandi
őstag

60 tpi
Lehet rátapintottál valami érzékeny tulajdonságára.
- Az oldalfal védelme minimális, sziklás terepre nem való, azt írják a tesztben.
Ezen kívül jó.

Dícsérik még az oldal bütyköket, kicsit nagyobbak a mindenes gumikhoz képest, jobb kanyarban
- V. Mezcal-t használok, nem régóta, bevált.
Nem hiányzott még, h bütykösebb legyen.... átlag bringás képességei fölött van magasan a teljesítménye.

Jó részletes teszt;
https://www.outdoorgearlab.com/reviews/biking/mountain-bike-tires/vittoria-syerra
Syerra is a pretty lightweight tire with a relatively thin casing. It has a 60 tpi casing along with an added Anti Pinch-Flat (APF) insert closer to the bead. The sidewalls are very pliable in hand, and there simply isn't a lot of material there to prevent against pinch flats and punctures. On one of our first test rides, we came into a small rock garden a little hot and slammed it into a blunt rock edge on the rear wheel. Air started leaking slowly, but the puncture was just a little too big for the sealant to handle.

Value
Mountain bike tires aren't exactly cheap, and the Syerra falls around the middle of the pack in terms of price. We feel these tires will be the best value for the rider that Vittoria is specifically targeting. If you ride a lightweight bike and you want a light, fast, but still fairly capable tire to complement your down-country exploits, these could be worth their weight in gold.

Conclusion
If you're looking for a lightweight and fast-rolling tire for your down-country rig, the Syerra is definitely a compelling option. This tire's standout features are its low weight and rolling resistance, yet it still manages to hold its own in the corners and in the right conditions. The ideal candidate rides generally smooth and hard-packed trails with occasional moderately loose and chunky sections to spice things up a bit. If that sounds like you, check out the Syerra.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#230128) bardi válasza Hasaggymeg (#230123) üzenetére


bardi
aktív tag

Nagyobb szám könnyebben deformálódik, kis kavicsokon pl egyszerűbben átmegy emiatt, kisebb lehet vele a gördülési ellenállás. A sűrűbb szövet talán a szúrásos defektek ellen is jobban véd, bár ez ma már montin lassan irreleváns.

'92 Honda VFR 750

(#230129) fulton


fulton
addikt

Azok akik 0 - 10 fokban tekernek hogy Oldjátok meg a folyadékpótlást és itt most a folyadék hőmérsékletére gondolok azt olvastam a thermo kulacsok nem jók. Elég kellemetlen lehet több órás út alatt jéghideg folyadékot inni. Link esteleg/vélemény

[ Szerkesztve ]

(#230130) Ringman válasza fulton (#230129) üzenetére


Ringman
nagyúr

sima termosz jó lehet, csak méretben passzoljon.

én pl. egy fel nem használt kormánybandázst tekertem rá: [link2]

ehhez persze meg kell állni

[ Szerkesztve ]

(#230131) Hasaggymeg válasza fulton (#230129) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#230132) fulton válasza Ringman (#230130) üzenetére


fulton
addikt

Nemár megálllllni? ;]

Hasonlóban gondolkodom. Egyelőre bírom de legutóbb is kellemetlen volt a végen már kortyolni.

Termoszos kulacs tényleg annyira rossz?

[ Szerkesztve ]

(#230133) fulton válasza Hasaggymeg (#230131) üzenetére


fulton
addikt

Kecsegtető jövőkép :D Gondolom a kávé az alján maradt ;]

[ Szerkesztve ]

(#230134) Hasaggymeg válasza fulton (#230133) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pedig ebben só is volt...kávé viszont nem. ~30-40% almalé, egy csipetnyi só és bubis víz. :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#230135) ZolkoW válasza fulton (#230129) üzenetére


ZolkoW
őstag

az elite deboyo elég jó, a fém kupakkal különösen, de az kétkezes. a normál kupakkal is jobb, mint a fóliás termó kulacsom volt. (éljen az euró árfolyam.. mostanság nem olcsó)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#230136) andrisbandi válasza fulton (#230129) üzenetére


andrisbandi
őstag

A bringához adott kulacstartóban szorosan benne marad.
Zee Cage II with Tool

Nekem a régebbi van; DEBOYO Thermo Bottle 500ml
Új néven fut, szerintem ugyan az lehet; DEBOYO RACE 550ml

- A termó részét nem használom ki, télen nem is viszem arra az 1-2 órára.
De ha utána olvasol, jókat írnak a típusról.

Régen sima dekás termoszokat használtam inox kulacsnak, azok is beváltak. Jóízű, szagtalan maradt abban is a víz. De a k. tartóban zörögtek, mini gumipókkal szorítottam a vázhoz. ... ez volt a barkács megoldás.... a Deboyo meg a profi lett.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#230137) sebgutkopf válasza varsam (#230053) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Tervben van Kőszeg meglátogatása, mert még nem voltam és tudom a "Patkány bikepark" jó buli. Egy helyi vezető meg igazán jó dolog, szóval köszönöm a felajánlást, jelentkezni fogok. :)

(#230138) sebgutkopf válasza Hasaggymeg (#230123) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Én saját káromon egy dolgot tanultam meg a tpi-ről. A magas érték sűrűbb szövést jelent, amihez vékonyabb szálak kellenek és ugyan jobban terül, de egyben vékonyabb oldalfal lesz, ezért könnyebb kivágni egy kővel. Magas tpi-s gumiből nekem vagy nagyon sok réteges kell, vagy vastagabb szálúból (kisebb tpi) kevesebb réteg is elég.
Ez is a melyik ujjamba harapjak téma.

(#230139) arcitec válasza andrisbandi (#230136) üzenetére


arcitec
addikt

Ez a DEBOYO érdekelne engem is, mert az egyik drága műanyag kissé elszíneződött. Itthon is szinte minden üveg mára már. Azonban mi a súlya és hol szerezted be? Létezik-e nagyobb űrtartalommal? Ráadásul a lezárt kupak az nálam fontos és itt az is van. Köszi....
U.I: Aha, látom van 750ml is.. Most már csak a súlyt kell kideríteni ..
Na és a beszerzési lehetőséget .. OK megtaláltam a HUN forgalmazót, a 750ml súlya 171gr
az 550ml súlya nincs infó... :U

[ Szerkesztve ]

(#230140) andrisbandi válasza arcitec (#230139) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ez meg karcos lesz kívülről. Inox ezüstös felület, nagyon látszik... ha zavar az ilyesmi, nem ajánlom.

Nincs nagyobb szerintem.
Nekem a régebbi kiadás van.. a mostani a hasonló lehet.
- Magassága/súlya;
fém kupakkal; 23cm/334g
müa szopókás; 26cm/304g

Anno mindíg elkapkodták, nehéz volt beszerezni, talán Németből sikerült... de ma már bárhol megkapod, a Dekában is.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#230141) ZolkoW válasza arcitec (#230139) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha el nem felejtem, mérek neked otthon, de a 171g az túl kevésnek tűnik..

kívül karcos lesz, de csak a lakk. mert ezek a gyökérkék lelakkozzák. Egy használat után már csúnya, és érik, hogy lecsizoljam róla az összes lakkot, amit foglamam sincs, miért kellett rá.. igen, a boltban szebben csillog tőle... :U

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#230142) jjeahh válasza sebgutkopf (#230138) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Schwalbe nem értem miért használ 60 TPI szövetet amúgy, mert náluk a vágás elleni védelem, a Snakeskin már a futófelületre is kiterjed, nem csak az oldalfalon van, mint más gyártónál. Szal olyan mindegy, hogy a Snakeskin alatt mennyire masszív a szövet, mert ami a Snakeskint kivágja (semmi), az bármilyen szövetet tönkretenne alatta. Cserébe 120 TPI szövettel jobban csillapítana a gumi. Remélem a Schwalbe Snakeskines megoldását a Maxxis is le fogja másolni, mert egy ilyen gumival én soha, semmilyen hosszú tekerésre sem fogok pótbelsőt vinni. Snakeskint, EXO-t még sosem sikerült kivágjak sziklás terepen sem és a szúrásokat a tej megoldja.

Te amúgy oldalfalat hogy sikerült kivágj? Nem volt vágás elleni védelem? Enduro, DH gumikban tudtommal vannak még plusz rétegek is, EXO+, Apex stb.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#230143) fulton válasza Alg (#230099) üzenetére


fulton
addikt

Nagyon jó idők vannak most. Bringás idő, tegnap is kellemesen hűvös tavasz :D en meg keritést csináltam :D de azt is élveztem olyan jo idő volt rá.
lemértem ismét a kerék kerületét hát még annyi sebességem sincs amennyit eddig mértem, az első kerék kerületét vettem alapul holott a hátsóra tettem a szenzort. 2169 helyett, felülve csak 2150mm. Nem közeledek távolodok :D

(#230144) Lacerta válasza fulton (#230129) üzenetére


Lacerta
aktív tag

És speciel lesz*rom, ha szomjas vagyok, iszom a kulacsomból, akár meleg, akár hideg ami benne van. Bízom benne, hogy a szervezetem megbirózik a termikus feszültségekkel. :DDD

(#230145) arcitec válasza ZolkoW (#230141) üzenetére


arcitec
addikt

Igen akkor lehet lemondtam róla, a 750ml az csak palack és nem hőtartó, azért is fele az ára.
Az 550ml az a hőtartó és azért is kb 10eft, ami nem olcsó. A deka korrektül írja a nagyra, hogy nem hőtartó. Kérdés lehet még a fekete, bár az meg szívja megába nyáron a meleget.
A [bikeinn] szerint az 550ml, 262gr.

6030D: :) Nálam oldaltáska thermikus kialakításban a palackok és akkor kerül elő ha szükséges, igaz túrázom, trekking-el az más kategória, de kinek mi...

[ Szerkesztve ]

(#230146) 6030D


6030D
Ármester

Aki nem iszákos, az viheti hátul a kabátzsebben. Vagy a kabát alá mezt véve a mezzsebben, és rátakar a kabát. Működik. Nyilván nem 7 decit, de laposüveg befér. :)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#230147) Alg válasza 6030D (#230146) üzenetére


Alg
veterán

Kis méretű (félliteres/literes) ivótartály a mezzsebbe, szopókával. Meleg is marad, inni is lehet :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#230148) fulton válasza Alg (#230147) üzenetére


fulton
addikt

Az is egy jó opció. Nekem picit már futurisztikus :D es olcsóbb is gondolom

[ Szerkesztve ]

(#230149) 6030D válasza Alg (#230147) üzenetére


6030D
Ármester

Teszel bele valami narancsos izót, a járókelők azt hiszik katéterzsák, te meg vígan kortyolgatsz. :DDD

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#230150) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Az új alu xc, Race 720:

A szokatlanul alacsony nyeregvázcsövet nem értem, de amúgy elég modern lett a geo, 100mm merev xc fronton szinte futurisztikus :D

És a karbon púpos trail:

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.