Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#227851) zsocy


zsocy
őstag

Ma valahonnan lett 2 órám, feltekertem Pákozdnál az ingókövekhez. Még mindig gyönyörű :)
Hogy valami talán másoknak is érdekes tartalom is legyen ebben a postban, a Sunrace RDM900 1x9 rendszer a kínai integrált hajtással és hátsó sorral hibátlanul teszi a dolgát, szépen és pontosan vált :)
Lábas-kormányos :

[ Szerkesztve ]

(#227852) álmodom? válasza zsocy (#227849) üzenetére


álmodom?
kezdő

meg mindenki...

Köszi a tanácsokat, segítséget! :R

Nem betétes gatyóval tekerek, de ezek után beszerzek egyet és kipróbálom.
A nyerget előre toltam, állítottam rajta és változtattam a cipőn a stopli helyzetén is. Kipróbálom így, ha rá tudok majd ülni. :D

Jelentem a routerem jól működik, csak kicsit csúnya :)

Egyébként ez a nyereg van rajta:

Ugyanennek a gyártónak van ilyen is:
(jobban párnázott)

(#227853) Hasaggymeg válasza zsocy (#227851) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Olyan lámpám volt nekem is, faxa a fénye csak nekem hamar letört róla a műanyag rögzítő sín...kiszakadt a csavarja a lámpa fémtestéből. :U Kici kínai... :DDD

#227852álmodom?...minél párnázottabb annál rövidebb ideig jó, pár 10 perces városnézésre, max 1-2 órára jó a "fotel" is, de hosszan tekerni kevésbé párnázott kell.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227854) m72 válasza fulton (#227828) üzenetére


m72
tag

Lehet, hogy változott a felület az utóbbi időben, mert én tuti nem írtam be km futást. Felvittem alapértelmezettnek a kerékpár tevékenységhez a bringát, beírtam, hogy visszamenőleg mikortól. Ezek után beírta magától a bringa futásteljesítményéhez az adott dátumtól az összes kerékpár tevékenység göngyölt futását. Én egyébként az autós logikához hasonlóan jegyzem az alkatrészek futását. A Connectben csak a teljes bringa futását naplóztatom, a telefonomba meg felírom, hogy mit milyen km számláló állásnál cseréltem.

(#227855) zsocy válasza Hasaggymeg (#227853) üzenetére


zsocy
őstag

Igen, ilyen lámpád volt, én is a te ajánlásodra vettem, a te linked alapján :)
Nekem még bírja a sín pedig sokszor szedem le és teszem fel. A fénye meg teljesen jó, tölthető, szóval mégegyszer köszi az ajánlást, nekem teljesen bevált a cucc :)

(#227856) zsamiatt válasza Hasaggymeg (#227853) üzenetére


zsamiatt
őstag

Jobb a kemeny + parnazott also kombo? Ez nagyobb sulynal is igaz?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#227857) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok jobb pedálnál, a hajtókanál beletörört a csavar a menetbe és a dísz lepattant. Az a baj hogy ott egy bafang motor van, szóval nem egy egyszerű laza párezer forintos shimano hajtókarról beszélünk.
Képek:
[link]

(#227858) ZolkoW válasza Mr. Erikszon (#227857) üzenetére


ZolkoW
őstag

Kapcsolódik kérdés hozzá? :)

Nem látom, van-e funkciója, vagy akadályoz-e bármit, ha ki akarod bányászni, szerintem csak a megfúrás + csavarkiszedő szerszám jön szóba. Szerencsére alu, azt gondolom, hogy mennie kéne.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#227859) Ringman válasza ZolkoW (#227858) üzenetére


Ringman
nagyúr

újabb példa, hogy alu csavaroknak semmi keresnivalójuk egy biciklin.

szerk: én is törtcsavarkihajtóval próbálkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#227860) 6030D válasza ZolkoW (#227858) üzenetére


6030D
Ármester

Mondjuk ha mákja van, és monoblokk elven működik, akkor lehúzóval lejön a hajtókar, és talán kiáll még egy kicsi a menetes részből, amit fogóval meg lehet fogni. Csavarlazítós áztatás után.

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#227861) padzso válasza arcitec (#227848) üzenetére


padzso
tag

A Muc off-nál is ez van. Valahogy nem volt ingerenciám a gyári zsírral koszolni. Ahogy kérte, a gyári adag elfogyása után, újabb kenést kapott. Persze előtte folyamatosan törléssel tisztogatva lett a lánc. Idővel úgyis átveszi a helyet a második kenőanyag.
Próbálok vigyázni a láncra, nem váltok terhelés alatt, nincs keresztbejáratás, de egyelőre majdnem 100kg-ot mozgat a lánc, szóval eleve hátrányban vagyok. :)

(#227862) Runner_fxr válasza ZolkoW (#227858) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Annyiban talán kapcsolódik, hogy ha megfúrod és véletlenül szétmegy a menet a tengelybe, akkor nem egy 3-4 ezer ft-os monoblokk, hanem egy komplett motor megy tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#227863) Mr. Erikszon válasza ZolkoW (#227858) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Jelenleg nem akadályoz, viszont a bafangot 6000 kilométerenként leszedem szervizelésre, akkor viszont akadályozni fog.
(kb félévente)

(#227864) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Nézelődök kazetta téren, a közel jövőben tervezett kerék upgrade miatt.
A 10 sebesség nekem elég, most ami van az 11-46.
Kérdésem hogy van e 10-52 10 sebességesben, vagy ahhoz mindenképp 12-re kell váltani?

Agy téren a Hope Pro 4 lesz a befutó.

(#227865) Mr. Erikszon válasza Mr. Erikszon (#227863) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

ha jól tudom az a csavar ott normál menetes.

(#227866) f4lcon válasza FeRRaR1 (#227864) üzenetére


f4lcon
őstag

10 sebességben 11-46 a legnagyobb, amivel eddig találkoztam (pl M4100 Deore is létezik ebben a méretben)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#227867) Ringman válasza f4lcon (#227866) üzenetére


Ringman
nagyúr

microshiftnek van 11-48-asa is. [link]

(#227868) Hasaggymeg válasza FeRRaR1 (#227864) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Kínai van...minden...is. :DDD (persze venne a faxom ilyent :U )

#227857
Mr. Erikszon...jobbat én sem tudnék, 3-as éles vasfúró, könnyen irányítható aksis fúró alig nyomva kezdje szépen meg a lyukat, befúrni fél cm-t majd egy ilyent behajtani menetiránnyal ellenkező irányba, hogy kihajtsa. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227869) f4lcon válasza Ringman (#227867) üzenetére


f4lcon
őstag

wow nem tudtam.
csak Shimano / Sram / Sunrace vonalat néztem, eszembe se jutott, hogy Microshift-re ránézzek
tartósságra azért kíváncsi lennék.. :F

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#227870) arcitec válasza padzso (#227861) üzenetére


arcitec
addikt

Nem értek egyet, mert számomra a Muc-off maximálisan bevált. Annyi a tapasztalatom vele, hogy 2x(2 kör) kell a szemeket megkenni egy-egy lánc "karbantartásakor". És sokáig jó, most tisztítottam 400km után és még teljesen rendben volt, nem szedte össze a koszt.
A gyári zsírral nem keverném, ha az "csereérett" nyilván ki kell mosni a láncot(nálam ez a tisztítás). ;) U.I: No és igen a lánc és a hajtás is teljesen rendben van...
(Az, hogy zajos, netalántán zörög, ezek nem ismert fogalmak, surran, siklik ;] .)

[ Szerkesztve ]

(#227871) Gaben92 válasza FeRRaR1 (#227864) üzenetére


Gaben92
őstag

A Hope Pro 4 jó cucc. :K Ha oda keveredek, hogy fűzetni kell akkor én is azt fogok rendelni szerintem, kivéve ha lesz valami kihagyhatatlan DT350-es komplett felni.

Az M5120 váltó ami neked van hivatalos spec alapján 46T-ig megy szóval nálad ki van maxolva a dolog jelenleg. 10-51-hez (gondolom arra gondoltál mert 10-52 nincs) már 12 sebességre kell váltani, ott viszont már más a freehub szóval még agy rendelés előtt gondold ki. A Pro 4 kapható HG aggyal ami neked kell most és MicroSpline verzióban is ami a 12 sebességes kazettához kell és maga a freehub cserélhető ha esetleg most még maradnál 10 sebességnél és később váltanál 12-re viszont úgy kell vadászni és ha találsz akkor is kb 80€.

Mod: A korábban írt Microshift 11-48 még amúgy működhet. A hivatalos 11-46 átfogás amit a Shimano ír azért annyi met ők azt gyártják de külföldi fórumokon volt téma, hogy a GS mechanikák is többet át tudnak fogni kicsivel mint a hivatalos, szóval simán benne van, hogy az M5120 még át tudja fogni gond nélkül a 11-48-at de biztosra nem merek mondani semmit.

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#227872) ZolkoW válasza Ringman (#227859) üzenetére


ZolkoW
őstag

volt egy Hope nyeregbilincsem, annak alu a csavarja, 8-as körüli, mégis eltört. még jó, hogy otthon. Küllőanyából mondjuk van pár most is ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#227873) ZolkoW válasza Hasaggymeg (#227868) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem működik a link nálam, de ha az, amire gondolok, az eleve balra megy befele, ki van ez találva. fúrás előtt pontozni, vagy ha érzékeny az a rész (a motor miatt), akkor mini gravírozóval bejelölni a fúró helyét..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#227874) FeRRaR1 válasza f4lcon (#227866) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Shimano Deore M5100, 30T steel ring, Boost, 175 mm length
Shimano Deore M4100, 11-46, 10-speed

Ez a gyári páros, akkor lehet hogy elöl lépek fel 32 vagy 35-re.

XT 10-51, elöl 32 12-es szett pl egész jónak tűnik nem veszítesz a lassú hegymenetben, sőt talán nyersz egy minimálisat, viszont tempónál is tudsz még feljebb váltani.

Igazából csak olyan volt hogy gyorsabban mennék lejtőn és feljebb váltanék még 1-2 fokozatot. Az alsókkal semmi gondom, a legkisebb fokozat mindenhol elvitt eddig.

Csak így akkor váltó csere is lesz meg az egész dupla kiadás a hajtásra, akkor lehet hogy kivárok amég kihullik valami alólam :DDD

No nem kell félreérteni, tudok gyorsabban tekerni, tényleg minimális hiányérzetem van csak. Opciókat mérlegelek a kerék építéshez.

Ringman

Nem tűnik rossznak, akkor maradhat a hajtás nagy része, esetleg elöl egyel nagyobbra cserélem.

Még alszok rá párat, de egy XT hajtás + új kerékszett már több lenne mint a bicaj akciós ára amennyiért vettem...

Hasaggymeg

Sajnos out of stock, így nem opció :DDD

Gaben92

Még rakom össze fejben hogy mit mivel kéne, hogy felelne meg legjobban az igényeimnek. Nem sürgős, csak legyen egy elképzelésem, esetleg elkezdem berendelgetni a cuccokat mikor mi akciós.

[ Szerkesztve ]

(#227875) jjeahh válasza FeRRaR1 (#227864) üzenetére


jjeahh
nagyúr

11 sebességgel meg lehet oldani a 11-51-et m5100 szettel.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#227876) FeRRaR1 válasza jjeahh (#227875) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Inkább a 10-es érdekelt volna a tempó miatt, a 46-al nincs semmi gondom. Még megálmodom hogy meddig szükséges elmennem az egésszel. Lehet hogy elöl váltok egyel nagyobbra és le van tudva az egész. Igazából sűrűbb fokozatokat nem szeretnék, sőt még ezt is ritkítanám, széthúznám picit hogy ritkábban kelljen 2-3 fokozatot ugrálnom.

Gaben92

Ugye ehhez majd csak a kupakokat kell lehúznom és cserélni a végeket. Pár másodperces mutatvány a 141 boostra alakítás. Igazából a hazai piac támogatása miatt nem ástam bele magam jobban a DT témába. Hope Angol gyártó, tetszik amit és ahogy csinálnak.

Ezt lehet be is rendelem a következő vásárlással, mert nem hiszem hogy olcsóbb lesz valaha. Pláne a mostani gazdasági környezetben...

[ Szerkesztve ]

(#227877) zsocy válasza Hasaggymeg (#227868) üzenetére


zsocy
őstag

Nekem meg pont ilyen kínai fostokmány 9 sebis 11-50 sor van a bringán és már én érzem magam kellemetlenül, de működik. Nem dobja a láncot, nem törik, nem kerreg, nem kattog, csak felvisz a hegyre. Megvan már egy éve, mondjuk tőlem nem kap olyan terhelést mint tőletek kapna, de annyira nem tünik rossznak.

Persze FeRRaR1 bringáján ciki lenne egy ilyen olcsó kínai sor, de az enyémen elfér.

[ Szerkesztve ]

(#227878) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!

Erre valaki??

[Soultrapp]

(#227879) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Sziasztok!

Aki csinált már hajtóművön kis lánckerékcserét.
Ki kell szedni a hajtóművet vagy lehet a helyén is csinálni?
Shimano 105 (FC-R7000) az alany.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#227880) -=RelakS=- válasza Mezga Aladár (#227879) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hogy piszkálod le a kis lánckereket a hajtóműről, ha nem szeded le?

Én Octalink-es monti hajtóművön cseréltem kis és közepes lánckereket, de ahhoz le kellett szedni a jobb oldalt. A csavarok is a váz felől érhetőek el.

Update:
Mondjuk úgy nézem, ha belülről le tudod csavarni a rögzítő anyákat, akkor a nagyobb lánckerék is lejön. Úgy már lehet esélyet kipiszkálni a kisebbet a helyéről, de tudja fene, ki kéne próbálni :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#227881) Ringman válasza Mezga Aladár (#227879) üzenetére


Ringman
nagyúr

ki kell szedni, nem tudod a nagy lánckeréken átfűzni a kicsit :)

pár perces művelet és akkor az újrakenést is letudod.

(#227882) Mezga Aladár válasza Ringman (#227881) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ezen a hajtóművön ha bontom a csavarkötést akkor az mind a nagy mind a kis lánckereket bontja. Tehát csak a hajtókar és a négyágú csonk marad a helyén.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#227883) -=RelakS=- válasza Mezga Aladár (#227882) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Hasonló hajtómű [video], a figura inkább leszedte.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#227884) Mezga Aladár válasza -=RelakS=- (#227883) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Kösz szemléletes a videó. Én is leszedem kompletten.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#227885) Ringman válasza Mezga Aladár (#227882) üzenetére


Ringman
nagyúr

tiagra ugyanilyen, én mindig kiszedtem, a nagy tányért elfordítva lehet leszedni a karról.

(#227886) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Mekkora nyomást bír a monti gumi? [video]

Ez az állat 8 bar fölé fújta a kerekeket :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#227887) Hasaggymeg válasza zsocy (#227877) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Mi az,hogy ciki?! Ki nézi a sor gyártóját?! :U

#227879
Mezga Aladár...én a Shimi 105 R5800-nak simán kicseréltem leszedés nélkül. :)...nem szedném le ha nem muszáj, egy zárt csapágyan amúgy sincs mit zsírozni. :F

#227878
soultrapp...biztos van gravel melkynél nem lenne gond a 125kg, de, hogy aztán az van-e 400-ért azt már nem tudom. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227888) zsocy válasza soultrapp (#227878) üzenetére


zsocy
őstag

Most utálni fogsz nagyon, de a 125 kg-ot egy gravel sem bírja majd hosszú távon. Lehet röviden sem, meg kell nézni adott bringa terhelhetőségét.

Igazából a manualja szerint a SUP sem bír el téged :
"Each of our bicycles is constructed so as to be capable of bearing a maximum total load (the total weight of the bicycle itself, its
rider and load).
Kid’s Bicycles: up to size 20“ - 45 kg, up to size 24“ - 60 kg
Road and MTB: 115 kg
Trekking and City Bikes: 140 kg
E-bikes: 145 kg"

400K körül talán valami belépő gravelt tudnál venni, vagy használtat. Sajnos a piac is őrült, plusz mindenki gravelt akar, ezért azokon még extra felár is van.
Persze ha találsz egy szimpatikus darabot linkeld be, szívesen megnézük neked, de 125kg-hoz talán inkább egy masszív trekking illene.
Vagy tartsd meg a montit, sz@rj a súlylimitre, tegyél rá túrásabb gumikat (pl. Schwalbe Marathon), és máris jobban gurul majd aszfalton :)

(#227889) Mezga Aladár válasza Hasaggymeg (#227887) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Módosítok a terven. Nekikezdek és ha nem megy akkor kiszedem a hajtóművet. :)

#227888 zsocy
Most utálni fogsz nagyon, de a 125 kg-ot egy gravel sem bírja majd hosszú távon. Lehet röviden sem, meg kell nézni adott bringa terhelhetőségét.

A gravel masszívabb mint az országúti. Nekem egy Merida Scultura 400 outi van Mavic kerékkel. Én 116/117 kg voltam és vagyok. A bringával megtettem eddig 20000 km.
A gyári gagyi kerék kicserélése után semmi probléma nem volt a bringával.
Szerintem egy jó gravel simán fogja az érdeklődő szaktársa bírni.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#227890) ZolkoW válasza Ringman (#227881) üzenetére


ZolkoW
őstag

a középső asszem, lejön, a kicsi kétlem, hogy átfér a karon.
1tányéros 36-ost már cseréltem megbontás nélkül.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#227891) Gaben92 válasza FeRRaR1 (#227876) üzenetére


Gaben92
őstag

Fejből nem tudom hirtelen de úgy rémlik 141-ben csak az i9 hydra rendelhető, a Hope-hoz pedig csak QR kupak csere kell. Utánanézek pontosan azért majd.

A váz elől 32-es tányért bír el maximum szóval annál feljebb ne gondokozz semmiképp. Gyakorlatilag amiben te gondolkozol most az az XC9 gyári felszereltsége. Elől 32-es Narrow-Wide hátul 10-51 (mindegy milyen) és M8100 SGS váltó.

Mod: Na géphez kerültem, úgy van ahogy mondtam. Boost 148-as HUB kell és hozzá megrendelni a megfelelő conversion kit-et ez alapján tehát a HUB238 kell neked. Bike24-en kapható csak épp nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#227892) Hasaggymeg válasza zsocy (#227888) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Pont azért bírja el majd amaz aniért ez a mostani is, túl vannak ezek biztosítva, ha a súlylimit alatt maradsz akkor 100% ne törjön alattad.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#227893) FeRRaR1 válasza Gaben92 (#227891) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Őszintén ott vagyok hogy elöl kap egy 32-eset és elleszek vele. Az 51 nem annyira érdekel, csak a 10 oldala, de akkor azt kb elérem a 32-es elsővel gondolom. Meg persze apróságokról beszélünk, most se vagyok messze a számomra tökéletestől. Ami úgy gondolom egy elöl 32 hátul 10 sebességes 10-48 lenne nekem. De ugye ez kb nemlétezik. Akkor már inkább gyorsabban tekerek arra a kemény 20-30 másodpercre amég gyorsabban megyek lejtőn.

Itt is kapható több helyen, de majd még kontaktálok velük vásárlás előtt szerintem. Amennyiben nem fent lennének a világ másik felén, lehet el is mentem volna hozzájuk :DDD

Felniben 27 - 30mm belső perem távolságban gondolkozok. Szegecselt dupla falú, mik az ajánlottak?

(#227894) zsocy válasza Hasaggymeg (#227892) üzenetére


zsocy
őstag

Hát, ha elbírja akkor elbírja. Én sem vagyok pehely, mégis elbír minden. Akkor már csak találni kellene neki egyet 400K körül. :DDD

(#227895) Ringman válasza FeRRaR1 (#227893) üzenetére


Ringman
nagyúr

32-11-gyel ki lehet hajtani 35-38 km/h-t, az mire nem elég? :)

(#227896) Fall-N válasza Hasaggymeg (#227892) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnos nem mind. A Facebook csoportban egy srác alatt tört el a Cube Attention 29"-os váz, 4 évesen. Írta a srác, hogy 100+ kg ő + csomag cipelés. Mégcsak nem is a hegesztés mentén tört el, hanem a felsőcső a nyeregcső előtt.

(#227897) parandroid válasza Ringman (#227895) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Terepen kb bármire, hacsak downhill közben nem akarsz beletekerni. Nem értek hozzá, de el tudok képzelni ilyen szitut. Országúton lófaszra nem, ez olyan, mintha az országútin elszállna az első átdobód, és elöl csak a kistányérod lenne. Ilyenkor kézzel át szokták tenni a láncot a nagytányérra, és inkább azzal másznak, mint kistányérral haladjanak, szerinted miért? :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227898) Gaben92 válasza FeRRaR1 (#227893) üzenetére


Gaben92
őstag

Szerintem bőven jó lesz a 32T/11-46. Az M5100-on rádásul cserélhető a tényér szóval kb 20€-ból megvan a művelet.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#227899) soultrapp


soultrapp
senior tag

Köszi mindenkinek a választ!!

Pontosan ettől tartottam én is,hogy sok a súlyom hozzá.
Kb mindegyik gravelnél 110kg-ot láttam írva a max terhelhetőségnél.
Azért a jelenlegi Superior mtb sokkal erősebbnek tűnik.

Ezen még agyalnom kell akkor.
Ha mondjuk 400ról 500ra emelném a keretet,akkor tudnátok esetleg ajánlani valamilyet???
Fogalmam sincs melyik márka jár ebben az élen.

[ Szerkesztve ]

(#227900) szuszinho


szuszinho
őstag

Megvan a bűnös:
[kép] még jó, hogy megvan a gyerekkád :DDD
[kép] meghúztam fogóval, picit eresztett, aztán megpörgettem. Remélem jó lesz.

soultrapp:
Diéta :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.