Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114251) HEAHEA válasza jjeahh (#114229) üzenetére


HEAHEA
tag

Találtam egy videót, ami a kerékpár hajtómű kopásának megállapításában segít.

(#114252) kentucky válasza zoli03 (#114249) üzenetére


kentucky
őstag

Basszus ezt nem tudom, hogy nem láttam, sokkal jobb. Köszi szépen :)

(#114253) cozmo válasza Napfénysüti (#114217) üzenetére


cozmo
őstag

Én most rendeltem egy fekete reba teleszkópot, erre ez jött. Ennyit a chain-reaction ról. Színvak az összes. Mindenkinek mást küldenek a kommentek alapján. :W

Ugyanitt fekete vagy narancssárga telo matricát vennék!

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#114254) 6030D válasza ígyvanferi (#114246) üzenetére


6030D
Ármester

Még tudsz venni ugyanolyan áron, múlt héten raktam be a linket. Summer17 kuponnal -10 euro, meg ha össze tudsz pakolni ~60 eur fölé, akkor ingyen hozzák.

inifini: én ezeket versenyre veszem főleg, de ott: nem távot nézek, hanem időt, és mivel spúr vagyok, ezért ahány megkezdett óra, annyi zselé megy egy kulacsba+izo (biotech hypnotic, kb placebo...)+sótabi belseje. Ezt felöntöm vízzel, így van fél liter tömény cucc. És abból szopok mindig egy kortyot, figyelve, hogy az idővel arányosan fogyjon. Másik kulacs csak víz, frissítőn is csak azt töltök, meg iszok. E mellé van még egy zselé a zsebben. Dunán próbáltam, hogy bemelegítésnél is tolok egyet (kb fél órával rajt előtt), de azt úgyse érzem, mert az elején visz az adrenalin. Előtte másfél nap tészta (most tojásos nokedli volt :) ), meg aznap reggel a szokásos reggelitől a rajtig 1,5-2 l víz (ha van, akkor Magnesia). Sok helyen írják, hogy akkor vagy hidratált, ha a start előtt 5 perccel el kell menni vizelni. Na ez, amíg nem szólítanak be, nehezen kivitelezhető kultúráltan... Eddig ez a bevált recept, de még fejlesztgetem. BCAA-t edzés közben rakok a kulacsba, de inkább csak az íze miatt. Az egy olyan dolog, hogy elméletben jó, gyakorlatban nem veszed észre. De ez mind olcsó placebo, így nem érdekel. ;)

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

(#114255) pc360 válasza cozmo (#114253) üzenetére


pc360
addikt

Miért, ez mi?

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#114256) Zsohi válasza pc360 (#114255) üzenetére


Zsohi
őstag

Kék Reba. :DDD

(#114253) cozmo: Netszerte tonna számra lehet kapni matricákat, még minőségre is sokkal jobbak, mint a gyári.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#114257) BurgBurg válasza VANESSZA1 (#114215) üzenetére


BurgBurg
tag

Ne aggodj, megkapod, Sajnos ez mindennapos, itt is valszeg az van hogy a csomagod mérete a szuk keresztmetszet, tudom h nem vigasztal. Szoval ez benne van a nagy csomagoknál.

(#114258) BurgBurg


BurgBurg
tag

Sziasztok!
Tervez vki augusztusban Transalpin/Transfogarasin tekerni? Esetleg másol?
Burg.

(#114259) jjeahh válasza zoli03 (#114250) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tudom, lehet, azt nehéz cserélni? Drága alkatrész? Láncnyúlásmérő berendelve.

HEAHEA: Most hang nélkül tudtam megnézni, így sokat nem értettem belőle, de asszem letesztelem egy új láncal, az olcsóbb. Amúgy is ki akartam próbálni az Sram láncokat. :R

BurgBurg: Én mennék, csak messze van (220km) és nincs autóm. A kva helyi vonatokon meg nem lehet bringát szállítani. No meg tériszonyos vagyok és azok az utak... brrrrr :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114260) BurgBurg válasza jjeahh (#114259) üzenetére


BurgBurg
tag

Mi a gond az utakkal?

(#114261) jjeahh válasza BurgBurg (#114260) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azokkal semmi, velem van a gond :D . Durván tériszonyos vagyok és ott gyakran 2000 méter magasságban szakadék szélén kanyarog az út, meg van vagy 580 híd/viadukt rajta, félek, hogy magam alá pakolnék :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114262) trialboj válasza jjeahh (#114259) üzenetére


trialboj
őstag

Nyúlásmérőből olyat vásárolj amin van egy hiteles márka bbb/xtools szint legalább. A kínai neve nincs dolgok nem jók, mert ott semmi garancia nincs rá hogy precíz lesz.
Éh ha egyszer megvan akkor nem elég félévente csekkolni, nekem a trek bringámon gyorsan szétpkopott a lánc az utolsó pár 100kmen, és elcseszte a sort is, azóta az új lánc darál 1 picit, 1-2 sebességben.

A kazettatestet nem olyan nagy meló megnézni, és szétszedni, viszont hogy hol találsz egy pont olyat mint a tied azt nem tudom. Hasaggymeg, előszeretettel mókolja a sajátját közel majd havi szinten, szóval ő biztosan tud majd benne segíteni.

Az sram lánc csak magábal, szerintem azon kívül h drágább nem sok előnyét látod. Én ajánlom a teljes sram hajtást, ha van rá lehetőséget egyszer próbáld ki, min x5 szintet, de x7 és x9 az ajánlott. Sajnos újonnan már csak x9et lehet beszerezni a többi kifutott, de ha nekem teljes hajtás csere kell majd akármilyen precíz az slx, váltani fogok, mert az sram kényelmesebb, (nem mellesleg a 2013as x7 modellben is van egy brutál rugó, ami szépen feszíti a láncot, a 2015ös xt meg úgy csörög mint egy kolomp a rázós lefeléken)

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#114263) jjeahh válasza trialboj (#114262) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én olcsóban vettem az Sram láncot, mint a KMC-t meg Shimano-t, hogy beválik-e, azt majd meglátjuk.
BBB láncnyúlás mérőt rendeltem.
Hasaggymeg-nek nem holmi belépő kazettája van, hanem xt tudtommal, az nekem tuti túl zsebbenyúlós :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114264) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Ha lehetséges szétszedném, belenéznék az agyba is ha érdemes... miről ismerem fel kívülről, hogy iparis vagy kónuszos? :B . Csak mert különböző szerszámok kellenek.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114265) bringasisti válasza jjeahh (#114264) üzenetére


bringasisti
őstag

Ipari egyben van a kónuszos szetgurulnak a golyók. Anya van a tengelyen

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#114266) cozmo válasza Zsohi (#114256) üzenetére


cozmo
őstag

Hol érdemes telómatricát venni? Egy mítosz szerint egy magyar srác is csinál valamelyik fórumon :U Na de hol van? Borzalmasan nem megy ez a kék telómatrica a a bringámhoz. :W

(#114264) jjeahh: Iparis agyakon nincs kónusz állító csavar az agy tengelyén.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#114267) jjeahh válasza bringasisti (#114265) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& cozmo: Ok, kösz, szerintem kónuszos lesz, remélem nem tévedek.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114268) Because


Because
őstag

csili-vili a mosdás után és már végre 1x, még tervben van egy Mosso M6-os villa a teljes összhangért :D

(#114269) jjeahh


jjeahh
nagyúr

No, berendelve egy rakás apróság: halálfejes markolat, mert olcsó és miért ne :DDD , egy drótos Nobby Nic előre és hátul marad egyelőre a Smart Sam, mert frankón gurul és nem kapar el emelkedőn sem, aztán ha elkopik oda is lesz valami más, egy WTB Volt Comp nyereg, mert nem drága és tetszik a formája, remélem kényelmes lesz, ha meg nem akkor a haverom valszeg átveszi, 2db occó MarshGuard másolat sárvédő haveroknak, Sram lánc powerlink-el és 6db különböző szerszám, egy része kínai, a többi BBB. Remélem minden frankó lesz... Ezzel a nyeregtáskával nincs tapasztalata esetleg valakinek? Egész frankónak tűnik képeken, valszeg beleférne pár szerszám és egy ultrapicire összehajtogatható felső.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114270) Toobee válasza jjeahh (#114269) üzenetére


Toobee
veterán

Most cseréltem markolatot, én ezt a Bontrager-t választottam. Remélem vasárnap ki tudom próbálni, plusz jön a Fox kesztyűm is. Még a motoros időkből maradt egy Bomber, de már nagyon kivan szegény, igaz lehúzott mellettem úgy 8 évet.

https://barbieripnk.hu/

(#114271) Talala


Talala
senior tag

Szerviz előtt életem legrosszabb vételét próbáltam helyrepofozni annyira amennyire itthon tudom. Az a bizonyos GIANT, valaki lehet emlékszik a siránkozásomra. Új nyereg, első hátsó tárcsa + betét (betét csak hátra, keveset rendeltem XD, de az első bőven jó volt még szerencsére).
Első keréknél gond nélkül ment minden. A hátsó keréknél már nem annyira. A tárcsa rögzítő csavarok szétbarmolva, élmény volt leszedni a tárcsát. Megoldottam, pofa csere is sima ügy. DE mikor vissza akartam rakni a kereket nem fért be a tárcsa a pofák közé???!!! Ilyen előfordulhat? A pofa távolságot a legnagyobbra állítottam és a régi betét kivétele után hátra nyomtam a munkahengereket amennyire tudtam. Sokadik próbálkozásra és már féltem hogy eltörök valamit annyira feszegettem a munkahengereket, de bement a kerék a helyére. Most súrlódik a tárcsa... Szerdán megy szerelőhöz. hátsó váltó beállítás, fékfolyadék csere, légtelenítés, centírózás stb.

(#114272) jjeahh válasza Toobee (#114270) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Az alis kesztyűt elfogadnám, bár valszeg ilyenkor izzaszt. Amúgy a szilikon markolatokat nem pont azoknak ajánlják, akik nem hordanak kesztyűt? :DDD . Nekem itt az Esi Grips markolatokat ajánlták, de állítólag a szilikon sokkal hamarabb szétmegy mint a gumis grip-ek, így lemondtam róla, legalábbis annyiért amennyi, nekem legyen tartós is :B . Ha nagyon kiábrándulok a kínai markolatokból, akkor esetleg egy Race Face Half Nelson-t vagy Funn Hilt marcsát valszeg bepróbálok...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114273) Hachiko95 válasza jjeahh (#114269) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Nekem most érkezett meg egy nyeregtáska, ez is roswheel [link], nekem tetszik, nem egy igénytelen darab.
13 nap volt a szállítás, ez az eladó elég szűk(gyors) határidőt adott meg.

Annyiban különbözik az ebay-es képektől, hogy belül kék betét van néhol, de kívül ez sehol nem látszódik. Kívülről olyan, mint a képeken.
Kép: link

(#114274) jjeahh válasza Hachiko95 (#114273) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ja, ezt is nézegetem, de a másik dizájnja valamivel jobban tetszik. Mondjuk ha tényleg 1.2L, akkor inkább ezt venném én is, bár nagyon gyanús, hogy ez az adat kamu, pedig mindenhol ezt írják.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114275) tacto válasza jjeahh (#114272) üzenetére


tacto
aktív tag

Nem egészen ugyanez mármint szilikon, de nálam a Ritchey WCS szivacs (neopren, vagy mi) gripek hihetetlen jól bírják, és soha kesztyű nélkül nem tekerek. (Sőt, hosszúban kellene, mindig elhatározom, majd egyszer).

(#114276) Stanlee


Stanlee
őstag

Sziasztok! Tudnátok segíteni, hogy lehet-e kapni valahol cantilever fékhez ilyen kiegészítő bizbasz nemtudom milyen alátétet?

Itt a német webshop hozzá.

[ Szerkesztve ]

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#114277) HEAHEA válasza jjeahh (#114259) üzenetére


HEAHEA
tag

Hang nélkül nézted meg? :D
A videónak az a lényege, ha még nem sikerült hanggal együtt megnézned, hogy kialakítás miatt is lehet tompa egy fog. Úgy ellenőrizheted, ha az adott fog szemközti oldalán lévő fog is tompa, akkor igencsak nem hibás, kopott.
Egy fotós kérdés: kerékpáros első lámpa fényerejének bemutatásához milyen beállításokat ajánlasz éjszakai képnél, ami hűen tükrözi a látottakat. A kép egy Lumix G6-tal készülne.
cozmo : Runner készítettet matricát a telójára : itt írt róla.

(#114278) jjeahh válasza HEAHEA (#114277) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Kösz! Közben megnéztem újra.
Az a fránya g6... az enyém nemrég halt meg :D . Amúgy nagyon kezes gép volt, csak a mostoha körülményeket, túl sok strapát valszeg nem bírta. Én kezdetnek A módban próbálkoznék, csak annyira rekeszelj amíg szép éles a kép (nem tom milyen obid van), és addig korrigálnám az expó korrekciót amíg olyan lesz az eredmény, mint előben. Jobb ötletem sajnos nincs, elég kényes téma... meg persze állvány ehhez muszáj.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#114279) nightzone válasza HEAHEA (#114277) üzenetére


nightzone
aktív tag

Most érkezett meg a Gaciron H06-os telefon tartóm [link] a másik Gaciron H02-es stem tartóval egyetemeben [link] és az kell mondjam teljes mértékben elégedett vagyok. A H06-os tökéletesen kompatibilis a H02-es stem mount-al is, el is forgatható 360 fokban, több helyre felszerelhető, a gyorskioldóval pillanatok alatt leszedhető a telefon. Egy S7 Edge telót tart Spigen Neo Hybrid tokban, nagyon szépen.


(#114280) Zsohi válasza cozmo (#114266) üzenetére


Zsohi
őstag

Konkrétan telóra való matricát még nem vettem, de vázra igen. Az ebay-en van rengeteg, vagy a keresőbe beírva is jó pár oldalt feldob, pl: [link], [link]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#114281) Toobee válasza jjeahh (#114272) üzenetére


Toobee
veterán

Ez a bontrager 4000 Ft volt, amúgy egy 2000 Ft-os verziót rendeltem, csak nem volt készleten. Ezt ajánlották, mint bevált, minőségi cucc. Remélem tényleg jó lesz, ilyen cuccot nem próbáltam még. Tartaléknak azért itt a gyári.

https://barbieripnk.hu/

(#114282) Zola007 válasza pc360 (#114212) üzenetére


Zola007
veterán

Hayes hidraulikus féket cserélnék, mert sok gondom volt vele. DOT-osat biztosan nem veszek, maximum ásványis hidró jöhet szóba
Bár ismerőssel beszéltem, neki az olcsóbb Shimano sem vált be, ahogy látom Deore alatt nem érdemes azt sem venni
Tárcsák újszerűek, 160mm, azt nem vennék, csak fék+fékkar
Semmi komoly terhelés, hétköznapi túra használat
Épp ezért 25 ezer Ft alatt szeretném megúszni az első-hátsót újonnan.

Ha valakinek van a topikból eladó újszerű tárcsafék szett, írjon rám nyugodtan. :R

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114283) Zola007


Zola007
veterán

90kg alá keresek 28" városi bringára 28-32mm széles gumit, ami ballonosabb és jól tapad vizes úton is.
egy Rubena 28mm lenne cserélve, mert nagyon vékony falú, 6 baron sincs 28, csak 25mm széles

felni duplafalú, alsó-közép kategóriás, szóval gumiban sem mennék 3e Ft/darab fölé
olyasmi kellene, amit átlag városi bringaboltban kapni lehet vagy árul az Ebike, mert fogok onnan rendelni mást is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114284) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Sziasztok!

Budapesten melyik szervizt ajánlanátok ahova bizalommal bevihetek egy Nexus 8 agyváltót nagygenerálra? Nem volt még ilyennel dolgom, nem szeretnék fogaskerekekre vadászni az ágy alatt :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#114285) pc360 válasza Zola007 (#114282) üzenetére


pc360
addikt

A Hayes belépő hidraulikusa volt anno az, ami a BB7-emet váltotta, hát megbántam. Szar Hayes tárcsára viszont nem biztos, hogy más féket rápakolnék, de te tudod. Sokkal jobb az Avid ilyen téren. 8-ast is nehezebb ütni beléjük, mert sokkal rugalmasabbak, mint a többi, és ez is fontos, ha nem akarod folyamatosan kezelni a beleéréseket, zörgéseket.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#114286) kentucky


kentucky
őstag

Na végre van mivel tekerni. Kezdésnek jó lesz :)

(#114287) Zola007 válasza pc360 (#114285) üzenetére


Zola007
veterán

hát épp ez az, hogy nem tudom
Hayesből annyira elegem lett, hogy mielőtt kihajítottam volna a kukába, inkább eladtam
Tárcsák maradtak, mert azok nem kellettek a vevőnek.
Jelenleg áll a bringa, mert nincs rajta fék. A másikon a gumi rázza ki a lelkem és hátsó kerék lesz cserés, szóval most nincs alattam vas, ezért valamit akarok rá rakni gyorsba.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114288) pvt.peter válasza pc360 (#114202) üzenetére


pvt.peter
őstag

Kizart dolog, hogy a 4-esen menjek biciklivel, kesz eletveszely :D
Raadasul reggel meg keso delutan mennék.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#114289) pvt.peter válasza lsebestyen (#114207) üzenetére


pvt.peter
őstag

Koszi, meglesem majd.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#114290) pc360 válasza Zola007 (#114287) üzenetére


pc360
addikt

Tárcsák maradtak, mert azok nem kellettek a vevőnek.

Ezen nem csodálkozom.

Szerintem jó lesz akkor az a BB7, az legalább ismert és később is eladható. Ha a tárcsával gond lesz, akkor azt meg majd cseréled Avid-re (mondjuk k. drágák, de nagy ritkán ki lehet fogni olcsóbban).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#114291) cobranco


cobranco
csendes tag

Sziasztok!

A most következő epizódban túrázóink átvágnak Provence-on,mégpedig hosszában.A hőn áhított cél,a tenger.Akiket érdekel,milyen kalandok,élmények várnak rájuk,megtekinthető,filmes,írásos vagy fotosorozat formájában:

Tengeri-Alpok ostroma 5.rész: "Irány a tenger!" 2017./France/ FullHD 1080p

Útvonal:
La Palud sur Verdon-Col de Ayen/1031m/-Verdon szurdok/Pont de Vue-Belvedere palud sur Verdon-Col de Mayestre/926m/-Depart –Randonne-Pont de Galetas/ Lac de Sainte-Croix (476 m) – La Salles Sur Verdon-Aups-Cascade Silians-Cotignac (225 m) – Lac de Carcés (141 m) –Cabasse-FlassansL'Issole- Gonfaron (170 m) – Mór hegység-Col de Fourches/535m/-Collobrieres-Monastiere Notre Dame de Verne-Grimaud

Túrabeszámoló:
[link]

Fotoalbum:
[link]

Térkép/Map:
[link]

Kellemes időtöltést!

Túráim,videók itt: http://cobranco.hu/

(#114292) bringasisti válasza Zola007 (#114287) üzenetére


bringasisti
őstag

Ha a gumi rázza szét a lelked miért keresel 28 széles gumival szerelt gépet?

BENEFON DELTA--------N8

(#114293) eddie1978 válasza cobranco (#114291) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Köszi! Már vártam. :R

(#114294) Zola007 válasza pc360 (#114290) üzenetére


Zola007
veterán

Nézegettem, de 40 ezer alatt nem úsznám meg a BB7-et fékkarokkal még németből rendelve sem, szóval marad valamilyen ásványis hidró
Látom, hogy a Shimano számozást váltott, BR-M395 miként viszonyulhat egy Deore-hoz vagy BB7-hez képest?
Ez esetben tárcsákat is cserélném, abból milyet érdemes?
hátulra 160, előle 160-max180 méretben gondolkodom, nem megyek lejtős terepen és 25 km/h felett se nagyon.

▬▬
(#114292) bringasisti: nem keresek, a kerékpár már megvan, csak a gumi nem vált be

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114295) Hasaggymeg válasza trialboj (#114262) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

Elég macerás szétszedni,kell célszerszám,általában csak a kereken tudod megbontani-visszaszorítani,kismillió gobostűfejnyi,2 sorban elhelyezett golyók,normál imbuszkészletben nem található 12-14es imbuszkulcs, stb-stb,tehát csak mazochistáknak ajánlom.Amúgy az agyra rákeresve talán megfejthető a kazettatest pontos típusa.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#114296) Napfénysüti válasza kentucky (#114286) üzenetére

Ez már be van állítva vagy még előtte vagy?

Més que un club!

(#114297) dunkel válasza kentucky (#114286) üzenetére


dunkel
őstag

Jó méretet vettél?
Ezek a saját beállításaid? Kormány és nyereg sem áll túl jól.

(#114298) Zola007 válasza dunkel (#114297) üzenetére


Zola007
veterán

merev váz - merev villa (egyenes kormány) esetén most mi a legújabb ajánlás beállításra?

én a régi iskola (bikemag és competitivecyclist-ois cikk) alapján állítottam be korábban a bringáim, de nekem úgy fájt a hátam, térdem is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#114299) dellfanboy válasza cobranco (#114291) üzenetére


dellfanboy
őstag

hany km-t tekertek egy ilyen tura alkalmaval?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#114300) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Év elején vettem boltban új kecskét, egy Ghost kato 2018-as bringát. Legjobb tudomásom szerint rodi féle felni van rajta gyárilag. Na most, terepen nem használom, jóformán csak aszfalton. Padka a max amin megyek vele, amúgy főleg az utóbbi 3 hónapban csak munkába járok vele, városban. Most vettem észre, hogy valószínűleg nem csak a külső gumi deformált, hanem a hátsó felniben van 8as. De hogy??? Ennyire nem bírja még ezt sem??? Mit vegyek bele felnit, ami ettől erősebb, de nem túl drága? Nyilván mind a kettőt cserélném. A fék rajta 6 csavaros. (Nem jut eszembe a hivatalos szó) 29-es a kicsike. ő az

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.