Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96651) EmThor


EmThor
addikt

Halo wars 2 demo tölthető

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#96652) Siffredi


Siffredi
senior tag

Sziasztok!

Tegnapi "élmény": délután nem volt net, a far cry primallal játszottam, mikor megszakadt a kapcsolat. Egy darabig minden rendben ment tovább, majd 2 percenként elkezdett brutál laggolni (gondolom próbált volna újra csatlakozni a livera). Majd kb. fél óra múlva kidobott a játékból, kijelentkeztetett, és nem is tudtam utána visszajelentkezni.

A kérdésem: net nélkül nem tudok offline játszani one-on? Mert ha jól emlékszek, a közvélemény felháborodása után ezt megváltoztatták, viszont akkor mi lehet a baj?

Köszi!

(#96653) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Heti akciók: Major Nelson még alszik:

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96654) EmThor


EmThor
addikt

14e a Bf1 / Titanfall 2 bundle, ez elgondolkodtató.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#96655) Atomgeszi válasza Siffredi (#96652) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Lemezessel minden további nélkül tudsz játszani offline. Digitális tartalmakhoz be kell állítanod a saját xboxod home xboxnak.

(#96656) EmThor


EmThor
addikt

Minden fajta/bundle xbox one s-hez jár a vertical stand?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#96657) nagymadve


nagymadve
csendes tag

Valaki tud már a Tescos akcióról bővebbet? Mennyiért mit adnak?

(#96658) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Kicsit felvilágosítanátok az xbox liveról?Bátyámtól kaptam egy xbox one-t, kompletten játékokkal, acc-al.
Na már most ha én bejelentkezek gépről látok vagy 25játékot amit megvett.(nagy játékokra gondolok).
Viszont a boxon(netkapcsolat nélkül) csak 12-t mutat.
Kérdésem az lenne hogy a többit azt én mind le tudom már tölteni ingyenesen ha ő megvette?
Ez olyan ha más xbox one gépébe bejelentkezek akkor ott is le tudom már ezeket tölteni ngyenesen, és csak net kapcsolat kell hozzá?
Köszi elöre is.
Egy kezdő Xboxos.

(#96659) Siffredi válasza Atomgeszi (#96655) üzenetére


Siffredi
senior tag

Igaz, ez kimaradt. Lemezes verzióról írtam.

(#96660) XFishboneHUN válasza EmThor (#96656) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ha jól tudom, csak a 2 TB-os csomagokhoz jár.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#96661) White Wolf válasza nagymadve (#96657) üzenetére


White Wolf
tag

Szia.A csont nélküli csirkemell 1200ft/kg lesz. ;) Bocsi,de ez adta magát. ;] Ha lesz is akkor az xbox fat lesz.De valószínű ebből is sokan hasznot szeretnének húzni.

(#96662) XFishboneHUN válasza White Wolf (#96661) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Szia.A csont nélküli csirkemell 1200ft/kg lesz. ;)

Jaaaajjjjjj....... :DDD :DDD :DDD :C

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#96663) DaveHutt válasza Bogyi007 (#96653) üzenetére


DaveHutt
őstag

GTA IV, Red Dead Redemption, Fallout 4-ben (ma még 10k) gondolkozom. Mindegyik megéri ennyi cashért?

(#96664) btf válasza EmThor (#96656) üzenetére


btf
aktív tag

Az 1TB-os BF1 Zöld színű géphez is jár talp. (nekem is ilyen van)

Ti szoktatok borravalót adni a UPS futárnak ha gépet hoz vissza?

bodry123: a RDR kapott már 67%-ot is tavaly, ha jól emlékszem 2x is. (kb 2k-ra jött ki)

Annyit tuti megér, van benne tartalom.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#96665) Corpuscle válasza EmThor (#96656) üzenetére


Corpuscle
őstag

500 GB fehér BF1 Bundle-hoz nem járt.

(#96666) White Wolf válasza HF77 (#96625) üzenetére


White Wolf
tag

Szia.Vegyél tőle nyugodtan..Megbízható. :K Gergő a neve,ha így jobban tetszik,xFive.

(#96667) White Wolf válasza XFishboneHUN (#96662) üzenetére


White Wolf
tag

;]

(#96668) oriic válasza XFishboneHUN (#96660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ahhoz jar, meg par limitalt 1TB-os gephez. (Pl BF1)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#96669) zsocy


zsocy
őstag

Major Nelson féle heti akciós lista

(#96670) IntelKiller7 válasza oriic (#96611) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mi ez a Spártai téma. :))

(#96603) pzstm Haver meg ilyenkor nem tudja befizetni azt a rohadt... :W

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96671) DaveHutt válasza btf (#96664) üzenetére


DaveHutt
őstag

Végül sima GTA IV, és RDR lett. Ha befejezen egyszer a GTA V-öt, utána tolhatom tovább a sagát. :)

(#96672) rdt89 válasza oriic (#96611) üzenetére


rdt89
addikt

Grafika és ábrázolás alapján nekem a Prince of Perisa ugrott be először róla.
(Mondjuk jobban örülnék neki, mint egy AC-nek. :D )

(#96675) Vadernagyúr válasza zsocy (#96669) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Battlefield 4-el játszik valaki? Csak mert én még nem láttam,csak figyelem,hogy mindig nagyon olcsó,aztán lehet,hogy nem is rossz :)

PSN: joskovagyok199

(#96676) IntelKiller7 válasza Vadernagyúr (#96675) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Inkább vegyél EA Access-t.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#96678) Vadernagyúr válasza IntelKiller7 (#96676) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Olvastam róla,hogy az ugye 990ft és sokkal olcsóbban megvannak úgy a játékok,mintha mondjuk megvenném az NFS-t külön meg a Battlefield 4-et.. De ha lejár a havi előfizetés,akkor utána is tudok majd velük játszani? :)

PSN: joskovagyok199

(#96679) assalkah válasza Vadernagyúr (#96678) üzenetére


assalkah
tag

Nem. Addig tudsz játszani velük amíg él az EA ACCESS előfizetésed.

Valaki tudja esetleg a választ? Jelenleg lemezen van meg a BF1, de szeretnék most egy Premium Passt ami ugye digitális tartalom. Az a kérdésem, hogy nem fogja-e zavarni a rendszert, ha én a jelenleg lemezzel induló játékra veszek egy DLC-t, de a későbbiekben meg szeretném venni digitálisan az alap játékot a lemezt meg eladni. Kivitelezhető? Nem akarom a teljes bundlet (játék + premium pass) most megvenni, mert annyit nem szeretnék rászánni egyszerre. Most elég lenne a Premium Pass, kövi hónapban meg megvenném az alap játékot.

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#96680) zsocy válasza Vadernagyúr (#96678) üzenetére


zsocy
őstag

Persze, sőt én azt hallottam hogy ha likeolod az EA facebook oldalát akkor Bill Gates meggyógyít egy beteg kisgyereket! Örök játék, ingyen sör! ;]

Viccen kívül, amíg él az előfizetés, addig játszhatsz. Ha megújítod, újra játszhatsz velük.

(#96681) Vadernagyúr válasza assalkah (#96679) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Aha,értem :) Mondjuk egy hónap alatt simán kijátszható legalább ez a két játék :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#96682) Bogyi007 válasza Vadernagyúr (#96678) üzenetére


Bogyi007
veterán

Éves szinten 5990 az előfizetés ebben az egy éves elérés mellett pl a Bf4 esetében Prémium tagságot is kapsz a játékhoz...

Egyébként addig játszható a játék És Access keretében míg az előfizetés él.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#96683) XFishboneHUN válasza Vadernagyúr (#96681) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Egy évre 5900 Ft az előfizu, szerintem nem egy eget rengető összeg. :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#96684) Vadernagyúr válasza XFishboneHUN (#96683) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem is az a baj.. Csak nem próbáltam még és nem tudom,hogy értelmes-e a többi játék ezen a kettőn kivül :DD

PSN: joskovagyok199

(#96685) XFishboneHUN válasza Vadernagyúr (#96684) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

[link]

UNLIMITED PLAY OF FULL EA GAMES résznél tudod végigpörgetni mit tartalmaz az EA Access, szerintem megéri.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#96686) Vadernagyúr válasza XFishboneHUN (#96685) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszi :R

PSN: joskovagyok199

(#96687) EmThor


EmThor
addikt

Koszi az S-hez való talp infót. Néztem kozben van aliexpressen is, ha nem lenne a dobozban!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#96688) parandroid válasza Siffredi (#96652) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Far Cry Primal egy katasztrófa, kisebbik lány játszik vele sokat, néha, ahogy nézem, olyan lagok vannak benne, hogy szinte játszhatatlan. De időnként már a menüben is. Nem tudom, hogy a box szarakszik-e, vagy a játék van ilyen ügyesen megírva, de máshol nem láttam ilyesmit (ja, ez is lemezes verzió).

Ahol még elképesztően idegesítően lassú, az a store, ha a friss megjelenéseket, vagy a legnépszerűbb játékokat megnyitom listában, akkor olyan érzés, mintha gprs-en neteznék, időnként akár egy perc is kell neki, mire a borítóképeket is sikerül betöltenie, ha valamelyik játékra rákattintok, utána meg vissza, akkor meg kezdődik elölről, mintha nem lennének a képek becache-elve, és újra kéne megint gprs-szel töltenie. Hab a tortán, hogy a joystickmozgatásra, illetve az a gombra is késve reagál, szóval egy csomószor sikerül emiatt misclickelni emiatt, ami külön élmény, ha teljesen más játékot nézel meg, és utána megint mehetsz vissza, szóval töltés megint ezerrel.

Na, az ilyen apróságokkal kéne valamit kezdeni, de ha lehet, akkor két tizedes sürgősséggel, ha kérhetem!

A netem amúgy szar, de ennyire nem (15 Mbps ADSL), a gép kábellel van a routerre kötve, a lakásban lévő egyéb eszközökkel nincs panaszom a hálózatra.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#96689) Akelaus válasza zsocy (#96669) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hú asszem jól döntöttem amikor tököltem a múlt heti akciónál a Forza 5-6 kombóval. A 6. nem kellett volna, de az 5 igen, most meg 2000Ft körül van (Y)

(#96690) pappy91 válasza assalkah (#96679) üzenetére


pappy91
csendes tag

Ez engem is érdekelne, bár szerintem nem kellene gondot okoznia.
Egyébként azon gondolkoztam még, hogy megpróbálok megszabadulni a lemezestől most és megveszem digitálisan az egyben egészet.

(#96691) EasyLife válasza parandroid (#96688) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Már azon gondolkodtam hogy én fogtam ki egy hibás xbox-ot. De ezek szerint másnál is így van. Azért dühítő hogy az xboxnak még a menüje is szaggat, és még rengeteg játéknál is durván be tud szaggatni.... :W :W :W :W :W

(#96692) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Forza Motorsport 5 (GOTY) megér alig 2 ezer forintot? :)

Tudom szokás lefikázni ezt a részt, főleg a kevés tartalom miatt (meg van aki szerint a fizika sem lett az igazi), de hiába minden konfigolás, azért a Project Cars csak nem olyan élvezetes kontrollerrel, mint egy Forza.

A GOTY kiadás is siralmas tartalom ügyileg? Azt látom, hogy 17 pályára bővült vele a játék és a Top Gear DLC van benne.

(#96693) Vadernagyúr válasza Stauffenberg (#96692) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Szerintem 2k-t simán megér :)

PSN: joskovagyok199

(#96694) Akelaus válasza Stauffenberg (#96692) üzenetére


Akelaus
senior tag

A hétvégén próbáltam játszani a Project Cars-al, és a Forma1 2016-al. Csak próbáltam, mert nekem mind a kettőnek az irányítása katasztrófa. Ha jól emlékszem te írtál a P. C.-hez beállítást, csak sajnos akkor nem mentettem le, de majd visszakeresek, és megpróbálom azzal. Forza-val játszottam már, mondjuk pont nem az 5-el, hanem a 6. résszel, de ott nem kínlódtam összesen ennyit mint ezekkel abban a 15-20 percben.

(#96695) btf válasza Stauffenberg (#96692) üzenetére


btf
aktív tag

Én is goldolkozom a Forza 5-n. (mivel most nincs pénzem a FM6-ra ami akár digit akár lemezesen is 8k körül megy)

A car pass is akciós (800ft) és az + 80db kocsi.

Irányítás tekintetében más a FM5 mint a FM6 ?

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#96696) Rage47 válasza parandroid (#96688) üzenetére


Rage47
veterán

Nyugi, nekem is szar 120-as nettel.

Valaki megnyugtathatna, hogy az új felület már gyors lesz mindenhol.

(#96697) L1MaT válasza Dzsuri89 (#96623) üzenetére


L1MaT
tag

Szia nekem van 2db crimson omen vörös limited. A tapintása más picit mint a simának (lent kicsit más a bordázat) de egyáltalán nem kopik! A bemart minta tényleg marás nem festés ott sincs semmi kopás pedig használom rendesen sőt már 3x le is esett :D

(#96698) parandroid válasza btf (#96695) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem nem rémlik komolyabb különbség, de az 5-tel nagyon keveset játszottam, tekintve, hogy egyszerre vettem meg a 6-tal annak idején, és valahogy akkor már inkább az újabbnak álltam neki, aztán úgy is maradt. Ahogy nézem, én tavaly nyáron vettem meg 3k-ért akcióban, a lemezes verziót azóta sikerült is eladni. 2k-t mindenképpen megér.

Amin most nagyon gondolkozom, az a Need for Speed Bundle 3k-ért. Tudom, hogy EA Accessben benne van (talán mindkettő, de a fene tudja), de az valahogy eddig sosem érdekelt, csak az NFS-ek miatt nem akartam rá előfizetni, sportjátékokból meg csak az NBA érdekelne, de abból meg pont jobb lenne a 2k sorozat. Ja, BF-ből meg a SW már megvan, többi nem érdekel, szóval amiatt sem téma.

Igazából ennyiért még az sem komoly kérdés, hogy mennyire jó játék, ennyi kiegészítővel, autós csomaggal, meg hogy eleve két játék, szóval egy-két hétvégére már jó szórakozásnak tűnik, akkor meg már megéri valószínűleg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#96699) Medocsabi válasza Rage47 (#96696) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nyugi,az új felület gyors lesz mindenhol ;]

(#96700) L1MaT válasza EmThor (#96654) üzenetére


L1MaT
tag

EmThor : "14e a Bf1 / Titanfall 2 bundle, ez elgondolkodtató"

Én múltkor kb hasonló áron vettem ugyan így a kettőt egybe. Kb 20 óra játékidő volt a 2 single story (TF2 különösen tetszett) és akkor ott van még a multi mindkettőnél.

Szerintem megéri!

1500 ft-ért a BF4 is jó ajánlat szerintem ha szeretnéd, hogy fixen meglegyen hiába, hogy régi egy doboz cigi ára vagy 4 kiló kenyér ki mibe mér :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.