Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88801) szasanyi


szasanyi
félisten

Érdeklődnék, hogy van-e tapasztalat Xbox Ones S kontroller és PC használat tekintetében? Milyen BT adapterrel lehet használni vezeték nélküli módon, és a kontrollerben dugott füles működik-e?
Köszi előre is!

(#88802) Gabesz84 válasza .LnB (#88794) üzenetére


Gabesz84
őstag

borderlands-ban is van split screen.

xbox one S BT controller:
Kb bármilyen BT adapterrel megy, hangot tudtommal nem visz át, de cáfoljatok meg ha rosszul tudom.
Én egy ilyet vettem, ezzel biztosan megy. Win10 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#88803) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Erre a korábbi kérdésemre nem tud senki sem választ adni?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#88804) El Gringo


El Gringo
senior tag

Most jött meg a GAME-től a kék bundle, szóval mégiscsak szállítanak magyar honba. :C
Gyá', more!

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#88805) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

A live gold előfizetés felhasználóra vagy gépre vonatkozik? A kérdés csak annyi, hogy a "fő" felhasználó ha vásárol live goldot és a hozzá telepített játokokat gold ként tudja a többi felhasználó ugyanazon a gépen használni? Remélem nem kérdeztem nagy butaságot. Röviden csak annyi nem szeretnék mind a 2 gyereknek live goldot venni, mert ugyis 1 gépet használnak. A nagyobb meg nem szeretné, hogy a kicsi belenyúljon a játék állásaiba. Vagy ez esetleg játék függő is lehet?

(#88806) zunicum válasza .LnB (#88785) üzenetére


zunicum
tag

Kane & Lynch 2: Dog Days.
Igaz, hogy xbox 360-as játék, de lehet játszani xbox one-on is.

Íme: [link]

[ Szerkesztve ]

(#88807) IntelKiller7 válasza El Gringo (#88804) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor most öröm és bódottá van. :)) :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#88808) Stauffenberg válasza bozsozso (#88805) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha a fő fióknak az a gép a Home, akkor természetesen a többi felhasználóval is megosztódik a Gold előfizetés, de a Gold játékokat csak a Gold-ot birtokló felhasználó tudja letölteni (ami után azok is megosztódnak a többiekkel).

(#88809) bozsozso válasza Stauffenberg (#88808) üzenetére


bozsozso
őstag

Ez szuper. Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#88810) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Kollégámnak sikerült rossz MS fiókra aktiválnia egy Forza 6 letöltőkódot. Most ha azt a fiókot is felveszi a boxon home fióknak tud a játékkal játszani a rendes profilján gondolom. Viszont velem van homeban, így ezt befolyásolja a dolog? Lehet egyszerre 2 home profil 1 gépen?

El gringo:
Az eddig leadott rendeléseket még kiküldték, az újakat már nem...

[ Szerkesztve ]

(#88811) Game-over válasza Gombinyó (#88810) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én elsőkörben rápróbálnék a supportra, hátha ők tudnak segíteni átrakni[link]

(#88812) sch_a válasza Gombinyó (#88810) üzenetére


sch_a
addikt

Nincs olyan, hogy home profil. Minden profilnak van (lehet) egy home konzolja. Tehát egy konzol több profilnak is lehet a home-ja, de egy profilhoz csak egy home konzol tartozhat. Tehát igen, ő fog tudni játszani a saját profiljával a Forza 6-al, te viszont már nem fogsz tudni játszani a saját konzolodon a játékkal.

De ahogy az előttem szóló is mondja, én is a supportnál próbálkoznék.

(#88813) Gombinyó válasza sch_a (#88812) üzenetére


Gombinyó
őstag

Köszi, az a lényeg, hogy Ő tudjon vele játszani, de maradjon a home velem is. Így akkor nem lesz gond. :R

Game-over: azzal kezdtük. Sajnos csak előfizetést tudnak mozgatni, letöltőkódos játékot nem.

(#88814) sut3kh


sut3kh
csendes tag

Sziasztok!

Xbox one elit kontroller írnátok véleményt, érdemes-e pénz áldozni rá? Olvastam itt hogy pár embernél a gumiréteg lejön illetve a fenti RB vagy LB kitört/kiugrott a helyéről, youtube videókban is láttam jópár analog kar sérült elit kontrollert is tényleg ilyen selejt többsége?
Akinek van írjon már véleményt hogy fps játékokban ez a pár beállítási funkció illetve magasabb analóg karrok valóban hoznak-e több javulást az alap kontrollerhez képest? :U

[ Szerkesztve ]

(#88815) birorichard válasza Bogyi007 (#88528) üzenetére


birorichard
őstag

Szerintem semmi köze hozzá, de ha kikapcsolod, nem vesztesz vele semmit. Bár szerintem nem igazán érdekli őket.

(#88816) sting2 válasza sut3kh (#88814) üzenetére


sting2
addikt

Időzített bomba!
Ez egy új hobbi.
Az a neve :
"Na mikor küldöm be a Mikrónak javításra vagy cserére" ;]

sut3kh

Sajnos, nem vicc! :(

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#88817) sut3kh válasza sting2 (#88816) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Ne vicceljük már el ha lehet, azért van ez a fórum hozzáértő emberekkel (vagy nem?!) hogy segítsenek mert nem kevés pénzről van itt szó (legalábbis számomra)! :K

[ Szerkesztve ]

(#88818) gianni85 válasza sut3kh (#88814) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem megkérdőjelezhetetlen az előnye. A magasabb analóg karoknak hála finomabb mozdulatokat tudsz csinálni (érzékenyebbre teheted a játékban). Az alsó karok meg már akkor is előnyt jelentenek, ha csak az ABXY-t teszed rá. Kb nem kell levenned a hüvelykujjad a célzó jobb analógról sose. Nekem volt elite kontrollerem, és lesz is még. Sose mentem bele mélyebben a beállításokba, nekem már az is megérte, hogy a magasabb karokat használtam, és az ABXY-t a karokra állítottam.

(#88819) sut3kh válasza gianni85 (#88818) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Köszönöm, akkor lehet vevő leszek rá, olyan érzés ez mintha membrános bill. után mecha. váltanék! :))
Amúgy ezekkel a finom beállításokkal biztos nem fogok szórakozni mert minden játéknál más-más igényel és újra vissza állítani vagy itt vannak profil mentések ? Illetve nálad nem jelentkezett hiba amit fentebb írtam?

[ Szerkesztve ]

(#88820) gianni85 válasza gianni85 (#88818) üzenetére


gianni85
veterán

egyébként meg nyüstölni kell ezerrel, hogy ha tényleg silány darab, akkor 1éven belül előjöjjön valami hibája. Ha javíttatod, akkor kapsz egy új szettet, de beküldeni csak magát a kontrollert kell a tartozékok nélkül.

(#88819) sut3kh
Most megfogtál. Vannak előre beállított profilok játékokhoz, de van kettő szabadon programozható is. Abban most nem vagyok biztos, hogy te magad tudsz-e minden játékhoz külön profilt csinálni. Egyszerre két profil lehet aktív a kontrolleren, és egy kapcsolóval tudsz köztük váltani. Nekem eddig egy profil elég volt mindig :) amolyan általános profil

[ Szerkesztve ]

(#88821) gianni85 válasza sut3kh (#88819) üzenetére


gianni85
veterán

kb 2x2hónapig colt csak elite controllerem, annyi idő alatt nem jelentkeztek hibák. De egyébként se volt eddig sose igazán szar kontrollerem. Az egyik régi fehéret cseréltettem csak, mert nyikorgott az egyik ravasz (de ugye az nem befolyásolta a használhatóságot)

ezek szerint csinálhatsz sok-sok (256) konfigot amiket hozzárendelhetsz a slot1-2-höz

[ Szerkesztve ]

(#88822) Risard


Risard
aktív tag

Sziasztok.Tudnátok ajánlani egy jó sztereo headsetet xbox hoz 10000 ft környékén mert többet nem igen tudnék szánni ilyenre.Mondjuk ez jó lehet?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#88823) sut3kh válasza gianni85 (#88821) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Köszönöm a tartalmas válaszod! :R Ezt lusta voltam ki google-ni! ;]

(#88824) eL Geri válasza gianni85 (#88821) üzenetére


eL Geri
őstag

Sajnos a sima (még csak nem is jack-es) kontrolleremen nagyon elkezdett nyikorogni, vagy még inkább csörögni az RT ravasz :( Eddig is csinálta néha kicsit, de most konkrétan játék közben is felfigyelek rá.

Remélem nem fog semmi sem széttörni benne.

(#88825) hackeeeee válasza birorichard (#88768) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyeztettem az ügyfélszolgálattal, van csomagszámom, de még nincs úton a gép.

Rendszer szerint is cserélték, várhatóan a héten érkezik.

Véleményem szubjektív...

(#88826) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Forza Horizon 3 -- Logitech G Car Pack

Ment a dislike.

[ Szerkesztve ]

(#88827) hackeeeee válasza bulikavagyok (#88826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát jah.. Nem egy nagy eresztés. :(

Véleményem szubjektív...

(#88828) gianni85 válasza bulikavagyok (#88826) üzenetére


gianni85
veterán

az a 3 kerekű morgan fun. az AMG GT-R meg egy álom :)

(#88829) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Vettem egy Play & Charge Kit-et. A box menüén belül kell valamit állítani vagy csak használjam simán? Nézegettem videókat valaki használta a menüt valaki nem, csak ezért érdeklődnék.

(#88831) Bogyi007 válasza birorichard (#88815) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért kérdem mert amióta megy a homeolás cimbivel az Ms support oldalán nem látom a konzolomat és a korábbi javítási előzményeket sem...

Ezen az oldalon mondjuk látom a konzolomat és a home konzolomat is és amire még beszoktam lépni (előbbi a hometársé a másik meg sógi gépe

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#88832) Medocsabi válasza Bogyi007 (#88831) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem nincs home partnerem de kétlem h bezavarna.Ez a microsoft által elfogadott dolog,sőt mint érvet használják a konzol mellett :)

(#88833) bulikavagyok válasza gianni85 (#88828) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Áááá. :W Ahelyett, h megkaptuk volna mondjuk az új E63s-t, berakták még egyszer majdnem ugyanazt az autót (a "sima" AMG GT S nem sokban különbözik ettől). Legutóbb ugyanezt csinálták az M4-el (GTS). Komolyan mondom a pofám leszakad.
Ja! Az utóbbi fél-egy évben megjelent pár csúcs Audi is, persze itt ebből sem láthatunk semmit.
Nem baj, jövőhéten jön az új kiegészítő 13k-ért (nekem csak 9k, hurrá!), abban remélhetőleg lesz értékelhető tartalom.

[ Szerkesztve ]

(#88834) pelenka35 válasza Risard (#88822) üzenetére


pelenka35
őstag

Erre én is kíváncsi lennék.

Gamertag:Rob3rt75

(#88835) NoMagix


NoMagix
addikt

basszus érkezett egy majd' 9GB frissítés a Battlefronthoz, így hamar betelik az 500GB-os HDD :DDD

(#88836) Jani_007 válasza sut3kh (#88814) üzenetére


Jani_007
csendes tag

Nekem már több mint 1 éve van, semmi problémám nem volt vele sem kopás, a gombokkal és az analóg karokkal sem ( napi szinten használom)
Az egyedi beállítások a pillangó kapcsolók szerintem sokat segítenek, plusz érzékenységet is állíthatsz rajta, én a játékaimhoz alakítok ki profilokat amiket használok.

(#88837) Sify válasza NoMagix (#88835) üzenetére


Sify
senior tag

Akkor hamarosan jön EA accesbe is.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#88838) bulikavagyok válasza Sify (#88837) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pont egy hét múlva.

(#88839) NoMagix válasza Sify (#88837) üzenetére


NoMagix
addikt

nekem tetszik a játék, de még nagyon kezdő vagyok az FPS világban, hamar kinyírnak :DDD

(#88840) #48967168 válasza bulikavagyok (#88833) üzenetére


#48967168
törölt tag

5 éve ezt csinálja a Forza, mit vagy meglepve? :)

De bal-jobb kormányos verziót már képtelenek csinálni, ugye... :(

(#88841) Mankó válasza #48967168 (#88840) üzenetére


Mankó
veterán

Keresztfiamnak egy Fallout 4-es 1 Tb boxa van, amihez kapott egy Fallout 3 (360) letöltő kódot is. Ezt a kódot sem a boxon, se az ms oldalán nem lehet beaktiválni, mert hiba üzenetet dob. Átmegyünk az oldalra, ahol a hiba kódokat lehet beazonosítani: sajnos a hiba kód nem található. A kód biztos nem volt felhasználva, most lett fel bontva.
Mi ilyenkor a teendő?

(#88842) Risard válasza pelenka35 (#88834) üzenetére


Risard
aktív tag

[link]
[link]
[link]

Ezeket találtam,a pc sek elvileg nem jó boxhoz

(#88843) pzstm válasza bulikavagyok (#88833) üzenetére


pzstm
titán

jó hogy mondod...meg kell vennem lassan :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#88844) Vasy09 válasza hackeeeee (#88763) üzenetére


Vasy09
őstag

Megkérdezhetem, hogy neked mi volt pontosan a baja a slimnek? Miért küldted vissza javításra? Csak mert a gow-os gépemnek nálam is van egy alap cicergős, amolyan venti féle hangja, ami a régi fatnak egyáltalán nem volt! :U Annyira mondjuk nem zavaró, mert játék közben nem nagyon hallom, de amikor kint vagyok a menübe, rendesen lehet hallani a kerregését, zümmögését! :(((

Esetleg csináltál róla hang felvételt? Azért kérdezem, mert én is gondolkodom rajta, h januárban elküldjem, hogy lehetőség szerint még ugyan ilyet kapjak helyette, ha esetleg ezt nem javítanák! :K

Gamertag: Vasy09

(#88845) #34576640


#34576640
törölt tag

Sziasztok,

Jelenleg ilyen usb-s érzékelőt használok PC-hez amivel tudom az xbox 360-as wireless joy jelét.
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha veszek Xbox One kontrollert, akkor ez a vevő fogja tudni venni a One jelét PC-re vagy külön kell ahhoz még egy ilyen átalakító?
Köszi!

(#88846) zsocy válasza #34576640 (#88845) üzenetére


zsocy
őstag

A 360 vevő nem jó a One kontrolleréhez.
Sima USB kábellel, vagy az újakat bluetooth vevővel kötheted rá a pc-re. Régihez is van valami vevő, de nem tudom melyik az, nem elterjedt kiegészítő.

(#88847) i@lex


i@lex
őstag

A Forza Horizon 3 Ultimate Edition tartalmazza majd ezt a havas DLC-t?

(#88848) Csapoati válasza i@lex (#88847) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, ezt mindenkinek külön kell megvenni sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#88849) zsocy válasza i@lex (#88847) üzenetére


zsocy
őstag

Viszont az ultimate-el kedvezményes lesz legalább a DLC pakk ára.

(#88850) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!

Ha én innen vásárolok, honnan küldik?
EU-bol vagy USA-bol?
Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.