Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89551) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Olyan kérdésem volna hogy kinőttem az 500-as külső vinyót (is) ha egy 1TB rakok helyette akkor előtte csak simát átmásolom az 500 tartalmát és menni fog ami rajta van?
A másik kérdésem hogy a külső meghajtót kikapcsolt állapotban is folyamatosan pörgeti ez normális dolog,
energiagazdálkodás a teljesen kikapcsol módra van állítva nem a gyors indulásra.

(#89552) zsocy válasza Száguldo (#89551) üzenetére


zsocy
őstag

Rádugod a boxra mindkettőt és move-olod a játékokat, akkor végül is működhet.
A winyó kikapcsolás a kerettől is függ, az enyém lekapcsol, de ez eleve olyan ami inaktivitásnál leáll. Ha a tiéd nem ilyen alapból akkor pörgetheti. Áramtalanítsd a boxot elosztóval, akkor tuti leáll a hdd is.

(#89553) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Nekem bejön a Blizzard Mountain, nagyon jó hangulata van a havas versenyeknek, és nem mellesleg baromi jól néz ki az egész. Az időjárás elég hektikus a játékban, volt egy olyan verseny amit csak harmadik nekifutásra tudtam kimaxolni, mert a futam második felében kialakult hóviharban szinte vakon kellett vezetnem az autót.
Én ajánlom. :B

[ Szerkesztve ]

(#89554) hackeeeee válasza Száguldo (#89551) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Box-al át tudod helyezni a tartalmakat.

Ez a vinyótól függ. Vagyis van amelyik vinyában van energiagazdálkodás, van amelyikben nincs.

Véleményem szubjektív...

(#89555) hackeeeee válasza bulikavagyok (#89553) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megér ~40SG$-t? Mert ugye annyit kell venni hozzá..

Egy DLC-hez képest azért kicsit magas az ár.

Véleményem szubjektív...

(#89556) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#89555) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez 2 DLC. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89557) Száguldo válasza zsocy (#89552) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszönöm akkor marad az USB kábel kihúzás.

(#89558) Száguldo válasza hackeeeee (#89554) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Csak 1db. USB 3.0 dobozom van úgy az nem fog menni sajnos, ezért gondoltam hogy PC-vel egyszerűbb.

(#89559) MrPeekaboo válasza X@b3e (#89463) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

A 360-as régióját azon országon kell hagyni, ahol helyileg is vagy. Tehát Mo-on magyar régióra állítsd a web-en, mert később ha gold-ot veszel, akkor lehet nem fogod tudni az ingyenes 360-as játékokat "megvenni" régiós hiba miatt.

(#89560) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#89556) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, nézhetjük úgy is, hogy autók, plusz terület, de egy kicsit Én akkor is sokallom. :(

Persze ha azt nézzük, hogy drágultak a dlc-k, akkor mondhatni reális.

Száguldo: Hát, max megfelelő programmal klónozva a HDD-t, ha tud mit kezdeni a pc a HDD-vel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89561) bulikavagyok válasza hackeeeee (#89555) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem mondom, h nem egy pofátlan lehúzás ez a MS részéről (főleg az ultimateseknek), de szerintem talán megér 9k-t is. Főleg, h ezért az összegért jó eséllyel kapsz majd egy Porsche Pack-ot is! Amúgy nekem csak ~6k-ba fájt, mert volt még az accountomon "konzolvilágos kredit". :P

(#89562) hackeeeee válasza bulikavagyok (#89561) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Magyar store-ban is 7k az ára.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89563) i@lex


i@lex
őstag

Most ez a 6900 ft-os ár lenne az ultimate edition-nel járó kedvezményesebb ár? :U

szerk.: Ha a játékon belül nyomok a purchase-re, akkor egy marketplace error hibakódot kapok.

[ Szerkesztve ]

(#89564) hackeeeee válasza i@lex (#89563) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ezek után jó kérdés.. Belépés nélkül is 6900-at ír rá a store.

Véleményem szubjektív...

(#89565) bulikavagyok válasza hackeeeee (#89564) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rosszat nézel, ez csak a ma megjelent DLC! Erre szerintem nem ad kedvezményt a MS.. Ez az Expansion Pass, ami 8700 HUF az ultimateseknek!

[ Szerkesztve ]

(#89566) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#89560) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem jól értetted.
2 DLC van a csomagban. Az első a havas, és majd valamikor lesz egy másik. :)

Ez a csomag ami Ultimattel olcsó. [link]

Ez pedig csak külön a havas DLC. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89567) Hunt3r22 válasza hackeeeee (#89564) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nekem is annyit ír. Karácsonykor hátha leárazzák a Horizon 3-t, akkor megvenném. :B

[ Szerkesztve ]

Xr

(#89568) i@lex


i@lex
őstag

Tehát, ha jól értem a Season Pass-t érdemesebb megvenni ultimateseknek, mert az tartalmazza ezt a havas DLC-t, illetve egy majdani újabb content dlc-t is?

(#89569) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#89566) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most akkor, hogy van ez? Mert a havas DLC ugye adja a havas területet + 8 autót, akkor az Expansion pass mit ad?

Jah, semmi, ez lényegében SP, és még talán ad valamit valamikor.. Oké, értrem.

És itt felmerül a kérdés.. Csak XO? Ez nem jó a PC-s változathoz? - Érdekes, mert lent meg írja, hogy PC és mobil.

Hát nemtudom.. Ez akkor is lehúzás szagú. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89570) bulikavagyok válasza i@lex (#89568) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem Season Pass, hanem Expansion Pass. :B Egy Car Pass-tól független kiegészítő csomag két "nagy" DLC-vel.

[ Szerkesztve ]

(#89571) hackeeeee válasza bulikavagyok (#89570) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak vajon, mi lesz a másik? Talán porsche pakk, talán.. Én erre alszok még párat.

Véleményem szubjektív...

(#89572) i@lex válasza bulikavagyok (#89570) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, Expansion Pass-t akartam írni. :)

Ez akkor tartalmazza a havas (Jon-t) és majd még egy nagy DLC-t (Arról tudunk valamit?)

Jó lenne tudni valamit a másikról is, mert ezt így sokallom.

[ Szerkesztve ]

(#89573) IntelKiller7 válasza i@lex (#89572) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Így van. :) Nem tudunk még róla semmit.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89574) bulikavagyok válasza i@lex (#89572) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A másikról még nem lehet tudni semmit, de szerintem sanszos, h egy Porsche Pack lesz (talán új térképpel).

[ Szerkesztve ]

(#89575) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#89574) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De jó lenne. Panamerával akarok menni már végre :) De szerintem az külön DLC lesz mint a Motorsport 6-nál.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89576) b.


b.
félisten

Sziasztok.Pár hónapja nem jártam erre.
Lehet most valahol olcsón sima alap One-t kapni valahol?Refub is érdekelhet.Kollegámnak kellene.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#89577) Bogyi007 válasza bazsee83 (#89524) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak akkor tudsz velük játszani közösen ha olyan játékot találtok amit az ő Xbox One konzoljukon is tud futni visszafele kompatibilitás módban ÉS persze van mindegyikőtöknek a közös játék online futattatásához Gold előfizetése is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#89578) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bioshock trilógia is bekerült visszafelé kompatibilitásba: [link]

Mivel nekem mindhárom rész megvan, valszeg a Collectiont így nem veszem meg.

Live-Die-Respawn

(#89579) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#89515) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DDD

(#89516) zsocy: A másik mi? :)

(#89553) bulikavagyok: Elég szépe a grafika. :Y :C

MÁS: Hol tudom megnézni, hogy GOW-ból melyik rész van meg? Ha jól tudom már csak egy hiányzik.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89580) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szerintetek ha az 576 a honlapján azt írta, hogy az 500-as S Bf1 csomagból utolsó darabok vannak, akkor a tegnap késő délután megrendelt gépet még átveszik holnap estig a Szegedi üzletükbe? Jó lenne még beleférni ebbe a régebbi One beszámítós akcióba...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#89581) plejik válasza bulikavagyok (#89553) üzenetére


plejik
addikt

Itt is utazgatni kell másik szigetre? :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#89582) zsocy válasza plejik (#89581) üzenetére


zsocy
őstag

Utazni kell, de nem másik szigetre, hanem egy hegyre.

Tényleg nagyon hangulatos a hó, bár kicsit fura hogy ott ugrál a kenguru benne :)

(#89583) plejik válasza zsocy (#89582) üzenetére


plejik
addikt

Bundás jószág nem fázik, meg lehet ott az erszénybe a hősugárzó... :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#89584) bulikavagyok válasza plejik (#89581) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, sajnos. Csak itt nem a kikötőbe mész a komphoz ha utazni akarsz, hanem a repülőtérre. Elég hangulatos ahogy ledobják a helikopterről az autódat a hegytetőre.. :)

(#89585) LeventeV válasza Vasy09 (#89550) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszönöm szépen mégegszer :R

(#89586) Bogyi007 válasza zsocy (#89582) üzenetére


Bogyi007
veterán

Majd utazgatok, mert utazni élvezet
De szóba se jöhet Skandinávia
Csak a jó meleg Afrika hideg Ausztrália...

:DDD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#89587) luckyboi82


luckyboi82
tag

Hú, ez a RE7 teaser is eléggé fosatós lett, állt a szőr a karomon végig. Csak olyan rövid, de ettől teaser :)

(#89588) hackeeeee válasza Bogyi007 (#89580) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem biztos. Ha pesten volt raktáron, akkor attól függ, hogy van szállítás.

Én a headset-emért végül felmentem pestre a Kvilág-hoz. :)

Véleményem szubjektív...

(#89589) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Berakom ide is, hátha vkit érdekel. :B Most csináltam egy képet a térképről, a GPS szerint kb 6 km a távolság a két legtávolabbi pontja közt.

(#89590) misiizsai


misiizsai
tag

Sziasztok! Lenne egy problémám.A profilomon rajta van a Forza Horizon 3 Ultimatebe.A home társ profilján meg a Expansion Pass.Még se tudok játszani a DLC vel.Ez hogy lehet? :(

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89591) Jovanny2 válasza misiizsai (#89590) üzenetére


Jovanny2
őstag

Úgy, hogy a tiéden kellene lenni az EP-nak is. Logikus, nem? Akinél a játék, annál kell lennie a DLC-nek is... Ő tudja használni, mert a játék "megvan neki", és vett DLC-t. Te nem, mert te nem vettél DLC-t. Ez minden játéknál így van sajnos. DLC-t az vegyen, akinél a játék, mert az a játékhoz van kötve, nem a felhasználóhoz.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#89592) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#89578) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Collection bejelentése után meg mertem volna esküdni rá, hogy ezek a játékok nem kerülnek be BC-be.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89593) misiizsai válasza Jovanny2 (#89591) üzenetére


misiizsai
tag

Megy! :) Csak manage gameből le kellett töltenem a DLC-t :)

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89594) hackeeeee válasza Jovanny2 (#89591) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem így van.

Ha Tőled valaki home-olja a játékot, megveheti a DLC-t, tudja használni.

Most nézem, jól lement a Battlefront ára.. :D 10k alatt van magyar Store-ból az Ultimate edition, miközben 9k a season pass. Sőt, ugye access-el még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89595) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#89592) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Nem is tudom van-e olyan játék még ami kijött felújítva de van BC-ben is.

Live-Die-Respawn

(#89596) Madoc válasza Jovanny2 (#89591) üzenetére


Madoc
veterán

A dlc is közös, veheti a home társ is akár. Ha oda-vissza vannak home-olva.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#89597) Jovanny2 válasza misiizsai (#89593) üzenetére


Jovanny2
őstag

Óh, ennek örülök, és köszi az infót, és bocs a félrevezetésért. Máshogy tudtam. :R Mi ezt sosem mertük/akartuk megkockáztatni, meg értelme sem sok van. Ha valamiért bukna a home (valaki feladja a box karrierjét, stb.), akkor úszik a Season Pass. Akkor valószínűleg csak bizonyos játékon belüli vásárlásokra vonatkozik, hogy a home partner nem tudja használni.

@madoc: köszi, belátom a tévedésem. :D

@hackeeeee: amit írsz, azt írtam én is. ;) Ha valaki home-ol rólad, akkor megveheti a DLC-t, és tudja használni. Ez nem kérdés, de a probléma nem is ez volt, hanem hogy nem az veszi a SP-t, aki a játékot, de mint kiderült, ez sem gond. Ahol biztos, hogy gond, azok a mikrotranzakciók.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#89598) hackeeeee válasza Jovanny2 (#89597) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor rosszul írtam.

Úgy gondoltam, hogy ha rólad home-ol valaki, és aki rólad home-ol, az veszi meg a DLC-t. :) Vagyis, Te csak a játékot adod hozzá.

Én ezt csináltam a Horizon 2-nél is, működött. :)

Azok igen, ahogy mondod! :K

Véleményem szubjektív...

(#89599) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Itt is felteszem a kérdést, mert a samsung tv topikban nem tudtak rá érdemleges választ adni.
Samsung 55H6400 tv és Xbox One.
Hogy tudom azt beállítani, hogy ha bekapcsolom a konzolt, akkor a tv is bekapcsoljon és lehetőleg arra a bemenetre, amire az Xbox van kötve. Kikapcsolásnál meg kapcsolja ki a tv-t is.
Próbáltam minden beállítást, de nem akar összejönni :F

(#89600) gianni85 válasza Cabrio (#89599) üzenetére


gianni85
veterán

szerintem az X1 nem támogatja a HDMI-CEC szabványt ami így jobban belegondolva elég fail :( (ha már az elején az egész koncepciót a tv-re alapozták...)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.