Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89151) bulikavagyok válasza nsgeri (#89147) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem értem, h miért nem segít az ügyfélszolgálat? :F Vettél egy hivatalos eu-s forgalmazótól egy hivatalos előfizetést amit nem tudsz aktiválni (ráadásul az oldalukon nincs feltüntetve semmilyen régiós korlátozás). Ha jól tudom többen vásároltak tőlük ugyanilyen kódot, és nem emlékszem, h bárkinek is lett volna hasonló panasza?! Ennek mennie kéne! Legvégső esetben migrálod a profilodat Angliába (és utána 3 hónap múlva vissza), de én nem hagynám magamat elhajtani az ügyfélszolgáltról a helyedben!

Medocsabi: Ja, ezer bocs! Ha tudtam volna, h érdekelt vagy, nem írtam volna ilyen ostobaságokat! ;]

[ Szerkesztve ]

(#89152) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Steep-et valaki megvette innen?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89153) mobal válasza NyMRooD (#89146) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Egy eurós akció volt, úgyhogy nem foglakoztam vele. Miután belinkeltem neki a Supportos beszélgetésem is az volt a válasza, hogy meghekkelték a Gmailom ami már akkor lehetetlen volt mert arról tudtam volna - ugye küld emailt. Most meg plána lehetetlen mert 2 faktort bekapcsoltam.

Szóval amúgy a G2A-ról ennyit.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#89154) pelenka35


pelenka35
őstag

Karácsonyi leárazás lesz,mikor?

Gamertag:Rob3rt75

(#89155) bLaCkDoGoNe válasza bulikavagyok (#89151) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem segítenének ha tudnának, de nagyjából annyit tudnak hozzátenni a dologhoz, mint mi itt a topikban. Valahol mélyen valami nagyon el van kefélve a Microsoft redeem-es rendszerében, és szerintem még a szakik sem tudták egyelőre kibogozni, hogy mi ment gajra.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89156) bulikavagyok válasza bLaCkDoGoNe (#89155) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sajnos igazad lehet, de ettől függetlenül szerintem nekik ezt meg kell oldaniuk valahogy! Vagy már manuálisan sem tudnak (központilag) aktiválni egy sima Gold kódot? :F
Azért írtam neki, h próbálkozzon még egyszer az ügyfélszolgálatnál, mert lehet, h egy ügyetlenebb (vagy link) ügyintézőhöz került először. :B

[ Szerkesztve ]

(#89157) Medocsabi válasza bulikavagyok (#89151) üzenetére


Medocsabi
addikt

Csak közvetetten vagyok érdekelt és csak decemberben! :D januártól valami mást kell halálra dícsérni,de erről még nincs infó... ;]

(#89158) zsolti72837


zsolti72837
őstag

[link]19k-ba hátha kell valakinek.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89159) eL Geri válasza zsolti72837 (#89158) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez a BF1 kollekció milyen már, nincs is benne játék!
Esetleg a warezosoknak találták ki? :D

(#89160) okibots válasza zsolti72837 (#89158) üzenetére


okibots
aktív tag

Másfél hete vettem meg a simát. Ha hamarabb jön ez az akció akkor ezt veszem :(

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89161) IntelKiller7 válasza eL Geri (#89159) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezt amúgy rohadtul nem értem miért így lett kiadva. Ez is csak azt mutatja, hogy mekkora nyomorék az EA.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89162) zsolti72837 válasza eL Geri (#89159) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez mekkora. :DDD
Nekik, úgy-úgy. :K

(#89160) okibots: Én most pont emiatt nem veszek semmilyen játékot, hátha lesz akció. :DD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89163) oriic válasza IntelKiller7 (#89161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem meg simán elfogadható a dolog. Van akinek nem kell a játék, csak az egyéb tartalom (gyűjtők pl) Ha mellett lenne a játék lemezen vagy kód formájában, akkor meg az lenne a gond, hogy mért olyan drága, mint minden CE az elmút pár évben. Van jó meg rossz oldala is a dolognak.

Live-Die-Respawn

(#89164) Petreszku válasza nsgeri (#89142) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! A game.co.uk-től rendszeresen vásárolok feltöltő kártyákat, igaz PS-hez. De a 12 havi GOLD tagságomat BOX-ra tőlük vettem és eddig minden rendben volt (kopp-kopp). Box-ra magyar fiókom van és simán tudtam használni a küldött kódot. Tudom rajtad ez nem segít csak a tapasztalatomat írtam le.

(#89165) Zjunior válasza mobal (#89145) üzenetére


Zjunior
veterán

Tőlem van a kód, 5 db ot vettem a gametol es neki hibara fut...
Segitek neki megoldani vagy angol supporttal vagy bemegyek a gamebe es kerek masikat:R:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#89166) oriic válasza nsgeri (#89142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gépet UK régióra tenni, restart és utána megadni a kódot?

Live-Die-Respawn

(#89167) Atomgeszi válasza oriic (#89121) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi mindkettőtöknek, próbálgatom :)

Oric: Tudnál mondani egy játékos számot Cod4 remasterre? Nincs semmi infód, hogy esetleg külön is végre adják már? :(

(#89168) nsgeri válasza oriic (#89166) üzenetére


nsgeri
csendes tag

Probáltam azt is, átállítottam UK-ra US-re is aztán restart és semmi, "something went wrong" üzenet

bulikavagyok tanácsára:

Visszahívtam őket ismét, hogy mondják már meg, miért ne lehetne az EU-n belül fizikailag (nem sotre-on keresztül) vásárolt terméket aktiválni. Erre már nem tudtak válaszolni érdemben. Annyit mondott, hogy az addig feléjük továbbított adatok (számla + token) nem tudnak semmilyen kivizsgálást eszközölni. A további vizsgálathoz kéne egy olyan személy gamertag-je akinek szinten magyar a profilja és a game.co.uk-ról van a tokenje,a mit sikeresen aktivált is. Elvileg ebben az esetben meg tudnák nézni, hogy mi is a difi. :/

Mondtam az ügyintézőnek, hogy szívesen megadok minden adatot ami rám vonatkozik, de nem szívesen kérnék senkitől ilyet, erre persze az a válasz, hogy ők nem a rendőrség, tehát senki nem járna rosszul, de a kivizsgáláshoz kell még adat, különben a support részéről ennyi.

Imádom, hogy mindig megszívom :/ :D

[ Szerkesztve ]

(#89169) okibots válasza zsolti72837 (#89162) üzenetére


okibots
aktív tag

Hát ha akcióra várnák mindig, akkor sose vennék meg semmit :DDD

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89170) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Most vettem egy 2 TB-os WD külső vinyót, de beüzemelés előtt ezekre a kérdésekre szeretnék még választ kapni.
Mondjuk alapértelmezett a gép, de tele lesz. Ilyenkor automatikusan vált a külsőre vagy kérdez?
Mostani adatokat, játékokat érdemes átmásolni a külsőre? Van még 150 GB helyem a gépen.
A hátsó USB-t használnám erre a célra maradhat bedugva vagy ki kell húzni a gépből lekapcsolás után?
Elnézést ha sokat és hülyeséget kérdezek!

(#89171) Stauffenberg válasza nsgeri (#89168) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez a "Something went wrong" valami fedőduma arra, hogy kopj le.

Ha valaki a régiókorlátozásokat megkerülve próbál trükközni, az is csak ezt a semmitmondó üzenetet kapja, nem mondja meg pacekba, hogy te most valamilyen szabályt megsérteni készülsz és inkább állj le.

Valószínűleg, mert egyáltalán nem tiszta, hogy mivel sértesz szabályt és mivel nem. Mi az amit az ÁSZF tilt és mi az amit például az EU irányelvek engednének elméletben. Jobb, ha hibaüzenetnek néz ki és nem a saját ÁSZF-re mutogatnak.

Csak egy példa:

A munkahelyi netem bérelt francia vonalon keresztül jön, amúgy fizikailag Budapesten vagyunk. De a weboldalak azt hiszik Párizsban vagyok. Ha a webes Store-ból akarok bármit vásárolni, akkor egyszerűen mindig ezt a "Something went wrong" dumát nyomja. Lejövök a benti netről, átmegyek Magyar Telekomos mobilnetre és érdekes módon már nem dobja ezt az üzenetet, simán tudok már vásárolni. Gondolom a VPN-es csalás elleni mechanizmus rámizgul ilyenkor.

(#89172) Gombinyó válasza nsgeri (#89168) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha kell segítek. Én is tőlük vettem a black friday alatt és gond nélkül aktiváltam az xbox.com-on (magyar profil).

(#89173) akooos


akooos
veterán

Sziasztok!

A Resident Evil 7 Teasernek egyetlen vége van? Kb 20 perc alatt vége lett, de nem tudom, hogy megéri-e újra elkezdeni az elejét :D

(#89174) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Van valaki, aki ráharapott valamelyik 576-os special edition-re?

A Watchdogs 2 és a Battlefield is csábító, de a józan eszemre hallgatva valami azt súgja, hogy az a 20 ezer forint gyakorlatilag bármi más cuccba invesztálva jobb helyen lesz...

A BF1 doboz pedig egy hete a szemem sarkából még nagyon csalogatott olyan 45 ezerért az egyik boltban, de már akkor is agyaltam, hogy mi is ez igazából. Pár bazári, semmire sem való kacat:) Ja és még játékot sem adnak ennyiért :W
De igazából ilyenkor előtör belőlem is a gyerek, kéne minden, minden a búcsúban:) Utána kibontás, öröm, hú de kafa, utána meg jó, akkor felrakjuk ide a szekrény tetejére, mondjuk hülyén is mutat bárhol, mert mégsincs már gyerekszobám, vagy ilyesmi, akkor nem baj, adjuk el és inkább veszek két sima, rendes játékot az árából:)

[ Szerkesztve ]

(#89175) Gaben360


Gaben360
senior tag

Hi!
Jövő héten gépet cserélek,lenne egy pár kérdésem ezzel kapcsolatban,mielőtt hülyeséget csinálnék.
Sima reset console-al törlődik minden,profilom,mentések stb?
Az új gépbe csak bejelentkezek és mindenem meglesz?
A home-ot gondolom újra meg kell csinálni,ez beleszámít a 3-ba,mintha partnert váltanék?
Remélem jól döntöttem slimet akartam,de itt a fórumban elég sokaknak van gondja vele,ventikerregés stb...
így egy elit lesz a sima 500-asom helyett.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#89176) XFishboneHUN válasza Gaben360 (#89175) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Sima reset console-al törlődik minden,profilom,mentések stb?
Ha reseteled a konzolt, teljesen gyári állapotba megy vissza, tehát nem lesz rajta semmi.

Az új gépbe csak bejelentkezek és mindenem meglesz?
Bejelentkezel feltelepíted a játékokat (ha nincsenek külső vinyóra irányítva), a mentéseket meg leszedi felhőből.

A home-ot gondolom újra meg kell csinálni, ez beleszámít a 3-ba, mintha partnert váltanék?
Így van.

Ha 576-nál cserélsz ne töröld le a gépet, mert én is ezt csináltam és plusz 30-40 perccel tovább tartott az ellenőrzés a srácoknak.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#89177) Gaben360 válasza XFishboneHUN (#89176) üzenetére


Gaben360
senior tag

Nem 576 lesz,az enyémet elviszik aztán megveszem az elitet.
A segítségedet pedig köszönöm! :R
Kíváncsi leszek az elit kontrollerre,hogy tényleg jobb-e.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#89178) zsolti72837 válasza Petreszku (#89170) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Be lehet állítani, ha jól tudom. :)
Szerintem maradhat benne nyugodtan. ;)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89179) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Csak érdekességképp megkérdeném, hogy az Xbox tulajok között vajon hány ember vágyakozik, esetleg már tulaja is egy Nintendo Classic-nak?

Semmi komoly, csak személyes érdeklődés, hogy vajon, ha ekkora rohadt nagy hiány van a NES-ből az egész világon, akkor -bár fogalma sincs senkinek, mennyit dobozz piacra a Nintendo valójában- de nem tudom elképzelni, hogy a NES tulajok nagy része ne legyen aktív Xbox/PS4 felhasználó is.
(mert akinek elég volt az arcade 2d játék, az eddig is használhatott most már bármilyen Android megoldást a TV-jén, vagy tabon, telefonon, akik nagyon kocajátékosok voltak).

Itt márpedig nem tudom elképzelni, hogy aki ilyen Nintendot vesz, az ne legyen igazi hardcore gamer. (még akkor is, ha garantáltan elég kevés a NES-be ölhető szabadidő. Lássuk be, poénnak nagyon nagy, de kötve hiszem, hogy bárki hetekig-hónapokig Nintendozna az aktuális next-gen konzolok mellett)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#89180) gianni85


gianni85
veterán

Bf1-ben egy feature hogy nem tudok kilépni egy szerverről sem? 5percnél tovább nem tudtam még várni... kilépek aztán csak köröz az állapotjelző :F

(#89181) jaroslav válasza zsolti72837 (#89158) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Lehet, hogy marhaség a kérdés, de ezt most jól értelmezem a tartalmat leíró képek alapján, hogy ebben a gyűjtői Watch Dogs 2 kiadásban benne van PC-re, Xbox One-ra, és PS4-re is a dobozos Watch Dogs 2 játék?

[ Szerkesztve ]

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#89182) okibots válasza jaroslav (#89181) üzenetére


okibots
aktív tag

Egy platformra van benne :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89183) Petreszku válasza zsolti72837 (#89178) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Köszönöm a választ.

(#89184) jaroslav válasza okibots (#89182) üzenetére


jaroslav
aktív tag

Köszi az információt!

Valahol a lelkem mélyén éreztem, hogy ez a helyzet :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#89185) zsolti72837 válasza jaroslav (#89181) üzenetére


zsolti72837
őstag

Már válaszoltak, csak egy platformra van.

Petreszku: :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89186) Atomgeszi válasza Zjunior (#89082) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó öreg cod2, imádtam. Vannak multiban azért? :D

(#89187) Chereiose


Chereiose
addikt

Hol tudom leformázni a merevlemezt? (legyalulni az egészet, újra akarom rakni)

(#89188) Geradossz


Geradossz
aktív tag

3D-t lejátsza az XBOX ONE? Betettem most a Star Warst 3d-be tvn bekapcsolom a 3d átalakitást de ugyse 3d ugy alakitja át mintha nem 3d tartalom lenne. Ötlet?

(#89189) MrPeekaboo válasza nsgeri (#89142) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Black Friday alatt volt olyan, hogy amazon-ról vett éves gold ugyanilyen üzenetet dobott web-en beírva a kódot, aztán 1-2 próba után kiderült, hogy az előfizetéseknél mégiscsak megjelent a gold. Lehet nálad is ez van, nézd meg!

(#89190) MrPeekaboo válasza Geradossz (#89188) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

(#89191) parandroid válasza MrPeekaboo (#89189) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pontosan ugyanígy jártam én is, állandóan kaptam pár "valami hiba történt" üzenetet, közben meg megjött az email a MS-tól, hogy köszönik, hogy meghosszabbítottam a Gold tagságot. Megnéztem a profilnál, 2017 decemberéig érvényes a Goldom, szóval ennyiben hagytam a dolgot.

Szokásos MS. De ez legalább úgy nem működik, hogy közben működik, és nem úgy, mint általában a kódbeváltás, hogy nem működik, és kész.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#89192) JossZombie


JossZombie
csendes tag

Sziasztok !
Konzol vásárlás előtt állok !
Kérdsem az lenne hogy Xbox one vagy Ps4 et vásároljak ?
Egérel és billentyüzettel is szeretnék játszani, van rá mód valamelyiken ? ? ?

Üdv.: :R :R :R

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#89193) hackeeeee válasza JossZombie (#89192) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor PC-t vegyél, és ne konzolt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89194) JossZombie válasza hackeeeee (#89193) üzenetére


JossZombie
csendes tag

Köszi de azom már van ! ! !

Az élet egy szar játék, de a grafika nagyon ott van...

(#89195) tunkiih válasza hackeeeee (#89193) üzenetére


tunkiih
őstag

+1 :B

(#89196) Knobber válasza JossZombie (#89192) üzenetére


Knobber
aktív tag

Amelyikre van olyan exkluzív tartalom ami számodra megfelel :)

Xboxnál nagy előny pl a GOLD előfizetés, amivel évente 48 játékot kapsz ingyen. És elég jó játékok szoktak lenni, hasonlítsd össze a PS Plus előfizetéssel hogy ott mik vannak (az ízlésednek megfelelően)

Youtube: Knobber

(#89197) hackeeeee válasza JossZombie (#89194) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Konzolnál pont az egyik érdemi különbség a Controller. Lényegében előnyt szerzel azzal, vagyis akár mondhatnám azt is, hogy csalsz, ha egérrel, billentyűzettel játszol, vagyis mondjuk inkább játszanál, ezért alaphelyzetben nem támogatottak.

Véleményem szubjektív...

(#89198) tunkiih válasza hackeeeee (#89197) üzenetére


tunkiih
őstag

Szerencsére drágák ezek a kiegészitők és még utána sem lesz ugyanolyan mint PC-n.. :D meg 1 ügyes konzolost nem feltétlen daral le azert, de ebbe ne menjünk bele mert meglesz magyarazva.. :D :D

(#89199) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A Free Weekendes játékok mióta maradnak a Ready to installban? :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89200) norbi2010 válasza IntelKiller7 (#89199) üzenetére


norbi2010
őstag

Amit letöltesz ott marad, nem kaptál egy ingyen játékot ha erre gondolsz. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.