Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89101) #41133696 válasza bulikavagyok (#89084) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :R

(#89102) Vasy09 válasza hackeeeee (#89087) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez jó hír, akkor szerintem januárban nekem is visszaküldés lesz! :U

Gamertag: Vasy09

(#89103) #41133696


#41133696
törölt tag

Egy kérdés. Windows 10-nél a vezeték nélküli controlleren az XBOX gomb, magától alszik ki, vagy ki kell kapcsolni ?:D

(#89104) #41133696 válasza #41133696 (#89103) üzenetére


#41133696
törölt tag

Meg is válaszolom. Kikapcsol magától :)

(#89105) musztiii válasza Gsx-rr (#89060) üzenetére

Szia,

ez nagyon alacsony ár, én vigyáznék vele. pár napos regje van.
Kérj tőle személyes találkozót és aktiváljátok be helyben ( ha el tudsz érte menni).
Ha beaktiváltátok, onnantól elveszni nem fog az előfizetés. Még nem hallottam, hogy visszavonták volna valakitől.

m

[ Szerkesztve ]

Ha 24 órán belül nem reagálok, kérlek, pingeld újra a privát üzenetet.

(#89106) yanesz


yanesz
tag

Controllerben milyen akksit,elemet vetettek?
Headsetet se ártana venni.Milyen fajtát használtok?
Érdemes rendelni az aliexpressrol?

(#89107) EmThor


EmThor
addikt

Resident 7 demo toltheto

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#89108) Rage47 válasza yanesz (#89106) üzenetére


Rage47
veterán

Ikeás elem/aksi jött be a legjobban eddig, ha olcsóbbakról van szó.
MS Stereo Headsetet használok, 16-ért jó ár/érték sztem.

[ Szerkesztve ]

(#89109) Gsx-rr válasza musztiii (#89105) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ma kiderul. :)

(#89110) Gabesz84 válasza Atomgeszi (#89032) üzenetére


Gabesz84
őstag

de, veszel egy kinectet, es odakurjantasz neki hogy: "xbox record that!"

cortanat engedélyezve lehet hogy headsettel is működik.

(#89111) oriic válasza EmThor (#89107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már jön lefele. :R

+1 link:

DEMÓ

(#89110) Gabesz84

Cortana működik headsettel is.

Live-Die-Respawn

(#89112) #48967168 válasza lmno (#89092) üzenetére


#48967168
törölt tag

Lényeges különbség van, de nem mindegy milyen 4k-s TV-ről beszélünk. Ha támogat minden olyan fícsört amit a XOS akkor sokkal szebb lesz rajta a kép, és megy a felskálázás is.

Nyilván egy régebbi játéknál nem lesz olyan feltűnő, de a mostanában megjelenőket már HDR támogatásra írják ami azért jóval látványosabb. Vagy ha rápillantasz egy 4k-s YT videóra az is magáért beszél.

Az aktuális játékok közül a Horizont3 az ami nagyságrendekkel szebb lett!

(#89113) sugarforce válasza yanesz (#89106) üzenetére


sugarforce
őstag

Én eneloop pro-t használok, mind a két 360 és mindkettő one kontrollerben is. Nagyon elégedett vagyok velük. Régebben vegyesen használtam energizer és panasonic tölthetőket, azokkal kicsit több nyűg volt, (több töltés, hamarabb lemerültek, stb stb.) bár azokkal sem volt különösebb bajom. Igazából ha van rá lehetőséged, minél nagyobb kapacitásút válassz és kerüld a nagyon márkátlan példányokat, mert azok úgysem tudják a rájuk hazudott értékeket (persze vannak kivételek).
Sokan itt fórumon az ikeás Laddákat használják nagy megelégedéssel. Azt hiszem innen valaki tesztelte őket és mintha átmatricázott eneloopok lennének, de ebben nem vagyok biztos.

(#89114) mobal válasza yanesz (#89106) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ikea Ladda, 2450 mAh.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#89115) pelenka35 válasza yanesz (#89106) üzenetére


pelenka35
őstag

Lidlben most 2000Ft 8 darab tölthetö elem . 1 éve vettem én is teszi a dolgát.

Gamertag:Rob3rt75

(#89116) sugarforce válasza pelenka35 (#89115) üzenetére


sugarforce
őstag

De jó, hogy említetted, tronic akksik. Egész jó kis akksik, 2 logitech egér-bill kombóban használom őket, teszik a dolgukat, panasz még nem volt rájuk.

(#89117) Atomgeszi válasza Gabesz84 (#89110) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kinect nincs, és nem is tervezem sajnos 2 játékért. :(

Cortana működik akkor is, ha partyban vagyok?

Esetleg Xbox app? Bár azzal meg üzenetet sem lehet küldeni sokszor.. :U

(#89118) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Kivégeztem a Titànfallosz2 szinglijét. Ilyennek kelle lennie egy kib.. shooternek.

(#89119) eL Geri válasza frankdelgado (#89118) üzenetére


eL Geri
őstag

Megértelek!
Én még csak pont a felénél tartok... de imádom!
Abszolút multiplayer ellenes létemre még néha-néha multira is be tud vonzani.

(Mondjuk vicces, hogy a Titanfall-ban pont azok a részeket nem kedvelem, amikor a titánnal vagyok :D)

(#89120) Gabesz84 válasza oriic (#89111) üzenetére


Gabesz84
őstag

Azt tudom, csak a cortana-s parancsok némileg különböznek, és nem tudom hogy cortanával is lehet-e felvételt készíttetni, mivel sosem próbáltam. Szóval arra vonatkozott az elvileg :)

Atomgeszi
Naszóval összegezve: cortana működik headsettel, ez biztos. Partyban még nem próbáltam. Ez az utasítás viszont nem tudom hogy megy-e cortanával. Ki kellene próbálni, nem akarok valótlant állítani :)

[ Szerkesztve ]

(#89121) oriic válasza Gabesz84 (#89120) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán működik minden parancs Cortana-val is. Sőt több feature-t tud Cortana az alap Xbox hangvezérlésnél.

[link]

[link]

Leginkább screenshot meg felvétel készítésre használom, de kikapcsoláshoz is szoktam néha használni.

(#89123) Sify

Pl. US

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#89122) Sify


Sify
senior tag

Ezt a Giganticot [link] kipróbáltátok?
Egyenlőre nekem túl kaotikus az egész.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#89123) Sify válasza oriic (#89121) üzenetére


Sify
senior tag

Ezt akkor milyen lokalizációval lehet használni?

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#89124) section9


section9
őstag

SAMSUNG UE43KU6000 megérheti, ha majd valamikor jövőre szeretnék Scorpio-ra váltani? Most éppen 110-ért hozzá lehet jutni, de azt hiszem a HDR nem annyira jó benne, ezért vacilálok.

(#89125) bulikavagyok válasza section9 (#89124) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt inkább ide!

Egyébként nem értek hozzá, de egy ilyen ultra olcsó 4K tévének szerintem hatalmas lehet az input lagja, tehát játékra szinte biztos, h "alkalmatlan".

[ Szerkesztve ]

(#89126) negyven2 válasza bulikavagyok (#89125) üzenetére


negyven2
veterán

Nézegettem én is ezt a TV-t (kint KU6300-as néven megy). Aránylag játékra elégé jó, még inputlagra is.

Bár valószínűleg vagy egy 2017-es 7000-es sorozatút veszek, vagy valami hasonló kategóriás Sony-t.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89127) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Aki MS sztereó fejhallgató vásárlása előtt áll és nagyobb fejjel rendelkezik, emellett még néha halkan is kell beszélnie, akkor vagy próbálja ki ha van lehetőség vagy vegyen helyette mást, mert a mikrofon szár rövidsege miatt, nem ajánlom, ketten is befürödtünk vele.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#89128) assalkah válasza F.B.I. (#89127) üzenetére


assalkah
tag

Akkor valahol megpróbálom kipróbálni, mert rám mindkettő feltétel igaz amit említettél. 16ezer forintos fejhallgatót nem szeretnék rossz szájízzel használni. Köszönöm az infót! :R

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#89129) oriic válasza Sify (#89122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én olyan 20 óra után azt mondom, hogy ez nem nekem való. Ha a stílus érdekel, akkor Smite-al érdemes próbálkozni inkább szerintem.

Live-Die-Respawn

(#89130) Sify válasza oriic (#89129) üzenetére


Sify
senior tag

PC-n Paragonba nyomtam bele több mint 100 órát. De ugye az meg nincs xb1-en. Azért próbáltam ki ezt. majd még azért futok vele pár kört, meglátjuk.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#89131) negyven2 válasza assalkah (#89128) üzenetére


negyven2
veterán

HyperX Cloud Stinger-ről elég jó véleményeket olvasok, és a legtöbb helyen 18-19 környékén van. Illetve akciókban akár 15 környéken is ki lehet fogni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#89132) yanesz


yanesz
tag

Meg is vettem az elemeket a lidlben.

[ Szerkesztve ]

(#89133) F.B.I. válasza yanesz (#89132) üzenetére


F.B.I.
veterán

jááájbeszíp testvír! :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#89134) F.B.I. válasza negyven2 (#89131) üzenetére


F.B.I.
veterán

Annyi, hogy arra is oda kell figyelni, mert nálam konkrétan visszahallották magukat az emberek, több partiban is (PS4-nél nem jelentkezett a hiba és a vicc, hogy PS4-en jobban teljesít az MS sztereó, mert jobban húzható a mikrofon hangerő). :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#89135) MeSKA válasza bulikavagyok (#89125) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Nem tudom, én egy szar Technika tévén vittem végig rengeteg játékot. Pedig annak biztos nagy az inputlag-ja :)

(#89136) sugarforce válasza yanesz (#89132) üzenetére


sugarforce
őstag

Leled benne örömöd :D Jól látom, hogy nem ugyanannyi kapacitásúak?

(#89137) bulikavagyok válasza MeSKA (#89135) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

4K-s Tecknika? ;] Írtam korábban, h nem értek hozzá, de elég sokat olvastam erről itt, illetve a PS4 topikban is. Igazából csak azt írtam le amit már százan leírtak itt előttem. Ezeknek az olcsó 4K-s tévéknek állítólag az óriási input lag a legnagyobb hátrányuk, és ez sok játéknál (főleg FPS multi) nagyon zavaró tud lenni. Szóval én biztos nem vennék ilyet csak azért, h 4K-s tévém legyen, inkább egy jobb minőségű FHD tévét választanék hasonló áron.

[ Szerkesztve ]

(#89138) F.B.I. válasza bulikavagyok (#89137) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1 és már relative olcsók is.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#89139) section9 válasza bulikavagyok (#89137) üzenetére


section9
őstag

Ennek a tévének konkrétan alacsony az input lagja game modeban, rendes HDR tévé meg csak 200 felett van, úgyhogy szerintem én beruházok egyre.

(#89140) plejik válasza sugarforce (#89136) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem annyi, csak kicsit beremegett a kéz.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#89141) lacy86


lacy86
addikt

Oriic!

Irtam PM-et. 😊

(#89142) nsgeri


nsgeri
csendes tag

Sziasztok,

beszéltem a supportal, de nem tudják megoldani a 12 havi gold előfizetés aktiválását, a kóddal szerintük is minden rendben van, csakhogy mivel a game.co.uk -tól származik, így ne csodálkozzak azon, hogy nem tudom beváltani a magyar profilomon. Nagyon hálás lennék ha valaki PM-ben tudna segíteni, ötletet adni, hogy mit csináljak ebben az esetben, mert azért az árát nem szeretném veszteségként elkönyvelni, és az eladónak se szeretnék ezzel kellemetlenséget okozni.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#89143) L_YKing válasza nsgeri (#89142) üzenetére


L_YKing
addikt

Probald meg bevaltani mas regioban.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#89144) yanesz válasza sugarforce (#89136) üzenetére


yanesz
tag

2300mAh-es elemek.
Na majd csak jövő héten tudok örülni nekik. :DD

(#89145) mobal válasza nsgeri (#89142) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én is játam hasonlóan egyszer egy G2A-s kóddal. A support konkrétan megmondta ki aktiválta mikor - a G2A szerint pedig ők 1000%, hogy nem adták el másnak ugyanazt a kódot.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#89146) NyMRooD válasza mobal (#89145) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ők lehet nem adták el, de ők egy piactér, szóval aki felrakta oda az értékesíthette máshol is (mondjuk cdkeys-en, azt hiszem az is egy piactér), ez a szürke bolt kockázata. Egyébként sikerült visszaszerezni az árát vagy másik kulcsot kérni?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#89147) nsgeri válasza mobal (#89145) üzenetére


nsgeri
csendes tag

nálam annyival másabb a helyzet, hogy ez a kód teljesen jó, nem használta még fel senki
beírva a böngészőbe vagy akár a gépen ki is írja rendesen, hogy milyen kódról van szó csak a redeem gombra hibára fut

(#89148) adalbert1 válasza section9 (#89139) üzenetére


adalbert1
veterán

Hol lehet megkapni 110k-ért? Mondjuk 4k tv-ből inkább nagyobb méretet vennék, de ez egész jó ajánlatnak hangzik.

(#89149) Sify válasza adalbert1 (#89148) üzenetére


Sify
senior tag

Telekom.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#89150) Medocsabi válasza bulikavagyok (#89137) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ilyeneket ne is írj :) A végén még nem veszik úgy ezeket a csumpi tvket mint a cukrot,és akkor oda a becemberi jutalékom nagy része :D. Az emberek meglátják hoyg 4k meg hajlított meg anyámkínja és el vannak ájulva...Hál istennek!! ;] :DDD
Bár aki csak tvzésre használja nem játéra annak azért nem rossz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.