Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89951) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Game Preview-s Astroneer kipróbálható.

(#89952) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Cordana app mire is jó?

(#89953) IntelKiller7: Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89953) IntelKiller7 válasza zsolti72837 (#89952) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha van Kinected, dumálsz neki, ő meg megcsinálja.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89954) Bishi válasza akooos (#89945) üzenetére


Bishi
tag

Nálam is gond van a COD IW-vel. Lejött, indítanám, kérdezi, hogy ezzel a fiókkal akarom-e a trialt, majd bejön, hogy frissítés kell, aztán: There was a problem with the update. Cache ürítés, restart, game data(reserved space) törlés volt, log out/in. Semmi nem segített.

(#89955) StLui válasza oriic (#89900) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm, így sajnos semmi értelme otthonra a két gépnek, mert egyszerre sem tudunk játszani különböző profilokkal, még különböző játékokat sem :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#89956) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ez és ez nem ugyan az ugye?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89957) IntelKiller7 válasza zsolti72837 (#89956) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89958) akooos válasza Bishi (#89954) üzenetére


akooos
veterán

Ugyan ez van nálam is.. Most áramtalanítottam, holnap megnézem újból :U

(#89959) Mankó válasza hackeeeee (#89947) üzenetére


Mankó
veterán

Én is erre gondoltam, áramtalanítás meg volt, helyzet ugyanaz pc-n és nas-on rendben van a sebesség.
Most 1-2 napig jegelem a dolgot, meglátjuk mi lesz hétvége után.

(#89960) Bishi válasza akooos (#89958) üzenetére


Bishi
tag

Lehet elcsesztek egy updatet. Uninstallálom és leszedem újra. Holnap kiderül jó ötlet volt-e. Ha megoldja, szólok. Elvileg kb. 2 óra alatt csak lejön, de nem várom meg ma már.

(#89961) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#89957) üzenetére


zsolti72837
őstag

:R

Melyiket érdemes megvenni?

Akinek van S kontrollerre kérem dobjon egy PM-et. (kérdezni akarok valamit)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#89962) hackeeeee válasza Mankó (#89959) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Esetleg másik UTP kábel? Ha combosabb router-ed van, akkor esetleg wifi? Ott mi a helyzet, próbáltad esetleg?

Ezen kívül nincs más ötletem sajna, főként ha router-be van kötve közvetlenül a box.

Véleményem szubjektív...

(#89963) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Sziasztok!

Forza horizon 3 illetve gta 5 letoltokodot keresek jo aron. Valaki tud esetleg?

(#89964) Bishi válasza Bishi (#89960) üzenetére


Bishi
tag

Nekem azután jött csak le a legutolsó XBox frissítés miután töröltem. Az is lehet, hogy azzal működött volna. Most ha működni fog, nem tudom, hogy az vagy a reinstall segített. Hoonap kiderűl megy-e egyáltalán a COD IW ezek után.

(#89965) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, a keresztkérdés.. Segíjjetek! :)

1 év access, plusz esetlegesen egy Season pass a Battlefront-hoz, vagy Division? A Season pass annyira még nem fontos, mondjuk a zsivány 1 DLC jól jönne, ha már battlefront. :)

Véleményem szubjektív...

(#89966) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#89965) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

SP úgyis bekerül majd az accessbe 2-3 hónap múlva szerintem. Most csak azért van az alap, mert ugye most jelent meg az utolsó DLC.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89967) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#89966) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugye DLC-k nem nagyon szoktak bekerülni, legalábbis tudomásom szerint. BF4-ből is csak a sima játék van bent, nem? Vagyis mondjuk prémium nincs, és tudtommal nem is lesz.

Véleményem szubjektív...

(#89968) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#89967) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De. Prémiumos a 4 és a Hardline is. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89969) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#89968) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogyjah.. Az utóbbi időben nem néztem, so sorry. :)

Akkor, inkább access? Van 1 hó, lehet beváltom, eljátszogatok, aztán meglátom. :)

Véleményem szubjektív...

(#89970) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#89969) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát Accessel jobban jársz :D Főleg, ha van még olyan játék amivel játszanál.
Én leszedtem, de 2-3 kör után megunom.

Divisionnel el lehet szórakozni haverral. Mi is most vettük meg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89971) hackeeeee válasza IntelKiller7 (#89970) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Cdkeys-en ugye akciós, azért agyalgatok rajta. Annó beletoltam pár órát, de aztán ráhagytam. Nem mondom, hogy nem tetszett, csak volt ami jobban elvitte az időmet, azt is ami nincs. :D

Csak mondjuk azt nem tudom, hogy a cdkeys-es változatban van-e a magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89972) okibots válasza hackeeeee (#89971) üzenetére


okibots
aktív tag

Én is cdkeys-en vettem, nekem magyar (régió is magyar az xbox-on) :)

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89973) hackeeeee válasza okibots (#89972) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Thx! :R

Véleményem szubjektív...

(#89974) IntelKiller7 válasza hackeeeee (#89971) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Magyar nyelvű. Ha fontos akkor vedd meg mellé a Skin packot is. Csak 19 cent. Én utána vettem sajnos észre, így nem vettem meg. :/ :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89975) Bishi válasza akooos (#89945) üzenetére


Bishi
tag

Be tudtam lépni a COD IWbe. Uninstall után nem tervezetten XBoxot frísítettem, majd cod install 50%-ánál már betudtam lépni a játékba.

(#89976) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egy kis 576-os update.

13.-án rendeltem meg 500 gigás OneS BF1 bundle csomagot amihez beszámoltatni akartam a meglevő 500 gigás Fat One konzolomat. Ma (azaz mostmár tegnap :) ) jött az e-mail hogy a gép már Szegeden van és vasárnap estig átvehető és a beszámoltatási akció is él rá. Vasárnap tehát hozom haza a kicsikét. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#89977) silver-pda


silver-pda
aktív tag

EA Access-hez kell regisztrálni egy acc-ot az EA-nál?

[ Szerkesztve ]

(#89978) IntelKiller7 válasza silver-pda (#89977) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha van már Origin accountod(PC-ről) akkor csak társítsd össze és kész. Ha nincs akkor regelj egyet és társítsd. De kreál magától is a jelenlegi profilodhoz egyet.(Én ebbe a csapdába estem, és még nem volt időm átkérni a másik accountra.)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89979) Siffredi válasza hackeeeee (#89971) üzenetére


Siffredi
senior tag

G2A-n olcsóbb...

(#89980) strcpy


strcpy
tag

Kicsivel több, mint egy hónapja volt szó a Kontrolfreek pöckökről, és hogy honnan lehet olcsó alternatívát rendelni.
A posztban lévő linkről rendeltem 1,5 dollárért egy 8 db-os szettet. Úgy tűnik igazam volt, és tényleg ezt csomagolják újra HAMA néven.
Jó minőségű kis bogyók, a magasabbakban semmi kivetnivaló nincs, az alacsonyabbak kicsit lazábban illeszkednek az analóg karhoz, valamint az öntőforma illesztésénél minimálisan sorjásak. Teljesen kényelmesek és használhatóak.
Lőttem róla pár képet, erre találjátok őket.

(#89982) kresz2


kresz2
tag

Jó reggelt!
Este letöltöttem a store-ban egy hd movies appot,és valami kalóz szerver jön be.Tele van angol nyelvű filmekkel,a legújabbak is fent vannak.
Meglepődtem eléggé,hogy ment ez át a microsoft ellenőrzésen?
Egyáltalán merjem használni?

(#89983) hackeeeee válasza Siffredi (#89979) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Számomra a Cdkeys megbízhatóbb forrás. Plusz, shilddel, már nem nagyon olcsóbb. Jó tudom, van akinek ez mindegy.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#89984) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

CoD Infinite Warfare: én 27 percig bírtam (a Game Hub tanulsága szerint). Ebből kb 7-8 perc lehetett a kampány, 4-5 perc a multi, a többi a menüben barangolás (ez a játék legjobb része). Gondolom jövőre még nem valószínű, de remélem, h 2-3 éven belül kapunk egy "normális" CoD-ot.
Kár lenne ezért a sorozatért, régen nagyon nagy kedvencem volt.

Sajnos megint egyet kell, h értsek Zolival:
Itt az év legprimitívebb játéka - CoD Infinite Warfare

[ Szerkesztve ]

(#89985) kresz2 válasza bulikavagyok (#89984) üzenetére


kresz2
tag

Hát akkor én egy primitív ember vagyok,mert szerintem epikus volt a sztori mellbevágó befejezéssel.
Persze te tudod hogy tetszik-e vagy sem,de 8 perc alatt nem lehet megitélni a kampányt.

(#89986) pelenka35 válasza kresz2 (#89985) üzenetére


pelenka35
őstag

Mikor megjelent a COD ghost 10 percet bírtam vele játszani ,valahogy nem fogot meg..idétlen lett a játék.. black ops 3 -mal még próbálkoztam,de minek...nekem ennyi volt a cod sorozat.Bár ha vissza mennek az időben amire igen kicsi az esély. Főleg egy BF1 útán amit nehéz lesz überelni grafikát ne is említsük.

Gamertag:Rob3rt75

(#89987) V.T.


V.T.
aktív tag

Sziasztok. Van home partnerem az ő profilján van a Forza Horizon 3 az megy is nekem rendesen. De most megvette a Blizzard Mountain Dlc-t meg is jelenik a térképen de mikor el akarom indítani akkor azt akarja hogy vegyem még 7ezer forintért. Ez miért lehet? Nem fogok tudni jatszani vele?

(#89988) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

A Forza Horizon 3 Blizzard Mountain kiegészítőhöz el kell érni egy bizonyos szintet a játékban? Telepítettem, de nem találom sehol.

(#89989) kresz2 válasza pelenka35 (#89986) üzenetére


kresz2
tag

A ghost és a black ops 3 sehol nincs az új részhez képest.
Hangsúlyozom csak a kampányról beszélek.

(#89990) bulikavagyok válasza kresz2 (#89985) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem ronda és lapos, nem akarok több időt pazarolni rá -és nekem elég volt 8 perc is arra, h ezt belássam. Teljesen BO3 utánérzésem volt (kampány). Egyébként még azt sem játszottam végig, pedig azért fizettem is.

pelenka35: Az AW még nagyon bejött anno. Rengeteget játszottam a multijával, és többször végigtoltam a kampányt is. A Ghosts kimaradt sajnos.

V.T. és sazo: Manuálisan kell telepíteni a DLC-t (nem csak az Expansion Pass-t!) : Manage game -> Ready to install

Szerk.: sazo: Telepítés után menj a repülőtérre, és ott keresd a BM ikont!

[ Szerkesztve ]

(#89991) V.T. válasza bulikavagyok (#89990) üzenetére


V.T.
aktív tag

Én telepitettem is de csak az Expansiont passt látja.. Aztán a repternel megjelenik az ikon odamegyek de ki akarja fizettetni. :(

[ Szerkesztve ]

(#89992) bulikavagyok válasza V.T. (#89991) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mindkettőt telepítetted? :F Nekem ugyanez volt addig, amíg csak az Expansion Pass volt installálva. Próbáld meg újratelepíteni! Más ötletem nincs. :B

[ Szerkesztve ]

(#89993) V.T. válasza bulikavagyok (#89992) üzenetére


V.T.
aktív tag

Nem tudom mire gondolsz. A ready to install-nal csak a Forza Horizon 3 Expansion Pass volt azt fel is telepitettem a játék mellé. De letorolni nem is engedi ahogy a többi játékot. Mindegy hogy azt inditom el vagy a rendes játék ikonjaval inditom akkor is meg akajra vásároltatni a reptéren 6900forintert.
Az egész játékot kellene újra rakni?

(#89994) bulikavagyok válasza V.T. (#89993) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A BM DLC-re gondoltam! Először (miután megvettem az Expansion Pass-t) nekem is csak a képen látható 10 megás kiegészítőt telepítette, és indításkor kérte, h vásároljam meg a DLC-t. Utána megtaláltam a "Ready to install" részben a BM-et is (3,6GB - alul látható), és miután azt telepítettem már el lehetett indítani a játékon belülről.

[ Szerkesztve ]

(#89995) Száguldo


Száguldo
aktív tag

Xbox one Si 500+Batlefield +1 kontroller +Tombraider 99.000.a Tescoban ha valakit érdekel.

(#89996) Atomgeszi válasza bulikavagyok (#89984) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én mondjuk a kampányt végigjátszottam. Jah, hogy annak a fele is csak videó volt és setalas a bázison, ja meg nyomhattam az X-et ajtoknal. :DDD

Multi egyáltalán nem jön be, a grafika sem, a katonák mozgása. Anno béta verzióban tök gyorsnak tűnt, de ennyi TF2 után lassú és furcsa is.. Elég vicces szerintem ahogy lépkednek a katonák. Mentem is inkább TF2 multiba utána, sokkal hangulatosabb számomra.

Arról nem is beszélve, hogy este 10 után elérhetetlen volt az IW multi szerver, és folyamatosan hibát dobott. Zombi módot ki se tudtam próbálni.

A Ghosts kampányt viszont ajánlom, az első misszió ott sem bejövős de szerintem annak még megvolt a hangulata. Ráadásul a finale olyan, hogy az ember azt gondolná lesz folytatás, de hát nem igazán akar jönni.

Modern Warfare remaster free hét legyen.. Adják külön és talán meg is veszem. :K

[ Szerkesztve ]

(#89997) V.T. válasza bulikavagyok (#89994) üzenetére


V.T.
aktív tag

Sajna nekem nincs ilyen a Ready to Install-nal.
Nem az lenne a lényege a Home-olásnak amúgy hogy a másik fél is tudjon játszani? Lehet erre valami megoldás?

(#89998) hackeeeee válasza bulikavagyok (#89984) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

PC-re már 15 euro-ért beszerezhető.. :Y

Véleményem szubjektív...

(#89999) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

A hegyes téli forza 3-t hogy tudom a legolcsóbban megvenni.
Nem akarok külföldre költözni miatta.
Elég a sima változat plusz ahhoz ha jól láttam 7 ezer ft pluszba a mountain kieg?
Vagy az csak drágább változathoz 7 k.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#90000) Mankó válasza V.T. (#89997) üzenetére


Mankó
veterán

Játékon menü gomb, ott manage game - ott fogod találni, amit még le kell töltened.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.