Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89351) eL Geri válasza -dp- (#89349) üzenetére


eL Geri
őstag

Azt hiszem az lesz a megoldás a te esetedben, hogy ugyan a profilodat törlöd az XBOX-ról, de a profilodat beállítod, hogy ez a BOX a HOME (bár ezt nem tudom hogyan). Így amig ezt nem állítód át másik gépre, addig az új tulaj tud a te digitális játékaiddal, GOLD-oddal játszani.

(#89352) yanesz válasza Steelheart2 (#89327) üzenetére


yanesz
tag

Na ez engem is érdekelne. :)

(#89353) bLaCkDoGoNe válasza norbi2010 (#89299) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Zavviról október 29-én rendeltem, november 11-én ért ide. És akkor még messze volt a Karácsony...
Pár éve (még az X360-as időkben) rendeltem így kb. 2 héttel Karácsony előtt játékokat vagy a Game-től, vagy a Zavviról (már nem emlékszem, hogy melyiktől), azok bizony nem értek ide Karácsonyra, csak újév után.
Persze egyáltalán nem biztos, hogy ez most is így lesz, csak infó.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89354) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

üdv, gyári xbox one headseten kivül milyet lehet még az xbox one s hez csatlakoztatni? a chat fülesért sokallom a 7 ezert ft-ot a stereo headsetért meg pláne a 17 ezret.

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#89355) Rage47


Rage47
veterán

Ha esetleg más is szerette volna Xboxon hallgatni az Apple Music-os zenéjét:
AirServer

(#89356) v-man válasza strcpy (#89340) üzenetére


v-man
őstag

Valószínűleg újítottak ebben, mert nekem van most követési számom.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#89357) lacy86 válasza Rage47 (#89355) üzenetére


lacy86
addikt

Egy szep baratsag kezdete 😜😁😂

(#89358) akooos


akooos
veterán

Valaki befejezte a Watch Dogs 2-t itt? Kicsit csalódott vagyok, nem túl hosszú játék lett. 60 euróért kicsit többre számítottam. Mindenhol azt írták, hogy az első rész az semmi, ez az igazi. Hát én ezt sem érzem igazinak :B

[ Szerkesztve ]

(#89359) okibots válasza akooos (#89358) üzenetére


okibots
aktív tag

Én még nem végeztem vele, de nekem tetszik eddig :)

56 órám van benne, és még van 7 főküldetés :D
Lehet maga a fő szál lehet nem hosszú annyira (nem tudom, nem végeztem még vele), de a mellék küldetések, a uberezés, felszedhető pénzeszsákok, fejlesztési pontok, festékek, selfi készítés, különféle versenyek és az online küldetések azért pár 10 óra egyéb szórakozást bőven kitesznek.

Ha az "open world" játékokon is csak a főszálra koncentrálsz, egyik sem nagyon lesz 10 óra feletti szórakozás.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89360) istvankeresz válasza akooos (#89358) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Ha hosszú játékot akarsz, akkor az AC Unity. 70 órám van benne, de 40%-nál járok kb. Igaz, hogy a fő történet lezárult, de csomó mellékküldetés, co-op, multi van benne és egy csomó ládika keresgélés, stb. CDKeys-en most elég jóárasítva is van.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#89361) Mankó válasza Bazsi1987 (#89348) üzenetére


Mankó
veterán

Neki valószínűleg gyorsabb nete van mint neked. ;)

(#89362) Steelheart2 válasza istvankeresz (#89360) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én is most kezdtem el,bár még a AC 2 vel kell szorakoznom,hogy mindent összegyüjtsek. :) Én 1,39 euroért vettem meg ugyanitt.A Black Flag elfogyott. Milyen sürün frissülnek az árak?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#89363) Stauffenberg válasza istvankeresz (#89360) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem neki nem az a gondja, hogy nincs elég mellék feladat amivel el lehet még ütni az időt, hanem a fő cselekmény hossza.

Egyébként alig akad olyan játék amit ne lehetne végigpörgetni maximum 10-12 óra alatt. Egy bármilyen GTA fő cselekményét is végig lehet játszani 10-12 óra alatt, ezzel jó ha elérsz a "progression" 30%-ig, mert annyi egyéb dolgot lehet még művelni. Jó esetben ezeket két fő küldetés között is nyomod, így a végigjátszás lehet simán 30-40 óra is.

De akit ezek nem kötnek le, annak hiába mondod, hogy mit lehet még csinálni a sztori felgöngyölítése mellett.

Aki nagyon tartalmas játékot akar, az játsszon minőségi RPG-kkel. A fő cselekmény ezekben is hamar végigtolható (10-15 óra), de a mellék küldetések is legalább olyan jók, mint a fő cselekmény. Witcher, Skyrim, Mass Effect, ilyesmik különösen ajánlottak. Bele lehet tenni ezekbe alsó hangon is 80-100 órát és akkor csak a sztorit bontottad ki, meg felfedezted a világot, megismerted a fő karaktereket kisebb-nagyobb mellék küldetéseken keresztül.

(#89364) ciceroo


ciceroo
tag

azt meg lehet nézni valahol, hogy játékonként mennyi időt fektettem bele?

(#89365) okibots válasza Steelheart2 (#89362) üzenetére


okibots
aktív tag

Xbox One platformon nem sűrűn, pár cím ingadozik havonta/félhavonta pár eurót de azonkívül nem nagyon. Amit említesz Blac Flag, már vagy fél éve "out of stock".

ciceroo Igen meglehet, profilodra rámész xboxon, majd "achievements", ott kilistázza a játékaid, ezután kiválasztod amelyik érdekel, és rányomsz. Ott szépen felsorol pár infót, köztük azt is mennyi időt töltöttél el az adott játékkal.

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89366) norbi2010 válasza Steelheart2 (#89362) üzenetére


norbi2010
őstag

1,39€... Én anno 18k-ért vettem meg, most meg már egy éve egy sör áráért meg lehet kapni :O :DDD Nekem így is bőven megérte, szerintem remek játék lett.

(#89367) Game-over válasza ciceroo (#89364) üzenetére


Game-over
aktív tag

Konzolon adott játék-menü gomb hosszan-game hub-achievmentek oldalon

(#89368) sugarforce válasza ciceroo (#89364) üzenetére


sugarforce
őstag

Pár címnél az achievmentek között lehet megnézni, de sajnos nem mindegyik játékra igaz.

(#89369) XFishboneHUN válasza WhiteAngel89 (#89354) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Teló headset :DDD Ennél olcsóbb megoldás nincs.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#89370) Steelheart2 válasza norbi2010 (#89366) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igen 1,39 ért vettem meg az Unityt és 14 euroért a 3 havi goldot. :) Itt Szlovákiában 20 euro a 3 havi gold.Igy is lehet sporolni. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#89371) atees


atees
őstag

Na végre games 26.-ai rendelesem befutott

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#89372) ciceroo válasza istvankeresz (#89360) üzenetére


ciceroo
tag

CDKeys-en csak paypal-al lehet fizetni? Bankkártyával nem?

(#89373) pusztitot


pusztitot
újonc

Sziasztok! olyan gondom van rendeltem egy 500gb One-t és az a baj vele hogy nem ismeri fel a Cd-t.. mit tegyek ? ( se használtat se ujjat nem ismeri fel)

(#89374) szandra1988 válasza ciceroo (#89372) üzenetére


szandra1988
tag

Bankkártyával is lehet.

(#89375) ciceroo válasza szandra1988 (#89374) üzenetére


ciceroo
tag

köszi, tényleg...
sikerült megvenni az Unity-t ;)

(#89377) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Szemezek a skyrimel de sajnos az angolom nem az igazi😢 azt szeretném kérdezni láttam hogy van mod támogatás. És igy tudom magyarosítani mint pc-n vagy ezt felejtős?😊

(#89378) Mankó válasza pusztitot (#89373) üzenetére


Mankó
veterán

Ha rendelted, akkor garancia, ha meg használtan vetted, akkor meg vidd vissza!

(#89379) NyMRooD válasza atees (#89371) üzenetére


NyMRooD
őstag

26.-án rendelted vagy aznap adták fel?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#89380) Mister_X válasza Bazsi1987 (#89377) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Felejtős. Ellenben kiváló alapanyag anygoltanulára ;)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#89381) Stauffenberg válasza Bazsi1987 (#89377) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Elvileg az Xbox 360-as változathoz volt magyarítás (igaz akkoriban még csak alig 70%-nál tartott a fordítás, csak idén januárban jelentették be a 100%-os fordítottságot). Szerintem a magyarítás készítőin múlik a dolog.

Egyébként szerintem a Skyrim kifejezetten nem bonyolult nyelvezetű, könnyen érthető. Összehasonlítva mondjuk a Divinity Original Sin-nel, amit most tolok co-op-ban barátnőmmel, néha még fel is idegesít a modorosságával, meg a leghétköznapibb párbeszédeket is körmondatokban előadó színpadias stílusával. Ez már tényleg azoknak készült játék, akik klasszikus táblás-felolvasós szerepjátékokon nőttek fel.

Szóval a Skyrim egy közepes angollal is élvezhető alkotás. Bár tudom a magyarok többségénél a "nem az igazi" általában azt jelenti, hogy funkcionálisan nulla. :)

(#89380) Mister_X: Pontosan, én még az Oblivion alatt tanultam sokat angolul. Mellettem volt a szótár (ma már elég egy okostelefon is) és a játék előrehaladtával egyre ritkábban kellett hozzányúlni. Egy GTA 5-el nem lehet angolul tanulni, annyi benne a szleng, de ezek a hétköznapi fogyasztásra szánt fantasy címek pont ideálisak.

[ Szerkesztve ]

(#89382) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Van egy kód amit le akarok ellenőrizni, xbox.com-on ha beütöm akor ugye nem aktiválom hanem csak kiírja mit ütöttem be, igaz? Egyszerűen nem emlékszek rá, pedig több tucat kódot felhasználtam már. :DDD

Xr

(#89383) oriic válasza Hunt3r22 (#89382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Win 10-es Xbox App-ben a redeem résznél ha beütöd a kódot kiírja hogy mi is az a kód, ha már aktiválva van azt is kiírja, mielőtt bármi másra nyomnál.

Live-Die-Respawn

(#89384) Mister_X válasza Stauffenberg (#89381) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én voltam annyira perverz, hogy SDTV-re kötött 360-ról fordítottam szótárral a könyveket Oblivionból :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#89385) NyMRooD válasza NyMRooD (#89379) üzenetére


NyMRooD
őstag

atees Az lemaradt, hogy futár hozta vagy posta/MPL?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#89386) assalkah válasza Rage47 (#89355) üzenetére


assalkah
tag

Kb 2-3 hete néztem meg a storeban. A linked alatt azt írták, hogy van trial verzió. Boxnál is így kellene lennie? Nekem nem volt a storeban. Ha esetleg megvetted akkor tudnál róla pár szót írni, ha megkérlek? (van-e bug, képromlással viszi-e át a képet, illetve, hogy boxon is hallgathatok-e a háttérben zenét, miközben játszok) Köszönöm!

XOne GT: aSSalka PSN: assalka

(#89387) Stauffenberg válasza Mister_X (#89384) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ilyenekre már nem vetemedtem. :D Az viszont tény, hogy az angol tanulásban nagy segítség volt. Meg emellett még egy csomó másik gazdagon szövegezett játék is (pl: Gothic, KotOR, stb).

Amúgy a legtöbbet akkor fejlődtem, mikor már az egyetemen a szakdolgozatomat írtam. Az országos fotográfiai könyvtár szakirodalmának talán a 10%-a érhető el magyarul, zömmel egyébként angol. Két hónapig napi szinten több órát töltöttem ott és mivel tétje volt (nem egy quest megértése volt a cél, hanem a szakdolgozatom minősége), ezért kénytelen voltam nagyon odafigyelve megérteni, jegyzetelni, fordítani. Ekkor jöttem rá, hogy az addigi 4 évnyi iskolarendszerű angol tanulás lószar volt, semmit nem ért, alig a tudásom 5%-át adta. A középiskolai nyelvoktatás egy vicc, az egyetemen meg volt az első félévben egy szintfelmérő (szintén vicc), ezen meg tudtam érteni alap hétköznapi frázisokat és ezzel el volt intézve, nekem már nem volt angol oktatás vagy vizsgák, automatikusan kaptam a kreditet két félévnyi angolért. Holott amúgy egy munkahelyen, ahol kérik az angolt, valószínűleg megszólalni nem tudtam volna. Viccország.

[ Szerkesztve ]

(#89388) Rage47 válasza assalkah (#89386) üzenetére


Rage47
veterán

Gondoltam majd itt kipróbálja valaki. :D Még nem volt alkalmam, ma olvastam.

(#89389) strcpy válasza v-man (#89356) üzenetére


strcpy
tag

Ez egy november első felében leadott rendelés volt. Lehet, hogy csak nálam spóroltak a TN-en.

(#89390) IntelKiller7 válasza strcpy (#89389) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Attól függ mivel jön a csomag. Pl MyProteintől mikor rendelek azt a DPD hozza. Ott mindig van TN.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#89391) StLui válasza Mister_X (#89384) üzenetére


StLui
veterán

Én még sehol nem tudtam megállítani úgy a játékot, hogy ki tudjam szótárazni a szöveget :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#89392) Game-over válasza strcpy (#89389) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én rendeltem már konzolt és játékot is GAME-ről, ők nem adnak semmihez se TN-t (legalábbis ami nemzetközi).

Nyelvtanulós téma: Én pont tegnap fejeztem be 26 óra alatt a Deus Ex Mankind Divided-et, ott is lehetne olvasni egy csomó e-mailtől kezdve minden e-bookot, de inkább az a nehéz hogy rávegyem magamat erre, főleg hogy az én angolom sem a legjobb.

(#89393) Stauffenberg válasza StLui (#89391) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A szerepjátékokban mindig van napló, ami rögzíti a történéseket, onnan visszaolvasható a lényeg. A párbeszéd más tészta, ahol nem ketyeg a tik-tak, hogy adj valami választ, szintén szokott idő lenni a szótárazásra ha nagyon szükséges.

De egyébként meg a párbeszédek megértése nem olyan nagy dolog, három dolog kell hozzá:

1.) Alapvető nyelvtan.
2.) Alapvető frázisok ismerete.
3.) Szókincs, szókincs, szókincs és még több szókincs.

Nekem anno egy nyelvtanár azt mondta, hogy ha egy társalgásban a mondat 70%-át érted, akkor már érted az egészet. Persze kínos ha pont abban a 30%-ban van a lényeg, amit nem értesz, de azért általánosságban tényleg így van.

A mai szerepjátékok már általában nem használnak bonyolult szövegezést, így a megértésük sem ördöglakat. A Divinity Original Sin-t is azért hoztam példának, mert ezzel elég öt percet eltölteni és rögtön érződik, hogy ez egy igazi régi vágású RPG, nem csak játékmenetben, de szövegezésében is. Ezért néhol fáraszt engem, élő emberek ilyen körmondatokkal nem társalognak, az biztos. De van aki erre gerjed. Egyébként csípem ezt a játékot is.

(#89394) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Slim-hez kinect adapter lehet valahol jo aron talalni?

(#89395) HagaNRG válasza okibots (#89320) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi szépen a hasznos tanácsot!

(#89396) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Nehezen, de sikerült S-re váltani. :DDD

30k-ért tényleg nem volt rossz deal ajándék Bf1-gyel. :B

Thusor kollégának pedig a fülest, hogy van ilyen akció. :R

[ Szerkesztve ]

Xr

(#89397) HagaNRG válasza zzola (#89343) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ez mondjuk marha jó ár, nagy piros pont a Metronak:) (kár, hogy már megvan az 1TB_s gép:)

(#89398) luciferk válasza istvankeresz (#89360) üzenetére


luciferk
senior tag

Szia!
1 hetes kezdő xbox one s tulajkén kérdezném, hogy az általad linkelt játékot megvettem a Digital code is meg van, csak azt nem tudom, hogy a Digital code segítségével honnan lehet letölteni a játékot. Más segítségét is megköszönném szájbarágósan mivel kezdő vagyok :R

(#89399) istvankeresz válasza luciferk (#89398) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Szia!

Vagy a boxon a store menüben a reedem code-nál beírod, vagy weben, a fiókodba belépve, jobb oldalt felül a nevedre kattintva előjön egy kis menű és ott a kőd beváltása. Sőt azt hiszem már az xbox app-ban is be tudod váltani a kódot. A lényeg, hogy ahhoz a profilhoz (e-mail címhez) aktiváld, amit a boxodon használsz.

Ha valamit rosszul írtam, akkor a profibbak javítanak. :D

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#89400) gorgocska


gorgocska
tag

Sziasztok Megvettem a CDKeys-en oldalról az AC Unity mennyi idő még meg küldik a kódot?nem aggodok csak érdeklödök.Köszi a választ előre is.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.