Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89601) bulikavagyok válasza Cabrio (#89599) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez szerintem csak Kinectel megy.

(#89602) ferensz válasza gianni85 (#89600) üzenetére


ferensz
senior tag

Jól tudod, nem támogatja. Ami vicces annak a fényében, hogy a gyakorlatilag filléres Raspberry Pi 1-ben is volt már tök jól működő HDMI-CEC támogatás.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#89603) okibots válasza zsolti72837 (#89579) üzenetére


okibots
aktív tag

Boxon Ready to Install résznél a legegyszerűbb. Vagy xbox.com a profilod alatt a játékaidnál. Netán ha ott nem listázza ki akkor egyesével rákeresel arra a 4-re bejelentkezve, és úgyis látod melyiknél s "már megvásárolta" szöveg van, vagy a másik opció, hogy megtudod venni :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89604) misiizsai válasza Jovanny2 (#89597) üzenetére


misiizsai
tag

Semmi baj nincs! Én voltam a hülye hogy nem néztem meg a Manage gamet. :) Amúgy lehetne nagyobb is a map mint 50 bejárható út :/

Steam:misiizsai1993 Battlenet:misiizsai93 Origin:misiizsai uPlay:misiizsai1993

(#89605) oriic válasza gianni85 (#89600) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One S elvileg támogatja HDMI-CEC szabványt, más kérdés, hogy nekem még nem sikerült összehoznom hogy a tv-t is bekapcsolja a gép.

[link]

Live-Die-Respawn

(#89606) bandi20 válasza oriic (#89605) üzenetére


bandi20
aktív tag

Pedig be lehet állítani, settings/tv-onguide/device/power sőt meg a hangrendszer is tudja!

bandi

(#89607) Cabrio válasza gianni85 (#89600) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Nekem úgy rémlik, hogy a 360 be tudta kapcsolni a másik tv-t.
One meg nem? :(((

bandi20 már ott is végig próbáltam mindent, sikertelenül

[ Szerkesztve ]

(#89608) oriic válasza bandi20 (#89606) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, be is állítom rendesen, mégsem jó. A poén hogy a szobatársamnak meg simán megy, de nálam ne. :(

__

Ha valaki tervezi megvenni Halo Wars 2-t:

SG store-ban 90 SGD (kb 18 630 Ft) az Ultimate Edition, ami az alapjátékot+season pass-t+Halo Wars 1 Definitive Edition-t tartalmazza.

[link]

Live-Die-Respawn

(#89609) bandi20 válasza Cabrio (#89607) üzenetére


bandi20
aktív tag

Pedig ott van, on es off a device controll nal! Probalgatni kell,

bandi

(#89610) Cabrio válasza bandi20 (#89609) üzenetére


Cabrio
aktív tag

A hangprojektort már meg sem próbáltam beállítani, ha a tvt sem sikerül...

(#89611) gianni85 válasza oriic (#89605) üzenetére


gianni85
veterán

redditen meg azt olvastam, hogy a polygon elmondásával ellentétben az se támogatja :(
Mondjuk nekem nem nagy érvágás külön bekapcsolni, amúgy is egy őskövület tv-m van. De ha cserélném valami csili-vili okostévére, akkor kicsit gáz lenne, ha nem menne :)

(#89612) Cabrio válasza gianni85 (#89611) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Engem idegesít, hogy tvt külön bekapcsolom, aztán a boxot, mert addig nem engedi a hdmi bemenetet kiválasztani, és amikor a box elindul, akkor még külön keressem meg a hdmi-t... Szóval, távirányító-kontroller-távirányító kombót kell nyomnom, ami engem roppant mód frusztrál. :(
Kikapcsolásnál meg néha sötét képernyővel bekapcsolva felejtem a tv-t :W

(#89613) sugarforce válasza oriic (#89608) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem sem működik, pedig jó lett volna. Persze nem nagy érvágás, csak kis kényelem.

(#89612) Cabrio: Nem írja ki, hogy nincs jel?

[ Szerkesztve ]

(#89614) Tegla80 válasza oriic (#89605) üzenetére


Tegla80
addikt

Asszem valami samu tv-d van....samunal van e-manual gomb amiben meg kellene nezned,h a hdmi-cec leiras milyen beallitasi lehetosegeket enged. Sztem a tv-n is engedelyezni kell,h vezerelheto legyen. Nincs samu tv-m igy nemtok ranezni,de nalam sony-nal ezt kulon engedelyezni kell mert kulonben a tv nem engedelmeskedik a vezerlo akarminek.

Sony® & PlayStation®

(#89615) Jovanny2 válasza Cabrio (#89599) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem én érdemleges választ adtam a Samsung TV topicban is, miszerint csak Kinect-el megy. De így a biztos, ha még 20-an megírják ugyanezt. :P

Mondjuk ma már írtam hülyeséget, de nem annyira jellemző. ;)

Amúgy az Anynet+ nem arra van, hogy a TV tudja irányítani a külső forrásokat? Ez működik a Samunál, pl. a set-top boxot irányítja, de a boxot nem. Neked meg fordítva lenne rá szükséged, hogy a box váltson bemenetet a TV-n, és kapcsolja ki-be? Hát nem tudom...este megpróbálom én is, ilyen kombóm van: JU7000 Samu és One S.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#89616) oriic válasza Tegla80 (#89614) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hogy szóltál, átírtam adatlapom. :D Az a Samu van most szobatársamnál, ott megy rendesen a dolog már. Nekem egy Celcus CEL-43FHDB-16/1 készülékem van [link], ennél már nem megy.

Próbáltam mindent állítgatni Xbox-on is, meg a TV-ben is, de semmi. Mindegy, nem a világ vége, meg amúgy is folyton be van kapcsolva TV a laptop miatt, így annyira nem nagy érvágás.

Live-Die-Respawn

(#89617) sting2 válasza hackeeeee (#89588) üzenetére


sting2
addikt

Hol marad az A50 ömlengés?... 😏

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#89618) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Forza 6 alap verzió mennyire nyújt hosszútávú szorakozást? Inkább csak versenyezgetni szoktam nem vagyok nagy verseny játékos.

(#89619) hackeeeee válasza sting2 (#89617) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vótmá. Nagyjából ennyire volt időm.

Véleményem szubjektív...

(#89620) sting2 válasza Cabrio (#89599) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem dugd olyan Hdmi slot-ba az XO-t, amely Arc feliratos...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#89621) bulikavagyok válasza Petreszku (#89618) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem 50-100 óra simán van az alap játékban is (multi nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#89622) Tegla80 válasza oriic (#89616) üzenetére


Tegla80
addikt

Van ebben a tv-ben hdmi vezerles? Nem egy acelos az a 2hdmi bemenet plusz scart stb,szval alap modellnek tunik igy lehet nem is tudja.

sting2
A hdmi arc az mas.....[link]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#89623) Corpuscle válasza Petreszku (#89618) üzenetére


Corpuscle
őstag

A karrier móddal hónapokig el tudsz lenni. A showcase eventek is elég változatosak.

(#89624) zsocy válasza Petreszku (#89618) üzenetére


zsocy
őstag

Ha ki akarod tolni akkor simán 100 óra. Viszont a Forza6 nem "versenyezgetős" játék, az kőkemény verseny (na jó, legalábbis nekem).
Ha csak autós játékkal játszanál jobban járnál a Horizon 3-al, az nem bünteti annyira a hibákat, arcadeosabb.

(#89625) Gabesz84 válasza Jovanny2 (#89615) üzenetére


Gabesz84
őstag

One S-ben van IR blaster, szal azzal megy kinect nélkül is. A sima One-ban nincs IR blaster, csak a kinectben.
Ellenben én eddig azt hittem hogy tudja a CEC-t mer nekem ment, próbáltam már letakarni a kinectet, akkor is megy. Most lehúztam a boxról, úgy nem megy.
Szóval tényleg a kinectben lévő IR blaster kapcsolja. Azér elég erős IR van benne ha ronggyal letakarva is átlövi az infra jelet az alatta lévő TV-nek :D

(#89626) strcpy válasza gianni85 (#89600) üzenetére


strcpy
tag

Próbáltátok már alternatívaként az IR blastert? Alin csak pár dollár, vagy akár te is összeforraszthatod otthon.

(#89627) Cabrio válasza Jovanny2 (#89615) üzenetére


Cabrio
aktív tag

Tudom írtál, köszönöm is, de szerintem kell lennie valamilyen megoldásnak kinect nélkül is...
Hdmi Arc-ba van dugva, de az tényleg mást jelent.
Pl. a Samsung hangprojektort a tv el tudja indítani és ki is tudja kapcsolni, bár tudom ez pont fordítva van.
Számomra hihetetlen, ha bemenő jelet érzékel, miért nem kapcsol be rá és ha megszűnik, miért nem kapcsol ki? Ennyire nem okos tv? Buta tv!

(#89628) nsgeri


nsgeri
csendes tag

Napi MS support:

Kedves Gergő,

Háttérosztályunk nem kívánja kivizsgálni esetét, miszerint Angliából vásárolt token kódot szeretne magyar profilon beváltani.

Ügyét véglegesen archiváltuk profilja alatt, amelyel kapcsolatban Ügyfélszolgálatunk nem kíván támogatást nyújtani.

Üdvözlettel,

király :W

(#89629) Gombinyó válasza nsgeri (#89628) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nekem sincs már sok kedvem idén melózni, de azért na...
Viccesek.

(#89630) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
A vaterán vettem egy kártyát,amin a witcher 2 x360 játék található.
Az eladó lekaparta és elküldte nekem a kódot.
Sajnos nem tudom beváltani,a következő hibakód jön:code not found.try re-entering it.if that doesent work,contact the merchant.
A játéknak menni kellene xbox one gépen is.Vagy lehet hogy csak a lemezes verzió jó?
Mi lehet a gond?

(#89631) Petreszku válasza zsocy (#89624) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! 360-on sokat játszottam az erre megjelent résszel és nagyon tetszett. Ezért gondoltam kipróbálnám, a FH3 nekem nem tetszik.

bulikavagyok és Corpuscle nektek is köszönöm a válaszokat.

(#89632) Bishi válasza Cabrio (#89599) üzenetére


Bishi
tag

Nekem ilyen párosom van és nem tudok ilyet.
Viszont ha a házimozi erősítőt bekapcsolom, akkor a tv bekapcsol. Igaz csak azon a HDMI bemeneten használom a tévét. Max a házimozi erősítő bemenetét váltom. Csak Xbox bekapcsolással szerintem tévét bekapcsolni csak Kinect-tel tudsz szerintem.

(#89633) bulikavagyok válasza nsgeri (#89628) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez most komoly?! :W Ennyit tud mondani a support, ez milyen hozzáállás??? Rohadjanak meg, már bocs! :((( Főleg így, h több ember írta itt is, h simán sikerült aktiválnia a kódot magyar profilon..
Ezek szerint kénytelen leszel Angliába migrálni a profilodat.

(#89634) nsgeri válasza bulikavagyok (#89633) üzenetére


nsgeri
csendes tag

Ezzel kapcsolatban akkor lenne kérdésem:

1. A magyar nyelven elérhető játékokban továbbra is elérhető marad a magyar nyelv? pl.:AC Syndicate

2. Ezen az oldalon kell migrálni? https://live.xbox.com/hu-HU/AccountMigration/Confirm Ha igen akkor megint gondban vagyok mert nem engedi, pedig nem csináltam még ilyet. Az xbox one -n már állítottam régiót aztán restart de semmi változás az elfogadás tekintetében

ui.: Tényleg bocsi, hogy már megint ez a téma, de nem sikerült túllendülnöm rajta :/

(#89635) bLaCkDoGoNe válasza nsgeri (#89628) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Na ez orbitális parasztság, ez a passzív-agresszív hozzáállás eddig nem volt jellemző az MS-re.
Egyben kristálytisztán mutatja, hogy gőzük nincs arról, hogy hogyan lehetne megoldani a problémát.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#89636) gianni85 válasza nsgeri (#89634) üzenetére


gianni85
veterán

angolod milyen? Én simán US supporttal próbálnám chat-en elintézni a dolgot. Magyar support azért még nem mindig áll a helyzet magaslatán. Anno mikor nekem itt a fórumon vett 12havi live nem ment, akkor US support deaktiválta a kódot, és küldött egy másikat ami jó lett

(#89637) bulikavagyok válasza nsgeri (#89634) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs miért bocsánatot kérned, ezt a problémát meg kell oldani vhogy. Jó a linked, elvileg onnan mennie kéne! Három havonta tudsz régiót váltani, nem tudom, h miért nem engedi neked?! A boxon nem a profilod hanem a gép régióját állítod, ami ebből a szempontból lényegtelen szerintem. (ezt egyébként naponta többször is megcsinálhatod)
Ami eddig magyar nyelvű volt, az a régióváltást követően is az lesz szerintem.

De csak óvatosan a régióváltással, mert olvastam vhol, h a MS nem garantálja, h meglesznek a játékaid a váltás után is. Tudom, h ez baromi hülyén hangzik, de emlékszem egy ilyen bejegyzésre régebbről. Egyelőre csak ennyi infót találtam a témában.

gianni85: Jó ötlet! A régióváltást én is csak a legvégső esetben lépném meg.

[ Szerkesztve ]

(#89638) nsgeri válasza bulikavagyok (#89637) üzenetére


nsgeri
csendes tag

Egyszerűen csak nem engedi azon a címen a migrálást, azt írja hogy: most nem sikerült próbálja később blalbalbla...

Akkor teszek egy próbát az angol supportal, csak attól parázom, hogy elvileg a magyar supportos azt mondta, hogy ezzel nem fognak más supportok sem foglalkozni, mivel rálátásuk lesz a profilomon keresztül erre a már általuk lezártnak nyilvánított esetre. De egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#89639) Bishi válasza Bishi (#89632) üzenetére


Bishi
tag

Valami van nekem a Samsung 55H6400-asammal, mert néha magától bekapcsol, amikor minden rádugott eszköz ki van kapcsolva. Csak egy Raspberry pi 3 fut non-stop (Kodi miatt, hogy ne kelljen Plex szerver), de az meg ekkor a kikapcsolt házi mozi erősítőbe megy. A CEC-et kikapcsoltam mostanság a tévén, azóta még nem kapcsolt be, de rövid az idő a biztoshoz. Minden eszköz tudja a bekapcsolást úgy tűnik nekem, csak a Kinect nélküli Xbox nem.

(#89640) eL Geri válasza nsgeri (#89628) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem teljesen azonos az én esetem, de mégiscsak!

Én az első havi ingyen GOLD-ot szerettem volna kihasználni, de nem jelenítette meg a rendszer.

Hívtam telefonon a kisasszonyt, aki aranyosan, de a sablon ötletekkel jött, sikertelenül.
Második hívásra azt találta ki, hogy van egy kanadai számlázási adatom, ami miatt kanadai lett a profilom, azért nem megy a dolog.

Én mondtam, hogy hoppá, akkor az valami hiba lehetett, nem is vettem még soha semmit, semelyik régióból. És a kanadai cím se valós, hisz csak annyit találtam ott, hogy KANADA, de semmi pontosabb cím.

Kedvesen felajánlotta, hogy akkor elindít egy régióváltást itthonra. Amit aztán pár nap után indoklás nélkül írásban elutasítottak.

Pont jött a fekete péntekes 200 Ft-os GOLD, letojtam. Megvettem! Azóta is simán magyar címmel és kártyával vásárlok a storeban, probléma nélkül.

Hát ennyit a passzív agresszív / inkompetens segítségről :)

(#89641) kresz2


kresz2
tag

Esetleg valaki tudna válaszolni a problémámra?
Egyáltalán egy x360 játék kódot lehet aktiválni xbox one-on?
Természetesen kompatibilis játék kódját.
Minden választ előre is köszönök,mert ha nem jó a kód visszakérném a pénzem.
De lehet hogy jó,csak 360-on kellene aktiválni.

(#89642) norbi2010 válasza kresz2 (#89641) üzenetére


norbi2010
őstag

Még ha One-on nem is lehet, xbox.com-on mindképp.

(#89643) Stauffenberg válasza kresz2 (#89641) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Xbox One-on közvetlenül még az Xbox 360-as Gold játékok bezsebelése sem megy, csak weben a Marketplace-en.

Ez fontos, mert a Marketplace és a Store még mindig nincs teljesen összehangolva. Próbáld a Marketplace-en beváltani a kódot.

(#89644) eL Geri válasza kresz2 (#89641) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem értek hozzá, csak egy öltet!
360-as kódot nem lehet web felületen aktiválni? Gondolám ott mindegy neki, hogy neked 360-ad, vagy XBOX-od van.

Bár lehet, hogy ha a profilod sosem volt még 360-as gépen, akkor esetleg még nem alkalmas rá?! Nem tudom!

(#89645) okibots válasza kresz2 (#89641) üzenetére


okibots
aktív tag

A GoW széria kódjait gond nélkül aktiválták többen is itt a topikban (köztük én is az első részt) , és azok is 360-as kódok. Nekem digitálisan van meg a Witcher 2, gond nélkül megy értelemszerűen lemez nélkül is, szóval azzal sem lehet baj.

Azt tudom elképzelni, hogy az eladó egy régiókorlátos kódot adott neked, és elfelejtette közölni, és/vagy a te profilod nem abban a régióban van amibe a kód szól. Próbáld meg böngészőben más régiók alatt is beváltani/felismertetni hátha úgy megy (de szerintem ezen már túl vagy).

Az szerintem nem releváns, hogy nem 360-as gépen kellene beváltani. Elég durva lenne ha minden BC játékot csak a régi gépen tudnák letölteni/megvenni/beaktiválni.

Stauffenberg Én nagyja részt One-on húzom be a 360-as címeket, eddig ment simán (persze nem a 14 napos, hanem a minimum havi GOLD-al).

eL Geri Bátyám profilja sem volt még sohasem 360-as gépen, de gond nélkül aktiváltam rá egy Fallout 3 letöltőkódot. Szóval az sem kéne, hogy probléma legyen.

De mint látjuk kis hijján minden nap, ahány profil annyi bug a rendszerben...

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#89646) strcpy válasza gianni85 (#89636) üzenetére


strcpy
tag

US support is teljesen változó.
Nekem például egy refund kérelmemet simán visszadobtak, mondván, hogy nincs ilyen. Miután kitöltöttem a nyomtatványt a magyar support kérdés nélkül intézte.
Viszont kellemes tapasztalat, hogy előző hónapban akartam venni GWG miatt PayPal-lal Gold-ot, de nem engedte a rendszer. Szóltam a supportnak, amikor már minden ötletből kifutottunk megajándékoztak egy egy hónapos előfizetéssel. :DDD

@(#89639) Bishi: "Csak egy Raspberry pi 3 fut non-stop (Kodi miatt, hogy ne kelljen Plex szerver)"
-Barátom! Keblemre!

(#89647) eL Geri válasza okibots (#89645) üzenetére


eL Geri
őstag

Igaz! Elfelejtettem, hogy az itt kapott Gears of War: Judgment kódot is simán tudtam (web felületen) aktiválni.

(#89648) kresz2


kresz2
tag

Köszönöm mindenkinek a választ,sehogy sem tudom beváltani.Próbáltam Angol-Usa átállítással,úgysem megy.
Pedig a kártya hátoldalán fel van tüntetve a magyar nyelv is.

(#89649) gianni85 válasza nsgeri (#89638) üzenetére


gianni85
veterán

egy próbát megér. Én azt ki is hagynám első körben, hogy a magyar supporttal már beszéltél. Helló! itt egy kód amit vettem, és nem tudom beváltani. se xbox-on, se weben... aztán meglátod mi lesz. Nekem csak jó tapasztalatom volt az amcsi chat supporttal

(#89646) strcpy
oks, nekem refunddal még nem volt dolgom, de ilyen kisebb ügyes-bajos Live meg kód hibákkal mindig kisegítettek. Amikor valaki jön a magyar support inkompetenciájával akkor mindig az US chat-et ajánlom. De akkor lehet, hogy refundban meg a magyarok a jók :D

[ Szerkesztve ]

(#89650) nsgeri válasza gianni85 (#89649) üzenetére


nsgeri
csendes tag

Köszönöm, megcsinálták nekem is, 5 perc volt a chatelés :)

Úgy írnék most egy levelet a magyar supportnak

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.