Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61651) oriic válasza ssgt1981 (#61650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos igen. Jobb esetben egy pár nap múlva megnyílnak, rosszabb esetben újra meg kell csinálni amit az acsi kér.

Live-Die-Respawn

(#61652) s7evcsenko válasza waldorff (#61647) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nekem is ingyen 1 hónapom van, és engedte letölteni mindkettő ingyenes játékot! :K
És ahogy mondod, az akciók is élnek, vagyis teljes értékű gold-nak számít, ahogy orichalcos is mondta!

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61653) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sziasztok!!

Nem vásároltam még 576-nál, de az hogy a fenébe lehetséges, hogy az új Destiny olcsóbb mint a használt? :F

Majd kiderül..vagy beborul!

(#61654) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Multiplayer játékoknál a home társ ugyanazzal a karakterrel játszik, vagy mivel a saját profilját használja így teljesen elkülönül ?
Például ranked meccseknél az egyik játékos gyengébb és lehúzza a másik eredményeit ? RPG-knél is érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#61655) zsolti72837 válasza Sonic* (#61653) üzenetére


zsolti72837
őstag

Grat 576. :C
:DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#61656) oriic válasza Sonic* (#61653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg technikai hiba, érdemes lehet szólni FB-n nekik például.

Live-Die-Respawn

(#61657) gianni85 válasza Sonic* (#61653) üzenetére


gianni85
veterán

lehet valami celeb használta :D

(#61658) Sonic* válasza oriic (#61656) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Írtam nekik, de nem hiszem,hogy hiba lesz. Most mesélte egyik ismerősöm, hogy ugyanez volt valamelyik WiiU-s játékával. Az új olcsóbb volt mint a használt. Kérdezte is a boltban, hogy mi a fene ez, ők se értik, de ezt "dobta ki a rendszer" :F :C

Majd kiderül..vagy beborul!

(#61659) bulikavagyok válasza Jovanny2 (#61633) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én meg pont a Mad Max-el vagyok így! Mármint, h féláron jöhet majd..:)

gulb: Persze, lesz ez még -50% is. Meg egyszer lesz ez még GWG is. :D Nekem kb 6 ezerbe volt, de kifizetnék érte többet is.

barca0519951: +1

(#61660) Vasy09 válasza gianni85 (#61621) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem sajna a Judgement a mai napig nem érkezett meg! :U :U

Gamertag: Vasy09

(#61661) oriic válasza Vasy09 (#61660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még van 8 napod hogy megjöjjön.

#61662) Mankó
Nem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#61662) Mankó


Mankó
veterán

Még a boxhoz kaptam egy 10 eurós gift kártyát, ha az xbox oldalán átállítom a régiót mondjuk németre, hogy letudjam vásárolni a német store-ban, az migrálásnak számít?

(#61663) Zjunior válasza Mankó (#61662) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#61664) gianni85 válasza Vasy09 (#61660) üzenetére


gianni85
veterán

nekem elég gyorsan egymás után jött két üzenet. Elsőben az 1-2, másodikban a 3-judgement. Még a kódokkal se kellett szarakodni, mert az üzeneten belül volt redeem opció :)

(#61665) Vasy09 válasza gianni85 (#61664) üzenetére


Vasy09
őstag

Az 1-2 nekem is megjött egyből az elején, ahogy kezdték kiküldözgetni. Viszont a 3 és Judgement már nem jött. Nem tudom, hogy az számít-e, hogy nekem a 3 már megvolt a gold keretében ingyen! :U

Amúgy igen, még megjöhet, remélem, hogy meg is fog, bár igazából a 3 nekem bőven elég! :DD Majd jövőre a 4re leszek kíváncsi!

Gamertag: Vasy09

(#61666) Vasy09 válasza gianni85 (#61664) üzenetére


Vasy09
őstag

Mivel kicsúsztam az időből, így szerkeszteni már nem tudtam az előző hsz-em, ezért bocsi.

Elültetted a fülembe a bogarat, s gondoltam megnézem, hogy nem kaptam-e én is egy másik email-t is! És tényleg, kettő jött, csak nekem nem azon a napon, hanem másnap! :U Szóval megvan a Judgement is! :C

Viszont akit érdekel, és aki a leggyorsabb lesz, az viheti a 3-at!:)

M2JC7-T9RWJ-RGJXR-GV9CP-CRF?Z

A kérdőjel helyére a megoldás: 10-1=? :DDD :DDD

Egy köszönömöt elfogadok érte! :U

Gamertag: Vasy09

(#61667) oriic válasza Vasy09 (#61666) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszönjük a felajánlást.

Live-Die-Respawn

(#61668) JamesHun válasza Vasy09 (#61666) üzenetére


JamesHun
addikt

kis trükkös :)
ilyen matematikai feladvánnyal lehet estig is meglesz a kód :D

SeriesX: JamesSHun

(#61669) Vasy09 válasza oriic (#61667) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem ez természetes dolog, én is elég sok mindent kaptam már a pár év alatt ettől és a 360-as topictól, illetve a tagjaitól is, amit én is köszönök! :R :R

JamesHun: Gondoltam, nehogy már olyan egyszerű legyen csak a kimásolás! :C

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#61670) Mankó válasza Zjunior (#61663) üzenetére


Mankó
veterán

A gift kártya beváltásának van valami külön menete amire figyelnem kell, vagy csak simán beírom a boxban a kódot, mint a játék vásárlásnál és mindjárt meg is jelenik a profilomon az összeg? Az xbox oldalán átállítom a régiót németre, de a boxon is meg kell változtatnom a vásárlás erejéig? A boxon vagy az xbox oldalán tudom levásárolni?
Azért értetlenkedem mert eurós a gift kártya, amit a magyar store-on nem lehet levásárolni. Különben a Storm Island-ot venném meg belőle a Horizon 2-höz.
A választ előre is köszi!

(#61671) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

A home-olós leírásnál nem eléggé egyértelmű számomra 2 dolog, pls világosítsatok fel. :B
Felvettem öcsém accját a gépemre, ezzel ugye home-olunk...

1. Neki megvan a fifa16 lemezen, viszont azt én csak pénzért tudom letölteni az áruházból, lemezes játékokra nem vonatkozik a home-olás?

2. Nekem van Live előfizetésem, ahhoz, hogy ő tudjon letölteni az áruházból az ingyenesek közül, ahhoz neki is fel kell vennie az ő boxára engem, vagy elég ha csak én vettem fel őt?
Csak mert Ő sem látja az ingyenes játékaimat. :O

Köszönöm. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61672) Mankó válasza s7evcsenko (#61671) üzenetére


Mankó
veterán

1. csak digitális játékokra vonatkozik.
2. mind2 boxra fel kell vennetek a másikat.

#61670-re valaki?

(#61673) Vasy09 válasza s7evcsenko (#61671) üzenetére


Vasy09
őstag

Ha jól emlékszem, párszor már talán itt is leírták a többiek, hogy sajnos lemezes játékkal nem fog menni a home, illetve, hogy az ingyenes játékokat csak az tudja letölteni, akinek ténylegesen van előfizetése a live-ra! :U

És igen, mind a két gépen rajta kell lennie mind a két profilnak, ha jól tudom! :K

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#61674) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61675) oriic válasza Vasy09 (#61673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell, csak ha oda vissza akarjátok egymás digitálisan vett játékait.

Live-Die-Respawn

(#61676) bulikavagyok válasza Mankó (#61670) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megadod a kódot (böngészőből), kérni fog egy német címet, beírod, felkerül az accountodra az összeg. Weben tudsz vásárolni a régiót németre állítva. A boxon nem kell állítani semmit -a szingapúri gift card-os vásárlás legalábbis így működik.

[ Szerkesztve ]

(#61677) Vasy09 válasza oriic (#61675) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor sorry, én tudtam rosszul! :R :R

Gamertag: Vasy09

(#61678) red6t6 válasza Vasy09 (#61666) üzenetére


red6t6
tag

Elvitték :(

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#61679) Vasy09 válasza red6t6 (#61678) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor ezek szerint mégsem volt olyan nehéz a matek feladványom! :DDD

Mondjuk megköszönni elfelejtették, bár nem is tudom, miért nem lepődök meg rajta! :U :U

Gamertag: Vasy09

(#61680) StLui


StLui
veterán

Ha jól értettem akkor ha a saját gépemen veszek kiegészítőt játékhoz, vagy pl eleve egy fullos változatot veszek, pl SW BF-ből, akkor a home-ként beállított gépen csak az alapot tudják letölteni? Kiegészítőket nem? pl most vettem Project Cars-hoz dlc-t, azt már nem? Ha nem, de én odamegyek hozzájuk akkor az én, ott már letöltött, homeként beállított profilommal sem tudom a dlc-t leszedni? Vagy ha igen akkor az ő profiljukkal azok nem fognak menni?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#61681) Stevenstyle válasza Sonic* (#61653) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nem tudom, de a kettő közül egyiket sem szabad megvenni. Ez az alap játék, amiben rengeteg új dolog nem érhető a Taken King DLC nélkül. Ahhoz viszont így meg kellene venni az első 2 DLC-t is és így már sokkal drágább lesz az egész, mintha a The Taken King Legendary Edition-t vennéd meg ami tartalmaz mindent egyben.

(#61682) a.sebi


a.sebi
őstag

Szasztok... kaptam egy 50 euros xbox feltöltőt , de nem tom mit vegyek.... csak a witcher 3 van ami igazán jo áron van most , de fosok hogy unni fogom , tomb raidert mint kalandjátékot szerettem nagyon , de ez a tul szabad világ nekem nem tudom h bejönne e ...pl gta sem a kedvencem , csapjak bele vagy hagyjam inkább és várjak valami uj akcióra ?
Lesz még változás az akciolistában?

(#61683) bulikavagyok válasza a.sebi (#61682) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Minden nap jönnek új ajánlatok! Kedden meg egy teljesen új lista. A TR egyébként sokkal kevésbe nyitott világú, mint a GTA. Nem nagyon lehet őket összehasonlítani.

(#61684) HGabor89: Itt

[ Szerkesztve ]

(#61684) Something_ válasza bulikavagyok (#61683) üzenetére


Something_
őstag

Asztali gépen hol lehet nézni az aktuális napi ajánlatokat? Kb 10 napja nem kapcsoltam be a boxot :D

(#61685) waldorff válasza s7evcsenko (#61652) üzenetére


waldorff
csendes tag

na most még egyszer megnéztem gép és konzol elé kerülve a játék kedvezmények szempontjából tökéletesen működik a gold előfizetés, az ingyenes játékok kapcsán viszont olyan mintha nem lenne tagságom. ilyenkor mi lenne a teendő? van valami mailcím amire lehet nekik írni? (Csak mert ha ez így marad nyílván nem fogok előfizetni live-ra)

(#61686) storm3


storm3
senior tag

Előrendelhető a Division,ha valakit érdekel.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#61687) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Mai nap folyamán szeretnék venni egy XBOX One-t.

Olyan kérdésem lenne, hogy kell figyelni bármire vásárlásnál (új vásárlás).
Régió kódot a sorozatszám alapján vagy bármi hasonlót.

Van alaplap eltérés vagy bármi probléma valamelyik szériával?

500 GB-os vagy 1 TB-os között van különbség a HDD-n kívül vagy esetleg érdemesebb valamelyiket megvenni.
Gondolok itt olyanra, hogy az 1 TB-s már egy frissített változat és hűtése vagy bármi egyéb minőségibb.

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#61688) s7evcsenko válasza waldorff (#61685) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én számítógépről léptem be a live fiókomba, és onnan vettem meg ingyen a 2db játékot.
Ezután mentem csak a box-ra.
Nem tudom, hogy lehet nekik írni... talán itt kellene próbálkoznod.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61689) JenciHUN válasza Daffchy (#61687) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Nincs köztük semmilyen eltérés, csak a tárhely nagysága. :)

(#61690) HUNTomi112


HUNTomi112
csendes újonc

Sziasztok! Most lettem Xbox One tulaj és lenne pár kérdésem.
1. Melyek 2016 legvártabb játékai?
2. Van egy HD ready tv-m és egy full HD-s monitorom melyikre érdemes rákötni az Xbox One-t?
Válaszokat előre is köszönöm :R

(#61691) waldorff válasza waldorff (#61685) üzenetére


waldorff
csendes tag

ha valakit érdekel ezt mondta a support:

Vince: at 13:26:39
Just to inform you that Free Xbox LIve Gold is different from Purchase Xbox LIve Gold subscription as Free Gold has limitations and it does include unable to download free games with gold since the gold subscription itself is already free.
Vince: at 13:27:30
However you can use the Xbox One Month Free to play online. Free your mind from worries as once you have the purchase GOLD SUBSCRIPTION, you will be able to download all free games with gold every month.
Vince: at 13:28:06
Just to inform you that free games with gold changes every month. So that means, you are able to download free games every month if you have a purchase Gold Subscription.
Vince: at 13:28:15
Is it all clear to you?
you: at 13:28:22
ok, If I buy one 1 year membersip I will can download the montly free games?
Vince: at 13:28:35
Yes. That is exactly correct!

(#61692) pelenka35 válasza HUNTomi112 (#61690) üzenetére


pelenka35
őstag

Jézusom. Milyen hülye kérdések! Már bocs

Gamertag:Rob3rt75

(#61693) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Forza 6-ban a betumereteket tudom allitani?
Vagy a boxon belul valahol?

(#61694) Daffchy válasza JenciHUN (#61689) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszi a gyors választ.

Akkor bármelyiket meg lehet venni. :R

Anno 360-nál volt annyi-féle fajta (igaz több év alatt) és meg kellett nézni mit veszel. :))

Akkor még annyi kérdésem, hogy aktiválásnál magyar account létrehozása okoz bármiféle hátrányt?
Milyen országot érdemes beállítani az új Live account létrehozásánál? :R

(#61695) oriic válasza HUNTomi112 (#61690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1. Melyek 2016 legvártabb játékai? - Kinek mi, ez egyénfüggő. Nézd meg a trailereket, sok jó játék lesz jövőre is.

2. Van egy HD ready tv-m és egy full HD-s monitorom melyikre érdemes rákötni az Xbox One-t?

-amelyikre akarod. :D De tényleg. Méretileg gondolom a TV az nagyobb, de a monitornak nagyobb a felbontása. ÉN utóbbit mondanám, de ha kell a nagyobb képfelület, akkor a TV a jó megoldás.

Live-Die-Respawn

(#61696) Dinasti


Dinasti
senior tag

Szerintem magyart állíts be. Vásárolni úgy is tudsz majd bármelyik régióból. Régió váltás megy 1 restartal. Általában a szingapuri storeban a legolcsóbbak a játékok annak a menete meg ott van az összefoglalóban a topik elején.

(#61697) Daffchy válasza Dinasti (#61696) üzenetére


Daffchy
őstag

Köszönöm a gyors választ! :R

(#61698) s7evcsenko válasza waldorff (#61691) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem túl jó az angolom...
Ez azt jelenti, hogy trial goldal nem lehet letölteni az igyen játékot?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#61699) waldorff válasza s7evcsenko (#61698) üzenetére


waldorff
csendes tag

azt írja hogy más a free live gold és a megvásárolt live gold tagság, és a megvásárolttal fogom tudni letölteni a havi ingyenes játékokat, a free csak a többire jó(kedvezmények, online game, stb.)

(#61700) vaguny


vaguny
tag

Hátha érdekel valakit, most láttam - HDD Bank:

[link]

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.