Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61901) a.sebi válasza CtiveR (#61900) üzenetére


a.sebi
őstag

Szerintem nem....
Forza még viszonylag új , gta meg már igy is akciós...

(#61902) Deathjay^ válasza CtiveR (#61900) üzenetére


Deathjay^
tag

Más: Ha haver vesz egy hónapos goldot, letölti a két játékot és ha lejár akkor ugyan úgy tud játszani tovább vagy ahhoz is live kell? Vagy csak az újboli letöltéshez kell a live?

[ Módosította: Mate ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#61903) Hunt3r22 válasza CtiveR (#61900) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1 év múlva esetleg, ennél biztos, hogy nem lesz olcsóbb.

Xr

(#61904) hackeeeee válasza Deathjay^ (#61902) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A goldos játékok használatához tudomásom szerint ugyan úgy gold kell One esetén.

Véleményem szubjektív...

(#61905) modflow válasza storm3 (#61899) üzenetére


modflow
veterán

Pénzes kártyára.

(#61906) godzsy2 válasza Bagan (#61865) üzenetére


godzsy2
senior tag

A Libro nem szállít Magyarországra. Én is úgy vettem az enyémet 2 éve, hogy egy ismerősömhöz kiszállították, mert Ausztriába lakik/dolgozik és karácsonykor hazahozta nekem.

(#61907) Sonic*


Sonic*
aktív tag

Sziasztok!!

Szerintetek ez megéri?

http://www.konzolokszervize.hu/xboxone/destiny-xbox-one-limited-edition

Majd kiderül..vagy beborul!

(#61908) Blaise válasza Sonic* (#61907) üzenetére


Blaise
veterán

Ha csak a játék kell, akkor nem, ennyi pénzért vegyél inkább egy Taken King kiadást.

(#61909) ImpersonatoR

Fallout 4 akció jöhetne mar. (-80% ba :U )
Bar legalább végre leütöttek a South Parkot mióta varok mar rá....

(#61910) Jani_007 válasza Blaise (#61908) üzenetére


Jani_007
csendes tag

Sziasztok, Boldog Karácsonyt Mindenkinek a fórumon!

Pont ezzel kapcsolatosan kérdezném Tőletek, hogy a Destiny The Taken King Legendary Edition
megéri-e a 14.666.Ft- ot?
Néztem a Rise of the Tomb Raider- t, de mivel tavasszal pc.- re is megjelenik elsősorban a konzol exkluzívak érdekelnének.
A másik kérdésem az, hogy a 14.napos trial Gold érvényes a Gold akciókra?
(ugyanis ma éjfélkor jár le az 1 hónapos Gold kártyám)
Előre is köszi a választ, és további szép estét Mindenkinek!

(#61911) hackeeeee válasza ImpersonatoR (#61909) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem egy Nídforszpíd, hogy pikpakk ekkora akciót vágjanak rá.

Véleményem szubjektív...

(#61912) Hunt3r22 válasza ImpersonatoR (#61909) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1 hónapos játékot 80%-os leárazással, bilibe lóg a kezed. ;]

Xr

(#61913) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Merry Xmas!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#61914) ITjunior válasza a.sebi (#61862) üzenetére


ITjunior
tag

Ezt itthon is lehet gariztatni ha gond van vele?

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#61915) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Holnapi akció:
XO BF 4
X360 BF4, Marvel Ultimate Alliance 1-2

(#61916) Stevenstyle válasza Jani_007 (#61910) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Az a komplett kiadás az összes kieggel és az alapjátékkal. Ez van meg nekem is. Szerintem megéri, én jól el vagyok vele.

(#61917) negyven2


negyven2
veterán

Tartozékokra (jelen esetben headsetre) mennyi garancia van? Úgy néz ki meghalt a hedsetem ("régi" nem 3,5-es jackes). A weboldalon azt jelzi már nem garanciális pedig szeptemberben lett véve és 2017 áprilisig garanciális. Töltenék fel hozzá számla fénymásolatot, de az oldal kb 20. alkalommal fagy le. Két ünnep között gondol még lesz telefonos support.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#61918) hackeeeee válasza negyven2 (#61917) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg 1 év, mint a controller-re. Tudomásom szerint.

Hívd fel a support-ot hétfőn. Nekem azt mondta a srác, hogy most az ünnepek alatt is dolgoztak.

Nekem a cserélt controller-t nem hagyta regisztrálni online, mindenáron fizetősre tette a cserét, így elintéztem telefonon. Az elite controller-t meg sem próbáltam így regisztrálni, eleve megkértem, hogy rögíztsék fel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61919) Mankó válasza negyven2 (#61917) üzenetére


Mankó
veterán

Kiegészítőkre, kivétel kinect, 1 évet vállal a microsoft. Ettől egyes boltok eltérhetnek, ebben az esetben az eladó boltban kell érvényesítened a garanciát!

(#61920) Def26


Def26
félisten

Ki akartam kapcsolni a gépet a kontroller home gombjával de úgy néz ki elnyomtam valamit. Most olyat csinál a box, mintha valami kisegítő lenne, mert angolul bemondja, hogy éppen mi történik a képernyőn. Nem tudjátok hogy lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#61921) oriic válasza Def26 (#61920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is megszívtam már ezzel. Dash gombot nyomd folyamatosan, aztán mikor kiírja hogy mit akarsz, a jobb alsó sarokban ott van a narrátor gombja. Azt kell megnyomni.

Live-Die-Respawn

(#61922) hackeeeee válasza oriic (#61921) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az nem csak nagyítóként működik?

Véleményem szubjektív...

(#61923) redXIII válasza Jani_007 (#61910) üzenetére


redXIII
senior tag

A destinynek úgymond akkor lenne értelme, ha tudnál magad mellé szerezni 5 ugyanilyen kezdő és értelmes komát, akikkel együtt kitapasztalnátok egy nightfallt, vagy egy raidet, nem sipákolnak ha meghal valaki valami miatt. A destinynek a lényege egy jó társaság. Az is csak egy darabig. Az nem buli hogy mondjuk belépsz egy klánba és bevisznek a raid végére tölteléknek... Én is addig szerettem mig megvolt a kis csapat, mikor végre nagy nehezen megöltük a boszorkányt a crotás raidben először ( tudom hogy ez picsafüst, de nekünk ez nagy élmény volt akkor, hogy a 6 emberböl mindenki mást rakott hozzá. De pont ez a legnagyobb baj is a destinyvel. Az elején óriásinak gondolod ezt a játékot, de minnél többet játszol vele, rájössz hogy átverés az egész. A dlc-k, meg minden. Én azt mondom vedd meg a tomb raidert, és ne szaladj rajta végig.

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#61924) hackeeeee válasza redXIII (#61923) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A TR-be 20-30 órát simán bele lehet tolni, vagy még többet. Én most kezdtem el másodszorra.

Véleményem szubjektív...

(#61925) i@lex válasza hackeeeee (#61924) üzenetére


i@lex
őstag

Sokkal többet is, csak sokan már nem csinálják meg a Challengeket, ami pedig majdnem ugyanolyan jó szórakozás, mint maga az alapjáték.

Számomra mondjuk érthetetlen, hogy emberek nagy címekért kiadnak 15-20 ezer forintokat, és nem facsarják ki az adott játék minden elemét. Ha már egyszer azt a készítők megcsinálták nekünk, illene.

Nálam így nézett ki: Story normálon, survival szinten, challengek és 1000/1000G.

[ Szerkesztve ]

(#61926) hackeeeee válasza i@lex (#61925) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elsőre Én csak a story-ra voltam kíváncsi, 1-2 challange megvolt, így ment bele valami 25-30 óra.

Véleményem szubjektív...

(#61927) a.sebi válasza ITjunior (#61914) üzenetére


a.sebi
őstag

Igen....

(#61928) Def26 válasza oriic (#61921) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. Ez volt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#61929) negyven2 válasza hackeeeee (#61918) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor jól emlékeztem. Hétfőn felhívom őket.

Amúgy Xbox One Stereo headset kategóriájába van valami más ajánlott?

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#61930) Blaise válasza negyven2 (#61929) üzenetére


Blaise
veterán

Turtle Beach XO Four, hogyha lehetne épp kapni.

(#61931) hackeeeee válasza Blaise (#61930) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vagy Audio adapterrel valamifajtaféle füles. :)

Véleményem szubjektív...

(#61932) töky76


töky76
tag

sziasztok, ajánljatok már valami rémisztő horror játékot.
az evil within-nel szemezek de ha van jobb annal, örülnék :D

(#61933) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Keresztkérdés..

A standard wireless controller kábellel összekötve működik pc-vel?

Véleményem szubjektív...

(#61934) oriic válasza hackeeeee (#61933) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az összes kontroller működik PC-vel ha usb kábelen kötöd őket össze. Az Elite is.

Live-Die-Respawn

(#61935) hackeeeee válasza oriic (#61934) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az Elite-et tudtam, csak a "simát" nem. Köszi! :)

Véleményem szubjektív...

(#61936) Blaise válasza hackeeeee (#61931) üzenetére


Blaise
veterán

Azzal az a baj, hogy nem lehet külön állítani a chat és játék hangerőt.

(#61937) hackeeeee válasza Blaise (#61936) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha audio adapterrel megy, akkor de, akkor állítható. Ha jack-es a controller, akkor nem, akkor csak menüből, ami macerás.

Pont ez miatt az Elite-be is belepattintottam az audio adaptert, hiába csücsül rajta a jack csati.

Véleményem szubjektív...

(#61938) Blaise válasza hackeeeee (#61937) üzenetére


Blaise
veterán

Tehát ha vennék egy ilyen adaptert akkor egy sima 3,5 jackes headsetet is ugyanúgy lehet konfigolni mintha kifejezetten Xbox ONE-hoz készült headset lenne?

Ha igen, akkor milyen ajánlott headsetek vannak?

(#61939) hackeeeee válasza Blaise (#61938) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én így használom, igen.

Van egy ilyen adapterem, és egy ilyen fejhallgatóm. Jack-jack Y kábellel össze van hozva 1 csatlakozóra a 2, és tökéletesen működik. Tudom szabályozni a hangerőket is.

Annyi, hogy korábban itt emlegettük, hogy 2 fajta 2 "ágú" jack csati van, (ha jól emlékszem meg van cserélve a negatív és a test) és hát a fene se tudja, hogy ehhez melyik kell. Amit Én találtam itthon, azzal működik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#61940) madd dogg


madd dogg
senior tag

Sziasztok!

Noob kérdés, de életem első konzolja lesz egy XO.

Minden crossplatform játék rendelkezik crossplatform multival? Egy jó barátomnak PS4-e van, és szeretnénk néhány játékot közösen, esetleg online co-op-ban játszani.

A másik, hogy van olyan közös platform, ahol kapcsolódni tudunk? Mint a PSN vagy az Xbox Live, hogy lássuk ki mikor van fent/elérhető, stb.

Boldog Karácsonyt! :)

(#61941) Blaise válasza hackeeeee (#61939) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi, utánanézek ennek, mert én is headset vásárlás előtt vagyok.

Kb a megfizethető 20-30 ezres kategóriában a gyári Xbox Stereo Headset, a Turtle Beach XO Four, illetve a Razer Kraken Xbox One kiadása férne bele, az utolsó kettőt szinte nem is lehet kapni itthon. Ott meg nem tartok, hogy 80-100 ezerért vegyek headsetet.

madd dogg:
Nincs cross platform multi, teljesen eltérő a két online rendszer, csak úgy tudtok játszani, ha ugyanolyan gépen nyomjátok.

[ Szerkesztve ]

(#61942) hackeeeee válasza Blaise (#61941) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vezetékesre nem nagyon költöttem volna, mert megvolt a Sonuz. Ha költenék, akkor valami Wless fejes kellene. Néztem Én is TB-t, de kisebb vagyon. :(

A Kraken Nekem is tetszik, az egyedüli negatívum számomra, hogy nem plüss a párna, ha jól tudom, hanem ez a bőr/műbőr.

Véleményem szubjektív...

(#61943) oriic válasza Blaise (#61941) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nincs cross platform multi, teljesen eltérő a két online rendszer, csak úgy tudtok játszani, ha ugyanolyan gépen nyomjátok."

A Fable Legends jövőre cross platform lesz. Win10-esek játszhatnak majd Xbox One-osok ellen.

#61944) Blaise

Az nem jelent semmit. :D KÖzben látom hogy a PS jött szóba, azzal nincs cross platform valóban...Na megyek inkább aludni szerintem. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#61944) Blaise válasza oriic (#61943) üzenetére


Blaise
veterán

Windows 10 egységes platform van mindkét esetben...bocs ;]

(#61945) Blaise válasza oriic (#61943) üzenetére


Blaise
veterán

De jelent, mert a hivatalos Fable oldalon is cross-device néven hivatkoznak az általad írt dologra.

Cross-platform multi nincs és valószínűleg nem is nagyon lesz.

(#61946) lmno


lmno
őstag

Kapott már valaki ilyen hibakódot blu-ray film lejátszásakor?
0x91d70000
1-2 filmnél (eredetiek) folyamatosan ezt dobja, ha kiveszem/visszarakom a lemezt sokszor, egy idő után lejátssza. De van amelyiket meg gond nélkül viszi egyből :F

(#61947) kiskeke94


kiskeke94
tag

Udv mindenki.
Most nezegettem ezt a PLAY AND CHARGE KIT-et. Hasznal valaki itt olyat vagy normal elem toltot javasoltok inkabb. Ezzel a play and charge akkuval mennyi ora jatekra kepes? Amit kaptam hozza gyarilag Energizert az toltheto? :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#61948) Hunt3r22 válasza kiskeke94 (#61947) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Az csak elem, néhány napig ok.

Én újratölthető akksit használok, de ha téged nem zavar az, hogy vezetékkel játszol, akkor nyugodtan vegyél charge kit-et.

Xr

(#61949) lmno válasza kiskeke94 (#61947) üzenetére


lmno
őstag

Több napig elmegy Play N Charge kittel, ha lemerül, akkor pedig tudsz vele játszani miközben tölti.
A kontrollerhez gondolom elemet adtak, azt ne nagyon próbáld meg feltölteni, mert csúnya vége lesz :)

(#61950) kiskeke94 válasza lmno (#61949) üzenetére


kiskeke94
tag

Vegulis nekem arra nincs szuksegem hogy jatek kozben toltsem. Annyit kibirok hogy addig nem jatszom. A box amugyis eleg messze van az agytol ahonnan jatszom. Nekem annyi lenne a lenyeg hogy ne keljen mindig kivenni az elemet hanem csak feldugom amikor lerakom a controllert es feltolti. De ha feltolti akkor nem kell hozza a vezetek joltudom? :R

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.