Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) gianni85 válasza oriic (#32300) üzenetére


gianni85
veterán

Storm Island kiegészítőt mikor szellőztették meg? Én jobban örülnék, ha egy következő nagyobb Horizon kiegészítőt lepneznének le, aztán jöhet az akár 2hónap múlva is :K

(#32302) woodbear válasza oriic (#32300) üzenetére


woodbear
addikt

Nem hiszem mert van belöle goty... utána nem szokás már dlc-zni. Szerintem egy havas Snow island :D dlc a horizon2-höz.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32303) oriic válasza woodbear (#32302) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Más játékoknál is előfordult már hogy GOTY után jött még DLC. :D

Live-Die-Respawn

(#32304) gianni85 válasza woodbear (#32302) üzenetére


gianni85
veterán

az jöhetne :)

(#32305) woodbear válasza oriic (#32303) üzenetére


woodbear
addikt

Itt nem fog! Tuti horizon2 höz lesz köze.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32306) pzstm válasza woodbear (#32302) üzenetére


pzstm
titán

ohh de imádnám :C

mikor várható a bejelentés? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32307) B3ny00 válasza pzstm (#32306) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Traktor pull Dlc

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#32308) woodbear válasza pzstm (#32306) üzenetére


woodbear
addikt

Gyere inkább imádd a stormos bucketlisteket

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32309) pzstm válasza woodbear (#32308) üzenetére


pzstm
titán

azt hiszem egyet csináltam meg belőle eddig, valami táblákat kellett összetörni bizonyos idő alatt :B

leghamarabb szerdán benne is lennék szerintem. (ma nem jó, holnap este meg borozós-filmnézős téma van)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32310) woodbear válasza pzstm (#32309) üzenetére


woodbear
addikt

Bele nyúltál a legkönnyebbe! :)

Ok. Addig csináld meg a 8 bucketet :)

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32311) pzstm válasza woodbear (#32310) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32312) tunkiih válasza oriic (#32296) üzenetére


tunkiih
őstag

Szerintem itt 5 / Horizon 2 DLC-ről lehet szó, semmi esetben sem a Forza 6-ról. :DD

(#32313) oriic válasza pzstm (#32306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még odébb van. Este fél 12. Detroit Auto Show.

Live-Die-Respawn

(#32314) Alexios válasza oriic (#32313) üzenetére


Alexios
veterán

Jaa, akkor lehet beraknak majd pár amerikai kocsi-t dlc-ként és kész :D

(#32315) woodbear válasza Alexios (#32314) üzenetére


woodbear
addikt

Bejelentik, hogy ők már a köv.genre fejlesztenek. One-ra nem adnak ki újabb forzát :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32316) A.tessz válasza tunkiih (#32269) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ezt le is mentettem gyorsan! :D

(#32317) vg válasza woodbear (#32315) üzenetére


vg
addikt

Mi a rák van a havonkénti frissítéssel? Esetleg már minden benne van ami kell?

(#32318) pzstm válasza vg (#32317) üzenetére


pzstm
titán

lesznek, nincsenek lefújva. Nem kizárt, hogy január végén kapunk már valamit szerintem. :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32319) RichieTri válasza gianni85 (#32169) üzenetére


RichieTri
senior tag

ezt hogy oldottad meg?
nekem most ugyan ez van.. :((

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#32320) gianni85 válasza RichieTri (#32319) üzenetére


gianni85
veterán

amcsi support-tal chat-eltem. Leellenőrizték a kódot, jónak találták, erre deaktiválták és adtak egy újat, ami már működött.
Próbáld ki, amit a fórumtárs írt, hogy átteszed a location-t UK-ra One-on, hátha az segít, és egyszerűbb

(#32321) RichieTri válasza gianni85 (#32320) üzenetére


RichieTri
senior tag

egyelőre csak böngészőben próbáltam...
boxon még nem(még nem értem haza)
de megpróbálom. miért amcsikkal cseteltél? a magyarok gyökerek?

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#32322) woodbear válasza RichieTri (#32321) üzenetére


woodbear
addikt

Chatbe nincs magyar support

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32323) gianni85 válasza RichieTri (#32321) üzenetére


gianni85
veterán

magyarokat hívtam volna, de nem volt aktív a magyar support telefonszáma. Konyítok az angolhoz, és eddig mindig segíteni tudtak az amcsi cseten, így megpróbáltam
neked magyar a profilod? esetleg usa-ról volt migrálva korábban?

(#32324) tunkiih válasza A.tessz (#32316) üzenetére


tunkiih
őstag

folytatódik az xbox one belső erősítés-tuningolás.. jött 1 válaszóló!

igen ez lehetseges de csak amd procira mivel az alaplap amdre ven fejlesztve
es hat halottam hogy 2016-7 re akarnak kiadni egy xbox one slimet ahol 10%kal jobban teljesitt a proci es ddr4 es ram lessz benne nem ddr3

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#32325) qpakcovboy válasza gianni85 (#32323) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Sziasztok!

Most láttam, hogy a Resident Evil 4000 Ft a store-ban, de nem full game, hanem Pre-order. Ez pontosan mit jelent?
LEtölthetem 4000 forintért a játékot, de csak 2015.01.20. után lehet vele játszani? Illetve akkor még kérhet pénzt a játékért?
Köszi előre is!

(#32326) tunkiih válasza qpakcovboy (#32325) üzenetére


tunkiih
őstag

Megveszed ennyiért, kifizeted.. és megjelenés napjától játszol vele.

(#32327) woodbear válasza qpakcovboy (#32325) üzenetére


woodbear
addikt

Pre order = előrendelés. Tehát most ennyiért megkapod de még nem tudsz vele játszani, csak a megjelenés napján.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32328) zzola válasza qpakcovboy (#32325) üzenetére


zzola
félisten

Ez fájt! :U

(#32329) medvekutya válasza qpakcovboy (#32325) üzenetére


medvekutya
aktív tag

annyi rejtett költség van, hogy a korábbi válaszadóknak jössz egy sörrel 😉😃😃

(#32330) MunezXBK válasza medvekutya (#32329) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Te le vagy tiltva a konzolról? :(((

(#32331) A 8. utas


A 8. utas
tag

ha kicsit megkésve is de ma végre beszereztem a ryse-ot és a forza horizon 2-t...lássuk őket,remélem nem fogok csalódni.egyébként 15k-ért vettem a 2-t,szerintem jó boltot csináltam :)

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#32332) vg válasza tunkiih (#32324) üzenetére


vg
addikt

Te hiszel ennek? Nézzél már a helyesírásra basszus!

[ Szerkesztve ]

(#32333) tunkiih válasza vg (#32332) üzenetére


tunkiih
őstag

ezt csak a poén kedvéért küldtem, mint ahogy az előzőt is, mikor a srác az xbox one-t akarta megtuningolni... ez arra érkezett mint válasz.. 2 madár vitatja a hülyeségeit.. az előző oldalon találod azt a csodálatos idézést. bíztam benne hogy nem hiszi el senki sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32334) Croft-21


Croft-21
őstag

Sziasztok!

Szerintetek mennyiért tudnám eladni alig használt, novemberben vásárolt xbox ONE konzolomat? Az AC Unity bundle csomagot vettem, viszont a letöltőkódokat már felhasználtam. De a vásárláskor vettem még hozzá egy játék közbeni töltőkészletet is.

(#32335) RichieTri válasza gianni85 (#32323) üzenetére


RichieTri
senior tag

na chateltem én is az amcsikkal.
azt mondták, hogy a kódot csak 360on lehet beváltani... hiába worldwide...
és vigyem vissza a boltba,,,na most írtam a Mumee kollégának, hogy mi legyen.
ja és magyar account nem migrált meg bűvészkedett

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#32336) wannnabeees válasza Croft-21 (#32334) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

A reális ára 90 ezer ft körül van (85-95 ezer).
Zsír újonnan lehet minden kiegészítő nélkül 105 ezer ft-ét XBO-t venni. Mellé 6 ezer ft-ért lehet venni új Play and Charge kitet. Tehát 111 ezer ft-ból megveszi bontatlanul.

Amikor megveszed és kibontod, akkor kb esik 20%-ot az értéke a világon kb mindennek. Pedig még csak be se kapcsoltad, csak kivetted a dobozból.
Ha mázlid van akkor 90 és 95 közötti árat kapsz érte, ha nincs akkor 85-90 közöttit.

(#32337) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy,mivel Románia(Erdély) nem élvez xbox live támogatottságot így én milyen profilt csináljak ilyen esetbe? Nem szeretném ha bann lenne a vége :(. A másik kérdésem pedig az hogy hogyan lehet megoldani azt hogy a számítógép tartalmát lássam az xboxon?

SM s21+

(#32338) Alexios válasza dongasre (#32337) üzenetére


Alexios
veterán

Amilyet akarsz, mivel még mindig nincsenek profilok régió szerint, az számít hogy a konzolon mit állítasz be, amit egy újraindítással bármikor változtathatsz.

(#32339) wannnabeees válasza dongasre (#32337) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Röviden: Amilyet szeretnél.
Annyi hátrányod lehet, hogy nehezebben tudsz majd vásárolni az adott régió storejában. Ha pl USA-t választod, akkor VPN-nel kell szórakozni vagy feltöltőkártyát vásárolni.
Tehát lehet egy szempont, hogy olyat válassz amihez tudsz feltöltőkártyát venni | tudsz fizetni a bankkártyáddal..etc etc

(#32340) Croft-21 válasza wannnabeees (#32336) üzenetére


Croft-21
őstag

Én pontosan annyiért vettem újonnan, mint ami a linken látható: [link]
És még ez mellé vettem 7 ezer Ft-ért a töltőt. Az együtt összesen 137 ezer Ft. Nem tudom Te hol láttad 105 ezerért, de a neten mindenhol 120 ezer körüli összeget látok. Hacsak 85-90-ért tudnám eladni, ahogy írod, az azért szívás lenne. Egy 2 hónapos konzolról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#32341) A 8. utas válasza Croft-21 (#32340) üzenetére


A 8. utas
tag

szerintem nyugodtan meghirdetheted 100ért is...500ft-on is baszakodnak néha az emberek...igaz hogy használta de akkoris jóval olcsóbb mint az új és nagyon sok embernek ez számít...én 100alatt tuti nem raknám fel...

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#32342) cyberkind válasza Croft-21 (#32340) üzenetére


cyberkind
félisten

Az enyém 101k volt postával együtt, és annál 105k akitől vettem, ami bontatlan, zsír új.

Paranormal Cocktivity

(#32343) Mister_X válasza Croft-21 (#32340) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy hónapja vettem a saját (használt) ONE-om 95k-ért.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32344) wannnabeees válasza Croft-21 (#32340) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

105 ezer
105 ezer (bár nálam ez sem számít újnak, mert kibontotta...az meg hogy nem kapcsolta be...:))

Természetesen vannak olyanok akik nem néznek utána a dolgoknak és szórják ki fölöslegesen a pénzt az ablakon. Így lehet esélyed 105 ezer ft körül is eladni, viszont a pakkod értéke nem több, mint amit én írtam.

Sajnos ilyen ez a használt biznisz (nem csak konzoloknál hanem mindenhol). Az a 20%-os árcsökkenés sokszor 30% is lehet, csak azért mert kivitted a boltból | kibontottad | stb. (Autóknál simán zuhan az értéke 30%-ot amint kigurultál vele a szalonból).

Boltból nézve újonnan is megvan a pakkod 130-ból (boltból nem bundles gépet NEM éri meg venni, mert rengeteg rajta a veszteség).
A te AC-s bundles gépedet + hozzá a töltőt meglehet venni 135-ből simán. Nem is kell sokat kutakodni. Ezt tudnád használtan 105-110-ért árulni úgy, hogy annyit is ér. Ebből lecsapod (jelen helyzetedben) a játékokat és máris 100 alá jutottunk bőven (ha a bolti nem utánanézős embereket nézzük, de ármeghatározásnál a piacot kell figyelembe venni és nem csak úgy durrbele belőni egy árat).

Természetesen ez az az ár amin el lehet adni simán úgy, hogy az mindkét fél részére korrekt legyen. Árulhatod olcsóbban és hamarabb elkel, de te buksz rajta. Árulhatod drágábban és később kel el, de ekkor pedig a vevő a butuska és ő fizet túl sokat. (Itt természetesen alap árnak az általam meghatározott ~90 környékéhez viszonyítok és nem a boltos cuccoshoz mért árat tekintettem)

[ Szerkesztve ]

(#32345) Croft-21 válasza A 8. utas (#32341) üzenetére


Croft-21
őstag

Ok, 100-ért van hirdetve jelenleg + 5 ezer a töltő.
Aki meg alkudni szeretne, majd megkeres privátban. Remélem :)
Egyébként ha eladásra kerül a konzol, akkor csak annyi a dolgom, hogy legyalulom a HDD-t? Mivel letöltöttem a két AC-s játékot, azt csak az én accountommal lehetne használni, de mivel eladom a boxot, így csak fölösleges helyet foglalna a HDD-n.

[ Szerkesztve ]

(#32346) zzola válasza wannnabeees (#32344) üzenetére


zzola
félisten

Az első linkes 0% ÁFA-s, az E-digital meg ad 27%-os ÁFA-s számlát. Nyilván utóbbinál csak akkor érdemes vásárolni, ha valaki visszaadja a teljes tréfát...

[ Szerkesztve ]

(#32347) wannnabeees válasza Croft-21 (#32345) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

A profilodat töröld le. Kb ez a lényeges dolog. Viszont ha tisztán akarod átadni az új tulajnak, akkor letörölheted.

szerk: A gépről töröld le a profilt.

Zolar
Osztán aki használtan vesz gépet az hány esetben kap áfás számlát mellé? Teljesen irreleváns az árképzés ezen fajtájából. Az olyan vásárlókat pedig ne tekintsük, akik le tudják írni az adóból, mert nah.

[ Szerkesztve ]

(#32348) Croft-21 válasza wannnabeees (#32347) üzenetére


Croft-21
őstag

A profilomat nem akarom törölni, mivel van 360-om is, azt használom jelenleg is. Tulajdonképpen csak az AC Unity miatt vettem ONE-t.

(#32349) Silent77 válasza RichieTri (#32335) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam a migrálás megoldotta, nagyon segítőkész volt a magyar support. :K
Próbáltunk több mindent, végül migrálás, és már működik is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32350) Lefty válasza Croft-21 (#32348) üzenetére


Lefty
addikt

Az xone-ról töröld le a profilt, nem a profilt magát kell törölni. Factory reset lenne célszerű.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.