Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) godzsy2


godzsy2
senior tag

Ha az Amazon.com-ról rendelnék egy kütyüt, ők szállítanak Magyarországra is? Az xbox feltöltőkártya miatt egy amcsi cím van nekik megadva, gondolom elsődlegesen arra küldenék ki a készüléket. Töröljem ki és adjam meg a magyar címemet és ha legközelebb feltöltőt akarok venni adjam meg újra az amcsi címet?

(#31952) Def26 válasza godzsy2 (#31951) üzenetére


Def26
félisten

nem szállítanak ide. mi kell amúgy usa -ból?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31953) medvekutya válasza Def26 (#31952) üzenetére


medvekutya
aktív tag

a teljes kitiltási lista 😎😃

(#31954) Mankó válasza #91166208 (#31949) üzenetére


Mankó
veterán

A 6400es szeria mar jobban ajanlott, tobb okbol is. Input lagja is kisebb, masreszt 400on frissit, mig a masik csak 200on.
Masreszt a tv-ken van azert jatek mod is, ami leveszi az osszes csili-villi beallitast s ezzel lejjebb nyomja az input lagot is. Peldanak okaert nekem egy regebbi szerias sony 55hx750em van, 43ms input laggal (30ig ajanlott jatekra) jatek moddal tokeletesen "tunet mentes", de azert jatek mod nelkul szebb a kep. (igaz most erositon keresztul megy ki a kep, ott is van jatek mod). Ettol fuggetlenul en a h6400est vennem a tobb elonyert cserebe.
Az emlitett Sonynak emlekeim szerint 18as az input lagja.

(#31955) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Kérdésem lenne, mégpedig: van-e mód arra, hogy a gyárilag a boxhoz adott füles átvigye a játék és a konzol hangját is? Mert amikor párom alszik nem épp előnyös a tv-n a hang. Vagy ehhez mindenképpen kell venni másik fülest/sztereó adaptert? És még annyi, hogy ez a sztereó adapter működik sima fejhallgatóval, amin nincs mikrofon és úgyis átviszi a játék hangját csak a csevegést nem? (nem annyira a hangzás fontos, csak hogy lehessen hallani a játékot, ezért lenne elég a gyári füles is)

Köszi!

(#31956) wannnabeees válasza webdeejay (#31955) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Mindenképpen kell stereo adapter és arra tudod rákötni a fülesedet.
A mono csak chatelésre jó.

[ Szerkesztve ]

(#31957) losilee1337 válasza wannnabeees (#31956) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Vagy ha el ér a füles kábele a tvbe akkor oda bedug a tv ről meg hang levesz.

Psn id: HungaryLosi

(#31958) gianni85


gianni85
veterán

Géphez kapott Kinect tartozéknak számít 1 év garival, vagy 2év van rá mint a gépre?

(#31959) pzstm válasza gianni85 (#31958) üzenetére


pzstm
titán

Nekem gépcsomagban lett véve, nem külön ugyebár (nem is lehetett, így ugyanannyi gari van rá mint a Box-ra)

Nem tudom, hogy most ha utólag veszik meg, akkor is így van-e

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31960) bulikavagyok válasza gianni85 (#31958) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Két év, mint a gépre.

"(a) Az „Xbox One” készülék egy új, engedélyezett kereskedőtől megvásárolt Xbox One konzolt és Kinect szenzort jelent.

(b) A „kiegészítő” egy új, engedélyezett kereskedőtől megvásárolt Microsoft Xbox 360 vagy Xbox One hardver kiegészítőt jelent."

Forrás:)

pzstm: A géphez kapottat kérdezte, ha jól értem, külön én sem vágom..:)

[ Szerkesztve ]

(#31961) webdeejay válasza wannnabeees (#31956) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Köszi! Tehát ha bedugom a sztereo adapterbe a mezei fej/fülhallgatóm amin nincs mikrofon, a játékhangok átjönnek?

(#31962) gianni85 válasza bulikavagyok (#31960) üzenetére


gianni85
veterán

Igen néztem pont ezt, viszont utána ez a forrás egy évet ír... Bár azt is tudom, hogy beregelve 2 év, viszont így furcsa. :F

(#31963) wannnabeees válasza webdeejay (#31961) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

elméletileg igen, bizonyos fülesekkel nem jó, de hogy melyekkel...azt nem tudom :D
nekem a noname kategóriákat is viszi

(#31964) B3ny00


B3ny00
aktív tag

valaki ma valami game ?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31965) zzola válasza B3ny00 (#31964) üzenetére


zzola
félisten

BF4...

(#31966) B3ny00 válasza zzola (#31965) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Megvan mikor megjelent megvettem, kB 1 órát játszottam vele eddig :D. Benne vagyok amúgy.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31967) pzstm válasza B3ny00 (#31964) üzenetére


pzstm
titán

Destiny, Mordor...

Akár Titanfall és Horizon2 sem kizárt amúgy:)))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31968) B3ny00 válasza pzstm (#31967) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Mordorba nincs multi ugye jól emlékszem, többi mind pálya, Destiny be az a baj kicsi a karom. Tegnap updateltem pont fel.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31969) RichieTri válasza zzola (#31965) üzenetére


RichieTri
senior tag

mindig látlak,de vhogy nem tudok csatlakozni...sosem értem/látom melyik serón vagy...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#31970) B3ny00 válasza pzstm (#31967) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Van S2es autóm :D. Gyorsulhatunk :D 200ig kapar kB. Willys Jeep

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31971) zzola válasza RichieTri (#31969) üzenetére


zzola
félisten

Battlelogrol egyszerűbb csatlakozni...

(#31972) woodbear válasza B3ny00 (#31970) üzenetére


woodbear
addikt

Kevés lesz :P :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31973) B3ny00 válasza woodbear (#31972) üzenetére


B3ny00
aktív tag

:D:D 6.2 v8 kompresszor valami 400 kw most es 900 kg , 2 3 körül vagyok már , ki lehet hívni.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31974) woodbear válasza B3ny00 (#31973) üzenetére


woodbear
addikt

Állok elébe :) eddig még nem nyomta le úgysem senki a csodagépem, ami drag-ra van kihegyezve :) legyen meglepi a típus ;)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31975) tunkiih válasza woodbear (#31974) üzenetére


tunkiih
őstag

A repülőtéri drag verseny a tét? Jövök énis.. :DDD

(#31976) B3ny00 válasza woodbear (#31974) üzenetére


B3ny00
aktív tag

még nekem is kell finom hangolni a gépemen. valaki amugy használja a forzatune nevu progit ?
Tunkiih igen az lesz az.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31977) tunkiih válasza B3ny00 (#31976) üzenetére


tunkiih
őstag

rendben, mehet! mindenki hozza a legerősebb gépét.. kategória tökmindegy.. már várom! :))

(#31978) woodbear válasza B3ny00 (#31976) üzenetére


woodbear
addikt

Nem használom, még régen fm4-ben nézegettem.

Tunkiih: neked még úgy is jövök egy visszavágóval. Akkor multiztam vele először, csoda, hogy legyorsultál a piscába?! :) azóta lett drag autóm is :)

21:30-22:30ig eligérkeztem, de utána okés. Vagy előtte de akkor csak 10-15percem van.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31979) tunkiih válasza woodbear (#31978) üzenetére


tunkiih
őstag

jó lesz utána.. van 1-2 gép a tarsolyomban... :K

(#31980) gianni85


gianni85
veterán

stock autóimmal én mire mennék? :D Hét elején lett meg az arany karszalag. Eddig nem mertem tuningra költeni, mert gyűjtöttem a pénzt a 17x autóra :)

(#31981) woodbear válasza tunkiih (#31979) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem 1db van ami jó, de elég is :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#31982) ptom77 válasza Mankó (#31954) üzenetére


ptom77
csendes tag

Én éppen TV csere előtt állok és a Samsung 6203-at néztem ki.
Egy teszt oldalon utánanéztem a különbségeknek és azok nem igazolják vissza amit írtál, legalábbis input lag szempontjából.
A 6200-as sorozatot is ajánlják jétákra:

"Input Lag: 44 ms
Like nearly all Samsung TVs, the input lag under Game or PC mode is in the mid 40 ms. This is not very low, but it is good enough for almost every gamers."
Azaz a 44 ms nem túl alacsony, de a legtöbb játékosnak megfelelő.

http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-led/samsung/h6203

A 6400-asra ezt írják:

"Input Lag: 44 ms
Pretty much all Samsung TVs have the same input lag when you set the input type to PC or turn on Game mode. 44ms is not noticeable even for fast games."
Ugyanúgy 44 ms az input lagja, ahogy a Samsung-ok legtöbbjének PC vagy Game módban. 44 ms nem észrevehető még a gyors játékoknál sem.

http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-led/samsung/h6400

Én amúgy jelenleg egy régebbi (talán 2009-es) Hyundai LED TV-t használok és abszolút játszható rajta minden, pedig biztos nem kisebb az input lagja, mint egy 2014-es évjáratú Samsungnak.
Ez olyasmi lehet mint a 30/60 fps vagy a 720/1080p vita, van aki észreveszi a milliszekundumokat, van aki nem...
De ha van valakinek tapasztalata, akkor leírhatná milyen különbséget vesz észre egy 44 ms és mondjuk 18 ms input lagnál. Nem élcelődésből írom, tényleg kíváncsi lennék rá.

(#31983) MunezXBK válasza ptom77 (#31982) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

F6500-at használok, azt se tudom mennyi a lagja. De őszinte leszek, nem is érdekel...mégis tudok játszani bármivel.

(#31984) pzstm


pzstm
titán

apropó egy fontos kérdés....

50"-os ugyanolyan TV-je van havernak mint nekem, csak neki PS4-e van csak jelenleg. Nem úgy volt, hogy a Mordor ott 1080p? vagy 1080p és alacsonyabb textúra cserébe?

Konkrétan csúnyábbnak tűnt mint a 900p-s boxon. Jah és anno mintha framedropról meg lagról is beszéltek volna itt...ehhez képest közel tíz óra játék után semmi hasonlót sem tapasztaltam :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31985) bLaCkDoGoNe válasza pzstm (#31984) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ne méricskéljünk, inkább mindenki játsszon, platformtól függetlenül. ;) Teljesen felesleges ezredszerre is előhozni ezt a témát szvsz.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31986) pzstm válasza bLaCkDoGoNe (#31985) üzenetére


pzstm
titán

nem is az...

az érdekelt volna, hogy esetleg a letöltött 2,8GB-os patch szüntette volna meg és az elején tényleg laggolt/akadozott? :U :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31987) cyberkind válasza bLaCkDoGoNe (#31985) üzenetére


cyberkind
félisten

De hisz az Ekszbaksz Van gyenge, és mi igénytelenek vagyunk mert jó a 900p és társai.

Ennek örömére meg is vetettem az Alient, a Wolfenstein gyűjtőit, Evil Within gyűjtőit, meg még egy párat, és még egy párat kinézek. :))
(természetesen nem itthon)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#31988) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Mivel Ákosnál picit drága lett a gold, ezért gondoltam ebay-ről vennék.
Ezt néztem ki Van olyan aki esetleg vett már tőle?
Értékelési alapján teljesen megbízható.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#31989) Jovanny2 válasza ptom77 (#31982) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia, nekem még E6400 szériás van, de amikor vettem, nézegettem a többi Samut, azt láttam, hogy a 3-as végződés (pl. 5003) valami irtózatos butítást takart (olyan Lite verziónak nevezném). Nem tudom így van-e még, ha igen, én hanyagolnám.

Ja, és az input lagom 36ms, semmiféle hátrányt nem látok. Amiért sz@r az arányom mondjuk az AW-ben, azt nem a TV számlájára írom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#31990) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Nekem is most jutott eszembe holnap lejár a gold. Hol a legolcsobb és ott mennyi?

Jó nekem is későn a Drag.

Pfffuj Samsung :D!

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#31991) Jovanny2 válasza Silent77 (#31988) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha eddig Ákostól vetted, akkor most nézd meg Mumee-nél, tőle vettem év végén 12+1-et, minden OK vele.

B3nyoo, ez neked is jó lehet. A Samus köpködésed meg vegyük úgy, nem láttam. :P

Sajnos Ákos átment jó adófizető pógárba, és az ÁFA miatt drágább lett, ha minde igaz...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#31992) plejik válasza Silent77 (#31988) üzenetére


plejik
addikt

Én innen vettem, és semmi gond nem volt vele.

LIVE

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#31993) Mankó válasza ptom77 (#31982) üzenetére


Mankó
veterán

Hát itt azért nem 1080 p vs. 720 p vitáról van szó. Az input lag azt jelenti, hogy a külső eszközön, esetünkben joy-on tett pl. mozgás a képen már valamennyi késéssel reagál. Először én is nevettem rajta, de xbox 360-on láttam a különbséget a sima és a game mód között. Pl. fociban ha rángatod jobbra, balra a játékost, akkor kb. a 6. jobbra balra mozgásnál már ellentétesen mozog. Azaz amikor balra húzod, akkor már jobbra mozdul. Ez egy 43 ms-os Sony Tv-n. Persze ha beállítod a game módot, akkor már nem lehet megmondani, hogy van e, de viszont akkor kicsit csúnyább is lesz a kép, azaz nem annyira részletes.

Eredetileg játékra 30 ms-os input lagig ajánlják a tv-ket. Amikor vettem a tv-t, az eladók azt se tudták mi az az input lag, úgyhogy inkább youtube videókat keress, ott simán lehet látni a tényleges eltérést!

Aztán, hogy egy 18-as Sonyn ez hogy jelentkezik, vagy hogy nem, arról sajnos nem tudok nyilatkozni.

Multiban biztos van hátrány az input lag miatt, még akkor is ezt nem annak tulajdonítjuk.

[ Szerkesztve ]

(#31994) gianni85 válasza MunezXBK (#31983) üzenetére


gianni85
veterán

szintén így vagyok vele, egy belépő szintű nagy LG-t használok, és semmi bajom. Aztán lehet ennek még 50ms is van az input lagja... na bummm :)

(#31995) tDr1v3r válasza pzstm (#31984) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én eddig csak PS4-en játszottam a Mordorral de nem láttam csúnyának, sőt. Nem lehet hogy 720p-ben küldte ki a jelet a konzol?

Mondjuk azt nem értem hogy ez most mit keres itt...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#31996) ptom77 válasza Jovanny2 (#31989) üzenetére


ptom77
csendes tag

Szia, én is utánanézegettem, és a butítás az alábbiakban nyilvánul meg:

- a 6203-as design-ja, formaterve az 5xxx-es sorozatra hajaz, de ez engem nem zavar (más talp, kicsit szélesebb keret, stb.)
- a smart funkciók nem teljes körűek, ami megint nem igazán zavar

99%-ban TV nézésre, XBOX-ozásra és filmnézésre lesz használva, szerintem ezekre tökéletesen megfelel majd.

(#31997) zzola válasza plejik (#31992) üzenetére


zzola
félisten

+1 cdkeys-ről...

(#31998) Mankó válasza gianni85 (#31994) üzenetére


Mankó
veterán

A 360-om a tv-re volt kotve jatek modba, a One az erositore van kotve, es onnan a tvre. Nem latok kulonbseget, igaz az erosito is tudja ezt a game modot.
Ki tudja, lehet a One-nak mar fejlettebb az input laghoz valo viszonya is.
Egy biztos x360-on erzekelheto volt Fifa alatt, ezt tobb haver is szova tette.

(#31999) Silent77 válasza Jovanny2 (#31991) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, ez még jobb. :R

plejik: Neked is köszönöm, de azt hiszem marad a hardveraprós, olcsóbb is. :R
Azért megjegyzem!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32000) Jovanny2 válasza ptom77 (#31996) üzenetére


Jovanny2
őstag

Persze, gondolom, hogy utananezel, en is nagyon korbejartam annak idejen a temat. Ha tenyleg csak olyan fubkciokban nyilvanul meg, amiket tudsz hanyagolni, akkor persze, semmi gond, de em olyanokrol beszelek, mint a medialejatszo hianya, buta volta, 1 USB port, 2 HDMI, stb. Ehez kepest a nem 3-as normal medialejatszoval, 3 USB-vel, 3 HDMI-vel, stb. Lehet, hogy nem ilyen mar, de akkor ez volt. Nekem fontos volt a sok HDMI, meg a sok USB, az ES6400-on 4-4 darab van.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.