Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) Alexios válasza Def26 (#32049) üzenetére


Alexios
veterán

[link] Ez alapján beállítok egy orosz vpn-t(böngészős pluginnal sajnos nem működik nekem valamiért). Megnyitom a browsert(én általában törlöm a böngészés előzményeit, ne legyen az hogy eleve magyar store-t tölt be). [link] Innen megnyitom az orosz játék linkjét, belépek, az elején a bankkártya/cím adatokhoz kellett kis google translate mivel nem tudok oroszul és a ciril betűk is idegenek :D Google maps-en egy szimpatikus pontot kiválasztottam címnek, meg szintén google-ből beraktam egy telefonszámot, kártyaadatok sima otp-s mastercard kártya nekem. Igazából ennyi, ha csatlakozva vagy a vpn-hez, akkor mennie kell.
Boxon stb nem kell állítani semmit, asszem az nekem usán van a mai napig.

[ Szerkesztve ]

(#32052) tunkiih válasza Alexios (#32051) üzenetére


tunkiih
őstag

az összes "usa" homeolós holnaptól "orosz" lesz. :DDD

(#32053) woodbear válasza Alexios (#32051) üzenetére


woodbear
addikt

Aha :) a jó öreg vpn. Fiatalabb koromban biztos trükköztem volna én is, de ma inkább megveszem annyiért amennyiért dobja a gép :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32054) Silent77


Silent77
veterán

Vettem egy éves liveot, de sajnos hibába ütközök. :(
Próbáltam webes felületen is, ezt a hibát írja ki:
Valamilyen probléma adódott
Próbálja meg újra. Ha ismét ez történik, tájékoztasson bennünket: adja meg a kódot alább, a(z) xbox.com/errorhelp weblapon, hogy kivizsgálhassuk az esetet.

A másik profilon még van pár nap gold, most a sajátomra szeretném beaktiválni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32055) B3ny00 válasza Alexios (#32051) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Egyszerűbb szerintem ha simán xboxot oroszra rakod. Smartglass (androidos) és VPN. Kiválasztod smartglassba hogy konzol regiojat használja és vásárlá. Lehet nem működik nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#32056) Def26 válasza Alexios (#32051) üzenetére


Def26
félisten

:R

B3ny00: Telón is vacakolni kell vpn -el, nem? Akkor m ár inkább pc -n. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32057) Alexios válasza B3ny00 (#32055) üzenetére


Alexios
veterán

Sajnos nem ment. Sőt megpróbáltam hola-val androidos telón orosz vpn-t adni a smartglassnak és úgy sem ment, azt mondta válasszak másik fizetési módot.

(#32058) woodbear


woodbear
addikt

Storm Island megvéve....ma sem lesz alvás. Elkelt a kinectem és ennek örömére sofort megvettem ezt a viharszigetet :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32059) Lefty válasza Silent77 (#32054) üzenetére


Lefty
addikt

Ne firefox-al próbáld.

(#32060) Silent77 válasza Lefty (#32059) üzenetére


Silent77
veterán

Gépen is próbáltam, nem az volt a baj.
Át kellett migrálnom angliába, mert Magyarországon nem fogadta el a kódot.
Ügyfélszolgálat segített, nagyon rendesek voltak, mint mindig.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32061) Tulku


Tulku
veterán

Üdv a szakértőknek!
Fiam boldog tulajdonosa lett egy one-nak és van rajta egy profil amit teljes egészében törölni akarunk (300 giga maradt szabadon az 500-ból)
Kérdésem hogyan lehet ezt megtenni, illetve van-e vmilyen mód hogy formatáljuk a merevlemezt (oprendszeren kívül mindent töröljünk róla) hogy utána létrehozhassunk egy új saját profilt új fiókkal?

Elnézést ha nagyon láma a kérdés (jöhet válasz privátba is ekkor) de nem találok erre opciót a gépen...

Válaszokat előre is köszönöm!

(#32062) norbi2010 válasza Tulku (#32061) üzenetére


norbi2010
őstag

Helló, ez alapján csináljátok meg, és olyan lesz, mintha ő kapcsolta volna be először. :)

(#32063) Jovanny2 válasza Tulku (#32061) üzenetére


Jovanny2
őstag

A One szabadon felhasználható tárhelye kb. 340GB az 500-ból. Többi az oprendszernek fenntartott. Természetesen töröljétek a profilt, ha nem kell, de ne lepődj meg. ;)

Ja,és persze menjetek fel IDE, ellenőrizzétek a regisztráció állapotát, ha nincs regisztrálva, tegyétek meg.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#32064) Lefty


Lefty
addikt

vg! Meguntam két nap után az EA supportos levélre várakozást és megint felmentem chatre. Eltartott ez is legalább fél óráig de a mostani faszi megcsinálta, ott a battlelogban most már a Premium a nevemnél.
Köszi, hogy szóltál.

[ Szerkesztve ]

(#32065) L_YKing


L_YKing
addikt

Nem toltodik vissza az elet battlefieldbe :U

Hogy csinaljam meg 2 elettel?? :W

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#32066) Tulku


Tulku
veterán

Mélységes köszönet!!!
Tökéletes és regelnem is kell majd...

(#32067) Mister_X válasza L_YKing (#32065) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jézus f@sza, hát hogy lehet ilyen?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32068) L_YKing válasza Mister_X (#32067) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem tudom megcsinalni es felb@sz :(((

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#32069) genius91


genius91
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Xbox One-t. Csak annyi lenne a kérdésem,hogy mit kell tudni róla,mire figyeljek oda? Ez az első konzolom... :)

(#32070) MajaG


MajaG
senior tag

Megvettem a Max: The Curse of Brotherhoodot - hát ez valami isten! Simán AAAAAAA++++++-os cím. Rég szórakoztam ilyen jót. Simán félbehagytam miatta 1 rakás mára tervezett komoly játékot. :DDD

genius91: Az első hozzászólásban minden benne van. Figyelni semmire se kell, jó strapabíró gép max. arra, hogy ne dobd bele az egész fizetésed. :)

[ Szerkesztve ]

(#32071) Def26 válasza MajaG (#32070) üzenetére


Def26
félisten

egyetértek. nekem megvan az 1000g is. :DDD aki borzongani akar annak ajánlom még az outlast -ot.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32072) MajaG válasza Def26 (#32071) üzenetére


MajaG
senior tag

Első blikkre Chapter 1-5-ig mentem. Mára szunya, mert holnap sok dolgom van, de alig várom, hogy holnap este újra tolhassam.

(#32073) wannnabeees válasza genius91 (#32069) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Üdv közöttünk. :R

Arra figyelj csak, hogy ne egy olyan helyre rakd, ahol nincs helye levegőzni. Az a legjobb ha mindenhol (felette, oldalról) is van legalább 6-7 cm üres hely.
A gép tetejének jobb oldalára ne nagyon tegyél semmit (papírlapot se), mert ott is áramlik a levegő.

(#32074) Gebriel


Gebriel
veterán

Idén milyen exkluzív játékok jelenek meg XO-ra?

(#32075) genius91


genius91
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Elolvastam a téma első postját még mielőtt megvettem volna. Igazából a Kinect miatt esett erre a választás, meg a PS4 nekem annyira nem jött be...
Igen már vagy 6-7 játékot kinéztem amit meg akarok venni :D Nem egy olcsó dolog... Ez a TV-s dolog,hogyan működik a boxnál?
Arról lehet tudni valamit,hogy a 4K-t támogatni fogja-e a gép?

(#32076) wannnabeees válasza Gebriel (#32074) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

(#32033) Xirtam

(#32075) genius91
A 4K-t támogatja és a 3D-t is, de előbbihez ne várj játékokat, mert nem fognak jönni.

[ Szerkesztve ]

(#32077) ImpersonatoR válasza woodbear (#32058) üzenetére

Hagyjad mar mi a tokom az a fehér :DDD ? Valami Racer classis csoda lenyomja a LaFerrari-t :))

(#32078) Gebriel válasza wannnabeees (#32076) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi

(#32079) genius91 válasza wannnabeees (#32076) üzenetére


genius91
csendes tag

Köszi!
4K TV-n van a box de csak 1080p a maximum felbontás amit enged... Mindegy ez nem probléma :D Még barátkozok vele. Meglepően csendes,haverom PS4-e olyan hangos volt,mint ha fel akart volna szállni...

(#32080) Rage47


Rage47
veterán

(#32081) woodbear válasza ImpersonatoR (#32077) üzenetére


woodbear
addikt

Hol láttad ezt? :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32082) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szoval 5000G lett a Halo collection.:DDD

Live-Die-Respawn

(#32083) pzstm válasza oriic (#32082) üzenetére


pzstm
titán

Marmint gondolom nem Neked még:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32084) oriic válasza pzstm (#32083) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neem. Csak plusz acsikat kapott.

Live-Die-Respawn

(#32085) plejik


plejik
addikt

Na regisztráltam én is a konzolom, ahol ki is dobta hogy 2017.jan.19 ig garis. :) Viszont olyyan kérdésem van, hogy ilyenkor melyik gari az érvényes, az előbb leírt, vagy a bolt garancia ahol vettem?

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32086) hadogabi1 válasza plejik (#32085) üzenetére


hadogabi1
senior tag

A 17 januári.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#32087) plejik válasza hadogabi1 (#32086) üzenetére


plejik
addikt

:R Az jó.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32088) Jovanny2 válasza pzstm (#32083) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia, köszi a tegnapi játékot, nagyra értékelem a segítséget. Bocs a komolytalankodásért. :) Meg sikerült Metáékkal csinálni a hetit? Viberen még reggel 6:30-kor írt, hogy most fekszik le, aztán 7:30-kor, hogy na most. :DDD

Destroyal

@Plejik: én nem is értem mi értelme van 1 év bolti garit adni?! :N

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#32089) Mister_X válasza oriic (#32082) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha ehez veteránon kell teljesíteni a Combat Evolvedet, akkor dugják fel maguknak a gamerscore-okat :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32090) pzstm válasza Jovanny2 (#32088) üzenetére


pzstm
titán

semmi gond, jó lesz az, bele kell jönni, csak fejlesztgessétek egymást ;)

(meg akinek kell segítek.

Weekly nightfall-t toltuk le (a nehezebbet), egy 20 perc alatt végigdaráltuk:)

máskor is hívjatok be nyugodtan partyba is akár, ha épp nem Destinyzek akkor is. Én is örültem ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32091) plejik válasza Jovanny2 (#32088) üzenetére


plejik
addikt

Ezek után én sem értem, hazai logika.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32092) oriic válasza Mister_X (#32089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugy erted legendaryn? Nekem megvan.

Live-Die-Respawn

(#32093) tibibi


tibibi
őstag

Hogy lehet beállítani ,hogy ne kérje a jelszavamat minden bekapcsolásnál?

(#32094) pzstm válasza tibibi (#32093) üzenetére


pzstm
titán

To find it, choose Settings from the Dashboard (or tap the Menu button on the Xbox One controller and then choose Settings). Then, in the main Settings screen, choose Preferences under Console. (You'd think this would be in "Sign-in, security & passkey" or perhaps "Power & startup," but no.)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32095) L_YKing válasza Rage47 (#32080) üzenetére


L_YKing
addikt

:C
Végén jót nevettem rajta :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#32096) Mister_X válasza oriic (#32092) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már normálon ismegszenvedte, azzal a részekkel, ahol azok a mutáns parazitanövények jöttek végtelenül, Legendaryn azt se tudnám, hogy melyik eremet vágjam fel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32097) MunezXBK válasza Mister_X (#32096) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Majd segít a topik, no para. ;]

(#32098) Mister_X válasza MunezXBK (#32097) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eret vágni? Megköszönöm ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32099) oriic válasza Mister_X (#32096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na most akkor mondok olyat hogy az ÖSSZES létező Halo játék egyedül végigtoltam Legendary-n. :)

LASO az más tészta, az majd pár év múlva lesz csak meg. :(

Live-Die-Respawn

(#32100) Mister_X válasza oriic (#32099) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Los Angeles Safety Organisation? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.