Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) MunezXBK válasza Silent77 (#32699) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tőlünk is megkövetelték, csak még az oroszt. :D

(#32702) gianni85 válasza dongasre (#32700) üzenetére


gianni85
veterán

Live profil/Microsoft Account/Gamertag. Ha email/jelszóval jelentkezel be a gépre akkor minden OK. Lehet a lokális profil csak 360-on volt, One-on nem is lehet már csinálni. Az a lényeg, hogy a kód beváltása is egyfajta vásárlásnak számít, és a játékot hozzá kell rendelnie a profilodhoz. Most lehet megkavartalak, de nem állt szándékomban.

(#32703) Silent77 válasza MunezXBK (#32701) üzenetére


Silent77
veterán

így van, nem mintha oroszul tudnék. :D Mondjuk nagyon laza volt az orosz tanárunk, játszottunk óra helyett. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32704) dongasre válasza gianni85 (#32702) üzenetére


dongasre
tag

Akkor szerintem minden ok,mert frissen regisztraltam es gamertagot is valtoztattam mar. Akkor kene h mukodjon :) kosz az infokat

SM s21+

(#32705) Def26 válasza MunezXBK (#32701) üzenetére


Def26
félisten

Én még a jelentésre emlékszem, de leírni csak így tudom. :D

"táváris ú csícselnyicá, jádákvárivájuván, nykto nye a á cusztvuje". lehet valamit kihagytam. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32706) atis xboxone válasza gianni85 (#32698) üzenetére


atis xboxone
újonc

Ezt nem akartam elhinni, mivel az AC4 és AC Unity kódokat egy kártyán kaptam az xbox-hoz, és azon ott volt a HUN, elindítottam az Unity-t és tényleg, ez már szemétség.

(#32707) oriic válasza atis xboxone (#32686) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz. Vagy legalábbis nem mostanában.

Live-Die-Respawn

(#32708) atis xboxone válasza oriic (#32707) üzenetére


atis xboxone
újonc

Bezzeg a reklámkampányban magyar menű látszik a ONE-on.

[ Szerkesztve ]

(#32709) Def26 válasza atis xboxone (#32708) üzenetére


Def26
félisten

Hol?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32710) atis xboxone válasza Def26 (#32709) üzenetére


atis xboxone
újonc

Én is láttam, idézet: "Az Xbox hivatalos magyar honlapján viszont a terméket MAGYAR MENÜVEL reklámozzák, és pont látszik a zene és film menü is. Ez megtévesztés, a vásárló félrevezetése.
Október 30-án chat-eltem egy Microsoft ügyfélszolgálatossal, aki az mondta, hogy az ő teszt konzoljukon VAN magyar nyelv, csakhogy a hivatalos patch-be ez valamiért nem került bele... Azóta kijött a novemberi patch és még mindig nincs magyar nyelv."
Szóval várjuk a megjelenést...

[ Szerkesztve ]

(#32711) vg válasza atis xboxone (#32710) üzenetére


vg
addikt

Erre gondolsz? "Tévé"? :D Az valami photoshop vacak.

(#32712) kicsi55


kicsi55
újonc

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy hol tudok xbox one játékhoz külön tokot venni?
köszi

(#32713) oriic válasza atis xboxone (#32710) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 perccel ezelőtt beszéltem supporttal. Megkérdeztem, hogy mi a helyzet a magyar nyelvű dashboarddal. Azt mondta ügyfélszolgálatos, hogy tervben vannak új nyelvek is, türelmet kérnek, de pluszban a mostani kérés miatt rákérdez az illetékeseknél. Konkrétan azt írta hogy Soon, mire válaszoltam neki, hogy remélem ez a Soon nem a Blizzard féle Soon-t jelenti. :D Ezen röhögött egy sort, és mondta hogy tetszett neki ez a vicc, és ezt így fogja majd továbbítani az illetékesek felé. :D

Ennyi, semmi olyasmi nem jött fel hogy lenne már magyar nyelv.

(#32712) kicsi55
Ebayen esetleg.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32714) plejik válasza atis xboxone (#32710) üzenetére


plejik
addikt

Nem értem , mire ez a nagy "magyar nyelv"probléma. Annyira egyszerű a menü, hogy minimálisnál is kevesebb angol tudás elég hozzá. De szerintem ne éld bele magad, mert nem lesz hozzá magyar nyelv, sem most, sem később.. :B

Amúgy itt mindenki magyar ügyfélszolgálatossal beszél?? Csak én kapok mindig angolt?? :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32715) atis xboxone válasza oriic (#32713) üzenetére


atis xboxone
újonc

Én is felhívtam azt tanácsolták minél többen jelezzük a forums.xbox.com-on az igényt, ha többen is jelzik nagyobb rá az esély, én megtettem, hajrá…
Frissítésbe kérem belerakni a magyar menüt. Please update it to put the Hungarian menu.
:C

(#32716) atis xboxone válasza plejik (#32714) üzenetére


atis xboxone
újonc

A 18 választható nyelvhez igény esetén miért ne lehetne felvetetni a miénket is…
:((

(#32717) Silent77 válasza plejik (#32714) üzenetére


Silent77
veterán

Jó lenne ha a kinect értene magyarul, nagyon kíváncsi lennék rá. :K
Elvagyok az angollal is, a játék indítás nem mindig megy... de összességében elvagyunk a gyér angol tudásommal. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#32718) plejik válasza Silent77 (#32717) üzenetére


plejik
addikt

Nekem is gyér, soha nem is tanultam, csak a szép németet.. :D A kinect-nél valóban nem lenne rossz, bár nekem nincsen.. :D Fehér konzolhoz nem járt , csak az a szuper Sunset Overdrive amivel kb 2 percet ha játszottam.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32719) gianni85 válasza atis xboxone (#32715) üzenetére


gianni85
veterán

Ha ebben a formában írjuk be sokan a kérésünket, akkor:
1. nem fogják fel mit akarunk
2. kitalálják mit is akarunk, és magasan priorizálják, mert tényleg nem tudunk angolul
:C

(#32720) oriic válasza plejik (#32714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én angol supporttal beszéltem.

Live-Die-Respawn

(#32721) plejik válasza oriic (#32720) üzenetére


plejik
addikt

Akkor megnyugodtam... :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32722) bulikavagyok válasza gianni85 (#32719) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C És tényleg! :D

(#32723) pzstm válasza gianni85 (#32719) üzenetére


pzstm
titán

dejó hogy ilyen szépen fogalmaztad meg a kettes pontot helyettem is :DDD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32724) zzola válasza gianni85 (#32719) üzenetére


zzola
félisten

+1! Melyik pontba kell pontosan írni? Annyi topic van ott is (xbox.com/forum) ... ;]

[ Szerkesztve ]

(#32725) norbi2010 válasza gianni85 (#32719) üzenetére


norbi2010
őstag

Pont azt akartam írni, amit te a második pontba. :C :DDD

(#32726) gianni85 válasza zzola (#32724) üzenetére


gianni85
veterán

fingom sincs, tegnapelőtt voltam fent először azon a fórumon és csak pár percre. :)

@pzstm
nagy nehezen meglett a preview.
1. support chat -> látja, hogy meg vagyok hívva, de nem tud semmit tenni, menjek a fórumra
2. nyílt fórum -> nem érem el a preview fórumot, help! -> megnyitották nekem
3. preview fórum -> törlődött 30nap után a voucher üzenetem, adjatok újat -> kaptam :C
Persze Halo 5 bétáról lemaradtam, meg ez a februári update is nonszensz számomra, de csak lesz ennek még valami előnye a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#32727) vg válasza atis xboxone (#32715) üzenetére


vg
addikt

Menő az angol nyelvtudásod... :D

(#32728) Def26 válasza vg (#32727) üzenetére


Def26
félisten

[link] :D forrás

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32729) plejik válasza Def26 (#32728) üzenetére


plejik
addikt

Így már érthető a probléma... :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32730) pzstm válasza Def26 (#32728) üzenetére


pzstm
titán

lefordultam a székről irodában :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32731) Rage47


Rage47
veterán

a magyar menü, ami legutoljára kéne az xbox one-ba

(#32732) Def26 válasza Rage47 (#32731) üzenetére


Def26
félisten

Hát jah, egy dashboard optimalizálás előbbre való. Vagy legalább lenne egy compact mód, mert aki nem akar gyönyörködni a csilingelő pörgő forgó csempékben azoknak cserében lehetne gyors is a menü.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32733) bLaCkDoGoNe válasza Rage47 (#32731) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyetértek, én is szívesebben látnék egy csomó mást, amit én hasznosabbnak tartok (pl. TV rendes TV kezelés, OneGuide, ilyesmik), de ugyanakkor azt is beláthatjuk hogy egy lokalizált OSD viszonylag kis erőforrás-igényű dolog, és sok usernek örömet okozhat; sőt, akár segíthet is akár a hazai XONE penetráció növelésében. Akinek pedig nincs rá szüksége (mint pl. én) legfeljebb majd nem használja. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32734) gianni85 válasza Def26 (#32732) üzenetére


gianni85
veterán

(#32735) Def26 válasza gianni85 (#32734) üzenetére


Def26
félisten

emlékszem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32736) norbi2010


norbi2010
őstag

Valaki egy Weekly Nightfall Strike-ot nem csinálna meg velem Destiny-ban estefelé? Láttam reddit-en, hogy lehet Ice Breaker-t venni, az meg később jól jöhet. Amúgy két hónapja nem játszottam a játékkal, de van egy 29-es Warlock-om, szóval nem kell átvonszolni a pályán. :D

(#32737) pzstm: akkor azt, mondom nem játszottam már rég óta. :B
A Weekly nehezebb lett? Annó elég volt 29-nek lenni, hogy különösebb probléma nélkül megcsináljuk. :F

[ Szerkesztve ]

(#32737) pzstm válasza norbi2010 (#32736) üzenetére


pzstm
titán

weekly nightfall-al semmit nem érsz, az ugyanis nem ad strange coint, csak a weekly heroic ;)

(Ice Breaker legnagyobb sebzésű, legmesszebbre ható, legpontosabb sniper, amibe nem kell töltény... amúgy nem olyan jó :DDD )

hárman legyetek, ne ketten. 29 kicsi, miután DLC óta Raid nélkül is simán 31-es lehetsz, ha csak a fixen kapható ruhákat veszed meg ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32738) Def26


Def26
félisten

Letöltöttem a funk of titans -t de nem indítja el. Folyamatosan visszadob a főképernyőre? Van valami varázslat amivel rá tudom bírni, hogy induljon? (hosszan nyomd a bekapcsoló gombot már megvolt)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32739) norbi2010 válasza Def26 (#32738) üzenetére


norbi2010
őstag

A problémádra sajnos nem tudom a megoldást, de ez valami ingyenes játék?

Most látom 12,5 dollár, hááát, nekem ez overpriced, iOS-en/Android-on az ilyen játékok tonna számra vannak ingyen vagy $1-ért. (ezzel nem neked akarok beszólni, csak megjegyeztem. :B)

[ Szerkesztve ]

(#32740) woodbear válasza Def26 (#32728) üzenetére


woodbear
addikt

Gecccc :D szakadok...szerintem szállóige lesz a fórumon ez a sor :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32741) Def26 válasza norbi2010 (#32739) üzenetére


Def26
félisten

[link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32742) woodbear válasza Def26 (#32735) üzenetére


woodbear
addikt

Én is! :) ott még nem volt lassulás :)
Emlékszem mekkora fícsör lett az is amikor a hdd installt bevezették :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32743) woodbear


woodbear
addikt

Storm Island letudva 500/500 ezzel együtt 1425-ön állok a játékban :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32744) Gaby


Gaby
tag

Melyik gyarto headset-jet erdemes megvenni? Egy olyan kozep kategoriaban gondolkodom. Nem kell 7.1 stb. Wireless elony lenne, de a hangminoseg es a leveheto mikrofon a legfontosabb.

[Amazon talalatai]

[ Szerkesztve ]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#32745) gianni85 válasza Gaby (#32744) üzenetére


gianni85
veterán

Inkább egy ársávot mondjál forintban ami belefér még.

(#32746) Gaby válasza gianni85 (#32745) üzenetére


Gaby
tag

25-30eFt

Van itt millio fajta

Turtle Beach XO
Turtle Beach XO4
Turtle Beach XO7
Gioteck HC1
Gioteck HC2

stb

[ Szerkesztve ]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#32747) gianni85 válasza Gaby (#32746) üzenetére


gianni85
veterán

XO Seven-t nem látok sehol itthon. XO Four lehet jó vétel, pl konzolvilágban van most. Kb egy szinten lehet a gyári MS headsettel. Én Tritton-t vettem, de nem egy nagy szám. Az a baj, hogy itthon ebben az ársávban (meg úgy általában) XO kompatibilis headset-ekkel bajban vagy, mert nincs választék. Komolyabb Astro meg TurtleBeach (pl 500X) már horribilis áron vannak.

(#32748) zzola válasza Gaby (#32744) üzenetére


zzola
félisten

Official Xbox One Stereo Headset, ez is jó, ugyanolyan fos stereo, mint a többi és nem kényelmetlen! :D

(#32749) Gaby


Gaby
tag

[Itt van egy TOP 5]

XBOX One Gamertag: DEELG

(#32750) zzola válasza Gaby (#32749) üzenetére


zzola
félisten

Ez olyan top5, aki többet fizetett a reklámért? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.