Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32451) A 8. utas


A 8. utas
tag

ez a Storm Island mit ad 4000ért?

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#32452) adrian94


adrian94
őstag

Az miért van, hogy ha belépek Youtube-ra One-on és rámegyek az Uploads-ra akkor 96-ból 95 videót enged csak feltölteni, de haveromnak meg 117-ből 117-et.. Ez hogy lehet ?

Töröltem egy videót most már 95-ből 95-öt enged feltölteni... de előtte 200+ videóból is alig engedett feltölteni ...

(#32453) cyberkind válasza A 8. utas (#32451) üzenetére


cyberkind
félisten

Egy új szigetet, pár új kocsit, 1 barn findet, 8 bukci listet, és eszméletlen jó versenyeket, nekem 2k volt.

Paranormal Cocktivity

(#32454) A 8. utas válasza cyberkind (#32453) üzenetére


A 8. utas
tag

értem.akkor lehet 4et is megér.mivel 7500ért vettem magát a játékot így még mindig jól állok anyagilag :D
bár a helyem elfogyott...5GB szabad :D 99% Used :D itt kezdődik a baj. :D

Xbox One Gamertag: Corsa1982

(#32455) cyberkind válasza A 8. utas (#32454) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor dobd be magad és szabadíts fel pár gigát mert ez eszméletlen jó kiegészítő lett. :))

Paranormal Cocktivity

(#32456) tunkiih válasza woodbear (#32450) üzenetére


tunkiih
őstag

Igen, menni fog.

(#32457) zzola válasza tunkiih (#32456) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem fog menni...

(#32458) tunkiih válasza zzola (#32457) üzenetére


tunkiih
őstag

Próbáltad vagy csak találgatsz? :)

(#32459) cyberkind


cyberkind
félisten

Gondoltam megosztom veletek egy dolgot. :)

Csak úgy belevágtam a Forza 5-ben a tutiba, és elindítottam a F1-es versenysorozatot, hát ez valami oltári, ezek után a Codies elmehet az anyjába, hihetetlen és bámulatos, de főleg a hangok, és mindez egy futam után, úristen. :Y

És az mi hogy itt könnyebb és jobb vezetni a kocsit mint a hivatalos játékban? :C

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32460) zzola válasza tunkiih (#32458) üzenetére


zzola
félisten

Nem próbáltam.

(#32461) redXIII válasza woodbear (#32450) üzenetére


redXIII
senior tag

Nem kell letörölni meg újratelepiteni semmit. Amig él az elöfizud az EA acesshez, addig megy lemez nélkül, mintha digitálisan vetted volna meg. Ha lemondod akkor megint be kell tenni a lemezt inditáshoz. Kb ennyi.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#32462) tunkiih válasza zzola (#32460) üzenetére


tunkiih
őstag

Gondoltam.. kérdezett válaszoltam, probáltam. Nem találgattam, meg nem is ugy írtam hogy nem biztos.. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32463) Def26 válasza cyberkind (#32459) üzenetére


Def26
félisten

"És az mi hogy itt könnyebb és jobb vezetni a kocsit mint a hivatalos játékban?"

Arcade mindig könnyebb. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32464) zzola válasza tunkiih (#32462) üzenetére


zzola
félisten

Minap mintha arról lett volna szó, hogy nem működi-erre emlékeztem! De akkor valószínű, hogy mással kevertem a dolgot.... :DDD

(#32465) cyberkind válasza Def26 (#32463) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert az nem elég arcade? :)

Paranormal Cocktivity

(#32466) woodbear válasza tunkiih (#32456) üzenetére


woodbear
addikt

Oh jee köszi! :R

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32467) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv tud valaki segiteni fifában nem tudunk barátságost nyomni a futon belül egyzserün nem kapcsol össze mi lehet a hiba ,illetve ez a joy update mire jo most vettem észre és csináltam meg.

Psn id: HungaryLosi

(#32468) Mankó válasza cyberkind (#32449) üzenetére


Mankó
veterán

Dts dinamikusabb, picivel halkabb mint a DD. En a dts-t ajanlom mert sokkal tobb reszlet jon at a hangokbol, mint sima DD-n.

(#32469) Jovanny2 válasza losilee1337 (#32467) üzenetére


Jovanny2
őstag

A joy update a stereo adapterhez van, ha azt nem hasznalsz, akkor azt hiszem ujra ra kell kattintani es visszacsinalja.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#32470) pzstm


pzstm
titán

MEgérkezett hajnalban a preview.

Este majd megnézem, de ezek vannak benne:
Game hubs– Game hubs are the go-to centers for all sorts of interesting content around your favorite games. Every Xbox One game will have a game hub where you can see which of your friends are playing the game, compete with your friends in game leaderboards, dive into the coolest game clips and game broadcasts, and follow the game’s VIPs and top players ◾To get to the game hub for your favorite game, find a game in your pins, recently played list, or My games and apps, then press the Menu button and select View game hub.

◾Custom backgrounds and tile transparency – We listened to your feedback and added additional tile transparency to the Home tiles to make your background images more visible. As a reminder, to set a custom background, go to Settings > My Xbox > My background. Note: some items can’t be made transparent due to usage rights/restrictions for certain images.

TV-s dolgokkal kapcsolatban is érkezett rengeteg újdonság, az kishazánkat anniyra nem érinti, így nem is írom le

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32471) zzola


zzola
félisten

Ha törlöm a konzolt és uána régiót váltok HU-ról US-re, akkor a digit. tartalmakat tényleg nem lehet leölteni?

(#32472) Alexios válasza Def26 (#32463) üzenetére


Alexios
veterán

Háát szerintem azért az F1 2014 jobban Arcade mint a Forza 5(feltéve hogy nincsen bekapcsolva minden segítség :D)

(#32473) Rage47 válasza pzstm (#32470) üzenetére


Rage47
veterán

screenshotolast nem akarjak berakni?

(#32474) sch_a válasza Alexios (#32472) üzenetére


sch_a
addikt

Próbáltad a Lotust a játékban? Tragédia, 10 méteren belül 0-ra fékez bármilyen sebességről. Rossz vicc. Ahhoz képest az F1 2014 tényleg már-már szimulátor.

(#32475) pzstm válasza Rage47 (#32473) üzenetére


pzstm
titán

Tudtommal de.

Bar reg lattam a uservoice oldalt.. Meg kell nézni es szavazni;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32476) RichieTri válasza zzola (#32471) üzenetére


RichieTri
senior tag

miért?! a digit tartalmak (ha mindkét régióban elérhetőek) accounthoz kötöttek és nem régióhoz...szerintem...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#32477) ptom77 válasza losilee1337 (#32467) üzenetére


ptom77
csendes tag

Szia! Tegnap velem is próbáltad a FUT-on belül a friendly-t, minket összerakott, csak nekem kiírta hogy 2 játékosomnak lejárt a szerződése, vagy valami ilyesmi. Nem engedte a csapatfelállást szerkeszteni, ki kellett lépnem.
Esetleg a FIFA FUT fórumban tudsz érdeklődni, én nem nagyon használom ezt a játékmódot:

http://prohardver.hu/tema/fifa_15/friss.html

Írtad, hogy a sima friendly neked a FUT-hoz képest lassú, lomha. Én nem tapasztaltam ilyesmit, ha gondolod majd azért nyomhatnánk egy sima barátságos meccset valamikor! :)

(#32478) sch_a válasza ptom77 (#32477) üzenetére


sch_a
addikt

A FUT tényleg fel van gyorsítva, single-ben és pl. online seasons-ben is lassabb a játékmenet. Nálam sokszor van, hogy 10 percig próbálkozok, de nem tudok csatlakozni senkihez. Idén is botrányosak az EA serverek. Most jönnek a TOTY lapok, ilyenkor főleg le szokott halni az egész.

(#32479) gianni85 válasza zzola (#32471) üzenetére


gianni85
veterán

tegnap pár percre rád csatlakoztam BF4-ben... mondd, hogy nem ez az általános képe egy meccsnek, hogy a térkép egy pontjában sündisznóállásban lövi egymást a 32-32 ember? :) Inkább Cod-os voltam, de a Bad Company 1-2-vel kurva jókat játszottam anno, igaz pörgősebb (Gold)Rush meccseket. Lehet BF4-ben is inkább azokat kellene erőltetnem.

(#32480) zzola válasza RichieTri (#32476) üzenetére


zzola
félisten

Hát nem tudom. 1-2 hete volt itt róla szó, ha régiót vált valaki, akkor nem lehet letölteni, erre szeretnék megerősítést vagy cáfolást....

(#32479) gianni85

Előfordul, hogy be-be szorítják az ellent, ilyenkor nyilván tobzódás van egy adott ponton...

[ Szerkesztve ]

(#32481) ptom77 válasza sch_a (#32478) üzenetére


ptom77
csendes tag

Ez érdekes, én FUT-ban 2-3 osztályt lépdeltem fel, ami 20-30 meccs kb. de nem éreztem hogy gyorsabb lenne. Igaz, ez hónapokkal ezelőtt volt, azóta nem játszottam FUT-on. Várnom sem kellett a szerverre, és általában sima online seasons-ben is talál ellenfelet rövid idő alatt (ritka kivételtől eltekintve).

(#32482) sch_a válasza ptom77 (#32481) üzenetére


sch_a
addikt

Sima online seasons-ben nekem sem szokott probléma lenni.

(#32483) zzola válasza RichieTri (#32476) üzenetére


zzola
félisten

"A már megvásárolt tartalom

A fiókja áthelyezése előtt töltsön le minden megvásárolt avatarelemet, játékot, játékbővítményt és videotartalmat. Az áttelepítés után nem garantáljuk, hogy az összes digitális tartalom használható lesz, és nem áll módunkban megtéríteni a kárt, ha egyes elemek nem működnek a fiók régiójának módosítása miatt."

(#32484) gianni85 válasza zzola (#32483) üzenetére


gianni85
veterán

ja, hogy te a profilt akarod migrálni más régióba, nem a konzolt átállítani? Hát ott X360-on még történtek fura dolgok. One-on is előfordulhat biztos. Én például buktam a download history-mat, így tényleg nem tudtam a régi megvett dolgaimat letölteni, miután migráltam USA-ról HU-ra. De ez régen volt

BF-nek adok majd még esélyt :)

[ Szerkesztve ]

(#32485) zzola válasza gianni85 (#32484) üzenetére


zzola
félisten

Igen, a profilt és a konzolt is US-re állítanám! De épp most olvasok fura dolgokat a migrálással kapcsolatban...

(#32486) JamesHun válasza zzola (#32485) üzenetére


JamesHun
addikt

de miért akarod migrálni?

SeriesX: JamesSHun

(#32487) ImpersonatoR válasza JamesHun (#32486) üzenetére

Ja ezt akartam kérdezni én is, hogy mi hasznod lenne belőle amit a sima boxos régióváltás nem tud megadni.

(#32488) losilee1337 válasza ptom77 (#32477) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Köszi után aössze jöt ujra kellet inditania a gépet boss forum társnak csaptunk is 3 meccset.:)

Psn id: HungaryLosi

(#32489) plejik válasza zzola (#32485) üzenetére


plejik
addikt

Szerintem is elég a régió váltás, én is csak azt szoktam, ha esetleg szarakodik a live, átpattanok US vagy UK régióra és már tolhatom is neki.. Szerintem ez a profilos dolog tök fölösleges, meg nincs bekorlátozva az sem , hogy hányszor váltasz régiót a boxon, azt hiszem 360-on volt ilyen korlátozás...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32490) gianni85 válasza plejik (#32489) üzenetére


gianni85
veterán

ott csak a profilt tudtad migrálni, amit tényleg csak 3havonta lehetett csinálni

(#32491) fityere


fityere
senior tag

Melyik az a multis játék amivel szoktatok játszani vagy erdemes beszerezni ? Az en valasztottjaim Halo, Forza Horizon 2, Destiny, Sunset Overdrive.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#32492) tunkiih válasza fityere (#32491) üzenetére


tunkiih
őstag

Ez így teljesen korrekt.. az utolsó megoszló eléggé, de a másik hármat sokan gyűrik, FH2-t Destiny-t énis.

(#32493) fityere válasza tunkiih (#32492) üzenetére


fityere
senior tag

KKöszönöm már csak az a kérdés melyikkel jatszotok rendszeresen, ugyanis szivesen jatszanek magyar játékosokkal. :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#32494) plejik válasza fityere (#32493) üzenetére


plejik
addikt

Én a Horizon 2 vel sokat játszok, bár online még nem toltam vele, egyenlőre a Single módot akarom végigvinni. :) Meg kb 1 hete van meg, sőt még annyi sem.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32495) tunkiih válasza fityere (#32493) üzenetére


tunkiih
őstag

Ezek közül a Destiny-t és a Horizon 2-t emelném ki ha az online közösségre is hajtasz.. :R

[ Szerkesztve ]

(#32496) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Jött ma valami preview dash frissítés. Átlátszók lettek az ikonok... :) Nem tudtam megnézni mert reggel jöttem dolgozni...mást nem is néztem mi lehet még új :)

(#32497) plejik válasza SütiGTi (#32496) üzenetére


plejik
addikt

A boxra?

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32498) SütiGTi válasza plejik (#32497) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Igen :)

(#32499) gianni85 válasza SütiGTi (#32496) üzenetére


gianni85
veterán

ez
részemről semmi fontos

[ Szerkesztve ]

(#32500) SütiGTi válasza gianni85 (#32499) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Jah hát igen...a tv nézés nem érdekes nekünk... :) Köszzi :)
Már jó ideje nem volt jelentősebb frissítés, nem?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.