Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32151) tunkiih válasza JamesHun (#32149) üzenetére


tunkiih
őstag

Ígyvan, reméljük.. a 360 esetében is brutálisat kihoztak a hardverhez képest.

(#32152) JamesHun válasza adrian94 (#32150) üzenetére


JamesHun
addikt

[link]

SeriesX: JamesSHun

(#32153) MunezXBK válasza tunkiih (#32148) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

1 percet nem érdemel az Evolve. :N

(#32154) wannnabeees válasza tunkiih (#32148) üzenetére


wannnabeees
aktív tag

Remélem lesz pár embernek kedve partyzni egy-két jót :)

(#32153) MunezXBK
Számomra ez pont az a játék amire elég a BETA. A koncepció tetszik annyira, hogy 5-10 órát játsszak vele, viszont megvenni nem tervezem, mert tudom, hogy hosszú távon nem kötne le.

[ Szerkesztve ]

(#32155) adrian94 válasza JamesHun (#32152) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi :)

Látom, hogy Orosz live-on a legolcsóbb amit meg akarok venni.. Hogy tudom azt meg venni ? Ha átváltom One-on a régiót úgy nem jó ?

[ Szerkesztve ]

(#32156) woodbear válasza pzstm (#32140) üzenetére


woodbear
addikt

Én is nyomnám állandóan....ja, hogy tényleg így is van :D storm island-en kicsit kemény az utolsó 4 bucket list! Gyúrj rájuk ha coopba le akarjuk tudni. Bár állítólag kicsit engedékenyebb, mint single-ben. Nem sokszor próbáltam, de a range roveres mocsok :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32157) cyberkind válasza woodbear (#32156) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt a 4 bucket listet sikerült megcsinálni, és hogy?
Én csak szopok állandó jelleggel. :D

Paranormal Cocktivity

(#32158) tunkiih válasza MunezXBK (#32153) üzenetére


tunkiih
őstag

Nem foglalkoztat a dolog, de ha már lesz Open Beta biztos vevő leszek 1 kis mókára ha lesz kikkel, márpedig mivel free a dolog, biztos lesz.. ennyit megér, többet nekem sem.

woodbear: tegnap vártam hogy szólj a drag mókával.. csak nem beijedtél? :DD

[ Szerkesztve ]

(#32159) medvekutya válasza Tulku (#32147) üzenetére


medvekutya
aktív tag

még mindig teker ? frissítés telepítése kapcsán hittem azt, hogy soha nem lesz vége 😃 mennyi az átlag ? nem szoktam nézni, mert elindított és amíg véget nem ér a folyamat máshol szimatolok általában.

(#32160) woodbear válasza cyberkind (#32157) üzenetére


woodbear
addikt

A 2. Négyet még nem nyomtam, csak a roverset próbáltam....eddig sikertelen 3próbálkozásból. A többi nem tudom mennyire szopat.

Tunkiih: nagyon destinyztél, vártam, hogy szólj, partiba se voltam

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32161) cyberkind válasza woodbear (#32160) üzenetére


cyberkind
félisten

Megsúgom hogy a Roveres a legkönnyebb. :DDD

Én nem tudom kiknek csinálták ezeket, de valami eszméletlen. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32162) tunkiih válasza woodbear (#32160) üzenetére


tunkiih
őstag

tény és való hogy tegnap benne voltam a 2 uj játékba rendesen, de igazából azt hittem achit csinálsz.. :F
na mindegy.. 1 drag versenyt nem nehéz összehozni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32163) medvekutya válasza tunkiih (#32162) üzenetére


medvekutya
aktív tag

szép baleset, ha a másik jelzésére vártok mindketten 😃😃

(#32164) tunkiih válasza medvekutya (#32163) üzenetére


tunkiih
őstag

:DD

(#32165) Tulku válasza medvekutya (#32159) üzenetére


Tulku
veterán

sztem újra el kell indítanom mert ez azóta 86%-on áll...sztem ez beakadt valahol...2 órája egy helyben áll...

(#32166) cyberkind


cyberkind
félisten

Király, kb fél percet lestem a pc-s Evolve betaról, és elég is volt. :)

Paranormal Cocktivity

(#32167) gianni85


gianni85
veterán

vettem 12hó live kódot aprón, de folytón hiba történt üzenetet kapok. Magyar profil, magyar régió, magyar cím...
a kód szar, vagy én rontok el valamit?

(#32168) medvekutya válasza Tulku (#32165) üzenetére


medvekutya
aktív tag

akkor feltétlenül, csak összejön második alkalommal 😊

(#32169) gianni85 válasza gianni85 (#32167) üzenetére


gianni85
veterán

megoldódott

(#32170) plejik válasza gianni85 (#32167) üzenetére


plejik
addikt

Állítsd át a régiót az xbixon mondjuk UK régióra és elvileg úgy elfogadja.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#32171) retes


retes
aktív tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Xbox One. Szeretnék rajta egy Synology NAS ról képeket videókat nézni. Elég sok mindent találtam a neten, hogy Synology Media Server telepítés után az Xboxnak a mediaplayere kéne, hogy lássa a DiskStation-t, de ez nincs így nálam. Valamiért nem látják egymást. Az a furcsa, hogy az aszatali gép létszik az xboxon, de a synology nem. A NAS eszközlistájában nem látszik az xbox. Minden konfigot kipróbáltam már, a neten leírásokban és youtube-on csak annyit látok, hogy media playerben nyitja a szervert és kész, de nekem nincs ott semmi, viszont az ezközlistában a NAS-on látszi a TV, de az xbox nem...

Tudnátok segíteni, hogy mit rontok el?
Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget.

A tudás mindenkié!!!

(#32172) gabesz839


gabesz839
senior tag

Sziasztok. Aki megvette az Horizon 2 storm islandot az elárulná hogy hol találom? Nálam ugyanúgy szürkén jelenik meg. Köszi

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#32173) cyberkind válasza gabesz839 (#32172) üzenetére


cyberkind
félisten

A kikötőben lesz az ikon, arra rámész, és elutazol a szigetre.

Paranormal Cocktivity

(#32174) Tulku válasza medvekutya (#32168) üzenetére


Tulku
veterán

Települt...elindult...kölök játszik...360-ról váltottunk...ég és föld a két konzol...gta5 360-on egy elmosott vízfestmény volt ehhez képest...megérte

(#32175) gabesz839 válasza cyberkind (#32173) üzenetére


gabesz839
senior tag

Köszi,de nálam nem jelenik meg semmi. A dlc azt írja hogy insatallálva de semmi nem jelenik meg a felső menü sávban pedig szürke mintha meg sem vettem volna.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#32176) cyberkind válasza gabesz839 (#32175) üzenetére


cyberkind
félisten

Mikor felrakta, és kiírta hogy nyomd be az Xbox gombot akkor elindítottad?
Mert nálam az szokott lenni mindennél, hogy ha nem indítom el akkor, nem lesz benne a játékba.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32177) woodbear válasza cyberkind (#32161) üzenetére


woodbear
addikt

Majd rámegyek, igazából 5óra forza után már kicsit fáradt is voltam egy hard bucketlisthez :)

Tunkiih: ja nem nagy valami egy drag versenyt lenyomni :) majd valamikor jövő heten :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32178) gabesz839


gabesz839
senior tag

Írta de nem nyomtam rá. Töröljem a játékot aztán rakjam újra?

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#32179) cyberkind válasza gabesz839 (#32178) üzenetére


cyberkind
félisten

Telepítsd fel csak a dlc-t újra, aztán ha kiírja nyomj rá és úgy nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32180) medvekutya válasza Tulku (#32174) üzenetére


medvekutya
aktív tag

akkor jól van 😊 kevesebb tartalommal bíró játékok biztos gyorsabban települnek majd 😉

(#32181) tunkiih válasza gabesz839 (#32178) üzenetére


tunkiih
őstag

Nekem nincs meg a DLC.. de még ígyis írja a térképen hova menjek ha megvan.. :)

(#32182) Tulku válasza medvekutya (#32180) üzenetére


Tulku
veterán

Most forza5...na a se kutya...

Gold 3 hónapost hol érdemes venni?

(#32183) medvekutya válasza Tulku (#32182) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nem mert az én vagyok 😃😃
cdkeys.com oldalról jópáran vettünk, de tegnap valaki linkelt hardverapróról egy lehetőséget, ha visszaolvasol megleled.

(#32184) krokk válasza retes (#32171) üzenetére


krokk
senior tag

dlna szerverként is üzemel a nas? vagy csak tárhelyként ha pl PC ről akarod elérni?

nekem nem synology van de nekem simán látja a box és lehet is nézni róla bármit.
gondolom ahogy írták is kellene rá egy media server és utána elvileg kéne, hogy menjen.

egy kis leírást is találtam hozzá sorry hogy ps3as minta van nem tehetek róla :)

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#32185) gabesz839 válasza cyberkind (#32179) üzenetére


gabesz839
senior tag

Üdv. Nem sikerült így sem. De ahogy az előbb írták még annak is ott van az ikon aki meg sem vette. Szóval lényeg a lényeg ha törlöm az egész játékot attól megmaradnak a mentéseim, és a megszerzett dolgaim főleg a multis cuccok autók CR stb. Addig is köszi a segítséget.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#32186) tunkiih válasza gabesz839 (#32185) üzenetére


tunkiih
őstag

Ha rámész a játékra a manage game-n belül töröld a játékot csak, ha esetleg van külön savedata is.. de egyébként megmarad igen.. és a legutolsó dlc előtti frissítés rakta bele.

(#32187) gabesz839 válasza tunkiih (#32186) üzenetére


gabesz839
senior tag

Köszönöm. Akkor újrarakom

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#32188) retes válasza krokk (#32184) üzenetére


retes
aktív tag

Szia,

Sajnos az a baj, hogy mindent e szerint állítottam és nem jön föl az xboxon a media playerbenmár nem nagyon maradt ötletem... :-S

A tudás mindenkié!!!

(#32189) #91166208


#91166208
törölt tag

sziasztok.. valaki megvette már a Forza Horizon 2 VIP tagságot a store ban ? 3990 Ft... ez mire jó elmondaná valaki..? köszönöm :R

(#32190) woodbear


woodbear
addikt

Kipróbáltam a ryse-t mert jött haver megnézni mit tud a box, de ez még engem is lenyűgözött :) horizon mellett ez lesz nyomva :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32191) retes válasza krokk (#32184) üzenetére


retes
aktív tag

Azért is furcsa, mert máshol már csináltam Synology NAS media szervert és ott ugyanígy látta a tv-t. Ez esetben olyan mintha, az Xbox nem lenne hajlandó kommunikálni a NAS-al... Pedig nincs olyan konfig amit ne néztem volna és a NAS még mindig lát TV-t de az nem ott van sajnos... :-s

A tudás mindenkié!!!

(#32192) oriic válasza woodbear (#32190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na egyre több embernek tetszik. :D De hisz csak 900pééé...

Live-Die-Respawn

(#32193) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] azt mondjátok xo-n nincsenek csalók. tele a videó ilyenekkel. ezen a videón nem xo-n játszanak?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#32194) vg válasza Casanova* (#32193) üzenetére


vg
addikt

Ên 360on toltam kicsit a multit uj coddal ott is van fal hiba. Be lehet kuszni bizonyos falak alà/mogé és onnan irtani. Ez nem csalas csak faszsag.

(#32195) Jovanny2 válasza vg (#32194) üzenetére


Jovanny2
őstag

Amit linkelt, azt megnezted? Ez nem "wall hack", hanem a jatek egyik perkje. ;) Mindenki hasznalhatja, mert a jatek resze. PC, XBOX, PS. Amirol te beszelsz, az megint nem a klasszikus csalas, glitch-nek hivjak, es par 6 eves kihasznalja, ha megtalalja. Ezzel kapcsolatban. Jatszottam 360-on is, utana One-on. Onnan is latszik, hogy a 360 osszetakolt verzio, mert az ott meglevo glitch-ek 90%-a a One-ban mar nincs benne hal Istennek.

Casanova kartars meg ha kakan csomot keresni jon ide, azert felesleges. Ugyanezt a videot lehetne linkelni a PS vagy a PC topicba, cim nelkul. :U Ja, es az alairasod most nem allja meg a helyet... :P

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#32196) Def26 válasza Casanova* (#32193) üzenetére


Def26
félisten

ez glitch. kb. annyit jelent, hogy a pálya hibákat kihasználva előnyhöz jutsz. pl battlefield 3 -ban a metro pályán felmész a plafon fölé.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32197) Because


Because
őstag

na akkor innentől konzolon se tiszta a játék dobhatjuk ki :D

(#32198) pzstm válasza woodbear (#32190) üzenetére


pzstm
titán

pont néztem tegnap achievementedet;)

Én meg amikor kijött a box ezt is megvettem hozzá és mindenki lehurrogott...aztán kiderül mégis elég jó játékot hoztak össze ;)

Jah ezt meg én maxoltam ki teljesen, 1500G ;) :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#32199) woodbear válasza pzstm (#32198) üzenetére


woodbear
addikt

Láttam, hogy neked fullos :) grat, lehet megpróbálom én is az ezrest. :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#32200) Def26 válasza pzstm (#32198) üzenetére


Def26
félisten

nem 1750 a max?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.