Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155501) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Shadow of tomb raider van volt lesz game passba? vagy ez nem első napos? vagy csak álmodtam? :D

Xbox One: bandymnc

(#155502) Wesder válasza bandi0000 (#155501) üzenetére


Wesder
félisten

Az előző részek GP-osak. Ez nem lesz benne, (egyelőre) mert nem MS jàték.

Ha van GP-om, akkor elő lehet tölteni a Forza4-et? 10mbps-kel 2 nap lesz mire lejön, mert csak este tudok tölteni :(

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155503) bulikavagyok válasza bandi0000 (#155501) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem álmodtad! :D Megjelenés előtt pár nappal volt egy ilyen kamu kép:

Szerintem akkor meg is állt az ütő az összes előrendelőben! ;]

[ Szerkesztve ]

(#155504) RudY válasza bandi0000 (#155501) üzenetére


RudY
addikt

Nem álmodtál, legfeljebb időhurokba kerültél... mit láttál még a jövőből, lottószámok esetleg? :P ;]

(#155505) eL Geri


eL Geri
őstag

Most olvastam, hogy FPS nézetben is lehet majd játszani az RDR2-öt.
Hát nem tudom, az valahogy nagyon fura lenne. Persze volt már vadnyugati FPS eddig is. De pl. a bunyó milyen lesz így?
Persze nem kötelező, de ilyenkor mindig piszkálja az agyamat, hogy most melyik módban is játszak?

(#155506) #78687232 válasza eL Geri (#155505) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ezen gondolom menet közben bármikor állíthatsz. Nem tudom, kell-e lopakodni a játékban, azt mindenképp külső nézetben szeretem tolni, míg fegyverrel lőni fps-ben. A GTAV-ben is van ilyen lehetőség, de hiába vettem meg pár hónapja, fél óránál többet nem játszottam vele és nem rémlik az fps nézet.

(#155507) FollowTheORI válasza bandi0000 (#155501) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szvsz kb 1 év múlva bekerül majd...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155508) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Free Play Days hétvége keretében nem csak a TC's Ghost Recon Wildlands-al, hanem a Super Bomberman R játékkal is ingyen játszhatnak a Gold tagok.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155509) icemad válasza #78687232 (#155506) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig az volt az egyik újítás benne, a 360 verzióhoz képest. Egész jópofa dolog a kocsiból vezetés közben így lövöldözni. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155510) frankdelgado válasza l.skywalker (#155508) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én probàlom szeretni a wildlandset, most nyomatom de brutàl egyhangú tud lenni. Ezt is koopba jó nyomni...tegnap konkrétan elaludtam rajta, bàr abba besegített két sör is....

(#155511) l.skywalker válasza frankdelgado (#155510) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Oh, nekem is volt sok olyan játék amibe belealudtam, habár nekem nem 1-2 sör, hanem 3-4 5 év körüli gyerek segített benne :D A Diablo3 volt az aminél mindig arra ébredtem, hogy a karakterem 10 perce fut a falnak :D

Amúgy a Wildlands nem volt rossz egyedül, csak érdemes felfejleszteni a Rebel-ek és az npc csapattársak képességeit, utána már élvezhetőbb.

Én a vége felé járok és kifejezetten élvezem, néha úgy veszünk be 1-1 támaszpontot mint valami SWAT :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155512) NoMagix


NoMagix
addikt

Mudrunner most akciós, játszik vele valaki, érdemes 3500-at kiadni érte?

[ Szerkesztve ]

(#155513) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One X Ehnhanced lett a Goat Simulator (3.0GB Update)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155514) pzstm válasza l.skywalker (#155513) üzenetére


pzstm
titán

hiánypótló

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#155515) Def26


Def26
félisten

Nem ugy volt hogy a bf1 1500ft? Nálam nem jelez annyit (csak ea acces miatt van meg és megvenném ennyiért, hogy azt lemondjam).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155516) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Előrendelhető az Amnesia Collection


5 391,00 HUF

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155517) Draken


Draken
őstag

Van most valami jó ajánlat goldra? 10.ho valamikor jár le, be kéne újítani.
Más: tegnapi ajándék tárgya ez volt, ráadásul bnotol ;]

(#155518) l.skywalker válasza Def26 (#155515) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én sehol sem látom akciósan. De PS topikban is azt írták sokan, hogy ezeröccáért vették, de ott sem láttam akciósan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155519) bulikavagyok válasza Def26 (#155515) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szeptember 17-ig volt akciós. Előtte meg augusztusban - tehát valószínűleg nem kell sokat várni a következő akcióra.

[ Szerkesztve ]

(#155520) #78687232 válasza l.skywalker (#155516) üzenetére


#78687232
törölt tag

Keményen ütni fog!

(#155521) Wesder válasza Draken (#155517) üzenetére


Wesder
félisten

Szép gratula :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155522) #20844032 válasza l.skywalker (#155518) üzenetére


#20844032
törölt tag

(#155523) Black Phone válasza #20844032 (#155522) üzenetére


Black Phone
senior tag

Xbox-on már nem annyi az ára :C

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#155524) #20844032 válasza Black Phone (#155523) üzenetére


#20844032
törölt tag

Sok értelme ennek sincs, alapváltozat. Akinek nem volt meg, amikor az ingyenes premium pass ment, annak nem engedte behúzni alapjáték nélkül, ez annak jó, aki becibálta egyesével a dlc-ket ingyen. Mindet. Nekem az sem volt teljes, én háromezerért rángattam be a revot párhónapja.

[ Szerkesztve ]

(#155525) godzsy2


godzsy2
senior tag

Sziasztok!

Tegnap az a fura eset állt elő, hogy nem tudtam belépni a CoD-WWII multijába arra hivatkozva, hogy nincs a profilomon gold előfizetés. Se a Bo3 multijába.

Már a kezdetektől a haverom homeolt profilján van a live előfizu, több, mint 4 éve... az ő profiljával be is engedett. Leellenőriztem... a profilja még az én gépemre volt megadva, hogy "this is my home xbox", ennek ellenére a többi profil nem látta a gold előfizetést. Amúgy mindig éveset veszünk az év végi akcók keretében, általában a cdkeysről. Csak úgy lett jó, hogy megszűntettem, majd újra lehomeoltam a profilját a gépemre.

Olyan létezik, hogy a homelolást kb. 4-5 évente meg kell újítani?

[ Szerkesztve ]

(#155526) DaveHutt válasza godzsy2 (#155525) üzenetére


DaveHutt
őstag

Lehet vélrtlenül kivette a profil tulajdonosa a home-ot. Xbox újrahúzás után pl. mindig negkérdezi.

(#155527) markknight


markknight
veterán

Most akkor amint megjelenik a forza horizon 4, megy is gamepassba? Csak igy, bumm?

(#155528) Wesder válasza markknight (#155527) üzenetére


Wesder
félisten

Csak így bumm igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155529) markknight válasza Wesder (#155528) üzenetére


markknight
veterán

Vaó

(#155530) sugarforce válasza l.skywalker (#155513) üzenetére


sugarforce
őstag

Na ha masert nem, ezert veszek egy X-et:D

(#155531) Wesder válasza markknight (#155529) üzenetére


Wesder
félisten

Pihen is itthon egy 9.99€-s kàrtya emiatt màsodikàig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155532) godzsy2 válasza DaveHutt (#155526) üzenetére


godzsy2
senior tag

Előtte pár nappal eladta a gépét, akkor eltávolította róla a profilokat. Az enyémet is, ami az övén volt lehomolva és a sajátját is, amivel ugye mindig csak belépett.

Arra is gondoltam, hogy elfelejtette és az új tulaj lehomeolta, de akkor az én gépemen azt kellett volna írnia, hogy nem homeolt profil.

Mindenesetre érdekes szitu volt.

(#155533) icemad válasza NoMagix (#155512) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Attól függ. A grafika és a hangok jók. De ez inkább szimulátor, nem olyan off-road baromkodás, mint a bemutató videóban. Baromi nehéz vezetni. Ha kedveled a szimulátorokat, akkor jó vételt csinálsz vele. Egyébként nem ajánlom.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155534) markknight


markknight
veterán

Screenshot és klippek felvétele az korlátlan? Mert eléggé elszaporodtak, ha nem foglal semmit sehol, akkor nem tisztogatok.

(#155535) NoMagix válasza icemad (#155533) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm, lehet megveszem a gyereknek! ;]
Amúgy is a forzában csak autókázik és halad a forgalomban! :)

(#155536) l.skywalker válasza markknight (#155534) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A gépen a tárhely erejéig ugye, Live-on pedig korlátozott egy idő után sírni fog, hogy nem tudja menteni mert nincs hely.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155537) Wesder


Wesder
félisten

Ez màr a 3. nap zsinirban, hogy 500MB Update-t kap a One S.
Màsnak is jött?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155538) jannid


jannid
senior tag

Van időkorlát arra, hogy menny ideig lehet "javítani" egy kontrollert? Media Marktban lett leadva augusztus 23-án. Még semmi hír és jövő hétfő már 24, több mint 1 hónap.. :(

(#155539) markknight


markknight
veterán

A Syberia 3-mat nagy kedvem lenne behúzni, le is van árazva és nehezen lehet hozzájutni dobozosan. Van itt olyan aki kedveli a szériát? Jó lett? (grafikát tudom, hogy pocsék, de az nem zavar)

(#155540) sugarforce válasza jannid (#155538) üzenetére


sugarforce
őstag

Sajnos nincs. Jogszabalyban ha jol tudom nagyon maszatolva (valami realis, vagy esszeru szoval) van megfogalmazva. Ha maskor ilyen van, ne mediaba vidd, az ms-nek kozvetlen el lehet kuldeni ingyen. Az kb 3 het szokott lenni. En anno a 360as kontrollert a mediaba vittem vissza, kb 6 het volt.

[ Szerkesztve ]

(#155541) l.skywalker válasza markknight (#155539) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem az első kettő megvan PC-re nagyon jó játék, de azért nem egy túl akciódús.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155542) zzola válasza Wesder (#155537) üzenetére


zzola
félisten

X-re semmi nem jött? Stabilon vagy bétán vagy?

(#155543) Wesder válasza zzola (#155542) üzenetére


Wesder
félisten

Béta és csak S van itthon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155544) zzola válasza Wesder (#155543) üzenetére


zzola
félisten

Bocs, elírtam az írásjelet.

(#155545) Crytek


Crytek
veterán

A BC -s Fable 2-ben van magyar felirat xbox one-on?

Next PC Upgrade: 2022

(#155546) l.skywalker válasza Wesder (#155537) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nézd meg a build számokat és itt van mi volt: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155547) tyba7 válasza Crytek (#155545) üzenetére


tyba7
tag

Igen, van. :)

(#155548) Crytek válasza tyba7 (#155547) üzenetére


Crytek
veterán

Létezik valami lista ahol követni lehet ,hogy mely játékok (BC-sek érdekelnek inkább) lesznek xbox one-on is magyar nyelvűek?

Next PC Upgrade: 2022

(#155549) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Teszt
A szomorú igazság az Xbox One konzolok-hoz csatlakoztatható beépített external hűtési rendszeréről a Windowscentral-tól.

Elolvasás nélküli végkövetkeztetés: csak akkor működik, ha megfelelő helyre rakjuk a gépet ahol elég terület van a szellőzéshez és nem tesszük ki közvetlen napfény/fűtőtest melegének - az önmagában elég kell, hogy legyen.

És akár a cikkben említett megoldások is sokat segíthetnek

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155550) MasterMark válasza l.skywalker (#155549) üzenetére


MasterMark
titán

A linkelt cikkben mondjuk másról van szó. :D

Valamit nagyon benéztél. :N Olvasd el előbb miről van szó.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.