Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155551) l.skywalker válasza MasterMark (#155550) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor vegyél coolert és sűrített levegőt :D Én az általános lehetőségeket vázoltam fel. Tehetjük hűtőbe is vagy játszhatunk télen az udvaron ;)

Mennyi lehet a minimális üzemelési hőmérséklete a gépnek? :D

Mindent IS benéztem :))

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155552) Wesder válasza l.skywalker (#155549) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem itt a plusz hűőrendszerekről volt szó, amit pluszba vehetünk Boxhoz. De lehet félreértettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155553) l.skywalker válasza Wesder (#155552) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És tényleg. Péntek van. Akkor szerkesztem...

Na így kell egy hasznos cikk témáját teljesen elcseszni a'la Topikgazda

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155554) MasterMark válasza l.skywalker (#155553) üzenetére


MasterMark
titán

Nah a lényeg, hogy minden ráagattot szar csak szar, és még a gépet is elronthatja. Nem kell sok hülyeség, csak szellős helyre tenni és takarítani. Kb. ennyi a lényeg. :D

Switch Tax

(#155555) sugarforce válasza MasterMark (#155554) üzenetére


sugarforce
őstag

En egyet is ertek ezzel.

(#155556) icemad válasza tyba7 (#155547) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a Fable sorozatot nagyon dicsérik. Mennyire való gyerekeknek?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155557) oriic válasza MasterMark (#155554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez minden Xbox-nál így volt és így is van. Fat 360-nál még tönkre is vágta a gépet a külön rádugott cooler. :DDD

Live-Die-Respawn

(#155558) l.skywalker válasza oriic (#155557) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az akkor nem volt cool... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155559) Cyrin válasza markknight (#155539) üzenetére


Cyrin
addikt

mi is nézegetjük, hogy lehet hogy behúzzuk a 3-ast, az első kettőt nagyon szerette a párom. bár lehetne olcsóbb is, persze máshol se olcsóbb...

(#155560) Wesder


Wesder
félisten

RDR2 nagyon beteg lesz...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155561) front3r válasza Wesder (#155560) üzenetére


front3r
őstag

A Rockstar nem cicózik. Megmutatja, hogy hogyan is kell egy folytatást innovatívan elkészíteni.
Valószínű vagy az év játéka lesz, de ha nem is, benne lesz a TOP3-ban vastagon.

wesder: Ha azzal tudtak foglalkozni, akkor mennyi minden mással is! Ezt vedd alapul. Pl. az hogy elrohadnak a holttestek, majd dögkeselyűk szedik szét őket, azért az nem semmi! Nem beszélve a sok más részletről...
Kb olyan lesz ez, hogy azt hiszed, hogy egy western filmben vagy, nem is játékban.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#155562) Wesder válasza front3r (#155561) üzenetére


Wesder
félisten

A lószerszàm lemodellezése, szerintem nem innovatív, de ki tudja :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155563) DaveHutt válasza Wesder (#155560) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mert?

(#155564) #80123904 válasza DaveHutt (#155563) üzenetére


#80123904
törölt tag

(#155565) negyven2 válasza DaveHutt (#155563) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155566) Orias


Orias
csendes tag

Ha valakit esetleg érdel: 3 hónapos Game Pass Kupon:SKFG -3%.17.42$. Kb 4800FT.

[ Szerkesztve ]

(#155567) DaveHutt válasza #80123904 (#155564) üzenetére


DaveHutt
őstag

Vhogy pont nem ezek érdekelnek egy játékban, hypevonat elindult úgy érzem. A rövid sztori-előzetes nekem többet ért.

(#155568) Bogyi007 válasza negyven2 (#155352) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem tudom hogy esetleg ez azóta változott-e vagy sem, de megvehető itthon is a Brütal Legend

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#155569) Coach Atesz


Coach Atesz
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni Xbox One X konzolt, aminél van olyan opció, hogy jár hozzá a Forza Horizon 4, de csak standard verzió jár hozzá. Lehetséges upgradelni Ultimate verzióra? Persze anélkül, hogy újra meg kellene vennem teljes összegért az ultimate editiont.

Segítségeteket előre is köszönöm.

the easy day was yesterday

(#155570) negyven2 válasza Bogyi007 (#155568) üzenetére


negyven2
veterán

A héten láttam redditen, hogy felkerült újra a Zone of the Enders, gondoltam akkor ránézek a Brütal Legend-re is hátha az is. Hát időközben kimenet a fejemből.

Úgyhogy köszönöm, már jön is le.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155571) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Ha PC re szerzem be a Forza 4 et az xboxon is jétszható lesz, vagy csak X ről kompatibilis Pc re?

(#155572) DaveHutt válasza Bigmasterl (#155571) üzenetére


DaveHutt
őstag

Digitális Microsoft Áruházban vedd meg Xboxon vagy Windowson, és mindkettőn játszható lesz.

(#155573) DaveHutt válasza Coach Atesz (#155569) üzenetére


DaveHutt
őstag

Általában szokott a Microsoft DLC-t is külön árulni, reméljúk ez most is így lesz.

(#155574) szimszonos válasza Wesder (#155502) üzenetére


szimszonos
őstag

Az előző részek közül sincs mindegyik rész game pass-ban.A Tomb Raider Definitive Edition pl nem került bele,pedig az Xbox One-ra jelent meg.

(#155575) negyven2


negyven2
veterán

The Walking Dead studio Telltale hit with devastating layoffs

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155576) #78687232 válasza negyven2 (#155575) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jól indítottak régen, részemről valahol a TWD első része környékén indult a lejtmenet. Szép lassan interaktív filmet csináltak a játékaikból.

(#155577) markknight válasza negyven2 (#155575) üzenetére


markknight
veterán

Látom hamarosan be is zár a cég. No de így mi lesz azzal az Avengers játékkal amit a háttérben fejlesztettek?

(#155578) hefike


hefike
tag

Olyan problémám merült fel,hogy a xo-on a ready to install menüben nem jelennek meg a játékok,illetve csak pörög az ikon,de nem történik semmi,próbáltam várni sokáig,illetve kikapcs bekapcs sem segít.mi lehet a probléma,illetve mi a gyógymód?köszönöm!

(#155579) sugarforce válasza hefike (#155578) üzenetére


sugarforce
őstag

Esetleg cache torlest meg megpribalhatnal.
Esetleg insider tag vagy?

(#155580) negyven2 válasza markknight (#155577) üzenetére


negyven2
veterán

Egyedül a Netflix-es Minecraft: Story Mode projekt miatt marad a 25 ember. Utána végleg bezár a cég. A Walking Dead utolsó évadából még kijön majd a második rész jövő héten. De aztán vége.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155581) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#155582) El Gringo


El Gringo
senior tag

Adott egy controller. Ha elengedem, mekkora deadzone-ig kell helyben maradnia a célzásnak?
R6S: 7-es dead zone, elengedem a jobb oldali sticket, és megy tovább, minimálisan, de a pontot nem tudom tartani :) efölött már nem mozdul be. ACOG-gal célzásnál nagyon szuperül látható, pixelharcolni elég nehéz így :D két ilyen controllerem van, egyik zsír új, másik szervizből visszaküldött :C jó, az egyiknek a bal oldali stickje szar.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#155583) jenei1994


jenei1994
addikt

Valahogy meg lehet oldani egy 2.0 hangfal összekötését rca kábelen keresztül xbox onra ?

(#155584) RudY válasza jenei1994 (#155583) üzenetére


RudY
addikt

Elvileg igen.

(#155585) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ha már hang és kábelezés, akkor én is várok pár ötletet:

Elkerült a TV alól az Xbox az íróasztalomra az asztali gépem mellé. Mindkettő a monitoromra van kötve, viszont csak egy hangfal van. Valami költséghatékony megoldás kellene arra, hogy a hangfalra két forrást tudjak kötni (Xbox és PC), értelemszerűen nem egy időben kell ezeket kiszolgálni. Mivel ez a felállás ideiglenes, nem költenék túl sokat.

Most úgy van megoldva, hogy az Xbox egy HDMI - DVI átalakítóval van a monitorra kötve (a monitoromon csak DisplayPort van meg ez) és ezen az átalakítón van egy sztenderd Jack csatlakozó, ebbe van bedugva a hangfal.

Na most ha a PC-hez kell a hangfal, át kell kábeleznem (de inkább a PC-t most fejhallgatóval használom), de kényelmesebb lenne valami kapcsolható megoldás. Létezik ilyen?

(#155586) MasterMark válasza Stauffenberg (#155585) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen bemenetek vannak a hangszórón?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#155587) Stauffenberg válasza MasterMark (#155586) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez egy 2.1-es Logitech Z333 multimédiás cucli. Csatik: [link]

(#155588) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#155587) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Áhh jó hülye vagyok, most vettem észre, hogy az RCA bemenet mellett van egy 3,5 mm-es jack bemenet is (beépített kábellel). Még a gyártói weboldal is írja, hogy két eszköz csatlakoztatható és nem kell váltogatni közöttük. :D

Kérdésem okafogyott. Néha le kell térdelni az íróasztal alá és nem csak a porszívóval benyúlkálni. :)

(#155589) MasterMark válasza Stauffenberg (#155587) üzenetére


MasterMark
titán

Teszel rá két RCA elosztót és kész.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#155590) #78687232 válasza oriic (#155581) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sose játszanék vele, mégis a világot jól felépítették, a műfaj kedvelői biztos elégedettek lesznek vele.

(#155591) Stauffenberg válasza MasterMark (#155589) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

De még ez sem kell, mivel ott a sima 3,5mm-es csatlakozó (ez lesz az Xbox), meg külön az RCA (ez pedig a PC).

(#155592) MasterMark válasza Stauffenberg (#155591) üzenetére


MasterMark
titán

A képen nem látszik.

Switch Tax

(#155593) markknight válasza oriic (#155581) üzenetére


markknight
veterán

Azt hittem, először, hogy ez egy új video a For Honor kiegészítőjéből..

(#155594) Stauffenberg válasza MasterMark (#155592) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Valóban, mert a tekerős hangerőszabályozó kábelével párhuzamosan van kivezetve.Én is tökre megfeledkeztem róla, hogy van. Az adatlap is írja: "Akár két kompatibilis eszközt is csatlakoztathat a 3,5 mm-es és RCA bemeneteken. A hangforrások közti váltáskor nem kell újra csatlakoztatnia." [link]

(#155595) Wesder


Wesder
félisten

Elvették a Xenoverse kiegeket, ami törökből vettem, a kiskapu segítségével, viszont egy újraindítàs megoldotta:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155596) l.skywalker válasza Wesder (#155595) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most akkor elvették? Vagy nem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155597) Wesder válasza l.skywalker (#155596) üzenetére


Wesder
félisten

Jàték közben kiírta hogy nincs jogosultsàgom a jàtékhoz, újraindítottam és minden rendben lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155598) FollowTheORI válasza oriic (#155581) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha jól látom ez azért sokkal jobban akció lopakodós játék, mint inkább ilyen sokszor meghalós próbálgatós boss harcos erődökben/labirintusban járkálós... persze ebben is biztos lesznek boss harcok majd. :)

Nem tudom... nekem a DS széria annyira nem jött be, meg a BB pláne nem... kíváncsi leszek ez milyen. Remélem lesz valami próba változata is...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155599) mike1334 válasza FollowTheORI (#155598) üzenetére


mike1334
veterán

+1
A Nioht és a Bloodbornet is töröltem egy órán belül. Jó lenne már egy normális ARPG végre, ami kikapcsol és nem csak felcsesz. "Öreg" vagyok, kevés időm van játszani, kikapcsolódni akarok, nincs se időm, se erőm ahhoz, hogy 100 órákat gyakoroljak...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#155600) #92006144


#92006144
törölt tag

Máshol nem hiszem, hogy választ kaphatnék, így itt próbálkozok:
MS store-ban hol tudom listáztatni a megvásárolt játékaim win 10-en?
Xbox app-ból szoktam a store-t indítani, de bonyolult almenükön át csak a Forza 6 Apex látszik (ami amúgy is ingyenes), és csak úgy érem el a Horizon 3-at, ha store-on belül rákeresek, de a standard verzióra is ír árat. Alatta van egy ablak "A csomag tartalma" kiírással, amiben csak a Forza Horizon 3 olvasható mindenféle verzió megnevezés nélkül, és arra kattintva érem el a digitálisan vásárolt játékot. Persze valami oknál fogva nem engedi telepíteni, hiába kattintok a telepítés gombra. Új rendszer és ssd miatt szeretném újratelepíteni a játékot...
Ezen kívül biztosan van még play anywhere játékom, szóval ha valaki tudna segíteni, hogy hol találom a megvásárolt játékaim, az már egy áldás lenne.
Xbox appon belül csak a steam-es Ryse és GTA V látszik, idáig csak ezeket telepítettem, de a store-nak nem sok köze van hozzá.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.