Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155851) zzola


zzola
félisten

4K HDR Gaming Monitor! BenQ EL2870U Review
TheBrokenMachine ajánlásával!

(#155852) #80123904


#80123904
törölt tag

Októberi új game pass játékok:
wolfenstein new order
metro 2033 redux
valami pixelrpg
lego indiana jones x360
Shantae genie Hero
split second x360
+
Forza Horizon 4

Októberi GWG:
Overcooked
Victor Vran
stuntman ignition x360
hitman blood money x360

[ Szerkesztve ]

(#155853) IntelKiller7 válasza #80123904 (#155852) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Végre Overcooked :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#155854) RudY válasza zzola (#155851) üzenetére


RudY
addikt

TN, 10 bit (8+FRC) :U A response time, a HDMI FreeSync és az ára viszont jó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#155855) Wesder válasza #80123904 (#155852) üzenetére


Wesder
félisten

BLOOD MONEY!!!! 😍😍😍

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155856) FollowTheORI válasza #80123904 (#155852) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tyű bekerül a régebbi Metro is?
Akkor lehet PC helyett inkább ezt is boxon tolom ki... az LL-t is boxon toltam ki, pedig megvan PC-re ezer éve.
Vicces mikor a PC backlogot is Boxon tolom le (ha már van olcsó GP). :))

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155857) sugarforce


sugarforce
őstag

Oktoberi <a target="_blank" rel="nofollow">gwg</a>
Overcooked
Victor Vran
Stuntman
Hitman:Blood Money

Ja megeloztek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#155858) #78687232 válasza #80123904 (#155852) üzenetére


#78687232
törölt tag

Adja a gwg rendesen! Jó kis Hitman és Victor Vran

(#155859) RudY válasza sugarforce (#155857) üzenetére


RudY
addikt

Nem gond, a szándék a fontos... a linkelésbe meg majd belejössz. :P ;] :DDD

(#155860) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

BF1 Season Pass október 2-ig ingyenes! (minden platformra)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#155861) sugarforce válasza RudY (#155859) üzenetére


sugarforce
őstag

A telefonos ph app szorakozik(beta tesztelo vagyok), nem ohajtotta beilleszteni. :DDD

(#155862) #80123904 válasza sugarforce (#155861) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én már annak is örülnék, ha a fototrendes kinézetet átraknák a lapcsalád többi tagjára is (ez volt a terv régebben). Az so-so használható mobil nézeten is, de a jelenlegi számomra borzalom. Ezért marad a desktop nézet és a folyamatos zoom in/out.

(#155863) #80123904


#80123904
törölt tag

A Phil Spencer-es bejelentések:
2018.11.10 -> XO18 Mexico City (lesz stream róla)
Lehet menni, lesznek játékok és örömködés.

és

Egér + billentyűzet -> preview októberben
Nem fogják erőltetni a fejlesztőkre, hogy betegyék a játékaikba. Vannak viszont játékok, amik egérrel és billentyűzettel a jók, ezek pedig jöhetnek így XO-ra.

(#155864) pzstm


pzstm
titán

nah official a mouse and keyboard support, abszolút developeren fog múlni, hogy támogatva lesz-e meg hogy valósítja meg.

Mouse and keyboard very close to coming to Xbox console. Lots of developer options to ensure fairness and a great experience. Choice is in the hands of the developer to do multiplayer pools (controller only, kb/mouse only, any, etc.).

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#155865) pzstm válasza #80123904 (#155863) üzenetére


pzstm
titán

vagyis Age of Empires jöhet Xbox One-ra :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#155866) negyven2 válasza pzstm (#155864) üzenetére


negyven2
veterán

Vagyis ahogyan a PS4 is támogatja. És ott csak úgy tobzódodnak az ezt támogató játékok.... Ohh wait ...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155867) #80123904 válasza negyven2 (#155866) üzenetére


#80123904
törölt tag

Még elmondta Spencer, hogy a Razor-rel partnerségbe álltak.
Támogatni fogja a gép a már meglevő USB-s eszközeinket, de a Razor kiad direkt erre szánt eszközöket.
November 10-én jön leleplezés az új eszközről (a háttérben bill + egér villant fel).

Ha egy ekkora céggel összeállnak, akkor lesznek játékok, amik támogatni fogják.

(#155865) pzstm - Annak tudnék örülni :D

[ Szerkesztve ]

(#155868) #78687232 válasza pzstm (#155865) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jöhet mellé még pár hasonló alkotás, de szerintem a fejlesztők magasról leszarják majd

(#155869) anorche1 válasza #80123904 (#155867) üzenetére


anorche1
őstag

Volt most valami xboxos konferencia? Vagy honnan a sok info?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#155870) pzstm válasza negyven2 (#155866) üzenetére


pzstm
titán

novemberben tán az eventen a Warframen túl más jtékok fejlesztői is felsorakoznak.

MEglátjuk, totál hidegen hagy a dolog, részemről Age of Empires is mehet kontrollerrel :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#155871) front3r válasza pzstm (#155865) üzenetére


front3r
őstag

Vagy a Cities Skylines-ba simán belerakhatnák!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#155872) #80123904 válasza anorche1 (#155869) üzenetére


#80123904
törölt tag

Inside Xbox volt/van most.

[ Szerkesztve ]

(#155873) negyven2 válasza #80123904 (#155867) üzenetére


negyven2
veterán

Support for Xbox One Developers

Kérdés, hogy a vezeték nélküli lehetőséget hogyan oldják meg pl. natív Bluetooth támogatás nélkül. Gondolom USB-s megoldásal.

pzstm: remélem a Stratégiai játékok és az ehhez hasonlók támogatni fogják (pl. a Sims 4)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155874) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Razer már be is szállt partnernek a bill+egér programba.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#155875) adrian94 válasza Fernet (#155800) üzenetére


adrian94
őstag

Miért kéne mobil appon beváltania? :)

Én most vettem Amazon-on 10$-os gift card-ot, xbox.com-on beváltottam (USA régión) majd simán megvettem a játékot :)

(#155876) WinZol válasza Wesder (#155825) üzenetére


WinZol
aktív tag

Dakar 18 Day One Edition! 09.25

Ez viszont nálunk olcsóbb! [11 990 HUF]

Az amcsiknál 59.99 $

(#155877) Zjunior


Zjunior
veterán

[link]
Forza Horizon 4 Police Car
:Y

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#155878) Wesder válasza Zjunior (#155877) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hittem fotó:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155879) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sony és Nintendo után MS is összerakott egy Fortnite Bundle-t.

[link]

Live-Die-Respawn

(#155880) Dadpool válasza zzola (#155851) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nekem a nagy testvére van ew3270u. Hibátlan

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#155881) mike1334


mike1334
veterán

Media-ban akció játékokra.

Szerk.: közvetlenül nem engedi linkelni az xboxra szűrt verziót, balra, lentebb lehet a platformnál beállítani.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#155882) Grawens válasza Dadpool (#155880) üzenetére


Grawens
senior tag

A "nagytestvér" ugyan azzal a VA panellel van szerelve, mint az LG 32UD59, ami azért valljuk be minden csak nem tökéletes. Pl.: fóliagyűrődés a sarkoknál, zöldes-kékes foltosodás. KÉP
Erősen túl árazott. Píár az van gazdagon: HDR, 95% DCI-P3‎, stb, viszont egy átlagos VA panelhez viszonyítva is gyenge. Összehasonlításként itt egy IPS panellel szerelt 43UD79-B ami kb. 25%-al drágább. Ez inkább ajánlott konzolhoz, VA ide, vagy oda. Teszt

(#155883) Def26 válasza pzstm (#155870) üzenetére


Def26
félisten

Jajj de kurva jó lesz majd egeresek elen küzdeni online fps -ben. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155884) eeXaa válasza Def26 (#155883) üzenetére


eeXaa
addikt

...eddig is küzdhettél néhánnyal ;) szerintem jó ötlet... biztos meg tudják oldani hogy a megfelelő lobbyba dobjon be.... szerintem igazságtalan volt a kontroller only... így legalább nyernek jópár millió user-t akik pc építésen gondolkodnak egy ideje..

(#155885) Def26 válasza eeXaa (#155884) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem is tudom. Lehet tényleg én tartozom azon kevesek közé aki ezt nem akarja de esküszöm nem tudok örülni ennek.
Mennyit szívtam, mire megtanultam kontrollerrel játszani és most hoznak egy ilyen döntést. Ráadásul Razer aki a hardcore playereket is profin kiszolgálja. Próbálom emészteni, de nem megy.

A több játékosnak örülök, nyilván.

Persze csak az online játékban zavarna.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155886) Jovanny2 válasza eeXaa (#155884) üzenetére


Jovanny2
őstag

A különbség az, hogy eddig kellett hozzá egy viszonylag drága kiegészítő, ami ráadásul kicsi input lag-ot is adott az élményhez, most meg minden 8 éves vérpista rádugja majd simán a gépre az egerét-billentyűzetét. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#155887) Fox Mulder válasza Def26 (#155885) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Ugyan ez. Konzol = kanapé, kontroller. Pc = asztal, egér, billentyűzet.

(#155888) Dadpool válasza Grawens (#155882) üzenetére


Dadpool
aktív tag


Szerintem nem ugyan az a két panel plusz nalam még hasonló bevilagitas sincs mint amit te linkeltel.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#155889) zzola válasza Jovanny2 (#155886) üzenetére


zzola
félisten

Gondolod, hogy olcsó lesz s Razer kiegészítő? Muhahahaha

(#155890) eeXaa válasza Def26 (#155885) üzenetére


eeXaa
addikt

...sztem nem lesz ez gond... eltart egy ideig míg mindenki átáll, elfogadja, de mindenképpen a platform javára vállik idővel.... max. ha komolyan akarsz multizni tudod hogy egér bill. nincs ezzel semmi gond.... 1000+1000 játékot fogsz tudni ezután is kontrollerel játszani... sőt pc-n is van egy csomó, amit nem is próbálnék bill. egérrel... 3d-s fps ben mindig kényszerített volt a kontroller, ideje volt véget vetni ennek.

..de amúgy azt mondta P.S. hogy az adott játék készítőire bizzák hogy az xbox-os verzión támogatják e a dolgot.... szal, biztos lesznek felmérések az új játékmegjelenésrk előtt hogy mit preferál a vásárló bázis..

[ Szerkesztve ]

(#155891) Bep válasza Def26 (#155885) üzenetére


Bep
senior tag

+1 :R

(#155892) DaveHutt válasza zzola (#155889) üzenetére


DaveHutt
őstag

Jól meg lesz sarcolva a konzolgamer populáció, úgy érzem. Milyen jó, hogy nincs már időm multizni. 😏

(#155893) pzstm válasza Def26 (#155883) üzenetére


pzstm
titán

Ezt mar azt hiszem kitargyaltuk jo parral...ott is mondtak, hogy ez nem ezt jelenti...fejlesztokre lesz bizva....ez a leghulyebb indok amit fel lehet hozni....

Aki atalakitot hasznalt az eddig es ezutan is azt fogja

Developer teszteli, nezi, visszajelzeseket kap. Kulon lobbyk (ahol a kontrolleres lobbyban ugyanugy itt lesznek a most egerrel jatszok...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#155894) zzola válasza DaveHutt (#155892) üzenetére


zzola
félisten

Akár, de akár nyerhetnek is fele PC-s usereket..

(#155895) hackeeeee válasza pzstm (#155893) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez oké, hogy mondjuk Te ezt tudod, és érted, de egy laikus felhasználó nem ezzel fog foglalkozni, hanem azt fogja nézni amit ő is említ..

Nem tudom, hogy ez mennyire lesz jó ötlet, főként ha tényleg valamelyik "nagyobb" fejlesztő be is fogja vezetni, hogy lehessen használni.. Ugye ha a cél, hogy össze akarják hozni a usereket, akkor nem tudom, mennyire fogják szétszedni ezt.

Értem én, hogy ezzel is felhasználót akarnak "fogni", de miért kell ebbe az irányba elvinni a konzolokat?

Az a baj, hogy szerintem ezzel nem csak nyerni fognak játékosokat.. Bár gondolom ezzel is számolnak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#155896) parandroid válasza Def26 (#155883) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem értem, hol a probléma... Kontrollerrel ugyanúgy, vagy még jobban lehet játszani, mint egérrel! Csak gyakorlás kérdése! ;]

Jovanny: A vérpistikéknek eddig sem okozott gondot a kotrolleres játék. Nekik alkalmuk, idejük, és motivációjuk is van azt megtanulni. Én anno évekig cs-ztem, mire elfogadható szinten tudtam lőni, aztán jó pár év wow, amikor kvázi leálltam, utána meg leépítettem a PC-t, és jött a box. Elölről kellett volna tanulnom mindent, amihez rohadtul nem volt sem kedvem, sem időm, így inkább hanyagoltam az egész műfajt, pedig néha jól esett volna kikapcsolódásként. Nyilván nem lesz ezután sem egy csapásra lehetőség minden játékban bill-egérrel játszani, de teljesen kizárni a dolgot, miközben technikailag adott volt a lehetőség, az semmi másról nem szólt, mint a nagy arc védelméről, amivel eddig azt magyarázták, hogy minden tökéletesen játszható kontollerrel is - lásd az első bekezdés. Ahogy mozdul el nemcsak az egész platform, hanem a teljes iparág a kazualitás irányába, és rájöttek, hogy onnét több pénz jön, mint a kontroller-only játékosok kiszolgálásából, kezdik feladni az elveiket. Ez persze nettó kibaszás azzal, aki az elmúlt években felhúzta a kontroller-skillt, és ők joggal érezhetik magukat most átbaszva a palánkon, de pénz beszél, a többi meg süket marketing.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#155897) #78687232 válasza Def26 (#155885) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem egyedül vagy vele, remélem ez sosem jön el. Így is néha észreveszem ha az illető nem kontrollerrel játszik, semmi szükség az ilyen béna játékosokra. Konzol = kontroller

(#155898) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

Az normális jelenség, hogy One S 1,5 órás használat után forró levegőt fúj ki ?

(#155899) eeXaa válasza hackeeeee (#155895) üzenetére


eeXaa
addikt

"Értem én, hogy ezzel is felhasználót akarnak "fogni", de miért kell ebbe az irányba elvinni a konzolokat?" mert kb. huszadlagos kérdés hogy milyen eszközzel irányítod a játékot... a lényeg hogy megvedd amit kínálnak...éshát biztos osztottak szoroztak, hogy mivel mennyit nyernek... a piac dönt..

[ Szerkesztve ]

(#155900) hackeeeee válasza eeXaa (#155899) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ezt mond azoknak akiknek a konzol=controller a pc=egér+bill.

Mert igen, itt majd az is hoz bevételt, hogy majd bizonyos gyártók cuccait árulhatják "xbox one edition"-ként, pl. a Razer, és majd abból is szépen akasztanak le pénzt.

Nekem pl. pont az volt eddig a fontos, hogy konzolon csak controller-rel játszhattam, és tudtam, hogy mindenki más is azzal játszik.. Ha ez átalakul, szerintem igen is sokat fog számítani, hogy vajon ki mivel játszik. Persze tudom, eddig is lehetett csalni, ha valaki akart..

Itt az egész azon fog múlni, hogy főként múltiban milyen játékokban lesz használható..

Érdemes csak visszaemlékezni a Destiny 2 botrányra, hogy ha bekapcsolva volt a controller, volt aim assist egérrel is PC-n.. Ez mekkora népharagot váltott ki.. és ez csak PC volt..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.