Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155351) DaveHutt válasza gorje (#155338) üzenetére


DaveHutt
őstag

Én eddig ezeket próbáltam, mind állleejtős: Forza Horizon 3, Forza Motorsport 7, Doom, Titanfall 2, BF1, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Gears of War 4, Halo 5, Witcher 3.

Más: tolom a Shadow of the Tomb Raidert Normalon. Ti hogy vagytok vele? Nekem eddig 10/10-es, mind játékmenetre, mind kinézetre, mind hangulatra. Tetszik, hogy nincs agyatlan öldöklés, jutalmazza a jaték a csendes melót és egyelőre több a puzzle, mint az eddigi játékokban. És azok a karóba ugrások, sztem szintet léptek. Rendesen felugrottam a vizes pályán.

[ Szerkesztve ]

(#155352) negyven2


negyven2
veterán

Brütal Legend and Greg Hastings Paintball 2 are coming to Xbox One Backward Compatibility today https://t.co/qPMRNs2ZLo https://t.co/73ukEiSdWs

És persze a Brütal Legend sem érhető el hazai store-ból...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155353) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Sziasztok!
Kb.3 év használat után sajnos ma eltört a Microsoft Xbox One Stereo Headset.
Szóval az utódját keresném, max 20-25.000 Ft értékben.
A segítségeteket kérném, hogy milyen headsettet lenne érdemes vásárolnom ebben az árkategóriában.
Előre is köszönöm az ajánlásokat :R

(#155354) #80123904 válasza Sz7Cs (#155353) üzenetére


#80123904
törölt tag

HyperX Cloud I-II-Pro
23-30 között mennek. Nekem I van és tökéletesen működik mindennel. Bestbuy a vezetékesek között ezen az áron.

(#155355) gorje válasza DaveHutt (#155351) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi szepen es neked is icemad!

[ Szerkesztve ]

(#155356) jeni válasza #80123904 (#155354) üzenetére


jeni
félisten

A Kingston 7.1 hangzású de nem Atmos . Ez most mennyire lenne hátrány?

(#155357) Maxxy10


Maxxy10
addikt

X-re jott egy ~700 megas frissites, lehet tudni,hogy ez micsoda?

(#155358) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Holnaptól egészen vasárnapig (valszeg nálunk hétfőig) ingyen játszható lesz a:

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands mindenki számára (legalábbis eddig nem látom, hogy csak Gold tagoknak lenne-e elérhető)

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155359) RudY válasza jeni (#155356) üzenetére


RudY
addikt

7.1 csak USB-n van (PC, laptop stb.)
Fejeshez a Dolby Atmos szoftveres megoldása ezzel is működik, meglehetősen kevés a fizikailag így kialakított eszköz (a Plantronics fejesekhez is Dolby Atmos kód jár).

[ Szerkesztve ]

(#155360) #20844032 válasza jeni (#155356) üzenetére


#20844032
törölt tag

Semennyire, lévén egy szoftveres megoldásról van szó, tökéletesen mindegy milyen fülessel hallgatod. Ez az "Atmos" headsetes bullshit meg annyi, hogy kapsz hozzá kódot. Kutyaközönséges sztereo fülesek mind.
Hozzáteszem _nekem_ az összes virtual7.1(surround) őrületből az atmos jött be a leginkább. A cloud sajátja abszolute nem, sonyé sem, semelyik sem.
A cloud2 7.1-ét amúgy sem tudod xboxon használni, lévén az egy usb-s "hangkártya". Maga a füles egy sztereo, szal ha csak xboxhoz használnád, oda elég a cloud1 is (ami ugyanaz mint a cloud2, csak az usb-s hangeszköz nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#155361) markknight válasza DaveHutt (#155351) üzenetére


markknight
veterán

A játék jó, de ettõl a színpadias csajtól aki szinkronizálja Larát, a falra mászom.

(#155362) smokiii1 válasza markknight (#155361) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Fura a hangja, de szerintem illik Lara karakteréhez, na meg élőben elég csinos. :)

(#155363) AMD Power


AMD Power
titán

Vettem egy uj HDMI kabelt. Viszont a kep meg mindig ugral, el neha elcsuszik mintha valtozna magatol neha felbontas. :U :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155364) Amstaff07


Amstaff07
lelkes újonc

Sziasztok! Még újj vagyok itt és lenne pár kérdésem, az első az lenne hogy most xbox one s konzolom van, viszont szeretnék valtani xbox one x re, de csak full hd tvm van szerintetek megeri? Csak azért cserélnek mivel jön az új forza és ismerősöm állítja hogy one x en sokkal szebb a látvány. Nagyon megköszönném ha valaki írna pár véleményt! Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#155365) AMD Power válasza AMD Power (#155363) üzenetére


AMD Power
titán

A kep jatekotol fuggetlenul "ugral". Mintha folyamatosan a felbontast allitana. :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155366) Benoe77 válasza Amstaff07 (#155364) üzenetére


Benoe77
őstag

Fullhd tv-n nem is a látvány miatt érdemes, az szép S-en is (Horizon 3-ból kiindulva), hanem a 60fps miatt.

(#155367) l.skywalker válasza Amstaff07 (#155364) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meg. Az X ereje FHD-n is kijön és azt a képet is fel tudja javítani még. Ráadásul teljesítményben is nagy az ugrás - FPS, loading screen time stb...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155368) twi452 válasza Benoe77 (#155366) üzenetére


twi452
senior tag

Nekem azért rendesen feltűnt a horizon 3nál az X patch javítása. Mondjuk én pc-n játszottam előtte vele aztán cseréltem a gépet one x-re és szembetűnő volt az élsimítás gyengébb minősége. Az hozzá tartozik, hogy ugyanúgy 27-es monitoron és asztalon játszom a box-al is.. nagy tv-n lehet annyira nem szúrja a szemet.
A lényeg, hogy az X patch után már nem igazán tudtam belekötni..a 4 pedig a demo alapján élből gyönyörű és szuperül fut one x-en.. már azt is ki merem jelenteni, hogy nem zavar a 30 fps sem..hozzászoktam mióta konzolozok :D

[ Szerkesztve ]

(#155369) Sz7Cs válasza #80123904 (#155354) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

köszönöm :R

(#155370) frankdelgado válasza Amstaff07 (#155364) üzenetére


frankdelgado
őstag

S-t cseréltem én is, nem vitás h megéri. A 60 fps kiveri a szemét az embernek. Már ahol van, de egyre több játéknál tapasztalható.

(#155371) Amstaff07


Amstaff07
lelkes újonc

Köszönöm szépen a válaszokat a döntés megszületett megveszem az x et!

(#155372) fgo


fgo
tag

Sziasztok!

Gondolkozok Xbox One X vásárlásán.Szerintetek érdemes használtat venni?Mi lehet a buktató,mire figyeljek?Vagy csak újat?

[ Szerkesztve ]

(#155373) #80123904 válasza fgo (#155372) üzenetére


#80123904
törölt tag

A legrégebbi X sincs még 1 éves (november 7-én jelent meg, illetve előtte ~2 héttel(?) kaptak páran ilyen-olyan példányt). Szóval 1 év garancia legalább van rájuk.

Kipróbálnám egy 15-30 percen keresztül. Amennyiben nem tapasztalok semmi rendkívüli jelenséget, akkor 100-125-ért lehet megvenni. Garanciális időtől függően.

ui: Ja és számla nélkül nem hoznám el. Valószínűleg nem fogja kérni az MS (és ne is legyen rá szükség), de vannak emberek, akik "jajj tesó, hát xboxoknál nem kell számla mert sorozatszám alapján is elviszi az MS garanciáztatni...". Ez így van, de az ördög soha nem alszik.

[ Szerkesztve ]

(#155374) DaveHutt válasza fgo (#155372) üzenetére


DaveHutt
őstag

Érdemes. Lemezjátszót, kontrollert, wifit, telepítést (HDD-t ezen keresztül kipróbálnám), vmi X Enhanced játekot kipróbálnék rajta (stresszteszt).

(#155375) AMD Power válasza AMD Power (#155365) üzenetére


AMD Power
titán

Ez mitol lehet??? *urva idegesito mar.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155376) markknight válasza AMD Power (#155375) üzenetére


markknight
veterán

XBOX beállításaiba nézd meg, hogy hány HZ-n énekelteti a TV-t. Ott próbálj meg állítani, valamit nem bír a tv-d nagyon.

(#155377) MasterMark válasza AMD Power (#155375) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen kábelt vettél? Ez annak a jele, hogy nem elég a sávszélessége a kábelnek, és dobálja a jelet.

Switch Tax

(#155378) #78687232


#78687232
törölt tag

Surge kapott 4 gigás frissítést. Nálam ügyesebbek meg tudják mondani, mit tartalmaz? Boxon még életemben nem találtam meg semmilyen update hírt.

[ Szerkesztve ]

(#155379) Fox Mulder válasza #80123904 (#155373) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nem kérnek számlát róla, elég ha beregisztrálod a profilod alá sorozatszám alapján, nekem már 3x volt garis problémám velük de egyszer sem kérték.
Kontrollerről, headset-ről viszont már kérik. :R

(#155380) fgo válasza #80123904 (#155373) üzenetére


fgo
tag

Köszönöm

(#155381) Benoe77 válasza Fox Mulder (#155379) üzenetére


Benoe77
őstag

Akkor kell a számla, ha nem egyezik a garanciaidő lejárata azzal, ami a számla időpontja alapján lenne.

Tehát van egy számlád Szeptember 1-ről, de az MS rendszerében a garanciaidőt csak két év múlva június végéig mutatja (mert a rendszer nem tudja, hogy a boltból mikor került hozzád az eszköz).
Ekkor a számla alpján átállítják Augusztus végére.

(#155382) AMD Power válasza MasterMark (#155377) üzenetére


AMD Power
titán

Eddig a hozzadott kabellel ment. Most egy draga 4K kabelt vettem hozza.

Markknight. Eddig mrg jo volt!?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155383) Benoe77 válasza AMD Power (#155382) üzenetére


Benoe77
őstag

Lehet, hogy meghibásodott a box. Próbálj cache-t törölni, resetelni.
Úgy tudom a HDMI nem szereti a menet közbeni dugdosást.
Másik bemenetre is próbáltad dugni a tv-n?

(#155384) AMD Power válasza Benoe77 (#155383) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt meg nem probaltam. Mindjart megnezem.

Cache ,hogy torlunk? :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155385) bLaCkDoGoNe válasza Sz7Cs (#155353) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én 23-ért egy Razer Kraken Pro V2-t vettem a múlt héten (akkor a HyperX Cloud 2 olyan 29-30 körül volt legolcsóbban, annyi pénzt sajnáltam kiadni), eddig teljesen elégedett vagyok vele, nagyon kényelmes, könnyű füles (ezt hosszabb távon is képes vagyok hordani, más fülesek egy idő után elkezdik nyomni a fejemet) – és nem mellékesen szerintem szépen is szól. Viszonylag keveset multizom, így a mikrofont még nem próbáltam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#155386) Wesder


Wesder
félisten

A Sunset Overdrive-val kapcsolatban az az érzésem, mintha egy Spiderman Techdemo lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155387) AMD Power válasza markknight (#155376) üzenetére


AMD Power
titán

Allow 50Hz
Allow 24Hz

Ennyi van beállítva.

Ez a Allow YCC 4:2:2 micsoda?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155388) FollowTheORI válasza AMD Power (#155363) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Milyen tévé, milyen beállításokkal... mi van beállítva a konzol videokimenetnél?

Esetleg lőjél egy képet mindegyiktől, talán egyszerűbb mint beírogatni.

(#155389) AMD Power

Igen azokra, az összes oldalon.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155389) AMD Power válasza FollowTheORI (#155388) üzenetére


AMD Power
titán

Régebbi sima Philips 82cm. Display&Sound Video fidelity&overscanra gondolsz?

Auto-detect.

Megcseréltem a HDMI kábelt. Ugyan azt csinálja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155390) AMD Power válasza FollowTheORI (#155388) üzenetére


AMD Power
titán

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155391) icemad válasza Fox Mulder (#155379) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Számla máshoz is kellhet. Haverékhoz betörtek, vittek egy csomó cuccot. A biztosító csak azokat a cuccokat fizette ki, amiről volt számla.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155392) FollowTheORI válasza AMD Power (#155390) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

TV-n van valami game vagy PC mód, és van PC dedikált/"DVI" hdmi bemenet esetleg?

Típusa pontosan, hogy rá lehessen keresni?

Így első körben azt tippelném hogy a tévén gyenge vagy rossz infókat közöl a port a konzol felé (vagy semmit)... és az közben rosszul találgat vagy állítgat a módok között.

Esetleg ha fixálod a kimenetet HDMI-re, javíthat...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155393) AMD Power válasza FollowTheORI (#155392) üzenetére


AMD Power
titán


Elotte egy regebbi Sharp tv jatszottam vele. Soha nem volt ilyen gondom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155394) markknight válasza AMD Power (#155390) üzenetére


markknight
veterán

Gyenge a tv valszeg. Nyomd be 24 hz only-ra, csak akkor kisül a szemed is. Szerintem az van, hogy játszol, de a tv nem hagyja azt a beállítást, így átlöki egy neki megfelelőre, majd az xbox veszi a lapot és ő meg a sajátját állítja be és így bombozzák egymást.

[ Szerkesztve ]

(#155395) icemad válasza AMD Power (#155393) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Philipsel én is szívtam. Ahol a forrást választod belehet állítani különböző eszközöket. Ott kell játékot vagy konzolt választani. Nekem pl. a PC képét is széthúzta, ott PC-t kellett beállítani. Utána jó lett.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#155396) AMD Power válasza markknight (#155394) üzenetére


AMD Power
titán

Átnyomtam 24Hz. Kíváncsi leszek.... :(

Inkább a TV legyen sza* mint az Xbox. De itt tuti a TV a ludas.... :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155397) FollowTheORI válasza AMD Power (#155393) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt próbáltad már, megcsináltad (rákerestem a kézikönyvére, abból van)?

"A Játék beállítás
Az Intelligens kép beállításait tartalmazó menü Játék menüpontja játékhoz
optimalizálja a televízió képmegjelenítését, így a kép nem fog „késni”.

 Ha a játékkonzolt [Játékkonzol] elemként felveszi a főmenübe, a televíziókészülék automatikusan átvált a játékhoz tartozó beállításokra.

 Ha a játékkonzol a főmenüre automatikusan Blu-ray lemezlejátszóként vagy DVD-lejátszóként került fel, akkor a játék megkezdése előtt az [Intelligens kép] értékét állítsa [Játék]-ra.

Átváltás a Játék beállításra
1. Nyomja meg a ADJUST gombot.
2. Válassza a [Intelligens kép] > [Játék] lehetőséget, majd nyomja meg az OK gombot. Ezzel a TV készen áll a játékra.
Megjegyzés: A játék végeztével térjen vissza a szokásos Intelligenskép-beállításokhoz."

Itt úgy látom a konzolt hozzá lehetne adni valahogy a tévéhez, mint csatlakoztatott eszköz/forrás, kimondottan "Játékonzol" néven... és akkor vált arra a módra ami kell.

Utána meg célszerű minden képjavító és egyéb cuccot kikapcsolni még.

Hát valóban nem mai tévé... lehet nem a "legkompatibilisebb" az már egyszer biztos. De mennie kéne.

Amúgy ahogy fentebb írták a PC "mód" is segíthet... nekem is úgy van a tévén a konzol. PC-módban, full RGB kimenettel stb. (a hdmi port a tévén PC-re van állítva/nevezve a források között).
A 24Hz tuti nem fog segíteni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155398) RudY válasza AMD Power (#155396) üzenetére


RudY
addikt

Cimborám is szívott Phlips TV-vel pár éve, aztán rájött, hogy a kézikönyvben megtalálta a konzolra vonatkozó dolgokat, utána ment rendesen....valahol a menüjében kellett buherálni intelligens akármit, kb. ennyi rémlik. :DDD
Na látom, valahogy úgy volt, ahogy FollowTheORI írta. :K

[ Szerkesztve ]

(#155399) AMD Power válasza FollowTheORI (#155397) üzenetére


AMD Power
titán

Megnéztem. Nem lett jobb tőle. Viszont ahogy átállítom fix 24Hz "jó" lesz. Hulladék TV.... :(((

2012 a TV. 24Hz megy normálisan.

Hozzáadtam a konzolt a TV-hez. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#155400) FollowTheORI válasza AMD Power (#155399) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szoftvere a legfrissebb/legutólsó? Már amennyire lehet. :)

"version:T921E_V2.16, zip fájl , 85.2 MB, közzétéve 2013. október 22."

Ez a honlapján a legutolsó...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.