Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156551) oriic válasza Corpuscle (#156546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Corpus: jövő héten COD? :)

Live-Die-Respawn

(#156552) Corpuscle válasza oriic (#156551) üzenetére


Corpuscle
őstag

Jaja! Éppen ma vonták le az összeget. :D

(#156553) Madoc


Madoc
veterán

Nincs itt semmi baj.. :W

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#156554) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hol találom az eddig megvásárolt játékaimat , van erre valahol egy menüpont? :R

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#156555) anorche1


anorche1
őstag

Horizon 4 ben 2x probalkoztam meg a "derwent reservoir sprint" -tel, az oroszlan jelkepu season versennyel (mi ennek a neve?).
Cel az lenne, hogy a csapatunk (a kekek) legyozzek a gepi drivatarokat (pirosok). Csakhogy mind2 alkalommal budos kocsog tarsakat kaptam, akik engem, a tarsukat loktek ki a checkpointot elott. Igy termeszetesen mindenkinek rossz helyese lett, nem gyoztuk le a pirosakat.
Kerdem en, ezzel tenyleg ennyi fogyatekos hulye barom jatszik? Aki a sajat csapattarsat loki ki? Aki sajat magattol veszi el a lehetoseget, hogy megnyerje a wheelspint? :W

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#156556) #78687232 válasza Corpuscle (#156552) üzenetére


#78687232
törölt tag

Tényleg, pedig többször figyeltem.

(#156557) - = Zk = - válasza anorche1 (#156555) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem válasz, tudom, de.... részben ez/ek miatt sem játszom online... átalakult az online gaming társadalom az utóbbi 8-10 évben... sajnos... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#156558) Erexy


Erexy
újonc

Sziasztok!

Ma vettem egy Xbox One S konzolt, viszonylag újonc vagyok a téren, vagyis nagyon. Lenne pár kérdésem:

1. Ea acess, miután előfizettem, kétszer vonta le a 990 forintot, ez miért lehet?
2. Letöltésnél, azt vettem észre, hogy egy idő után leáll, és újra kell indítani, ez mitől van? Gamepass miatt töltök, meg ea acessről is.

(#156559) jannid válasza anorche1 (#156555) üzenetére


jannid
senior tag

Igen rengeteg retardált nyomja. Horizon 2-be is csak az ment, hogy kilökjenek mindenkit...

(#156560) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A telefonos app nálatok is gatya napok óta? Egyszer jól mutatja a pontjaim, frissítek és megint vmi 2 heti pontszámot mutat. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#156561) szimisi válasza Erexy (#156558) üzenetére


szimisi
tag

A 2.-ra itt találsz választ: link :)

(#156562) Erexy válasza szimisi (#156561) üzenetére


Erexy
újonc

Egyelőre nem sikerült megoldani. Nem tudom, elkezd tölteni, megáll, majd újra tölt. Ilyenkor a letöltött részt feltelepíti vagy mi? De random néha kidob a net is és újra megy az egész. Furcsa.

(#156563) szabogabor10 válasza - = Zk = - (#156557) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is ugyanígy vagyok.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#156564) hülyegyerek válasza anorche1 (#156555) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nálam hálistennek csak szimplán bénákat dobott be. Az első versenyen hárman mentünk npc-k ellen, ott utolsók lettek, a második futamra ki is lépett mindkettő. Ott én bénáztam el, és csak 5. lettem, de így is engem dobott be az event nyertesének.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#156565) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#156566) KardosAttila válasza ollie (#156538) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Ezt már én is észrevettem egy ideje, a bejelentkezés gomb mintha csak egy label lenne, nem lehet kattintani rá. Az ingyenes 360 gold játékokat azóta xboxról húzom be, úgy is működik.

(#156567) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv. Konzol vásárlás előtt állok és tanácsokra segítségre volna szükségem. Első és nagyon fontos kérdés , hogy xbox one s vagy ps 4? kinek mi a tapasztalata esetleg aki mindkettőt használja. Exclusive címek nem érdekelnek csak maga a konzol, kontroller , kamera használata. Lányomnak a Just Dance az egyik legfontosabb. Milyen jól használható kiegészítők vannak a gépekhez erről érdekelnének a tapasztalatok.. One x és ps4 pro nem érdekel annyit nem adok érte. Ha számít a tv egy 55 Q7 F Samsungon lenne használva. Előre is köszönöm a segítséget

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#156568) Thusor válasza Sify (#156536) üzenetére


Thusor
őstag

De béta ringben vagyok, mint insider.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#156569) Gabesz84 válasza tothjani81 (#156567) üzenetére


Gabesz84
őstag

Ha a just dance (egyébként dance central jobb mozgáskövetésben) lényeges, akkor szerintem egyértelműen xbox. Bár a kinectet MS már kinyírta, sokkal jobb mint a sony PS4 kamerája.
A legjobban szerintem egy kinectes FAT box vásárlásával járnál ha használt is szóba jöhet, kérdés találsz-e még olyat garisan.

(#156570) bilon73


bilon73
aktív tag

helló,

FH4 kérdés:

miért kell megcsinálni újra a bevezetőt, ha a demóban már megcsináltam? kicsit uncsi ez így...

(#156571) l.skywalker válasza tothjani81 (#156567) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megpróbálok objektív lenni, de azért ez mégis csak egy xbox topik :D

Így, hogy ki tudtad zárni az X-et és a Pro-t és nem érdekelnek az exkluzív címek így igazából pár fontos kérdés maradt csak:

Milyen játékokkal szeretnél majd játszani? online multiplayer vagy csak sima single?
Ha online multiplayer játékokkal tervezel játszani azt mindenképp bele kell kalkulálnod a dologba, hogy a Playstation játékosbázisa kiemelkedő a többi konzolhoz képest - a leginkább felkapott játékokat figyelembe véve, szinte mindig fogsz találni aktív lobby-t. Fortnite esetében ez úgy néz ki, hogy nem fog számítani mert elképzelhető, hogy a következő hónapokban mindenki közösen fogja játszani (PC és minden konzol + mobilok)

Érdekelnek a havi díj ellenében elérhető szolgáltatások, ahol X forintért havonta több játékhoz férsz hozzá?

Mindkét platformon elérhetőek olyan szolgáltatások ahol havidíj ellenében hozzáférsz akár többszáz játékhoz is.

A PlayStation saját ilyen szolgáltatása a PlayStation Now, amely habár hivatalosan nem elérhető Magyarországon, de egy külföldi régióba regisztrált fiókkal elő lehet rá fizetni. A technológiáját tekintve ez cloud streaming, tehát nem telepíti az adott játékot a gépre magára, hanem távolról érhető el és futtatható. Egy havi ára 20$ körül van.

Az Xbox-on 2 ilyen szolgáltatás érhető el:
Xbox GamePass
A GamePass-ban már több mint 500 játék érhető el. A többségük régebbi Xbox360 cím (Backward Compatibility módban, azaz visszafelé kompatibilitás alapján futtatható, errő később...) vagy Indie játék, de azért egy teljesen "szűz" konzolos találhat jobb játékokat is, pl. Tom Clancy's The Division, Fallout 3-4, The Elder Scrolls Online Tumriel Unlimited, Doom, Wolfenstein The New Order, Rocket League, Tomb Raider, Halo MCC ill. 5. stb.
Valamint! A Microsoft saját stúdiói által kiadott játékok idén májustól automatikusan bekerülnek, így lett a könyvtár része a Sea of Thieves, a State of Decay 2 és tegnap óta érhető el a Forza Horizon 4 is.

A szolgáltatás ára havi 3000 forint.

EA Access
Ahogy a neve is mutatja, ez a könyvtár az EA szolgáltatása, ami csak Xbox-on (ill. PC-n Origin Access névvel) érhető el. Az ismert sport játékok mellett (FIFA, NBA, NHL, NFL stb..) régebbi EA által kiadott játékok szerepelnek benne. Az ára globálisan Magyarországon az egyik legolcsóbb: 990 Forint havonta

Szeretnél régebben kiadott játékokkal is játszani?
Ha érdekelnek régebben kiadott címek, akkor tudnod kell, hogy a PlayStation nem támogatja a visszafelé kompatibilitást - régebbi PS3-as játékokat adtak ki PS4-re, de Xbox-on a Backward Compatibility-nek nagy "hagyománya" van. Már X360-on is élt ez a szolgáltatás de One-on már duplán él, lévén nem csak X360-as címek, hanem Classic Xbox címek is futtathatóak.

Ár
Talán a legfontosabb, de talán a legegyszerűbb: egy PS4 Slim és egy Xbox One S közel egy árban vannak. Ha újonnan tervezed venni akkor a garancia lehet lényeges kérdés, olyan ismert hibák nincsenek, ami miatt az egyikről le kéne téged beszélni a másik javára. A kontrollerek örök vita tárgyát képezik, hogy melyik platformé a jobb, ez egyén függő: érdemes kézbe venned, kipróbálnod őket.

Érdemes még utána nézned az egyéb kiegészítőknek, mint a mozgásérzékelős kamerák stb. de szerintem ezek annyival dobják meg az alap gép árát, hogy akkor már érdemesebb lenne X-et vagy Pro-t venni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#156572) #80123904 válasza bilon73 (#156570) üzenetére


#80123904
törölt tag

Azért, mert a demo és a teljes játék két külön játék. Továbbá a demo nem mentett játékállást, akárhányszor elkezdted, mindig a legelejéről kezdted.
Az se lett volna megoldás, ha a teljesből kivágják a demo részt, hisz sokan nem játszottak a demoval, de a teljessel igen.

(#156573) l.skywalker válasza bilon73 (#156570) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez amikor kijött a demó, már akkor is felmerült kérdésnek, de azért mert az demó - mindenki számára elérhető blankos kiadás, amiben nincsen semmilyen "adatbázis" szolgáltatás. Csak egy kis ízelítő a játékból magából.

Nem olyan hosszú az, utána pedig úgy is csak autózni fogsz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#156574) bilon73 válasza #80123904 (#156572) üzenetére


bilon73
aktív tag

értem, de a fifa (ea) miért tudja megoldani?
miért két külön játék?

na mindegy. csak kicsit elvesz a játékélményből, hogy újra azokat kell lefutni, amiken már túlvagyunk. kicsit lelombozza a "húdefasza" érzést.

azért jó.

(#156575) #80123904 válasza bilon73 (#156574) üzenetére


#80123904
törölt tag

Mire gondolsz fifa alatt? A demoban elért dolgokat viszed tovább a teljes játékba? Nem inkább az ea access általi 10 órás trialra gondolsz? (Utóbbi a teljes játékot adja oda neked, ezért viheted tovább a dolgokat.)

(#156576) jannid


jannid
senior tag

Nem értem hogyan tudnak még az utolsó utáni pillanatban is rám licitálni FH4-ben... :(

(#156577) bilon73 válasza #80123904 (#156575) üzenetére


bilon73
aktív tag

jah..nekem ea acces van, arra gondoltam a 10 órás bizbaszra...oké, akkor ezt benéztem.

köszi

:)

(#156578) Nayrobi válasza l.skywalker (#156571) üzenetére


Nayrobi
őstag

"A PlayStation saját ilyen szolgáltatása a PlayStation Now, amely habár hivatalosan nem elérhető Magyarországon, de egy külföldi régióba regisztrált fiókkal elő lehet rá fizetni. A technológiáját tekintve ez cloud streaming, tehát nem telepíti az adott játékot a gépre magára, hanem távolról érhető el és futtatható."

Ez már nem teljesen így van, a ps2 és ps4 játékok ugyanúgy letölthetőek, mint a gamepassnál.

(#156579) l.skywalker válasza Nayrobi (#156578) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi! Akartam is írni a végére, hogy nyugodtan javítsatok ki, mert a PS-el nem vagyok naprakész!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#156580) Csapoati válasza bilon73 (#156574) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért kb 10 percnyi játékról beszélünk, nem a világ vége. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#156581) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a Humans Fall Flat beszarás, két napja családi orogram, nem tudok tőle Forzázni... :DDD Overcooked is elég tuti, illetve a Bomber Crew-t is játszottuk, az is tuti. Őszi szünet van még két hétig, de megvan előre a program. Gyerekeseknek mind kötelezően kipróbálandó, ráadásul Overcooked most GwG, a másik kettő meg GamePass-os.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#156582) NyMRooD válasza l.skywalker (#156571) üzenetére


NyMRooD
őstag

Eu-ban valamivel olcsóbb a PSNow, 15 Euró, de az éves már 99,99 euró, úgy havi lebontásban már 9 euró alatt van. Bár a Ps2 és Ps4 játékok már letölthetőek, azért a felhozatal még mindig nem az igazi a GP-hez viszonyítva (bár ott meg sok az xbox360 játék). Meg 1 dolog maradt ki, vagy átcsúsztam, hogy ps-en több az ex cím, bár kérdés, hogy érdeklik-e.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#156583) Sify válasza Thusor (#156568) üzenetére


Sify
senior tag

Sajnos nekem hetekig ilyen volt, én is bétáztam. Kipróbáltam mindent de semmi nem oldotta meg. Aztán kiléptem a bétából és azóta minden működik rendesen.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#156584) Thusor válasza Sify (#156583) üzenetére


Thusor
őstag

Ma reggelre megjavult. Nem tudom, hogy mitől vagy hogyan. Még az is lehet, hogy a sok netes próbálkozásokat amiket végig csináltam az xboxon megjavították. Lényeg, hogy most megy a store.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#156585) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Sziasztok!

Xbox One S vásárlásán gondolkodok. Sose követtem a konzolok világát, így most minden szó új nekem :)
Akinek venném, hétvégente játszogatna rajta picit. Online multplayer nem érdekli, csak offline játszaná a játékokat. Olvasom a netet, de pár kérdés még nem tiszta bennem, amiben a segítségeteket szeretném kérni.

- Ha csak az offline játék a cél, akkor a konzol árán kívül kell-e valami havi előfizetéseket vásároljak? Ilyen pass, olyan access, gold, live, stb. Nem kellenek exklúzív tartalmak, nem akar már a megjelenés napján játszani az új játékokkal.

- Offline játék esetében kell-e netet rákötni? Ha igen, folyamatosan kell neki vagy egy egyszeri aktiválás erejéig, stb?

- Játékot csak boltban lehet vásárolni hozzá vagy van valami online store (mint mondjuk PC-n a Steam), ahol ugyanazt, kb ugyanolyan áron (egyszeri fizetéssel) meg tudom venni és rátölteni a konzolra?

- Magyarország és Németország között mozogna a konzol. Van-e valamilyen régiós korlátozás vagy hasonló a két ország között? Ha megveszem itt MO-n a konzolt, meg a játékot, azzal tud-e játszani, ha kiviszi magával németbe?

Köszönöm a segítséget!

(#156586) l.skywalker válasza NyMRooD (#156582) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az exkluzív címeket azért nem emeltem ki, mert azt írta nem érdekli. Ha érdekelné, szerintem nem lenne kérdés, hogy mit vesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#156587) NyMRooD válasza l.skywalker (#156586) üzenetére


NyMRooD
őstag

sry, csak a te leírásod olvastam végig, ami elég korrekt, minden benne volt, ezt a 2 dolgot leszámítva :)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#156588) l.skywalker válasza CsodaPOK (#156585) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az újabb játékok többsége, még ha nem is állandóan, de már részben online. Mentések, tartalmak, eventek stb.

Ettől függetlenül lehet offline játszani, de nem mindennel. És ha ez a cél, akkor nincs szükség semmilyen havi előfizetésre.

Van online store, ide értelem szerűen a telepítéshez kell majd net: www.xbox.com, de van lehetőség lemezest venni akár boltban újonnan, akár használtan.

Az XO régió független, az online fizetési felülete van régióhoz kötve, de feltételezem van mind Német mind Magyar bankkártyád, ha nincs akkor vannak esetek, hogy az EU-n belül elfogad minden fizetési formát ill. ha nem akkor is lehet az egyik store-ban megvásárolt tartalmat használni másik régió alatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#156589) #80123904


#80123904
törölt tag

Kaptam egy mailt a Generation Zero bétával kapcsolatban (ez a robotos túlélős akármi). Hátha valakinek elkerüli a figyelmét a spam között és kellene neki:

Submit your Xbox Gamertag and get ready for the Generation Zero Beta.
You've previously signed-up for the Generation Zero Beta. In order to get you set for when it kicks off on October 17th there's one more step remaining to GUARANTEE your spot.
Please follow this link to submit your Xbox Gamertag: https://generationzero.com/en/gamertags/

[ Szerkesztve ]

(#156590) oriic válasza #80123904 (#156589) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, tegnap jött nekem is. Megadtam GT-m, remélem tényleg ki lehet majd próbálni, én kíváncsi vagyok rá.

Live-Die-Respawn

(#156591) CsodaPOK válasza l.skywalker (#156588) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Netre akkor rákötjük. Azt ugye jól olvasom, hogy wifi van benne alapból?

Használt játék vásárlásánál van valami extra dolog, amire figyelni kell? Olyanra gondolok, hogy mondjuk az eladónak ki kell regisztrálnia a játék kulcsát a saját profiljából vagy hasonló.
Egyáltalán ha veszek boltbon egy dobozos játékot, akkor csak kibontom, berakom a DVD-t, ?települ? és játszok?

(#156592) Wesder válasza CsodaPOK (#156591) üzenetére


Wesder
félisten

Lemez bersak települ jàtszol.
Digitàlis jàték nem eladható.
Örökre a profilodon marad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#156593) bulikavagyok válasza CsodaPOK (#156591) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Wifi alap. Használt lemezes játéknál nincs regisztráció, ha a gépben van a lemez indul, ha nincs akkor nem. Digitális (kódos illetve MS Store-ban vásárolt) játékot nem tudsz továbbértékesíteni.

[ Szerkesztve ]

(#156594) ron8


ron8
senior tag

Xbox360hoz használt pc reciever ugyanúgy jó xbox one joyhoz is? Próbálta már valaki?

(#156595) MasterMark válasza ron8 (#156594) üzenetére


MasterMark
titán

Nem jó.

Switch Tax

(#156596) Wesder válasza ron8 (#156594) üzenetére


Wesder
félisten

7k az XO-hoz való.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#156597) mike1334 válasza l.skywalker (#156588) üzenetére


mike1334
veterán

Javíts ki, ha tévedek, de pl ingyen cloud saving csak az Xboxnál van, PS-nél azt hiszem kell hozzá előfizu. Ez is egy különbség :)

Illetve árban sztem azért van difi, xbox szinte mindig olcsóbb, használtan és újonnan is, plusz többször és jobban le van akciózva.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156598) szimszonos válasza l.skywalker (#156571) üzenetére


szimszonos
őstag

2 apró megjegyzés,kiegészítés az itt leírt összefoglalóhoz.GamePass szolgáltatásban "csak" 200 játék van,amelyek a túlnyomó,közel
2/3-ad része Xbox One játék,a többi pedig bc Xbox 360 és pár darab Xbox Classic játék.Mióta bevezették,szinte minden második hónapban van valami akció rá.200ft/hó vagy legutóbb 400ft/2hó.Az EA Acces előfizetés pedig havi 990ft helyett havi 500ft is lehet,ha 5990ft-ért előfizetünk egy évre.Kövezkező évtől pedig már csak 5500ft/év,ami már nagyon baráti ár szerintem a jelenleg elérhető közel 60 játékért.Plussz a legújabb EA játékok is azonnal kipróbalhatóak 10 óra erejéig,ez is nagy pozitívum mert akár a kampány része a játékoknak kijatszható teljesen ennyi idő alatt.Szerintem ilyen kedvezö szolgáltatásokkal egyik cég sem tud jelenleg versenybe szállni a Microsoft-al.Az más kérdés,hogy aki ps vagy nintendo fan,azt ez nem biztos hogy érdekli.Viszont aki konzol vásárlás előtt áll,és számítanak a járulékos költségek,magas színvonal elfogadható árakon annak szerintem nem kérdés hogy az előbb leírtak szerint melyik a jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#156599) Wesder válasza mike1334 (#156597) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor én vettem az S-t, akkor egy Slim àràból 2 jött volna ki az S-ből.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#156600) mike1334 válasza Wesder (#156599) üzenetére


mike1334
veterán

Én kb ugyannyiért vettem, de ez azért van, mert a ps-t jókor, az xboxot meg rosszkor vettem meg :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.