Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155901) eeXaa válasza hackeeeee (#155900) üzenetére


eeXaa
addikt

...megmondom őszintén, nekem a konzol only éveim alatt jó ha 5-10% át tette ki a játékidőmnek a multi... sokáig nem is értettem hogy lehet fps-el kontrolleren multizni... mert most kb mindenki azon sír hogy a cod-ban meg a battlefieldben mi lessz majd.... nem lessz ez olyan nagy gond mint most hiszitek... idővel még örülni is fogtok neki...

(#155902) hackeeeee válasza eeXaa (#155901) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha rendesen szétszedik multiban, akkor nem lesz ezzel gond, ahogy írta pzstm is, ha lesz külön lobby, meg minden, ha multi lesz, akkor talán jó lesz, nameg, ha lesz mellette aim assist is..

Engem ez hidegen hagy, főként gép nélkül. :) Csak, szerintem kár ezt a vonalat feszegetni, főként + bevétel miatt, ami bejöhet a kiegészítőkből.. Mert innentől az is biztos, hogy megy az üzlet a razerrel, hogy horror áron vehess xbox-hoz majd egeret, és billentyűzetet.. (haha..)

Nem csak a cod, és a bf van, van sokminden más, aminél ez esetlegesen fontosabb lehet..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#155903) Grawens válasza Dadpool (#155888) üzenetére


Grawens
senior tag

Sajnos de. Ugyan az. :(((
Sőt a Philips 328P6VJEB is ugyan azt a 31,5" -os Innolux S-MVA M315DJJ-K30 panelt használja Rev.C1 1-es verzióban mint az LG a 32UD59-B -nél és a Benq az EW3270U -nál. Pusztán csak azért, mert nincs más VA panel ebben a méretben és felbontásban ilyen paraméterekkel. Kép
Egy másik teszt szerint is idézem: "Now we are testing at 100% brightness and you can see a heavy concentration of bleeding in all four corners. "
No de nem akarok vitázni és a topikot szétoffolni mert nem ide való, csak a szubjektív véleményemet írtam le.

Peace! ;)

[ Szerkesztve ]

(#155904) eeXaa válasza hackeeeee (#155902) üzenetére


eeXaa
addikt

..a legjobb tényleg kivárni, hogy hogy alakul... biztos kigondolták ezt rendesen...azt is el tudom képzelni hogy két fajta verziót fognak árulni a játékból...

(#155905) hackeeeee válasza eeXaa (#155904) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Így van. Hát elég régóta ment már a pletyka, várható volt, hogy még idén hivatalos is lesz. Meglátjuk. :)

Hát, szerintem annál kicsit egyszerűbb lesz egy multis lobby-t kreálni, mint két fajtát árulni, és ugye elkerülni a kellemetlenségeket, hogy nehogy "rosszat" vegyen a felhasználó. Meglátjuk, hamarosan kiderül.

Véleményem szubjektív...

(#155906) #92006144 válasza eeXaa (#155904) üzenetére


#92006144
törölt tag

Pc-s GTA 5-ben külön szedték a controller aim assist és az egér+klavi usereket. Vagyis kontrollerrel mehetek free aim beállítással a egeresek közé, és az egeresek figyelmét felhívja arra, hogy ha aim assist-os szerverre csatlakozik (pl.: ha ismerősre csatlakozik, aki aim assist-tal játszik). Amúgy észre sem veszi az ember.

[ Szerkesztve ]

(#155907) Fox Mulder válasza hackeeeee (#155902) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Igen ám de a probléma az, hogy most sem lehetne kontroller az egérrel szemben, de mégis van!
Mi lesz akkor ha kijön a támogatás, akkor lehet még egyszerűbb lesz megoldani.
Amikor pld egy R6 Siege-ben simán alulmaradsz az egérrel szemben jelenleg kissé dühítő és ezekből egyre több van. A cross platformos játékok pedig csak hab a tortán. Sajnos kezd elmosódni maga a konzol fogalma :(((

(#155908) eeXaa válasza Fox Mulder (#155907) üzenetére


eeXaa
addikt

"Sajnos kezd elmosódni maga a konzol fogalma :(((" ...nemegészen, mivel az elmult pár gen már gyakorlatilag olcsó lebutíttot pc volt, így legalább már nem lessz lebutítva. a konzol lényege mindig az olcsóság volt, nem a kontroller ;)

(#155909) zzola válasza eeXaa (#155908) üzenetére


zzola
félisten

Neked az olcsóság volt, másoknak meg a kontroller használata, pl. ágyból/fotelból=kényelem.

(#155910) hackeeeee válasza Fox Mulder (#155907) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezért is mondtam, hogy nem csak a BF és a COD van.

Meglátjuk, ha szét tudják szedni, akkor jó lehet, bár a cronus ellen ugye az sem véd.. Meglátjuk, hogy oldják meg.

Sajnos igen.. ahogy mondod.

Véleményem szubjektív...

(#155911) Wesder válasza Fox Mulder (#155907) üzenetére


Wesder
félisten

Konzol = miniPC
Legalàbbis gondolom ezt akarjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155912) hackeeeee válasza Wesder (#155911) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez már, főként a hardver miatt a "nextgen" óta így van..

Véleményem szubjektív...

(#155913) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nekem egyet jelent ez, hogy végre nem kell PC az RTS-hez. Nagyon remélem, hogy most meg fognak jelenni nagyobb címek XO-ra is, nem csak az AoE. Civilization, egy új Heroes of MM vagy akár a készülő Setlers. Minden jöhet! Minden is! Ha pedig itt is lenne egy esetleges Bacward Compatibility régebben kiadott MS RTS játékok XO portjával, be is tojnék :D

Amúgy egy játék van eddig amit én csak egérrel és billentyűzettel tudok játszani és kontrollerrel nem megy, az a Mount and Blade: Warband, ami az egyik kedvenc játékom van XO kiadása is de képtelen vagyok ugyanúgy játszani vele :D

Szerk: a Fortnite most teszteli, hogy periféria szerint vannak csoportosítva a játékosok, nem pedig platform szerint. Done. A Xim-esek és barátaik kavarják még mindig egyedül össze ezt.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155914) FollowTheORI válasza zzola (#155894) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha összeengedik a két tábort? :D

Amúgy énis úgy vagyok vele, a kozol egyik legnagyobb előnye a kényelem... ezt én tuti nem fogom beáldozni az egérért.
Nem is érint a probléma, nem fogok multizni igazán konzolon. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155915) FollowTheORI válasza Wesder (#155911) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, bár annak a legnagyobb eredménye az lenne ha a MS és a Valve/Steam összefeküdne és engednék a PC játékok futtatását is...

Így hogy lesz egér/bill support is, simán megtehetnék... vagy akár a Valve nélkül is (bár az nagyot dobna rajta).
Ha ezt meglépnék akkor azt mondom le a kalappal MS. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155916) zzola válasza FollowTheORI (#155914) üzenetére


zzola
félisten

Nekem meg a kontroller az előnye. Egyértelműen jobban tudom kezelni, mint az egeret/billentyűt. Nekem a billentyű a probléma igazából...

(#155917) JamesHun válasza FollowTheORI (#155915) üzenetére


JamesHun
addikt

meg ha win10 full kiadást lehetne futtatni
akkor nem kéne egy PC csak netezésre és filmnézésre, hanem mindent csinálhatnék a konzolon

és kérhetnék egy Xbox X et munkaállomásra a főnitől :)

SeriesX: JamesSHun

(#155918) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Másik oldalon se hozták be a fejlesztők szerencsére ezt, vagyis nem nagyon alkalmazták, talán fortnite... de ott is idővel szét lesz szedve, azért észre lehet venni hogy nekik előnyük van volt lesz, nyilván egy 3 éve kontrolleren konzolozó is előnyben van egy kezdő kontrolleressel szemben, de az esélyek adottak, pc-n fps ben nem a kontrollert erőltetem hanem az egér billt mert az az elterjedt, tehát alkalnazkodni, nem pedig sírni hogy 10 perc kontroller használatból le jön az egyénnek hogy nem fogja sose megszokni, pedig igen meg lehet

Ha meg ne adj isten pl egy BF ezt behozza, és nem szeparálják a játékosokat vagy szeparálás után kevés lesz a játékos szám akkor megy a levesbe nálam a konzol, mert ha egér billt akarok akkor ott a pc

Xbox One: bandymnc

(#155919) utomi válasza negyven2 (#155866) üzenetére


utomi
senior tag

Nem nem úgy. Úgy már eddig is volt egér+bill. támogatás Xboxon hiszen a Minecraft már játszható volt egérrel és billel. Azt gondolom, hogy végre kap egy normális implementációt platform szinten. Aztán ha kellő nagy a hírverés körülötte akkor a PUBG, Fornite, COD4, R6S stb. kap majd szépen ilyen supportot. Én örülök neki mert bizonyos esetekben egyszerűen jobb az egér+bill kombó mint a kontroller.

(#155920) eL Geri válasza WinZol (#155876) üzenetére


eL Geri
őstag

Csak most nézem, hogy a most megjelenő Dakar 18 játék nem X enhanced :( Kár!

(#155921) utomi válasza FollowTheORI (#155915) üzenetére


utomi
senior tag

Az nem lesz sose hiszen ami PCre van megírva az nem futtatható az Xbox speciális hardveres környezetén. Nem ez ennek a lényege, hanem ,hogy egyrészt jöhetnek az RTS-ek másrészt a kompetitív FPS playerek végre itt is huszárkodhatnak. :)

(#155922) Wesder válasza utomi (#155921) üzenetére


Wesder
félisten

Photoshop & Blender Xbox One Edition

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155923) #80123904 válasza bandi0000 (#155918) üzenetére


#80123904
törölt tag

Csak míg a PC gaming azt is jelenti, hogy csalókkal kel játszanod, addig konzolon nem (jobb esetben).

------------

Viszont amit írnak sokan, hogy a konzol az egyenlő lehetőségekről szól...azok nem tudom hol voltak az utóbbi időben.
A slim vs pro / s vs X is már alapból előnyt nyújt a drágább vasat vásárlónak.
A sima vs elite controllernél is előnyt ad utóbbi.
A controller vs kormánynál is hatalmas előnyt ad utóbbi. Vannak autós játékok, amiket kvázi nincs értelme controllerrel játszani.

Tehát már régóta nincs meg az egyenlőség.

Btw én kakilok a multira, bőven elég lenne ha egyjátékos módban vagy coopban lehetne dönteni a dologról.

(#155924) negyven2 válasza utomi (#155919) üzenetére


negyven2
veterán

Az az egér/bill támogatás a Minecraft-ban az a mostani pre alpha tesztje. És ahogyan rajtam kívül mások is írták, ez a fejlesztőknek segítség, hogy bármilyen bill/egeret támogathatnak. De PS4-en se erőltetik meg magukat. Persze lehet, hogy az MS majd "nyomást" fog gyakorolni a fejlesztőkre, hogy támogassák. Meg max. az érkező Microsoft Studios játékaiban lesz támogatás.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#155925) bandi0000 válasza #80123904 (#155923) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kormány vs kontroller? szerintem a legjobb esetben is egyenlő,kormány inkább a realisztikussàg miatt van, sokkal előrébb nincs senki vele szerintem, ugyan azt a precízséget el lehet érni kontrollerrel is, de egy fps játékban igen is sokkal pontosabban rá lehet húzni az enemire a keresztet egérrel, gyorsabb jobb reakció idő van

elit kontroller ugyan olyan precíz mozgásra mint a gyári, csak van rajta pár plusz gomb/kapcsoló a kényelelem miatt

slim vs X, ugyan annyi az fps, az hogy egyiken döcög másikon nem az lényegi előnyt sztem nem ad, esetleg a nagyon távoli enemynél a nagyobb felbontásnál könyebben észre lehetne venni

Xbox One: bandymnc

(#155926) Def26 válasza negyven2 (#155924) üzenetére


Def26
félisten

Én pont a microsoft kiszámíthatalan nyomásától tartok. Pont olyan mint Trump. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155927) csabamigo válasza bandi0000 (#155925) üzenetére


csabamigo
aktív tag

+1
Nemrég vettem kormányt a boxhoz és hát na
Nekem élvezetesebb a játék de a kollegákat akik kontival nyomják nem nagyon tudom megverni(f1 2017)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#155928) #80123904 válasza bandi0000 (#155925) üzenetére


#80123904
törölt tag

Játszottál a PC 1/2vel kontrollerrel és kormánnyal?
A plusz gombok nem nyújtanak előnyt?
Dehogy ugyanannyi az fps. Nézz meg pár tesztet(pl bf1). Alacsonyabb felbontáson jobban ingadozik az S, mint az X nagyobb felbontáson.

szerk: Természetesen a saját tapasztalataimat írtam le. Elhiszem, ha neked nem adott előnyt a kormány. Nálam FM6-ban, PC-ben...súlyos másodperceket jelentett pár óra gyakorlás után.
Ahogy az elite is sokat segített rajtam, mert nélküle csak automata váltóval tudok menni, mert kényelmetlen a váltás controllerrel nekem. A szárnyakkal viszont teljesen természetesnek hat, így ezáltal is gyorsultam sokat a többi játékban.

[ Szerkesztve ]

(#155929) #78687232 válasza csabamigo (#155927) üzenetére


#78687232
törölt tag

Mivel sokkal nehezebb, így nem csodálom. Nálam is ugyanez a helyzet FM7-ben esőben nagyobb tócsában akkorát húz, sírva fakadok.

(#155930) RudY


RudY
addikt

A Jaguáron van "néhány" Game Pass kód, aki lát még használhatót, annak sok szerencsét. :DDD [link]

(#155931) Def26 válasza #80123904 (#155928) üzenetére


Def26
félisten

Hogy a viharba lehet ezeket a sületlen hasonlatokat összevetni egy billegér vs kontroller témába? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155932) PodMAN


PodMAN
senior tag

RDR2 Ultimat-et nem tudom megvenni Argentínából OTP Webkártyával. Van valami trükk? Mert Két hete mindenki írogatta ,hogy megy :(

Akooos: Köszi :(

[ Szerkesztve ]

(#155933) akooos válasza PodMAN (#155932) üzenetére


akooos
veterán

Bezárt a kiskapu, nem tartott túl sokáig :)

(#155934) Madoc válasza Def26 (#155931) üzenetére


Madoc
veterán

+1

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#155935) #80123904 válasza Def26 (#155931) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szóval akkor az egyenlőtlenséggel nincs baj, csak a milyenségével és a mértékével. A te posztodat fogom bemásolni mindenkinek mostantól, aki felhozza, hogy "de hát a konzol lényege az, hogy egyenlő esélyekkel játszik mindenki".

(#155936) Madoc válasza #80123904 (#155935) üzenetére


Madoc
veterán

Meg van gyorsabb egér meg extragombos stb... Nem egykalap akárhogy szajkózod.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#155937) Draken válasza RudY (#155930) üzenetére


Draken
őstag

Próbáltam 2 félét, de elég is volt ;]

(#155938) FollowTheORI válasza utomi (#155921) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nagyon akarják megoldható... minden adott hozzá, szóval ez nem érv.
A box egy x86 PC spéci windowssal már most is... a többi csak akarat kérdése.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155939) sugarforce válasza #80123904 (#155862) üzenetére


sugarforce
őstag

van androidra rendes app.

(#155940) zzola válasza PodMAN (#155932) üzenetére


zzola
félisten

Nekem OTP webkártya nem működött a HUN storeban sem...

(#155941) FollowTheORI válasza PodMAN (#155932) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Már nem működik ez a trükk, nem helyi bankkártyával sehol sehogy... :N

Csak giftcarddal lehet külföldön vásárolni (most még).

(#155940) zzola

Nem az a baj... amúgy az OTP webkártya nálam tökéletesen megy, csak itthon. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155942) humi1


humi1
tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.
Van egy pc-s fejhallgatóm külön mic jack-el.
Össze lehet kötni valahogy xbox one s kontrollerrel. Nagyon sokat nem szeretnék rá áldozni, mert kb két hetente játszom egy-két órát. De azt viszont késő este, így a családot nem szeretném zavarni.
A segítséget előre is köszönöm!!!!

(#155943) IntelKiller7 válasza RudY (#155930) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Valakinek sikerült aktiválni róla? :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#155944) #80123904 válasza RudY (#155930) üzenetére


#80123904
törölt tag

twitch időzített
Itt mutatják a kocsit és rajta a kódokat, ha valaki szeretne keresgélni.

(#155945) DaveHutt válasza bandi0000 (#155925) üzenetére


DaveHutt
őstag

A kormánynál a nagy előny az opcionális manuális váltó, ott tudsz másodperceket hozni.

(#155946) bilon73 válasza humi1 (#155942) üzenetére


bilon73
aktív tag

ha nem akarsz mic-et használni, akkor simán a másik jack-et bedugod és játszol. a hangokat hallod.

ha akarod a mic-et is használni, akkor bemész a tescoba pl. és veszel egy pl hama átalakítót két jack-ről egyre (kb 750 ft). aztán úgy használod.(nekem is ilyen)

(#155947) humi1 válasza bilon73 (#155946) üzenetére


humi1
tag

Köszi szépen!!!

(#155948) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Pár napja szó volt róla. Itt a Dirt Rally 2.0 [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#155949) #78687232 válasza IntelKiller7 (#155948) üzenetére


#78687232
törölt tag

Helyben elmentem, januárban asszem RE2, februárban DR2. Király lesz 2019 :C

(#155950) hackeeeee válasza zzola (#155940) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem simán működik ott is. Meg lényegében eddig mindenhol.

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.