Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155801) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Metacritic Game Reviews, Forza Horizon 4 - 90 pont - egyelőre csak 20 teszt alapján.
Plusz van már magyar nyelvű teszt is.

(#155802) pzstm válasza bulikavagyok (#155801) üzenetére


pzstm
titán

92 pont lett, de kevésnek érzem :D

igazából amúgy metacritic hagy leghidegebben talán (Otherworl és VR-ék követik szorosan)

amúgy olyan sztenderdet állított be shared open world autós játékban, amit a konkurensek jó eséllyel évekig is csak távolról fognak szimaptolni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#155803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Opencriticen is 92. Jo lett na... :D

Live-Die-Respawn

(#155804) markknight


markknight
veterán

Árukeresőn sok helyen 10 ezer alatt láttam a Trooper Editiont battlefront 2-ből. Remélem nem elírás, berendeltem.

(#155805) Grawens válasza markknight (#155804) üzenetére


Grawens
senior tag

Nem elírás. Sajnos többen nem ér, így biztosan nem lesz gond vele.

(#155806) bulikavagyok válasza pzstm (#155802) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Engem megleptek ezek a magas pontszámok, fel voltam készülve a sok "lehúzásra". Bár az Otherworld videótesztjét még nem láthattuk! ;]

[ Szerkesztve ]

(#155807) l.skywalker válasza markknight (#155804) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én megvárom amíg EA Access tag lesz. Anno előrendeltem a Tropper edt.-t béta hozzáféréssel. Nem indult el nekem a béta. Akárhol tettem fel a kérdést senki nem válaszolt. Visszamondtam, mert ha ennyit nem voltak képesek megoldani akkor viszlát. A sztorit letolom EA Access-ben mert azért az SW az SW...

Ja és a Trooper edt. csak a multi részhez ad hozzá tartalmakat, igaz?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155808) markknight válasza l.skywalker (#155807) üzenetére


markknight
veterán

Kicsit buta a játék, de hangulata, a hangok, a grafika az nagyon ott van a szeren. Egyedül az 1v1 fénykardpárbajok röhejesek. Nincs target lock, össze vissza csapkodnak a karakterek egymás mellett, vagy eltalálod a másikat vagy nem.

(#155809) l.skywalker válasza markknight (#155808) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A megjelenése nekem már az 1-esnek is nagyon tetszett, mondhatni végre megelevenedtek a dolgok ahogy mindig is vártam rá.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155810) Xanax88 válasza bulikavagyok (#155806) üzenetére


Xanax88
tag

OW Zoli a 3 tól is el volt ájulva, pedig mindent fikáz alapjáraton, fura is volt.
Kiváncsi vagyok itt milyen indokkal fog ömlengeni vagy vergődni... mert kb ez a két veglet létezik már a csatornán sajnos...

Krisz

(#155811) mcwolf79 válasza bulikavagyok (#155806) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem értem ezt a megjegyzést. A Forza 7-ben voltak amik nem tetszett nekik XO-on ,de ki is hangsúlyozzák (grafika szempontjából) hogy OneX-en fényévekkel jobb. Többi negatívum pedig egyéni preferencia kérdése: nekik nem tetszett a játék nehézsége (pontosabban könnyüsége). De nem húzták le ész nélkül, amit kiemeltek azt meg is indokolták.
Forza Horizon 3-at pedig agyon dícsérték.
Szóval nem értem ezt az OW emlegetését.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#155812) Csapoati válasza mcwolf79 (#155811) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Itt mindenkinek egy dobása van. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#155813) Def26 válasza Csapoati (#155812) üzenetére


Def26
félisten

:D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#155814) bulikavagyok válasza Xanax88 (#155810) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csakhogy azóta nagyot fordult a világ Zolival. Legalábbis én így látom. 2-3 éve még többnyire objektívak voltak a tesztjei (amiért én is kedveltem őt).
Plusz nagyjából az X megjelenése óta érzem rajta, h szép lassan "MS hater" lett ő is. Már akkor lenézően nyilatkoztak a gépről, amikor még alig tudtak/tudtunk róla valamit (a szokásos nem lesz elég 4K-ra, nem lesz rá játék, stb.). És persze utólag kiderült, h nem lett igazuk. Ez a "haterkedés" kb az idei E3 közvetítésükben csúcsosodott ki. Rossz volt hallgatni a sok lenéző és gúnyos beszólást az exkluzív játékok bemutatásakor. Hallgatva őket végig olyan érzésem volt, mintha csak a saját igazukat akarták volna védeni. Ezért írtam az előbb félig viccesen azt, h ő majd biztos lehúzza a FH4-et is. De ne legyen igazam! :)
Egyébként platformtól függetlenül is mostanra már odáig jutottam, h kb egy játékot sem vennék meg (talán az elenyésző számú Sony exkluzívon kívül) ha az ő véleményére hagyatkoznék. Manapság már teljesen szélsőségesek a tesztjei - bár igaz, az utóbbi kb egy-másfél évben már nem láttam mindet. Remek példa az új TR tesztje. Elmondani sem tudom, h 18 óra játék után mennyi mindenben nem értek egyet vele (persze van olyan is amiben igen). Nekem Zoli kicsit kezdi egy megkeseredett ember benyomását kelteni, akinek semmi sem elég jó már. Ha nem tetszik neki egy játék akkor a hibáit/hiányosságait durván felnagyítja, a pozitívumokat/újításokat meg "elfejti" megemlíteni.
De ez persze szigorúan csak magánvélemény! Én régen szerettem a tesztjeit és többnyire egyezett a véleményünk, most meg már nem. Ennyi. Persze az is lehet, h ez az én hibám. :B

[ Szerkesztve ]

(#155815) FollowTheORI válasza #78687232 (#155792) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amerikai kontinensen kívül "elfelejtették" az alapárat lentebb vinni, gondolom azért... :D

Régi játékoknál gyakran előfordul hogy sok helyen beragadnak régi árak az adatbázisokban... Steam-en is előfordul néha.

Valszeg a Warner ezért felelős emberét kéne rugdosni emiatt, aki nem végzi a dolgát rendesen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155816) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Ha volt már game pass az accountomon, akkor a trial már nem használható, ezt tudom. Viszont kaotam egy egy hónaposat és ga jól rémlik, valaki azt írta ha csinálok a gépre egy másik profilt csak ezérz és beváltom, akkor az alap profilomon is használható. Vagy ehhez home-olni kell?

(#155817) #92006144 válasza NoOne1976 (#155816) üzenetére


#92006144
törölt tag

A home verziót én terjesztettem, és rám szóltak, hogy nem kell home-olni hozzá. Elég belépve maradni a másodlagos fiókkal, akkor is működik elvileg.
Viszont első körben megpróbálnám a fő fiókra beváltani a kapott 1 hónapos GP-t, ha még nem váltottál be egyszer használatos 1 hónapos GP trial kódot. A 200 forintos akció után váltottam be a géphez kapott 1 hónapos kódot, amiből 2 hónap lett kártya hozzáadása és automatikus megújítás bekapcsolása után (amit azonnal ki is kapcsoltam).

[ Szerkesztve ]

(#155818) Xanax88 válasza #92006144 (#155817) üzenetére


Xanax88
tag

Én majd' egy éve olyan pass/gold 3 hónapos kombó kódokon élek aminek le van járva a felhasználási ideje és trial van ráírva...

Lazán működik.
Egy próbát megér bármivel rápróbálni a fő accra mielőtt túlbonyolít az ember... úgy is jelez ha valami bibi van.

Krisz

(#155819) sugarforce válasza bulikavagyok (#155814) üzenetére


sugarforce
őstag

kár volt megnéznem. :DDD Nem is igazán szoktam már a videóit nézni, de nagyon kevés dologgal értek egyet, 22+ óra játék után mondom ezt.
Sok olyan dolog, amit felsorol brandekről, érdekes módon más játékoknál nem okoz gondot, sőt :DD

[ Szerkesztve ]

(#155820) slyder81


slyder81
tag

Hali. Kaptam egy lemezes játékot. A lemezen semmi komoly sérülés nem látható. 5.1% ig elmegy a telepitő s utánna leáll a telepités. Pár próbálkozás után ránéztem a stor ban erre a játékra, s ott egy ilyen hibakód fogadott:
0x87e00064
Lehet hogy hibás a lemez? Esetleg ha igen, nincs rá valami mód hogy ezt kiküszöböljem?

[ Szerkesztve ]

(#155821) zsocy válasza slyder81 (#155820) üzenetére


zsocy
őstag

Ha mindig 5.1%-nál leáll akkor biztos hogy hibás valami.
Lehet a lemez is, de lehet az olvasó is a gépben. A lemezt próbáld ki máshol, máris leszűkíted a kört.
Ha máshol működik gariztasd a gépet. Ha nem garis akkor sajnos nincs megoldás.
Ha máshol sem működik akkor a lemez hibás, cseréltesd ki. Ha ez nem lehetséges akkor szintén nincs más megoldás.

Ezért veszek már egy ideje mindent digitálisan.

(#155822) markknight


markknight
veterán

Ha most még tolom a forza horizon 4 demóval, akkor megjelenéskor az a mentésem átmegy a teljes verzióba?

(#155823) Csapoati válasza markknight (#155822) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#155824) zsocy válasza markknight (#155822) üzenetére


zsocy
őstag

A horizon demo nem ment, nincs ami átmenjen. Egy pólót kapsz ha végigtolod.

(#155825) Wesder


Wesder
félisten

Return to Arkham 10$ itthon meg 8k:(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155826) Wesder


Wesder
félisten

Az októberi GwG a héten lesz bemutatva? Valúszínűleg igen:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155827) Gijon válasza slyder81 (#155820) üzenetére


Gijon
senior tag

Próbáld meg offline telepíteni. (Vedd el a netet a géptől.) Néha előfordul, hogy nem jó a játék szervere és ez okoz galibát. Ha ez van, akkor csak offline fogsz tudni a játékkal játszani egyenlőre.

(#155828) DaveHutt válasza Wesder (#155825) üzenetére


DaveHutt
őstag

Szinte már könyörögnek, hogy USD gift cardért vedd.

(#155829) slyder81 válasza Gijon (#155827) üzenetére


slyder81
tag

Köszi, megpróbálom. Majd megírom a fejleményeket.

(#155830) Wesder válasza DaveHutt (#155828) üzenetére


Wesder
félisten

Venném, de nincs rà lehetőségem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155831) #78687232 válasza FollowTheORI (#155815) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nincs ezzel gond, én nem fogok egy lepkefingnyi energiát sem fordítani ilyen gift cardokra, más országokba utazgatásokra. Majd jön a megfelelő akció, csak pl az MKX az egyik olyan játék amit szeretnék és sosem kap egy 3 ezer körüli akciót az XL változat nálunk :D

(#155832) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Call Of Juarez: The Cartel and Call of Juarez: Bound in Blood are coming to Xbox One Backward Compatibility today

Live-Die-Respawn

(#155833) slyder81


slyder81
tag

Ha játékot veszek digitális kód formályában, akkor az régió függö, vagy teljesen mindegy milyen országban van akonzol?

(#155834) DaveHutt válasza #78687232 (#155831) üzenetére


DaveHutt
őstag

Warnernél várhatod.

(#155835) FollowTheORI válasza oriic (#155832) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgy látom MS önti a pénzt a régi címekbe... :)

Mondjuk szimpatikus lépések ezek... :K

(Hálisten nekem nem kell ezeket megvenni többnyire, mert PC-re megvan a régebbi játékok túlnyomó része. :D)

Csak az X enhanced címeket húzom be. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155836) FollowTheORI válasza #78687232 (#155831) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pont ez a baj... amíg nem csökkentik az alapárat, addig rakhatsz rá akár 75%-ot is, akkor is drágább lesz, mint most az amerikai kontinensen...

Ezért kéne a Warnert rugdosni (vagy akihez EU-ban a jogok/disztribúció tartozik)... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155837) #78687232 válasza FollowTheORI (#155836) üzenetére


#78687232
törölt tag

Idővel majd olcsóbb lesz, a Batman AA-t és a Shadow of Mordor-t is jó áron vettem store-ból. Úgyis megint azt csinálom mint pc-n, minden szarságot megveszek és ki tudja mikor játszok majd velük :DDD

(#155838) FollowTheORI válasza #78687232 (#155837) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerncsére én erről leszoktam már... konzolnál csak azt veszem amivel tudok játszani épp.

De nagyon kemény betegség ez bizony, nehéz megállni meg leszokni róla. :D

PC-n teli vagyok ezekkel még énis... de ami késik nem múlik ügye.

Steam Link-kel majd kitolom azokat is "konzolmódra". Egy biztos, már most szinte életem végéig van mivel játszani (kis túlzással). :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155839) #78687232 válasza FollowTheORI (#155838) üzenetére


#78687232
törölt tag

Simán, ezt adom. Mindenesetre a RE2 Remastered biztos az előrendeléseim között lesz. :D

(#155840) EmThor


EmThor
addikt

Brütal Legend 1990ft a store-on digitálisan nálunk is elérhető már. Játszható X1-en is.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#155841) Bigmasterl


Bigmasterl
tag

A box indításakor lévő pittyenő hangot hol tudnám kikapcsolni? Nem találtam a hangbeállításoknál. Köszi előre is

(#155842) #80123904 válasza Bigmasterl (#155841) üzenetére


#80123904
törölt tag

Power mode & startup
Startup chime -> off

[ Szerkesztve ]

(#155843) Bigmasterl válasza #80123904 (#155842) üzenetére


Bigmasterl
tag

:R köszönöm

(#155844) mike1334 válasza Bigmasterl (#155841) üzenetére


mike1334
veterán

Barbár! :DDD az a legjobb az egészben :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#155845) Wesder válasza mike1334 (#155844) üzenetére


Wesder
félisten

Jaja, én is azt imàdom benne.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155846) EmThor


EmThor
addikt

Ma esti 22 órától kezdodo Inside Xbox-ban Phil Spencer is benne lesz, most írta Twitteren.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#155847) zzola válasza EmThor (#155846) üzenetére


zzola
félisten

Jó neki! :DDD

(#155848) #80123904 válasza EmThor (#155846) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nem értem. Ott van egy csóka PUBG sapkában és forzázik. Valószínűleg aki ilyen helyen van, annak van egy kevés pénze. Mi a péniszért nem csináltatta meg elöl a fogát? Hát a legelső legelől legfelül hiányzik neki.
Lacoste pulcsiban nyomja...

(#155849) FollowTheORI válasza #80123904 (#155842) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem nem a dallamra gondolt... ez kilövi a csippanást is?
Meglepne, igaz nem próbáltam. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#155850) #80123904 válasza FollowTheORI (#155849) üzenetére


#80123904
törölt tag

Ezt dobta nekem a gugli. Remélem kipróbálja és megválaszolja, mert én lusta vagyok ezt megtenni :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.