Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105051) oriic válasza zzola (#105050) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szarkazmust érzek a sorok között. :)

Live-Die-Respawn

(#105052) Zoleee83 válasza zzola (#105050) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem óriási arcok a VR-os srácok, sokszor illik iróniával kezelni amit mondanak. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105053) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Szerintem egyszerű a képlet ha olyan beállítottságú az ember hogy pc-n is költene fullos gépre nem elégedne meg full hd médium grafikával , akkor az uj box neki való, de ha elég neki a mostani grafika annak felesleges mert úgyan azzal a játékal fog mindenki játszani csak valaki full grafikán valaki meg nem 😊 én elvoltam anno pc-n is közepes gépen szóval nekem marad a sima one, majd akkor váltok ha jön a rendes generáció váltás rendesen új játékkal amit nem kapok meg már 😉

[ Szerkesztve ]

(#105054) DaveHutt válasza Bazsi1987 (#105039) üzenetére


DaveHutt
őstag

Seasonal módban nincsenek csalók. Szívesen segítek bármiben, ha online vagyok. GT: bodry123.

[ Szerkesztve ]

(#105055) gduck válasza i@lex (#105049) üzenetére


gduck
addikt

Tipikus nyuszika esete a sapkával? Eddig a szakújságírók, FPS mágusok EKG jelektől hemzsegő videókkal bizonygatták a PS4 FPS/felbontás fölényét. Most meg ez már nem számít semmit, mert jön egy erősebb hardver ? :D Nevetséges :D :D

(#105056) Bazsi1987 válasza DaveHutt (#105054) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Még nem vettem meg, de erősen agyalok megjelenéskor pc-n toltam laza 600 órát kb, ráfüggtem az aukciós házra de az megszűnt akkor abba hagytam 😊 de ahogy megvettem akkor felveszlek és elfogadom a segítséget 😉 mikor indul az új seasson? Akkor kénne elkezdenem 😁

[ Szerkesztve ]

(#105057) l.skywalker válasza Bazsi1987 (#105056) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én megvettem 360-ra bakker. Erre One-ra nem BC lett hanem megjelent külön.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105058) Def26 válasza zzola (#105048) üzenetére


Def26
félisten

Nem adok fél évet is Te is eladod. :D (ahogy én is) persze nem azért, mert kudarc lesz/nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#105059) Zoleee83 válasza Bazsi1987 (#105053) üzenetére


Zoleee83
addikt

lehet egyedül vagyok vele, de nekem most nem tudnának olyan PC-t elém rakni amire lecserélném az Xbox-om.
Egyszerűen a legjobb döntés volt 20+ év PC után, sorolhatnám:kontroller, közösség!, akciók, maga az egész cucc, csak elindítom és játszom.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105060) Bazsi1987 válasza Zoleee83 (#105059) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én se , jobban szeretem a konzolt pont ezért az érvek miat 😉

(#105061) Mankó válasza bozsik84 (#104893) üzenetére


Mankó
veterán

Lassan 3 éve xboxos vagyok, de kb. 3 hónapja megkísértett a ps4 úgy hogy gyorsan beszereztem egyet az exclusivak miatt.
Kellemes csalódás volt, hogy egyáltalán ráállt a kezem a joyra az xo után. Beépített mikrofon, touchpad használata űber ötlet volt a Sony részéről. Halkabb volt (1216B), mint a Xbox One S-em!!! Haver jóvoltából még játékokat sem kellett vennem és a legtöbb exclusív a rendelkezésemre állt.
Az Uncharted 1-2-3-4 és a Last of Us minden percét élveztem. /Nagyon jól eltalált játékok, gyönyörű grafikával és játék menettel. Nem tartom magam hardcore gamernek, de aki kicsit is annak érzi magát, kerítsen lehetőséget arra, hogy a Last of Us-t kijátssza! Megéri! /

Viszont az összes többi játék egyszerűen nem kötött le. Unalmasak voltak, 1-2 pálya után abba is hagytam őket pl. Killzone, infamous. Gyorsan eladtam a ps4-et, így 0 Ft-omba került a "próba". (A Horizont ki se próbáltam, mert 3 ismerős is szerint is monotonná vált és még a feléig se jutottak és inkább eladták a lemezt, hogy ne bukjanak rajta sokat.)
Utólag (2 hete adtam el) azt mondom mindenképpen megérte kipróbálni a ps4-et, ezen az áron meg főleg :DDD , de megtartani nem éreztem szükségszerűnek. Az xboxnak egyszerűen jobbak a szolgáltatásai, (pl. ea, gold játékok, akciók, stream pc-re, live stb.) jobb a joy fogása, elosztása, nem utolsó sorban a haveri társaság is ezt a konzolt részesíti előnyben.
Xbox Exclusívak terén a Ryse, Gears of War 4 (egyedül a robotos pálya tetszett, de az nagyon), Sunset (hangulat függő poén játék), Halo széria (nekem nem zsánerem), Forzák (szimulátor) és a Forza Horizon 2-3 (a legjobb árkád autós játék, amivel eddig játszottam) -hoz volt szerencsém - ezek mind hozzák azt a minőséget, élményt mint a PS4 exclusívai, sőőt. Kivéve a Last of Us. Az mindent ütött, igazi érzelmeket közvetített. Az a játék egy csoda, mind a játék menet, grafika, megvalósítás. Na de csak ezért a játékért, nincs értelme plusz 1 konzolt fenntartani.

(#105062) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Én ma kicsit több időt szántam játékokra ill. az elmúlt 24 órában.

Tegnap este 360-on játszottam az Earthworm Jimmel, ami PC-n az egyik első játékom volt. Még mindig haláli, a régebbi konzolon külön feelingje van :D

Elkezdtem az Alan Wake-t is, de bevallom én annyira nem szeretem az ilyen kicsit is fosatós játékokat, hogy a világítótoronyig se szaladt el a fickó, már törölve is volt a játék. (Pedig mind a kettő DLC megvan hozzá)

Végre valahára elkezdtem a Halo MCC-t, azon belül is az első részt. Nem rossz. A bill.kiosztás kicsit zavar, állandóan gránátot dobálok, mert szemre akarom emelni a fegyvert, de alapvetően tetszik. A story még nem teljesedett ki, de kezd megérinteni az egész nagysága.

Nyomtam a SW Battlefront-al 12 fős multikat és rájöttem, hogy nekem ez a legjobb. Pörgős, kicsi pályák, ahol gyorsan lehet XP-t szerezni.

És BF1-en játszottam az új éjszakai pályával, egyelőre tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105063) Bogyi007 válasza Mankó (#105061) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én is kerülgetem ezt a Ps4 témát, mondjuk nekem több cím van ami onnan érdekelne. A Last of Us egyértelműen az, Uncharted széria is jöhet és persze a Detroit is, a készítője korábban is olyan játékokat hozott mint a Fahrenheit: (Indigo Prophecy) a Heavy Rain és a Beyond: Two Souls és egyre jobban érdekelne hogy milyen lenne Trico-t felügyelni azaz a The Last Guardian-t kipróbálni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105064) zzola válasza Def26 (#105058) üzenetére


zzola
félisten

Még meg is kell venni. pspro után kérdés, hogy mit tud mutatni? Ugye nálam csak a multi címek jöhetnek szóba, ilyen uncsárted sz@rokkal nem szoktam bohóckodni...

(#105052) Zoleee83

Nem ismerem, így elhiszem neked... :)

[ Szerkesztve ]

(#105065) Zoleee83 válasza l.skywalker (#105062) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pedig nagyon jók ezek a fosatós játékok.
Mikor fülessel tolod és 700 a vérnyomásod + még a víz is lever futás közben.
Megfizethetetlen, minden másra ott a MasterCard... :DDD :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105066) JamesHun


JamesHun
addikt

nyári sales be mennyi az esély egy Mass Effect értelmes akciónak?
lejárt a 10 órás trialom és játszanék még vele én barom :D
De azért 20K-t már nem adnék érte
Még Szingapúrból is épp hogy megérné EA Access el a vétel
Bár most az egyszer lehet elcsábulok a lemezes kiadásra, mert kicsi az esély, hogy sűrűn elővenném és mire az bekövetkezne, már csak lemegy az ára annyira, hogy max megveszem digitálisan

SeriesX: JamesSHun

(#105067) HKorn válasza Mankó (#105061) üzenetére


HKorn
addikt

Szerencsére volt alkamam ps3-on letolni a last of ust, valóban nagyon jó de nálam ezzel ki is fújt a ps exkluzív lista.

Uncharted elmegy, volt amelyiket végig se vittem, annyira untam. Last of us part 2 és talán days gone ami a közeljövőben érdekes lehet.

Run&Ride

(#105068) Edgar2621 válasza eL Geri (#105042) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én is benne lennék közös játékban. Jó hangulatú a Battlefront, fun lenne együtt tolni. Minden nap olvaslak amúgy titeket, csak ritkán reagálok😀

XO: Gollami26

(#105069) Chumlee válasza Sentinel80 (#105044) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én is mennék ! Mi ismerőssel egymás ellen csapattuk ! :DD

Last of us nálam is olyan cím amit tudnék élvezni ! :B

[ Szerkesztve ]

(#105070) Sentinel80 válasza l.skywalker (#105062) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Luke, a Halo5 megvan? vagy megvan, de először a MCC t akarod végignyomni?

Én élmény szempontból mondom, hogy mivel az 5 el kezdtem (eszméletlen szép grafika), valahogy csak a 4 az a MCC packből aminek megbékültem a kezelésével\ grafikájával.

Egy dolgot megtanultam, a remastered, az csak csak remastered marad, nem lesz tartalmasabb.

Nekem hiába volt szebb a grafika, HD ra cserélt átvezetők, a map maga üres a Halo 1-2 ben, a 3 már átmenet. Szóval hiába kezdtem neki a 1-2-3 nak, nem ugyanazt éreztem mint a 5 nél. Az 5 nél már a csapatnak is lehet parancsot adni, meg ugye van ez a fentről ,,becsapódsz". Ja és az 5 ben annyi fegyver van mint égen a csillag. Egy dolgot sajnálok, 3-4-5 ben nincs dupla kezes fegyo. Nem értem valami miatt kiszedték, pedig hangulatos lett volna.

-----
SW battlefront

Én a 40vs 40 et próbáltam, de daráló volt, gyalogosként egy lépegetőt kell támogatni a dzsungelben, de a levelektől alig látni valamit.

Meg kipróbáltam a Halálcsillag menetet, de a lövöldözésnél hozzá se tudtam szólni a körhöz, Lázadó hajóval 2x tie t leszedtem, aztán tie advanced el egy kört sikerült tennem, nem tudtam érdemben harcolni
:C Mire ráállok a célra, elrepül mellettem.

Utoljára egy lávás map on voltam, de 30 sec es életciklusaim voltak. Ennél még az Infinity Warfare multiban is több ölésem volt ,,2" vel.

Valaki nem tudja nincs-e olyan mód a Star Wars Battlefrontban, amit mi irányítunk (belépünk egy room ba stb), mert ugye jelenleg csak belépünk és keress nekünk a game egy szervert\játékot és random belerak. Meg ugye a barátot lehet invitálni vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#105071) DaveHutt válasza Bazsi1987 (#105060) üzenetére


DaveHutt
őstag

Júl. 20-án jön az új Season, ha minden igaz. Olyankor sokan vagyunk, mindig nagy feeling kigúzni ilyenkor egy karaktert. Marhára kicsiszolt lett a játék, igazi diablo lett a végére a d3. Várd meg a jún. 27-et, akkor egy packban megveheted 40 euróért az alap game-et, a kieget (kötelező, számtalan ponton javította az alap game-et) és a nekromanta pakkot, ami újonnan jön.

(#105072) Mankó válasza Bogyi007 (#105063) üzenetére


Mankó
veterán

Heavy Rain Beyond Two Souls nagyon gyenge volt, többet néztem ki belőle.

HKorn: UC 2 szerintem kihagyhatatlan, de mindben volt áll leejtős rész. Volt amikor lanyhult az érdeklődés, hogy aztán 1 óra múlva megint fellángoljon. Ok, nem egy Last of US, pl. én imádom a stílust és szerettem őket, de csak ez a 2 játék, a többi részemről felejtős kategória volt.

[ Szerkesztve ]

(#105073) Chumlee válasza Sentinel80 (#105070) üzenetére


Chumlee
senior tag

Menüben megtudsz hívni embereket ,hogy egy szakaszba játszatok hasonlóan Bf-hez .

Én imádtam a Halo CE-t viszont a remastered már feladta . Nincs meg a varázsa ami eddig megvolt . Hosszú monoton lövölde , a 2 hasonló . Ott a vége előtt vagyok kicsivel ,de borzasztó olyan unalmas a sok flood-dal fertőzött valamit lőni. (Érdekes ,hogy a grafikát egy gombnyomással át lehet váltani a régire . )

(#105074) Bazsi1987 válasza DaveHutt (#105071) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm!😉 Felveszlek és majd akkor tolhatjuk 😉

(#105075) DaveHutt válasza l.skywalker (#105062) üzenetére


DaveHutt
őstag

Más: nekem a Battlefront nagyon nem adja. Lehet az a baj, hogy BF1 után próbáltam ki. Olyan lagymatag lövölde az egész SW-skinnel átitatva. Normál módban végigszaladtam a tutorialon elsőre, kihívás se volt. Letöröltem, megyek majd vele, ha kifogyok valaha a játékokból. Nem ma lesz sztem.

(#105076) l.skywalker válasza DaveHutt (#105075) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is BF1 után mentem rá, de nekem eddig tetszik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105077) Chumlee válasza DaveHutt (#105075) üzenetére


Chumlee
senior tag

Én egyből multizni mentem . Vannak benne azért "hülyeségek" , a rohamosztagosok az erdőben kicsit világítanak . Máshol a lázadok vannak így .

[ Szerkesztve ]

(#105078) r.levente75


r.levente75
addikt

FH3-ban az összes xp megvan kettő kivételével. Mind a kettő 20000-es az egyik egy szikla tetején van az menni fog, a másikat viszont a térkép jelöli de nincs ott. Elég sík a terep pár fa és bokor de nincs. Lehet hogy valamilyen küldetést kell megcsinálni hozzá? Vagy az lesz az utolsó és addig nem látni,,vagy mi lehet azzal? Tudtok segíteni?

(#105079) rdt89 válasza r.levente75 (#105078) üzenetére


rdt89
addikt

Ha arra az xp-re gondolsz ami a fák körül kellene, hogy legyen nekem se látszik akárhogy is keresgélem. :D

[ Szerkesztve ]

(#105080) i@lex válasza r.levente75 (#105078) üzenetére


i@lex
őstag

Az egy alagútban lesz, kövesd a vonatsíneket, és lejutsz a táblához. :)

(#105082) .LnB válasza bulikavagyok (#105081) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

17 évvel ezelőtt a Grand Prix 3-ban már olyan időjárás szimuláció volt ami azóta se egyetlen játékban. Szóval egyrészt tök jó, hogy ismét láthatunk ilyet, másrészt szégyen, hogy erre 17 évet kellett várni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105083) bulikavagyok válasza .LnB (#105082) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De idén elvileg a PC2 is tudja majd ugyanezt. Remélem, mert a FM7 nálam jó eséllyel kuka lesz. :B

(#105084) gianni85 válasza bulikavagyok (#105083) üzenetére


gianni85
veterán

Hogy mondhat ilyet az xbox topik gazdája az idei legnagyobb XboX One X címre? :Y :B

PC2-n én is elgondolkoztam, bár ahhoz azért legalább egy T150 (PS4) vagy TMX (X1) kormány is illene.

(#105085) Semin válasza Sentinel80 (#104684) üzenetére


Semin
senior tag

Én ettől egyszerűbben látom a témát.
Fejlődött a processzor gyártástechnológiája, csökkent a fogyasztás.
(itt mindenki 50%-ról beszél (50watt 100 helyett) de szerintem az kivitelezhetetlen.
A valós valahol 30% körül lehet.)
Ebből adódóan a kisebb a táp,ami már belefért a készülékbe.(jelentősen kisebb hőtermelés.)
Az érintő gombokat a saját bevallásuk szerint a gyakori meghibásodások miatt cserélték le.
(jah hogy ezzel nyertek lóvét... biztos nem ez volt a valódi ok :)) )

Ami az én tapasztalatom (OneS):
Gomb mindegy sosem használom.
Kompakt, nem hagos. 3-4 órát játszottam F1 2016-al, és nem hallottam a gépet.

(#105086) Chumlee


Chumlee
senior tag

Valamiért a Black Ops 3 folyton kifagy a menüben . Meccs közben sosincs ilyen , viszont a csoportok játékos listáját tekergetve szinte minden alkalommal meghal a játék . Ilyet egyetlen egy játék nem produkált még . Valakinek valami ötlet ,hogy mi lehet a gond ? :(((

(#105087) rdt89 válasza bulikavagyok (#105083) üzenetére


rdt89
addikt

Miért lesz kuka a FM7? :(
Nálam az egyik legjobban várt cím, ennyire rossz lesz, vagy te már tudsz valamit?
Azért a PC2-ben nem lesz 700db vezethető autó. :D
Bár nem vagyunk egyformák, ez abból is látszik, hogy engem a PC2 nem hozott egy kicsit se lázba (az egyet se szerettem annyira), de az FM7 miatt meg már tűkön ülök. :DDD
Ez olyan, mint amikor én a Hot Wheels-re mondtam, hogy eszméletlen és a Blizzard Mountain-ra meg, hogy annyira nem tüzelt fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#105088) gianni85 válasza rdt89 (#105087) üzenetére


gianni85
veterán

Minek 700 autó? Inkább lenne csak 50 versenyautó, de az maximálisan kidolgozva.

(#105089) Stevenstyle válasza rdt89 (#105087) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ha jól emlékszem bulikavagyok kormánnyal játszik, úgy pedig részben érthető. PC 1 sokkal szimulátorosabb volt kormánnyal (is) az FM6-hoz képest. Játszottam mindkettőt TMX-el és a PC alatt élt a kormány az FM6-hoz képest. Sokkal több visszajelzést kaptál, egyszóval élvezetesebb volt (cserében bárki bármit mond, akárhogy is állítgatod rommá, kontrollerrel egy gyötrelem).

Az igaz, hogy elvileg új figura felelős a fizikáért és a kormány támogatásért az FM7 esetében, de ugye ez egyrészt "csak ígéret" másrészt az 1. rész után a PC2-nél meg borítékolható, hogy nagyon jó lesz kormánytámogatás.

Egyszóval aki inkább a szimulátorosabb jeleget szereti az inkább PC, aki a Simcade-sebb vonalat, az Forza.

Nem biztos, de gyanítom, hogy ez az ok. Ha mégsem, akkor majd bulikavagyok kijavít.

[ Szerkesztve ]

(#105090) Silεncε válasza gianni85 (#105088) üzenetére


Silεncε
őstag

Még ennél jobban is kidolgozva?!?? :Y Ennél jobban már hova, mint ami az FM6-ban van? No offense, de tényleg kíváncsi vagyok (ja és casual vagyok kontrollerrel, kéretik nem levenni a fejem)

(#105091) gianni85 válasza Silεncε (#105090) üzenetére


gianni85
veterán

Nem grafikára értettem sorry, hanem vezetési tulajdonságokra, de ilyenkor mindig elfelejtem, hogy az FM nem szimulátor.

(#105092) Silεncε válasza gianni85 (#105091) üzenetére


Silεncε
őstag

Ja értem. Én nagyon örülök, hogy az FM nem full szimulátor, a PC-vel egyszerűen kínkeserves játszani nekem, mikor megkaptuk Gold-ból, kb 2 óra után ment az uninstall. (Volt olyan versenyem, ahol minden körömet offolta a játék. Na itt mondtam, hogy akkor én meg offolom a játékot :W )

Grafikailag pedig szerintem az F6 gyönyörű

[ Szerkesztve ]

(#105093) rdt89 válasza gianni85 (#105088) üzenetére


rdt89
addikt

De ha egy játékba 10 ezer órát beleölsz (mint én a Forza Motorsport 4-be) akkor szerintem az 50 autó kevés, még akkor is ha a vezetési élmény az utolsó porszem, kerék redők közé szorulva is módosítják a vezetési fizikát. :) Az FM valóban nem szimulátor, hanem egy átmenet, hogy az is élvezhesse, aki 12 óra után leül kicsit lazulni. :D

(#105089) Stevenstyle:
Igen a kormány részt tekintve valóban megállja a helyét amit mondasz ezt elismerem, és köszönöm a részletes kifejtést. :) :R

Silenc3Hun:
A PC sajnos nekem se nyerte el a tetszésemet, pedig én is nagyon meg akartam szeretni.

[ Szerkesztve ]

(#105094) rm12 válasza rdt89 (#105093) üzenetére


rm12
csendes tag

10.000 ora?

(#105095) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Végigtoltam az ingyenes Hitmant, amit tegnaptól lehetett tölteni. 2 pálya javarészt Training Guide-al. Kellőképpen ízt ad a játékhoz, de a The Complete First Season nélkül édeskevés. Aki szereti az most akciósan megveheti 60% kedvezménnyel 7.196.- forintért a store-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105096) Zoleee83 válasza l.skywalker (#105095) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nekem még ott az Absolution félbehagyva, megnézem akkor ezt is.
Nem veszünk semmit summer sale-ig!!! Majd akkor 3k-ért... :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105097) istvankeresz válasza l.skywalker (#105095) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Tegnap én is végigtoltam az ingyenes Hitman-t. Elég fura volt. Kevés volt így ahhoz, hogy megvegyem. Inkább mondanám azt, hogy nem az ingyenesség hosszal volt a baj, hanem az, hogy az ingyenes rész alatt, nem tudtam belemerülni annyira, hogy érdekeljen a játék. Lehet, hogy a Traning Guide túl segítőkész volt, és így végig rohantam a pályán. Így túl könnyű volt. Tudom, hogy ki lehet kapcsolni a guide-t, de ha már default-ból be volt kapcsolva, akkor csak használom. Ha meg nincs segítség egyáltalán, akkor meg sírtam volna, hogy milyen nehéz. :D Igaz, akkor jobban lekötött volna, ha csak pár iránymutatást ad, többi meg találd ki magadnak.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#105098) HKorn válasza rm12 (#105094) üzenetére


HKorn
addikt

az majdnem 14 hónap folyamatos játék 0-24-ben, eccsém, az nem gyenge, nekem szerintem összesen az xboxos elmúlt 7 évemben nincs ennyi játékidő. :Y

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#105099) rdt89 válasza rm12 (#105094) üzenetére


rdt89
addikt

Igen. :) 2011-2016-ig nyomtam vele szinte állandóan. Az egyik legjobb Forza, amit azóta se ért utol egyik része sem szerintem. :)
Ha bekerülne a BC-be a 7 nem is érdekelne már ennyire. :)

(#105098) HKorn:
416,6666.. nap pontosabban. :)

[ Szerkesztve ]

(#105100) rm12 válasza rdt89 (#105099) üzenetére


rm12
csendes tag

És mellette hogy alakult a magánéleted? :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.