Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104351) NyMRooD válasza Zoleee83 (#104340) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gondolom ezért mutattak be 40 játékot aminek a nagy része indie. Szvsz multik szebbek lesznek, de a FAT one miatt nem lesz nagyobb FPS szám és abban is biztos vagyok, hogy sok cég nem veszi majd a fáradságot, hogy ps4, ps4 pro, xbox one, xbox one X -re is optimalizáljon, valszeg lesz ps4 és ps4 pro-ra meg xbox one-ra (ha PC-re is jön vagy MS fizet akkor lesz csak Xox-ra), de aztán remélem tévedek, ezt csak E3 bemutató alapján gondolom így. Sajnos az eladott készülékek száma a döntő, bár ha sokan megveszik a Xox-ot akkor utólag patch-el biztos fellendül a 4k világ.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104352) turikoczka


turikoczka
aktív tag

A microsoftnak van saját gamer eventje?Mint a sonynak a PS experience.

(#104353) Madoc válasza gianni85 (#104350) üzenetére


Madoc
veterán

Ha elolvasod mire válaszoltál akkor ugyanezt irtam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#104354) Chumlee válasza Zoleee83 (#104340) üzenetére


Chumlee
senior tag

Egy Wolfenstein multit megnéznék :D

(#104355) Madoc válasza NyMRooD (#104351) üzenetére


Madoc
veterán

Ajánlom figyelmedbe a 104309-es hozzászólást! A készítők fáradozását be is mutatja.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#104356) r.levente75


r.levente75
addikt

Van egy lemezes játék, feltelepítve a gépre, dlc-kel, mentéseimmel együtt. Ha eladom a lemezt, de a storeból megveszem újra a játékot, akkor azt úgy ahogy van fel kell telepítenem újra? A régi lemezes telepítés maradhat rajta és azt felülírja? Vagy mi ennek a menete.

(#104357) eL Geri válasza r.levente75 (#104356) üzenetére


eL Geri
őstag

Hallottam már ilyet is, olyat is.
Volt akinek ment gond nélkül, volt akinek újra kellett valamit telepíteni. Ez az adott játéktó függ :(

(#104358) gianni85 válasza Madoc (#104353) üzenetére


gianni85
veterán

ja vagy úgy... majd átvizsgáltatom a szarkazmus detektoromat a következő nagy generálnál.

(#104359) Seat válasza NyMRooD (#104351) üzenetére


Seat
tag

Nem fogja az Ms sem örökké támogatni az X előtti konzolokat. Egy idő után csak visszafogná a fejlődést. Jól néznénk ki ha évek múlva is 720p meg 30fps lesz mert azt tudják a régi gépek....
Tévedsz mert már most pro ra és Xre fejlesztenek,onnan butítjak vissza a régebbi gépekre. Éa most nem az indie fejlesztokrol beszelek lehet nekik nincs penzuk az X devkitre. Haladni kell a korral, a fejlesztoknek is csak nyug lesz egy ido utan a regi gepekre butitgatni.

(#104360) Silεncε válasza Seat (#104359) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem is kell. Az ID@Xbox programban az indie-k is kapnak két devkitet ingyen

(#104361) r.levente75 válasza eL Geri (#104357) üzenetére


r.levente75
addikt

360-on úgy csináltam, hogy a lemezes telepítést először letöröltem, a storeba megvettem és újra feltelepítettem. Itt viszont amikor uninstallt szeretnék, olyan mintha mindent le akarna szedni, nem csak magát a játékot, hanem a dlc-kel is. Meg a játék is 50gb mire újra lejön egy nap. Lehet hogy törlés nélkül is rá lehet telepíteni, a gép majd felismeri, hogy már telepítve van és max csak valamit rátelepít, mivel nem lemezes lesz, hanem digitális?

(#104362) pzstm válasza oriic (#104309) üzenetére


pzstm
titán

no igen...MS tényleg fejlsztők se**e alá tett mindent...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#104363) Siffredi válasza Seat (#104359) üzenetére


Siffredi
senior tag

Egy darabig még kénytelenek lesznek támogatni a "régi" gépeket is, ugyanis hatalmas öngól lenne, ha cserbenhagynák a rengeteg gamert, akiknek az van (nagyon sokan nem is olyan régen váltottak még 360-ról...).

Bár a Nokiás fiaskó után már bármit el tudok képzelni a microfosról...

(#104364) eL Geri válasza Siffredi (#104363) üzenetére


eL Geri
őstag

Persze támogatni fogják, de azt azért én is úgy gondolom, hogy egy idő után nem fogják a halálba optimalizálni ONE-ra, hanem jól megcsinálják ONE X-re, és lazán, túlzott szívbaj nélkül, csak visszavesznek a paraméterekből (felbontás, látótávolság, effektek, textúrák...).

(#104365) Madoc válasza Siffredi (#104363) üzenetére


Madoc
veterán

A gépek játékkal való támogatottsága nem a MS-on múlik. De amugymeg minden kiadónak érdeke hogy többet adjon el a termékéből és a konzolok darabszáma lesz előbb utóbb a mérvadó.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#104366) rdt89


rdt89
addikt

szükségem lenne a profizmusotokra. Van egy kormány (Spirit of Gamer Race Wheel Pro 2). Erre kell rádugni a kontrollert majd bekapcsolni, hogy lássa a One, de valamiért a Forza se akar rá reagálni nagyon. Van valami tippetek, hogy kényszerítsem működésre?

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#104367) Siffredi válasza Madoc (#104365) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ez igaz, ezt nem gondoltam végig, mielőtt leírtam. :) Az MS max. a saját, exkluzív játékaival tudna játszani optimalizáltság terén.

Mindezek ellenére nem hinném, hogy a jelenlegi generáció tulajai veszélyben lennének egy jó darabig. Esetleg le kell mondaniuk a max grafikai beállításokról... Engem nem fog zavarni, én most is sokat játszok 360-as játékokkal one-on... :D

(#104368) Seat válasza Silεncε (#104360) üzenetére


Seat
tag

Legyünk indiek :DDD lesz ingyé X

(#104369) gduck válasza eL Geri (#104364) üzenetére


gduck
addikt

Ez valószínűleg így lesz, mivel ezt egy új játéknál simán meg lehet csinálni...

(#104367) Siffredi: Azért a FH3 esetét ne felejtsük el, XO-n gyönyörű, 360-on meg kiadták bérmunkába és csúnyább lett mint a FH3... NO KOMMENT!

[ Szerkesztve ]

(#104370) Seat válasza Siffredi (#104363) üzenetére


Seat
tag

Az általam említett évekig szerintem kimeríti amit mondasz, de nehogy azt hidd,hogy pl. 10 év múlva is ez lesz....

(#104371) gduck válasza gduck (#104369) üzenetére


gduck
addikt

Na szóval FH2 és FH1... Elírtam és lejárt a szerkesztési idő XD

[ Szerkesztve ]

(#104372) Seat


Seat
tag

Valami bekattant nálam: :D

[ Szerkesztve ]

(#104373) Rage47 válasza Seat (#104372) üzenetére


Rage47
veterán

Phil büszke lenne rád :K

(#104374) Seat válasza Rage47 (#104373) üzenetére


Seat
tag

Várj, éppen hív... :DDD

(#104375) Rage47 válasza Seat (#104374) üzenetére


Rage47
veterán

pzstm szólt neki :D

(#104376) Seat válasza Rage47 (#104375) üzenetére


Seat
tag

:R :R :R Hát remélem is hogy intézi hogy jó legyen a "kis" MO- megítélése ott Redmondban

[ Szerkesztve ]

(#104377) kikikirly


kikikirly
senior tag

Üdv.PC-hez szeretnék kontrollert venni, az érdekelne hogy mennyire hamisítják Xbox One és One S kontrollereket.(én is meglepődtem mikor Logouton Logitech egér tesztbe olvastam hogy már komolyabb elektronikai termékeket is hamisítanak). Filózom hogy itt aprón vegyek vagy boltból.

[ Szerkesztve ]

(#104378) Seat válasza kikikirly (#104377) üzenetére


Seat
tag

szerintem pont most adtál valakinek ötletet... Nem hiszem hogy tartanod kellene ettől itt MO-n...
:N

Nem egy tizen-ezres kiegészítőt fognak hamisítani. Ha tartasz tőle akkor boltban vásárolj, az a pár ezer forint a használt és új között ne számítson

[ Szerkesztve ]

(#104379) hitchins válasza Madoc (#104343) üzenetére


hitchins
őstag

Ez nem talalt nem vagyok se ilyen se olyan fan. Mindket gepet jonak tartom.

Egyszeruen csak nem hiszem hogy a gen hatralevo feleben az x be tudna hozni a lemaradast. Ehhez xox keves az meg hogy koroket verjen ps eladasra meg inkabb irrealis.
Nem tudom mikor lesz a kov gen (szerintem max2-3 ev) de meg ha valoban jol fogy is xox-nak nem lesz ideje kifutni a kov gen miatt. En egyebkent is arra tippelnek hogy az xox-re valtok jelentos resze inkabb a mai xbox one taborbol fog upgradelni mint ps-rol.

(#104380) zzola válasza Seat (#104372) üzenetére


zzola
félisten

(#104381) Seat válasza zzola (#104380) üzenetére


Seat
tag

woooow :Y :R

gyerekek most hogy így nézem a képet... :Y TE ez nem az a proci amit a T1000-ből szedtek ki?! A szuperintelligens chip....De aaaz :)

[ Szerkesztve ]

(#104382) Siffredi válasza Seat (#104370) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én már 2-3 évnek is örülni fogok... :)

(#104383) zzola válasza zzola (#104380) üzenetére


zzola
félisten

Feleségem reggel bután nézett, amikor bekapcsolta a PC-t. Kérdezte, ez mi? ;]

(#104384) turikoczka


turikoczka
aktív tag

[link]

Ha valakit érdekelne az OW véleménye :)

(#104385) zzola válasza turikoczka (#104384) üzenetére


zzola
félisten

Elgondolkodtató! Végig fogom nézni! Érdekes!
Kösz a linket!

(#104386) Sentinel80 válasza gduck (#104371) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Szerintem valami olyat akartál írni, hogy a Forza Horizon 2 öt kiadták x360 ra és Xb1 re is. Azonban itt már lehetett látni, van erőkülönbség, mert bár ugyanaz a gameplay, de pl a Xb1 en van eső, időjárás és részletesebbek a texturák.

Azonban azt mondom, bár ez ellentmond annak, hogy szeretem a XB1-et, hogy bár más gamet is kiadtak volna hasonlóan, pici részletvesztéssel ugyan, de a x360 tulajok se maradtak volna ki pl a MKX ből. A Fifa17 is azt hiszem kijött x360 ra is.

Jó persze nézzük az anyagi részét, nyilván ezzel veszik rá az embereket, hogy váltsanak x360-ról, hogy néhány dolog nem jönn ki rá.

Pedig szerintem bevételt generálna, ha néha kiadnának valamit az ,,öregre" is. Annyira nem volt csúnya a FH2 x360 on se, meg ugye legalább volt. MKX nél kevesebb effekt, kisebb texturák, felbontás és szerintem elvitte volna a x360 is, sokan örültek volna neki - anno volt is tervbe, hogy kijönn ps3\x360 ami végül elkaszálásra került. Mondjuk ahogy azt is összefércelték, hogy PC n elsőre el se akart indúlni egy reaktor gépen se és a sok bug.

(#104387) gduck válasza Sentinel80 (#104386) üzenetére


gduck
addikt

NEM! TELJESEN MÁST! ;)

A FH1 X360-on sokkal szebb mint a FH2 X360-on és ez SZÉGYEN! Mivel a FH2 XO-ra jött ki, ezért az X360-as verziót összecsapták, grafikával nem foglalkoztak, csak kiadták oszt annyi :(

[ Szerkesztve ]

(#104388) oriic válasza turikoczka (#104384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak az elején van (kb a feléig) Xbox téma, de meglepően nem hülyeség amit mondanak.

Live-Die-Respawn

(#104389) Chumlee válasza Sentinel80 (#104386) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ps2-re még a Fifa 14 is kijött :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#104390) i@lex válasza turikoczka (#104384) üzenetére


i@lex
őstag

Meg is döbbentett, hogy nem csak a fika ment, korrektül látják az xbox helyzetét is.
Kár, hogy ezt sokan nem látják, nyílván ahhoz 2 bitesnél nagyobb agyra lenne szükség.

Egy OW-s reply a videó alól:

"Azért ez nem ennyire egyszerű. Ha pécén akarsz 4K / 60 FPS-ben játszani mondjuk pár polccal erősebb játékokon, mint egy Tetris, akkor gyorsan rájössz, hogy csak a VGA kártya drágább, mint a Scorpio / Xbox One X. Arról nem is beszélve, hogyha össze is lapátolsz egy ilyen gépet, akkor is a pécére portolt játékok minősége általában gyengébb, mint a konzolosoké. Erre számtalan példa van a közelmúltból. Igen, a PS4 Pro olcsóbb és benne van hogy karácsonyig még olcsóbb lesz, de ez nem von le a One X értékéből. 4K / 60 FPS-t nyújtó rendszert ilyen áron nem kapsz. Jelenleg a legdrágább konzolos megoldás is töredéke annak, amennyit ehhez amúgy pécére költened ;)"

(#104391) zzola válasza oriic (#104388) üzenetére


zzola
félisten

Érdekes volt, amit az ex. címekről mondott, hogy lassan térül meg a fejlesztések ára. Mondjuk engem eddig sem érdekelt egyik platformon sem az ex. címek! Végre valaki rájött, hogy bizony multi címekre is rá kell gyúrni, hiszen azokat a címeket többen veszik.
Én azon sem lepődnék meg, ha full egér/bill támogatást kapna a konzol (vagyis pontosabban a játékok). Ezzel a lépéssel nem kicsit nyitna a PC-sek megszerzésének az irányába...meglátjuk!
Nekem tetszik az irány!

[ Szerkesztve ]

(#104392) Seat


Seat
tag

Ejj Insomniac.... Ha egy kicsit többen szeretjük meg a Sunset Overdrivot akkor most lehet nekünk csinálnak egy ilyen faxa pókember gamét... :O
Én mondtam h ne szídjátok de neeem neeem... :K

(#104393) turikoczka válasza i@lex (#104390) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Felemelő mikor mások is úgy látják mint te a dolgokat :K

(#104394) turikoczka válasza Seat (#104392) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Nekem tiszta arkham feelingje van...

(#104395) kikikirly válasza Seat (#104378) üzenetére


kikikirly
senior tag

Köszi a gyors választ. :R

(#104396) Typeter


Typeter
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok az X-box témában és szeretném a szakértők véleményét kikérni.

Vettem egy használt Xbox One-t egy ismerőstől. Természetesen van már Neki accountja és most lejárt Live Gold előfizetése. Ehhez az accounthoz olyan 15 játék tartozik (telepítve vannak az Xbox-ra). Van-e arra valamilyen mód (ha van akkor hogyan), hogy saját account-ot hozva létre ezeket a játékokat használjam úgy, hogy én fizetek elő az új account-al Live Gold-ra. Elolvastam a Home használatát, de abban ezt az esetet nem találtam meg (vagy csak én nem fogtam fel :) )

Ja az account-ot nem tudom teljesen átveni, mert ezt használja a Windows-hoz is.

Előre is köszönöm,

[ Szerkesztve ]

(#104397) Sentinel80 válasza gduck (#104387) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

A FH1 eleve Xbox 360 ra készült verzió, a másik pedig XB1 re. Elkerülhetetlen, mivel konverzió és nem egy önálló fejlesztés, hogy csúnyább legyen. Most erről vitáztak már sokan, meg pokolra kivánták a x360 FH2 ,,fejlesztőit" - konverzió készítőket, de csodát nem tudtak művelni, a konverzió az konverzió - a x360 ra.

A Fh3 nál is látható, hogy egynsúlyoztak a külső\belső között - emiatt van aki a Fh3 at csúnyaábbbnak mondja mint a Fh2 XB1 en. Van aki a hangokat rondának hallja a Fh3 ban. Izlés és megitélés kérdése.

Én örültem anno, hogy megvolt a Fh2 x360 ra és nem azzal töltöttem az időmet, hogy fanyalogtam, hogy fú de ronda. Ilyen ,,problémák" (?) miatt nem készült el sztem pár game x360 ra, csak Xb1 re.

Azonban most XB1 topic alatt vagyunk, felesleges fanyalognod a x360 as kiadás miatt.

(#104398) zzola válasza Typeter (#104396) üzenetére


zzola
félisten

Ezek a játékok az eladó fiókjához tartoznak (ha Gold játékokról van szó). ebben az esetben arra a fiókra kell live-ot venni, majd az ismert módon megosztani. Ha nem Gold játékokról van szó, akkor pedig csak a home rendszert kell beállítanod...

(#104399) Typeter válasza zzola (#104398) üzenetére


Typeter
csendes tag

Köszi. Akkor megnézem, hogy a Home átállításával mit látok.

(#104400) Zoleee83 válasza Chumlee (#104354) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egyáltalán nem multizom, de erre még én is beneveznék! :K
Lehet róla szó, csak az az ár, na majd kigazdálkodom a 30k-t.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.