Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105851) Corpuscle válasza rdt89 (#105849) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az a leghosszabb endurance, ha jól emlékszem. Azt hittem soha nem lesz vége. Mire a karrier mód végére jutottam, addigra abba is belefáradtam rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#105852) l.skywalker válasza Corpuscle (#105851) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Zsír! Nekem való! Rögtön levettem a fékezés meg kormányzás rásegízést, így lesz az igazi. A seb.váltót majd idővel. Ezer éve nem játszottam manualon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105853) Corpuscle válasza l.skywalker (#105852) üzenetére


Corpuscle
őstag

Helyes! Rásegítéssel a lényegét veszíti el. :) Manual váltó+kuplungot érdemes használni, gyorsabb leszel. Meg lehet szokni, nem vészes. A kormányzást vettem vissza simulation-ről, kontrollerrel képtelen voltam normálisan vezetni úgy.

[ Szerkesztve ]

(#105854) rdt89 válasza carlos636 (#105850) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a mai volt a 3.-ik próbálkozásom.
Első alkalom:
70.-ik körnél elmentem kajálni és hála a jó égnek elfelejtettem kivenni az 1 órás inaktív limitet és mire visszaértem pont kikapcsolt, na mondom f.sza.
Második alkalom:
60.-ik körnél megállítottam, mert hívott a természet és olyan ügyesen álltam fel a fotelből, hogy a box gombját pont a térdemmel megsimogattam
Harmadik alkalom:
a mai végre sikerült 6 óra volt igaz a sok pihenővel, de végre meg lett, így kijelenthetem a 10 hónapos FM6 pályafutás a végéhez ért. Remek móka volt. :)

(#105851) Corpuscle:
Ne is mond a legutálatosabb pálya a szememben. :D

(#105855) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.A Dragon Age Origins magyar feliratos?Köszi szépen!
Én is megvettem a Forza Horizont 2 + Forza Motorsport 5 bundlet.A Boxon 8000+ Ft irt,az itt linkelt oldalakon pedig 31 eurot.Ez sehogy sem jön össze.A kártyámrol még nem látom mennyit vont le. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#105856) wayne1 válasza Steelheart2 (#105855) üzenetére


wayne1
senior tag

Sajnos nem magyar feliratos.

(#105857) MasterMark


MasterMark
titán

Eddig azt hittem a Horizon-okról, hogy ilyen béna bulizós autós need for speed.

És hát nagyon nem. :D Ez a Horizon 3 demó olyan szinten megvett kilóra, hogy csak na. :DDD

Switch Tax

(#105858) eeXaa


eeXaa
addikt

Azok a játékok amiket letöröltem helyhiány miatt de csak a gold miatt van-volt még mindig látom a ready to install listán... ez azt jelenti hogy uninstall után is ujrarakhatom?

[ Szerkesztve ]

(#105859) Siffredi válasza eeXaa (#105858) üzenetére


Siffredi
senior tag

Persze.

Ha a games with gold játékokra gondolsz, addig játszhatsz velük, amíg van élő gold előfizetésed.

(#105860) eeXaa válasza Siffredi (#105859) üzenetére


eeXaa
addikt

Ok kösz... azthittem ha helyhiány miatt törlök, végleg elveszik.... akkor ezek szerint elég egyszer installálni utána törölni, és csak akkor ujrarakni ha tényleg rajta vagyok... jó tudni...
Gondolom a mentések azért megmaradnak... ?

[ Szerkesztve ]

(#105861) eeXaa


eeXaa
addikt

...lehetséges az hogy a 14 napos game pass alatt engedi hogy végigtoljam az infinite warfare kampányát? ..vagy időközben limitel?

(#105862) Siffredi válasza eeXaa (#105860) üzenetére


Siffredi
senior tag

Még csak istallálni sem kell, elég, ha "megveszed", és rögtön utána megszakítod a letöltést.

A mentések mindaddig megmaradnak, amíg manuálisan nem törlöd őket. Netkapcsolatnál a felhőbe is megy a mentés.

Én ugyan még nem próbáltam ki a game pass-t, de elvileg teljes értékű játékokat kapsz, szóval simán engednie kellene a kampányt.

[ Szerkesztve ]

(#105863) eeXaa válasza Siffredi (#105862) üzenetére


eeXaa
addikt

Köszi. :R

(#105864) eeXaa válasza Siffredi (#105862) üzenetére


eeXaa
addikt

Vége a Trial mode-nak. :) ...aszongya vegyem meg :)

(#105865) oriic válasza MasterMark (#105857) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bulizós NFS? Hajaj, ennél nagyobbatt nem is tévedhettél volna. :D

Live-Die-Respawn

(#105866) Siffredi válasza eeXaa (#105864) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az szép...

Így nehéz lesz népszerűsíteni a szolgáltatásukat...

(#105867) okibots válasza Siffredi (#105866) üzenetére


okibots
aktív tag

Tudtommal a Call of Duty Infinite Warfare nem része a game pass játékkínálatának.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#105868) Gombinyó válasza MasterMark (#105857) üzenetére


Gombinyó
őstag

Arcade-ek közül a legjobbak közt van.
Home társam megvette, de én maradok a Motorsportnál. :)

(#105869) Csapoati válasza MasterMark (#105857) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Áh, konkrétan a FH3 a legjobb árkád autósjáték, amit valaha játszottam, és 1995-ben kezdtem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105870) Siffredi válasza okibots (#105867) üzenetére


Siffredi
senior tag

Akkor a kolléga átvágott :)

(#105871) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok! Games365 oldalán egy srácnak kigyűjtöttem elég sok Xbox One akciós pakk árát, jöhet ide is vagy nem kell? Admin részéről is kérdezném - nem akarok senkinek sem ingyen reklámot csak a gamertársaknak nyújtanék segítséget.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105872) fcb92 válasza eeXaa (#105864) üzenetére


fcb92
tag

Nem Game Pass játek az IW, csak van belőle trial, ami ettől független

(#105873) Edgar2621 válasza Bogyi007 (#105871) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én örülnék neki :))

XO: Gollami26

(#105874) oriic válasza Bogyi007 (#105871) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ha nincs közöttük saját hirdetésed jöhet ide is.

Live-Die-Respawn

(#105875) Siffredi válasza Bogyi007 (#105871) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én is kíváncsi lennék rá :)

(#105876) r.levente75 válasza MasterMark (#105857) üzenetére


r.levente75
addikt

Mi is így vagyunk a fiammal, elkezdünk vele játszani és ottragadunk minden alkalommal. Lassan minden kieg meglesz hozzá, nagyon jó játék.
Mondjuk szerintem a porsche pack kihagyható.

(#105878) l.skywalker válasza Bogyi007 (#105877) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A héten én az osztrák MediaMarkt-ban volt 166 EUR-ért FIFA17-es Bundle.

Komolyan mondom, év végére már 40-ért lehet majd új S-t kapni :D

Más:
Az elmúlt 2-3 napban nagyon beszippantott a Shadow of Mordor. Megvannak a nehéz részei, de a story az valami eszméletlen.

Aki jó mélyen benne van a Gyűrűk Ura történetvilágában annak itt egy kis spoiler:
A történet a Hobbit és a Gyűrűk Ura első könyve (film szerint a Gyűrű szövetsége) között zajlik. Egy ranger-ről szól, Talion-ról, akit családjával együtt lemészárolt Sauron szolgája a Fekete Kéz, de Talion feltámad, köszönhetően annak, hogy a teste és egy régi tünde kovács Celembrimbor lelke egyesül, így hallhatatlan lesz (így oldották meg a játékban a re-spawn dolgot) és együtt indulnak útnak megbosszulni szeretteik halálát.
Celebrimbor-ról elég csak annyit, hogy ő kovácsolta a hatalom gyűrűit.

Eszméletlen csavaros sztori és miután már majdnem maxra húztam a karaktert és azt hittem, hogy vége a játéknak és a story-nak egyszer csak átkerültem egy új térképre ami majdnem ugyanakkora mint a kezdetkor és majdnem még 2x ennyi küldetés és egyéb felfedezni való van benne.

Nem mellesleg személyes kedvencem, hogy meg lehet bosszulni a játék során egyes kapitányok által megölt Xbox Live partnereink halálát (pzstm kolléga halálát már sokszor fizettettem meg fekete ork vérrel, de én is lelkesen pusztulok a küldetések során, értem is lehet revánsot venni)

Mindenkinek csak ajánlani tudom! A következő hónapokban /most, hogy kiköltekeztem magam a Summer Sale-n/ meg fogok spórolni annyi pénzt, hogy valamelyik verziót a Shadow of War játékból előrendelhessem!

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105879) LucentTwo


LucentTwo
tag

Egy olyan kérdésem lenne azoktól akik már régi motorosok, hogy a mostani Forza6-os platinum pack sale később is várható majd, hogy ilyen módon, akár ilyen kedvezménnyel meg lehet majd venni? Mik a tapasztalatok ezen a téren?

Még nincs One-m, ősszel szeretném venni, remélem majd még olcsóbb lesz addigra, így gép nélkül nem szeretném beszerezni, viszont ez egy nagyon jó pack.

(#105880) DaveHutt válasza LucentTwo (#105879) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sajnos nem vagyunk jövőlátók, nem tudjuk. Az várható, hogy az alapjáték ára csökkenni fog, ha bejön az FM7, de sztem ez a Platinum Pack leghamarabb a téli-újévi nagy akcióban lehet megint elővéve. Vedd meg most, ősszel lesz a gépeden Forza...

(#105881) l.skywalker válasza LucentTwo (#105879) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Biztos lesz majd akcióban, de azért a Summer Sale elég ultimate minden évben. És ilyen áron ezt még nem lehetett kapni. És jön a Forza7 hamarosan (október 3), amiatt elképzelhető, hogy a 6 is droppot kap.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105882) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Home partner vagyok. Ahhoz, hogy tudjak játszani a tulaj játékaival kell gold és/vagy internetkapcsolat? Letöltött játék, Forza 3-ról van szó jelenleg. Ha másik játékot telepítenék, elég a net vagy gold is kell?
Van valami gold akció jelenleg? Honnan érdemes vásárolni jó áron tagságot?

Köszi

(#105883) Csapoati válasza l.skywalker (#105881) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem télen ugyanennyi lesz, vagy már Black Fridaykor.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#105884) eeXaa válasza fcb92 (#105872) üzenetére


eeXaa
addikt

...ahh.. közben rájöttem... mindegyis... a célját elérte... meg is rendeltem.. 😂

(#105885) pzstm válasza l.skywalker (#105878) üzenetére


pzstm
titán

köszönöm Neked. Igen, elsőre nem ismertem a Nemesis rendszert és full gyengeként is nekiestem fősztorinak, szóval jó párszor hanyattvágtam magam :C

Amúgy imádom/imádtam én is, két nagy DLC-s all-in-one kiadás is megvan digitálisan. ZSneiális sztori, játékélmény és irányítás. Sehol egy lag vagy bármi. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#105886) Edgar2621 válasza gorje (#105882) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ha a home társadnak van élő gold előfizetése akkor neked nem kell, de internet kapcsolat mindenhez kell. Most van a summer sale a storeban, érdemes nézegetni akciókat(ha nincs ellenedre akkor használt lemezes játékokat is érdemes). Goldot érdemes itt a Hardverapron nézni, de elég sok oldal foglalkozik ilyenekkel. A Google jó barátod ebben a témában, de a g2a.com, cdkeys.com például jó oldalak, legalább összehasonlításként érdemes rájuk pillantani.

XO: Gollami26

(#105887) gorje válasza Edgar2621 (#105886) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi szépen a választ!
Várható esetleg valami gold akció mostanság? A 200Ft-os havit már ellőttem.

(#105888) Corpuscle válasza l.skywalker (#105878) üzenetére


Corpuscle
őstag

Hozzáveszed a XOX megjelenését, még jobban telítve lesz a használt piac. Nem sokat fogunk kapni a gépünkért.

(#105889) Louis válasza Bogyi007 (#105877) üzenetére


Louis
tag

Érdekes, hogy a két nagy sehol sincs árakban (576 és konzolvilág).

[ Szerkesztve ]

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#105890) gorje


gorje
senior tag

Még egy kérdés. One s keszuleket be lehet allitani UPC Wi-free-re?

(#105891) Madoc válasza Louis (#105889) üzenetére


Madoc
veterán

Azok eddig is a legdrágábbak közé tartoztak.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105892) l.skywalker válasza pzstm (#105885) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem 2 olyan kapitány volt, akivel nem sikerült dűlőre jutnom és már 20-as szintre húztam őket a halálommal. Azután rájöttem én is, hogy húzni kell Tallion képességeit. Ezért az első térképen (Udun) a legtöbb régió minden kisebb küldetését már behúztam és az ottani kapitányokat már azért 40%-ban levadásztam. Most már nem is promotál a Nemesis rendszer újakat a halottak helyére. Most ugyan a fő küldetések miatt átmentem Nurn-ba, de szerintem visszatérek és kimaxolom a maradékot. Csak beszippantott a story teljesen.

De azt nem értem, hogy a térkép szerint hogyan lehet, hogy Udun-ból Nurn-ba kerülünk, ha a kettő között a térkép szerint ott van Gorgoroth is. Ráadásul Nurn 4x annyira a normál térkép szerint, mint Udun, mert az csak Mordor "kapuja", ehhez képest a játékban éppen Udun nagyobb. Na mindegy, ez már az én rajongásom...

A második rész story-ja pedig még eszméletlenebb. De nem is spoilerezek másoknak. Asszonynak ma már elkezdtem pedzegetni, hogy októberig én bizony megveszem a Shadow of War Gold Edition-t :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105893) pzstm válasza l.skywalker (#105892) üzenetére


pzstm
titán

és gondolj bele, ha mondjuk a kettőt lehetne COOP-ban is tolni :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#105894) pzstm válasza Bogyi007 (#105877) üzenetére


pzstm
titán

nagy köszönet érte, ezek nyugodtan jöhetnek máskor is :R (havi rendszerességgel akár vagy nem tudom hogy tervezed :B )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#105895) ImpersonatoR

Game.co.uk rol másnál sem adja meg a 3 használt játék 2 aráért akciót?

Illetve amazon on volt Forza motorsport 7 ultimate codeot mennyiért vesztegettek akciosan 70$ ?

Egyébként van valami oka, hogy a Forza motorsport 4 meg mindig nem BC cim? 458 italia egyikben sem volt olyan jó minta abban, hangja meg ahogy vette a kanyarokat mar csak nosztalgiából is mennek pár kort :)

[ Szerkesztve ]

(#105896) l.skywalker válasza pzstm (#105893) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az nagyon jó lenne, habár akkor valakinek le kéne mondania Tallion-ról :D

Mondjuk én akárhogy akarom, sosem sikerül se multi-ban se online coop-ban rendesen játszanom senkivel sem. Felnőttként már nem olyan egyértelmű az időbeosztás, mint régen :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105897) Bogyi007 válasza ImpersonatoR (#105895) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem sem adta meg az akciós árakat.

Forza 4 jó lenne ha bekerülne - FUJIMI KAIDO pálya nagyon hiányzik a többi epizódból valamint egy Rally Di Positano is jól jönne - Peugeot 206-os kocsikkal mekkora meccseket toltunk ott. :C :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105898) Quaresma válasza l.skywalker (#105896) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Olyan sok jót meséltetek róla, hogy most kedvet kaptam a játékhoz. :) Van valakinek tippe, hol tudnám most legjobb áron beszerezni digitálisan?

Ps: brunorbert

(#105899) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Fiúk az helyzet hogy most egy 40 colos tv-t nézek játék közbe 190-200cm-ről játék módba van ami 30-as skálán 5-ön van a képéleség, nekem homályos 😣 tudom hogy 140cm-ről kénne nézni de nem tudok közelebb menni😣 nagyobb tv-t majd év végén akarok venni az xbox one x előtt 😊emeljem fel pl a duplájára az élességet vagy hagyjam igy, azzal ártok a szememnek vagya képminőség nem?😁

[ Szerkesztve ]

(#105900) pzstm


pzstm
titán

Igy nez ki az Xbox One X update :) (nem, nem az enyem)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.