Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105301) zsolti72837 válasza rm12 (#105298) üzenetére


zsolti72837
őstag

+(#105299) Def26

Köszönöm. :R :R

(#105300) pelenka35: Csak 1499 dollár. Amúgy igen. :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#105302) Medocsabi válasza pelenka35 (#105300) üzenetére


Medocsabi
addikt

Akkor ezerszer jobban jár egy tv-vel :) ha mindenképp monitor kell,abból pedig jobb minőség,az bezony mocskosul drága lesz.

(#105303) rm12 válasza pelenka35 (#105300) üzenetére


rm12
csendes tag

Gondolom aki XOX-t tervez venni,annak nem probléma egy draga tv/monitor sem.

(#105304) l.skywalker válasza rm12 (#105303) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért? Van aki gyűjt rá, van aki hitelből veszi. Nem csak az vesz XoX-et akinek annyi pénze van, hogy nem tudja mire költeni. Én évente 1x pl. kapok bónuszt a cégnél, de nem annyit, h monitor is kijöjjoön belőle.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105305) zsolti72837 válasza rm12 (#105303) üzenetére


zsolti72837
őstag

Most S van. Nem biztos, hogy veszek csak, ha valami nagyon-nagyon jó akciót látok.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#105306) Medocsabi válasza rm12 (#105303) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azért ne túlozz.Pl a linkben szereplő faszább monitor árából lehet venni pár darab xboxot,és mellé egy normálisabb tv-t.

(#105307) rm12 válasza Medocsabi (#105306) üzenetére


rm12
csendes tag

Mondjuk nem az 1500$-s monitorra gondoltam :D de egy 600-700$ az nem veszes szerintem.premium konzol melle vmi komoly(abb) monitor/tv dukal :)

l.skywalker: en spec hitelre tuti nem vennek xboxot...de ez szubjektiv.

[ Szerkesztve ]

(#105308) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Ritkán kerül fel értelmes demo, de most A Marvel vs Capcom Infinite Demo ja kipróbálható. :C

(#105309) Def26 válasza pelenka35 (#105300) üzenetére


Def26
félisten

599 dollár a 27". Egyébként meg prémium konzol mellé prémium monitor. ;] A Dell -nek is most jön kb. ugyanez, de az 1999 dollár.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#105310) drkmrk


drkmrk
csendes újonc

Sziasztok!
Tegnap a dobozból kivéve és bekapcsolva a One S-em ventillátora a már többek által is emlegetett, nem túl hangos, de annál kellemetlenebb 'tikkelő' hangot ad. Elléggé bosszant, mert amúgy nagyon tetszik a gép, szóval beszéltem is ma a Microsoft Xboxos ügyintéző hölgyével, aki még elvileg nem is hallott hasonló problémáről. Ami azért elég furcsa.
Ennek ellenére felajánlotta a lehetőséget, hogy visszaküldhetem javításra (Frankfurtba).
Kérdésem a következő:
Mennyire érdemes ezzel foglalkozni? Van rá esély, hogy valóban kijavítják, vagy csak visszakapom majd ugyanígy, esetleg kicsit karcosabban? Olvastam olyat, hogy valakinél 4 gépből 3 ilyen volt és csak egy volt megfelelően halk :(

(#105311) btf válasza drkmrk (#105310) üzenetére


btf
aktív tag

Szia

Nálam is ez volt, még februárban. (1TB-os S Battlefield 1 zöld, tikkelő, zizegő hang, jól hallhatóan)

Engem zavart, tehát elküldtem Frankfurtba.

11 nap múlva jött vissza, most már jó. (valószínű ventit cseréltek, a gép serialja maradt)

Pluszba annyi csináltam, hogy írtam nekik pár sort a hibával kapcsolatban Magyarul + Angolul, és betettem a Box mellé.

Minden flottul ment (pedig elég sokat izgultam, visszajön-e egyben), szóval ilyen szempontból: Microsoft :R

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#105312) sugarforce válasza rm12 (#105303) üzenetére


sugarforce
őstag

Ezt te sem gondolhatod komolyan.

(#105313) drkmrk válasza btf (#105311) üzenetére


drkmrk
csendes újonc

Köszi szépen, akkor szerintem jövő héten elküldöm, mert engem is eléggé zavar. Aztán remélem a legjobbakat :)

(#105314) Siffredi válasza drkmrk (#105313) üzenetére


Siffredi
senior tag

Az enyém is csinálja, de legalább hallom, mikor bekapcsolva hagyom a boxot. Ha játszok, a játék hangja úgyis elnyomja...

(#105315) rm12 válasza sugarforce (#105312) üzenetére


rm12
csendes tag

De bizony ;)

(#105316) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos a CoD:Modern Warfare Remaster onallo megjelenese.40dollar,junius27,elsokent PS4-en csak. Kesobb jon PC-re meg XO-ra.

Live-Die-Respawn

(#105317) Blaise válasza oriic (#105316) üzenetére


Blaise
veterán

Vajon benne lesznek a DLC pakkok amik időközben kijöttek? Van infó, hogy boxra mikor jön? A videóból nem derül ki.

[ Szerkesztve ]

(#105318) rm12 válasza Blaise (#105317) üzenetére


rm12
csendes tag

Írta hogy kesobb.gondolom ha tudna mikor akkor azt irta volna,nem?

(#105319) l.skywalker válasza rm12 (#105307) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezért írtam, hogy van aki. Btw. 0%-os hitellel, havi 3-5ezer forintos kiadással könnyebb tervezni pl. egy többgyerekes család esetében, ahol egy egyösszegű 160ezer forint elképzelhetetlen.

És boldoggá tennél ha használnád az OFF funkciót

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105320) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Beszereztem hardverapróról a Sunset Overdrive-ot. Hosszú hetem volt, bontottam 1-2 sört a játék mellé. Az első fél perc nagyon fura volt, aztán basszus beszippantott. Vmi hihetetlen ez a játék, annyira agyament, de a humor mégus intelligens a sok káromkodás mellett. Engem megvettek kilóra. És az a zene, fiatalodtam 15 évet ennyi fasza punk nóta hallatán. Na ez az a játék, amit csak fáradt aggyal fogok játszani. Mindenkinek ajánlom!

(#105321) MasterMark


MasterMark
titán

Valódi Xbox One ekszklúzív játékok listát tud valaki? A Wiki-sben a Win-re jött játékok is benne vannak.

Switch Tax

(#105322) l.skywalker válasza MasterMark (#105321) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én importáltam excelbe és filtereztem konzol exkluzívra. Most tableten vagyok, de ha gondolod keésőbb megkeresem.

Akkor az Overwatch marad PC-n? :D Az nem Play Anywhere?

Szerk: és nem --> Xbox Play Anywhere Games

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105323) MasterMark válasza l.skywalker (#105322) üzenetére


MasterMark
titán

Közben megvan köszi. :R

Xbox One only games volt a varázsszó. :D

Switch Tax

(#105324) gduck válasza rm12 (#105303) üzenetére


gduck
addikt

:W :W :W :W

UI: amúgy meg nem fogom érteni sose, hogy mi a ló**** csak a felbontást nézi mindenki. Mintha csak az határozná meg milyen a megjelenített kép. Másról se beszél mindenki csak 4K 8K 1000K meg 60/1000 FPS :D :O

[ Szerkesztve ]

(#105325) l.skywalker válasza gduck (#105324) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Persze, teljesen igazad van. Én is védtem már itt a XoX egyéb érdemeit. De a legelérhetetlenebb tulajdonsága mégis a 4K felbontás, mert azt még talán csak kevesen élvezhetik ki ill. aki mégis ki akarja, annak nem a konzol ára fogja a legnagyobb fejtörést okozni. De én megvárom az első benyomásokat.

(#105323) MasterMark: szép találat. El is mentem. Hiányoztál innen :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105326) hitchins válasza MasterMark (#105323) üzenetére


hitchins
őstag

Szerintem ez a lista kicsit hianyos

(#105327) Silεncε


Silεncε
őstag

Tölthető az Insider Hub PC-re (nyilván csak azoknak működik, akik Insiderek) [link]

(#105328) l.skywalker válasza hitchins (#105326) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért? Azokat kereste amik CSAK Xbox One konzolra jelentek meg. Sem más konzolra és sem PC-re.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105329) MasterMark válasza hitchins (#105326) üzenetére


MasterMark
titán

Mi hiányzik?

l.skywalker: Így van.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#105330) MasterMark


MasterMark
titán

Mire való az infra a kontrollerben?

szerk.: Közben megtaláltam, Kinect-hez van köze..

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#105331) l.skywalker válasza MasterMark (#105330) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azt nem tudtam, de a TV-t lehet vele még irányítani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105332) gianni85 válasza MasterMark (#105329) üzenetére


gianni85
veterán

Jobban belegondolva semmi. Ryse, titanfall, dr3 és ilyenek jöttek pc-re is. Egy ideje meg minden jön már.

[ Szerkesztve ]

(#105333) rm12 válasza gduck (#105324) üzenetére


rm12
csendes tag

:W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#105334) sugarforce válasza hitchins (#105326) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha arra gondolsz, hogy a még meg nem jelent, de bejelentett játékok nincsenek rajta, akkor igazad van.

(#105331) l.skywalker: Nem mondod?! :DD

[ Szerkesztve ]

(#105335) Jovanny2 válasza l.skywalker (#105331) üzenetére


Jovanny2
őstag

Erről én sem tudtam, szerintem nem is így van. FAT One csak a kinecttel tudja a tv-t irányítani, a Slimbe már belerakták elölre a házba, de szerintem a kontrollerhez sehol sincs köze. Van linked?

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#105336) hitchins válasza MasterMark (#105329) üzenetére


hitchins
őstag

Semmi beneztem, amikre gondoltam vannak pc-n is.
Egyebkent ez mihez kell vagy miert fontos?

(#105337) r.levente75


r.levente75
addikt

Ez a powerstar golf jó kis játék. Tegnap leszedtem, szép grafika, humoros jó játék!

(#105338) NyMRooD válasza sugarforce (#105334) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tudsz olyanról ami csak xbox-ra jön? E3 után elég egyértelmű, hogy az MS nem exkluzívokban gondolkodik, az ami mégis az lesz az MS exkluzív lesz, tehát jön windowsra is.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#105339) MasterMark válasza hitchins (#105336) üzenetére


MasterMark
titán

Mert csak exkluzívokat szeretnék játszani először. Igen, mind a 4 darabbal... :DDD

Ami van PC-n, azt PC-n is tudom játszani.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#105340) DaveHutt válasza MasterMark (#105339) üzenetére


DaveHutt
őstag

Más kérdés, hogy a Forza pl. élvezetesebb kontrollerrel.

(#105341) NyMRooD válasza DaveHutt (#105340) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ami simán hozzáköthető pc-hez is. :)) (mármint a kontroller és még válogathat is: xbox 360, xbox one, ps4, steam, etc), xbox nagy előnye, hogy olcsóbb mint hasonló teljesítményű pc és kényelmesebb is. (EA access-nek és xbox pass-nak hála pedig közel olyan olcsó is rajta játszani)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#105342) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Kész vicc lett ez a csatorna is...[link] (E3 "összefoglaló")

(#105343) oriic válasza turikoczka (#105342) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont most néztem. No comment, már korábban leiratkoztam róluk. (Amilyen jól indultak, olyan semmilyen lett a csatorna)

__

Pszichológiai horror kedvelőknek:

Visage trailer - Még mindig nincs megjelenési dátum, valamikor idén jön.

Live-Die-Respawn

(#105344) Edgar2621 válasza turikoczka (#105342) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én is nagyon kedveltem őket, de amivel kitűntek, hogy normálisak és emberközeliek voltak már elveszett. Elindultak ők is ebbe a pewdiepie irányba, hogy minél jobban ordítsunk és minél hülyébb videókat csináljunk az generálja a nézettséget. Sajnálom mert szimpatikus srácok és nézhető videóik voltak.

XO: Gollami26

(#105345) l.skywalker válasza Jovanny2 (#105335) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jogos az érv, mert én az S-ről olvastam. Pontosan a hivatalos oldalon van: [link]
De az S-nél működik amiről beszéltem, habár nem próbáltam még.

De a FAT-nál ez tényleg nincs...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105346) sugarforce válasza turikoczka (#105342) üzenetére


sugarforce
őstag

Eddig se nagyon küvettem őket, főleg a stílus miatt, hülyét kapok ettől a bekokainozott mókus-stílustól, de most ezt megnéztem, ha már így belinkelted. A forza a rétegjátékok rátegjátéka??? :D jó tudni.

(#105338) NyMRooD: Utánanézés nélkül nem.

(#105347) Tomics


Tomics
addikt

Jól gondolom, hogy ha veszek egy használt gépet amit úgy hirdetnek hogy x db játék telepítve + x hónap
live azzal semmit nem érek ha belépek a saját accountommal?

PH! addikt since 2004

(#105348) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Szerintetek van értelme a One X-nek ha nem lesz 4K TV-m? Vonz az X, de hát na...nem két fillér, TV-t ezért nem akarok cserélni csak ezért.

(#105349) Edgar2621 válasza Gigicuci (#105348) üzenetére


Edgar2621
őstag

Erről már hosszabban értekeztek itt is a topicban és linkeltek be ehhez kapcsolódó oldalakat is. Olvass vissza kicsit. Az én személyes véleményem az, hogy 4K tv nélkül nem vennék X-et. Persze hozzátesz majd full HDban is, de nem annyit ami miatt én váltanék. Nekem jövőre tökéletes lesz a váltás tv és konzol fronton is, addigra jönnek igazi 4K tartalmak(nem csak játék) és a konzol is kiforrja magát(ha esetleg lennének kezdeti problémák). Ha sok pénze van valakinek egyértelmű a helyzet, ha matekolni kell, akkor nálam még várhat az X.

XO: Gollami26

(#105350) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Még mindig nincs havi Gold jâtéklista? Máskor ilyenkor már rég kiteszik. Jövõ héten ilyenkor már július van.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.