Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105351) Game-over válasza l.skywalker (#105345) üzenetére


Game-over
aktív tag

Szerintem nem működik, legalábbis nem olyan egyszerűen, ahogy a leírás fogalmaz.

Csak OneGuide-on keresztül megy elvileg, de az meg körülményes (nekem hangfalhoz kellett volna, de csak simán TV nézésnél nem megoldható, mert mennie kell a Boxnak is elvileg).

(#105352) l.skywalker válasza Game-over (#105351) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Majd kipróbálom egyszer részletesebben. Csak én átraktam monitorra közben a boxot ráadásul HDMI elosztót is használok mert valami noname TV-m van (de legalább FullHD)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105353) Game-over válasza l.skywalker (#105352) üzenetére


Game-over
aktív tag

Még januárban próbálkoztam én is, de miután kiderült hogy OneGuide alatt fut csak, nem is foglalkoztam vele.

Az elképzelés jó egyébként, ha simán továbbítaná a Box infra portja a jelet a bele dugott IR Blaster-nek, akkor jó is lenne (nekünk az 5.1-es hangfal vevőegysége pont nincs sehogy sem látótérben, ezzel pedig meg lehetett volna oldani a problémát.

De hátha te majd sikerrel jársz :)

(#105354) Siffredi válasza Zoleee83 (#105350) üzenetére


Siffredi
senior tag

A facebook-os csoportba tettek be egy fake képet, de inkább nem borzolnám itt vele az idegeket... :DD

(#105355) Zoleee83 válasza Siffredi (#105354) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen láttam, bár én kiegyeznék azzal az autós game-mel 😆

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#105356) Siffredi válasza Zoleee83 (#105355) üzenetére


Siffredi
senior tag

Azzal én is, az éppen hiányzik a repertoárból.

De ahogy írták is, nem valószínű, hogy már júliusban kapunk xbox classic játékot, mert csak későbbre ígérték a támogatását.

(#105357) Jovanny2 válasza l.skywalker (#105345) üzenetére


Jovanny2
őstag

Továbbra sem a kontrollerben van, ahogyan a kollega az első posztban írta. Amúgy működik szerintem, mert azóta kapcsolja ki-be a TVt a box, amióta a Slim megvan. Azóta már van Kinect is, de anélkül is működött. Nem gondolom, hogy a HDMI CEC csinálná, mert azt a FAT is tudta. Bár lehet, hogy csak nem volt engedélyezve...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#105358) parandroid válasza Gigicuci (#105348) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ennek a kérdésnek legkorábban karácsonykor lesz értelme. Meg sem jelent még, basszus, amennyit tudunk róla, annak akár a fele igaz is lehet, mire kijön, illetve egy évvel utána még - médiaközpont, mindig online, csak kinecttel; folytassam?

Addigra úgyis akciósak lesznek a tévék is. Idén nyáron eleve semmi komolyabb sportesemény, ami meglökné lefelé a tévék árát. Jövőre foci vébé, akkor lesz majd érdemes figyelni a tévéárakat, arra az eu-s forgalmazók mindig komoly akciókkal készülnek.

Persze ha neked úgyis mindegy, és jobban érzed magad attól, hogy előre veszel egy félmilliós tévét, meg előrendeled az új konzolt, ami egyébként biztos fasza lesz, akkor hajrá, jutalmazd magad bátran!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105359) MasterMark válasza DaveHutt (#105340) üzenetére


MasterMark
titán

Az összes konzol kontrollerével tudok PC-n játszani... És igen, TV-n is. Bár a Freesync-es monitor ezerszer jobb játékra.

Switch Tax

(#105360) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Uraim!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nagyon újkeleti dolog még nekem ez a Home-olás. Megvettem az Xbox-om rajta egy profil be volt Home-olva, a profilon egy csomó szép jó játék köztük a nagy szerelmem a Bf1.
Namármost tegnap este még nem volt netem így offline toltam a Bf-t eddig tök jó.
Ma lett net és már azok a játékok amik a home-olt profilon vannak nem játszhatóak:
"Do you own this game or app (0x803f8001)' hibával.
Most ilyenkor mi történt? :F Egy este alatt?

Samsung Galaxy S10+

(#105361) gianni85 válasza pcgamer01 (#105360) üzenetére


gianni85
veterán

Valszeg a profil tulajdonosa lehome-olt egy másik gépet. Remélhetőleg nem fizettél a játékokért pluszba.

(#105362) MasterMark válasza pcgamer01 (#105360) üzenetére


MasterMark
titán

Visszavonták a Home-ot arról a gépről esetleg?

Switch Tax

(#105363) pcgamer01 válasza gianni85 (#105361) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Értem, köszönöm! :R
Egy 500Gb-os Ps4-et adtam érte meg 10ezrest cserébe lett egy, 1tb-os Forza limitált xbox-om Halo5 edition kontrollerel. :)

@MasterMark köszi neked is! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#105364) MunezXBK válasza oriic (#105343) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Asszonynak mutattam, neki azonnal kell. :D

(#105365) gerii


gerii
addikt

S-ben AC wifi modul van, vagy csak N-es? illetve wifin mekkora a max letöltési sebesség ami elérhető?

(#105366) Alexios válasza gerii (#105365) üzenetére


Alexios
veterán

ac-s van, nekem a 240mbit-es netemből olyan 180-al töltötte le a játékokat

(#105367) Gigicuci válasza parandroid (#105358) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ja, teljesen igazad van. Mivel nincs és valószínű még jó darabig nem lesz 4K-s TV-m, így kockázatos előrendelni. 60 fps nem biztos h megér 150k-t.

(#105368) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Mostmár elmondthatom, hogy a Halo4 is végigjátszva.

Szerintem a 4 nehezebb lett mint a 5..
Ha 4be berakták volna az 5 spartan nekiugrós \ ráugrós skilljét a 4 lenne a kedvencem. (Hát még ha a dupla fegyver benne lenne)

A végén az ember nem tudja abbahagyni, mert kiváncsi mi lesz. A zene, a látvány a 4 ben is fergeteges, pedig az 5 a frissebb.

Sajnos a 1-2-3 nek nekem nem ugyanaz a hangulata, így kimaradnak, nem kötöttek le. Egyszer már írtam, de a 1-2-3 is egy egység és szerintem a 4,5 is. Grafikailag is, technikailag is.

A lényeg, akinek xb1 van, a Halo4, 5 olyan mit a kötelező házi. Megszerezni, végigjátszani.

Összehasonlítva a x edik COD al, magam se hittem, de tetszett. Alap game Xb1 re. :R

[ Szerkesztve ]

(#105369) Seat válasza Sentinel80 (#105368) üzenetére


Seat
tag

:C

(#105370) gduck válasza Gigicuci (#105348) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem igen, de ez szigorúan magánvélemény, ami spekuláción alapszik :D Szóval ha nem sürgős, akkor várjál decemberig és akkor biztos tudok válaszolni a kérdésre ;)

(#105371) oriic válasza Sentinel80 (#105368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Helyes, helyes.

Live-Die-Respawn

(#105372) Madoc válasza Jovanny2 (#105357) üzenetére


Madoc
veterán

A Fat xbox-ba tuti nincs Hdmi cec.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105373) l.skywalker válasza Jovanny2 (#105357) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már hogy a pékbe ne lenne infravörös port a kontrollerben . Mind az eredeti mind a most kapható kontrollerekben benne van: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105374) Jovanny2 válasza l.skywalker (#105373) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igazad van. Sorry. Más kérdés, hogy kb. Semmire sem jó. :)

" Infravörös (IR) ablak (12): Az USB-port melletti füstszínű műanyag mögé rejtett infravörös LED-ek a kontroller és a felhasználók Kinect érzékelőn keresztüli automatikus párosítására szolgálnak. A funkcióval kapcsolatos további információért tekintse át a Fiók hozzárendelése az Xbox One vezeték nélküli kontrollerhez című témakört. "

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#105375) l.skywalker válasza Jovanny2 (#105374) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ennél azért gyakorlatiasabb ember vagyok, ha ott van biztosan jó valamire - az más kérdés, hogy az hozzáad-e bármilyen értéket a felhasználáshoz avagy sem. Az első képemből kiindulva, elméletileg ki lehet vele váltani a távirányítókat.

Én egyszer megcsináltam, hogy a Xboxot közvetlenül a TV-HDMI-be dugtam és a digitális TV setup-boxot meg az Xboxba és ugyanúgy tudtam lépkedni a setup-box menüjében a kontrollerrel, mint a távirányítóval.

Viszont nekünk még van mellette 2 HDMI-s eszközünk is, egy 360 és egy LeapfrogTV, mindkettővel a gyerekek játszanak, de a TV-ben csak 2 HDMI csatlakozó van, így kénytelen voltam használni HDMI elosztót, majd meguntam az egészet és vettem egy monitort az Xbox One mellé és a nappalit átadtam a családnak :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105376) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok.
Minden multis játékkal lehet egy konzolon multizni úgy hogy kézzé osztja a képernyőt??
Próbáltam halo5 el de az istenért nem engedi. Valakiknek van tapasztalata erről??

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#105377) turikoczka válasza andriska0725 (#105376) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Honnan van az elképzelés h lehet mindennel?Szimplán játékfüggő, halo 5 nél nincs ilyen opció.

(#105378) parandroid válasza andriska0725 (#105376) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Természetesen nem mind tudja. Csak akkor, ha a játék leírásában szerepel a 'local multiplayer' (magyarul helyi többrésztvevős') tétel.

Ha megnézed a leírásokat, egyértelmű:

HALO MCC:
Online, kooperatív
Helyi, többrésztvevős – 4 játékos
Helyi, kooperatív
Online, többrésztvevős – 2–16 játékos

HALO 5:
Online, többrésztvevős – 2–24 játékos
Online, kooperatív

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105379) MasterMark válasza parandroid (#105378) üzenetére


MasterMark
titán

Halo 5-öt nem lehet osztottképernyőn coop-ban végigtolni? :Y

Switch Tax

(#105380) r.levente75


r.levente75
addikt

Azt vettem észre, hogy mióta a Forza Horizon 3-mal játszok, sportosabban vezetek. Tegnap már a párom is megjegyezte. ;]

[ Szerkesztve ]

(#105381) oriic válasza MasterMark (#105379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem sajna. Halo 6-ra hozzak majd vissza a split screent.

Live-Die-Respawn

(#105382) Tomics válasza Tomics (#105347) üzenetére


Tomics
addikt

Erre valaki?

PH! addikt since 2004

(#105383) Siffredi válasza Tomics (#105382) üzenetére


Siffredi
senior tag

Nem kell sokat visszaolvasnod, ezen az oldalon írta le valaki a negatív tapasztalatait a profillal vett gépről.

Nem ajánlott profilért pénzt adni, mert bármikor visszaveheti az eredeti tulajdonosa...

Szerk.: #105360-as hsz

[ Szerkesztve ]

(#105384) Gombinyó válasza Tomics (#105347) üzenetére


Gombinyó
őstag

Igen, más accountja egy forintot nem ér.
Bármikor változtathat jelszót és akkor buktál mindent.

(#105385) Alexios válasza Gombinyó (#105384) üzenetére


Alexios
veterán

Nem is a jelszóváltoztatás a gond, hanem ha más gépet választ home-nak.

[ Szerkesztve ]

(#105386) Chumlee válasza oriic (#105381) üzenetére


Chumlee
senior tag

Király. :DD

(#105387) Chumlee válasza r.levente75 (#105380) üzenetére


Chumlee
senior tag

Akkor én nem ülök le GTA-zni :)) :))

(#105388) turikoczka


turikoczka
aktív tag

"It was fully expected that Microsoft would have announced the new Games with Gold July titles last week, as that would have corresponded with the same timeframe the company has typically revealed their new line-ups every month.

However, perhaps after a rather busy E3 2017, Microsoft failed to do so.interestingly, the last time Microsoft announced their new Games with

Interestingly, the last time Microsoft announced their new Games with Gold titles this late in the month, was this time last year, when they announced the June 2016 titles on the 28th."

Random oldalról :))

(#105389) Tejföl


Tejföl
tag

Akinek xb1s/4k hdtv kombója van és néha napján torrentezik, az próbálta már az xboxot médialejátszónak használni? Usb-n vinyóról 4k mkv-t letud játszani? Plex nem tudom mennyire streamelne vagy játszana 4Kt.
köszi

(#105390) EmThor válasza turikoczka (#105388) üzenetére


EmThor
addikt

Mi ez a "failed" mekkora kamu gány szöveg már.

Utolsó héten szokták bejelenteni, ált. hó utolsó kedd-csütörtök.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#105391) sugarforce


sugarforce
őstag

Egy ideje nem játszottam a Horizon 3-mal, most ahogy bekapcsoltam 2 hónap után, nem találok pár beállítást a force feedback-kel kapcsolatban, úgy mint pl a force feedback ereje és a kormányzási szög. Tud erről valaki valamit, hogy miért vették ki belőle?

(#105392) Seat válasza r.levente75 (#105380) üzenetére


Seat
tag

nálam is dettó :K én is az ideális ívet keresem mindenhol :DD

[ Szerkesztve ]

(#105393) rdt89


rdt89
addikt

Nem tudom pontosan mi ez, de használja egészséggel aki a gyorsabb! :)

Celebrate the last month of Open Beta in Gigantic with the Xbox One exclusive Tyto the Swift Excelsior Skin! Here is your code: G2D4C-76P34-76P4F-JWQK9-6PG3Z. Redeem by 7/20/2017. For more information, visit http://www.arcgames.com/en/games/Gigantic/news
Kód beváltása
G2D4C-76P34-76P4F-JWQK9-6PG3Z

(#105394) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Rendelkezem egy LG 24MB56HQ-B monitorral, erre szeretném majd rákötni az XBOX ONE-t. Mivel a monitor nem multimédiás gondoltam ebből a hangszóróból(Genius SP-S350) kitudnám préselni a játék hangját, magyarán rá tudnám csatlakoztatni valamely úton-módon.

(#105395) parandroid válasza vjacintka (#105394) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nope. Vagy optikai kimeneten küldöd ki a hangot, vagy HDMI-n. Analóg kimenet nincs.

XBOX One:

XBOX One S:

Katt a képekre a portok nevéért, ha nem tiszta, hogy melyik micsoda.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105396) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Van aki tolja boxon a friday 13-t? Tényleg katasztrófa a boxos változat vagy azóta javítoták?😊

(#105397) 42861 válasza vjacintka (#105394) üzenetére


42861
senior tag

A hangfalat a monitor füles kimenetébe dugod. Elvileg ott ki kell mennie az Xbox hangjának. Nekem a Samsung monitoron kimegy.

(#105398) parandroid válasza 42861 (#105397) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elég kevés monitoron van ilyen. Ezen a szóban forgó LG-n én speciel nem látok.

A maradék lehetőség egyébként egy külső erősítőbe küldeni a jelet optikai kábellel, és onnét a hangfalakba, de ha lenne ilyenje, azt gondolom, említette volna. Vagy egy optikai bemenetes DAC, de az már az ágyúval verébre esete szerintem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#105399) 42861 válasza parandroid (#105398) üzenetére


42861
senior tag

Itt írja.
Itt meg a képen is látszik.

(#105400) Chumlee


Chumlee
senior tag

Valaki egy kis Battlefront ?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.