Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104151) pelenka35 válasza oriic (#104148) üzenetére


pelenka35
őstag

Nem hozott lázba..

Gamertag:Rob3rt75

(#104152) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Chumlee, bodry123, Siffredi, Bogyi007,..

Látom, azért akad még aki kitart a régi gép mellett.

Engem addig vonzott a PS4, amíg nem tették fizetőssé a hálózati szolgáltatást, hálózati játékot (valaki azt írta, csak PS3 ig volt free). A visszafele kompatibilitás hiánya pedig nem tetszik.

(#104153) MunezXBK válasza Zjunior (#104138) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

LG-t soha, Panasonic lesz a kiválasztott.

(#104154) gianni85


gianni85
veterán

Csak hogy helyreálljon a világ egyensúlya... a Sony konf legalább olyan kiábrándító volt, mint az MS :(

(#104155) Siffredi válasza Sentinel80 (#104152) üzenetére


Siffredi
senior tag

Én is csak az exkluzívok miatt vennék egy használt sima ps4-et, amit kis bukóval tovább is tudnék adni.

Viszont amíg nem lesz több időm játszani, addig felesleges, a mostani ajándékokkal már túllépte a 100-at a ready to install mappám, plusz ugye ott vannak a lemezes játékaim is...

(#104156) l.skywalker válasza Sentinel80 (#104152) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam csak egy gép esetében van "hűség" az pedig a 360. Főleg a Kinect miatt. A gyerekeknek mai napig a legnagyobb szórakozásuk és nekem is rengeteg tartalmam van rajta, amiket be fogok fejezni 1x.

A többi gép mind lecserélhető, ha kapok jobbat. Öregkoromban mindenből lesz egy, és én leszek az unokáknak a kocka nagyfater, aki egész nap tolja...

(Heti akciókban SWBF1 Ultimate edition 2500-ért... elég komoly. Kérdés fogok-e vele játszani? :D Nem kérdés, ZSÁKOLVA!)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104157) r.levente75 válasza Bogyi007 (#104150) üzenetére


r.levente75
addikt

FH3 Expansion Pass. JEEE! Nem gondoltam hogy ilyen hamar hozzájutok és akciós lesz. Délután zsákolom. :B
Csak nem fogy el addig. :D

[ Szerkesztve ]

(#104158) zsolti72837 válasza Bogyi007 (#104150) üzenetére


zsolti72837
őstag

Lehet az Unravelt behúzom. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#104159) Siffredi válasza l.skywalker (#104156) üzenetére


Siffredi
senior tag

Mire nagyfater leszel, eszedbe sem fog jutni ezeket elővenni... :)

(#104160) l.skywalker válasza Siffredi (#104159) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már miért nem? Generációk változnak, mi nem szürke tweed zakóban fogunk galambot etetni már. Ahogy a szüleink se ugyanazok a nagyszülők lesznek, mint a nagyszüleink voltak (ezt már gyakorlatban is látom :( )

Másfelől meg a nyugdíjkorhatár nálunk már 150 év lesz, így esélyünk se lesz másra :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104161) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Vajon ez a Rare Replay csomag tartalma elérhető 360-on is? Gyerekek megbolondulnának ezekért a címekért...

Megnéztem és NEM :(

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104162) Csapoati válasza Bogyi007 (#104150) üzenetére


Csapoati
nagyúr

9 ezer Ft a Forza Horizon 3! :Y És az Expansion pass is csak 6e.

Az Unravel is megéri az árát, én meg a Blue Estate-et húztam be 777 Ft-ért. Jópofa kis rail shooter.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104163) Bogyi007 válasza Sentinel80 (#104152) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez így ebben a formában lehet hogy teljesen nem igaz, ugyanis rendelkezem Telekomos net+telefon előfizetéssel és most dillema előtt állok...

SONY PLAYSTATION 4 SLIM JET BLACK 1TB JÁTÉKKONZOL + 3 JÁTÉK
Vagy pedig
SONY PLAYSTATION 4 PRO 1 TB

A Slim 1 Terrás csomag havonta 5540 forint lenne a csomagom mellé a Pro elvileg 6040 (ami rendeléskor átvált mégis 8040 forintra)

A One S megmaradna ofkorsz, 4K tévé a közeljövőben nincs tervbe véve
Páromnak (is) a Last Guardian nagyon megtetszett... :DDD
Na meg ott a Beyond a Heavy Rain, jön rá a Detroit...

Vagy pedig várok pár hónapot és akkor a Scorpio-t veszem meg a Telekomnál... :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#104164) Siffredi válasza l.skywalker (#104160) üzenetére


Siffredi
senior tag

Sokszor bele sem merek gondolni, mi lesz majd 40-50 év múlva, elég ha arra gondolok, milyen fejlődés volt ugyanennyi idő alatt eddig...

Hja, és nekünk már nem lesz nyugdíjunk, de ez már nagyon Off...

(#104165) Corpuscle válasza Csapoati (#104162) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ez elég korrekt ár az alapjátékért és a kiegészítőért is. Ha nem lenne meg, ennyiért behúznám azonnal. Az utóbbi időben szinte folyamatosan akciós valamelyik Forza.

(#104166) gianni85 válasza Bogyi007 (#104163) üzenetére


gianni85
veterán

Pro még so-so, de annak a slim csomagnak elborult ára van. Miért nem nézel most olyan helyet ahol play days alatt 65e a sima slim és van 0%-os hitel???

(#104167) MunezXBK válasza Bogyi007 (#104163) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Meg arra figyelj, hogy ne Terrásat vegyél, mert egy bolygó nem fog beférni a nappaliba! :D

(#104168) szombatitomi válasza Bogyi007 (#104150) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ó kiváló, FH3 Expansion pass nagyon jó ennyiért. Hamar sikerült levinniük 50%-ra. :B

(#104169) gerii


gerii
addikt

GTA V vajon lehet majd ennél olcsóbb Summer Sale-en? Illetve 16k-ért van 8M $-os kiegészítő, az mennyire éri meg?

SW Battlefront-ot tegnap toltam multiban, most meg is veszem :))

(#104170) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Telleg Sentinel80, nem is nyilatkoztál a Dragon Ball FighterZ-ről :)

Illetve egy érdekesség. Nem értettem, hogy az E3 Briefing kezdetén a nagyobb bejelentések után miért a Deep Rock Galactix jött. Most olvastam, hogy a játék abban különleges, hogy a pályák nem sémák, hanem egy számítógépes algoritmus generálja betöltéskor és 100%-ban lerombolható a környezet!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104171) pelenka35 válasza gerii (#104169) üzenetére


pelenka35
őstag

GTA V nem nagyon kapott 50%-nál nagyobb leárazást.

Gamertag:Rob3rt75

(#104172) dunc


dunc
nagyúr

200ft goldot, hogy lehet megcsípni?

(#104173) pzstm válasza gianni85 (#104154) üzenetére


pzstm
titán

Nekem a spiderman tetszett, kolcson is kerem havertol majd egy hetvegere. Es ennyi :)

Harcrendszer es eleg sokminden tekinteteben Nekem Batmanre hasonlitott

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#104174) debcamp válasza gerii (#104169) üzenetére


debcamp
aktív tag

Te komolyan kiadnál 16k HUF-t 8M GTA$ -ért amit kb 1 perc alatt elköltesz online? :F

MunezXBK: A Terrariak sem feltétlen örülnek a kötözésnek :D

[ Szerkesztve ]

(#104175) Zoleee83 válasza Sentinel80 (#104152) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én is maradok a One S-en.

Tegnap megnéztem pár PS játékot youtube-on és azt kell mondjam, hogy kellene egy PS4.

Nagyon jó választás volt az Xbox, a kényelmes kontroller, a golddal a havi ingyenes játékok, a home-olás (bár most pont nincs home partner), a nagy akciók negyedévente, a közösség, emiatt nem váltok csak.

+ Leginkább multiplatfom játékokkal játszom, így a nagyobb exklúzivak sem hiányoznak
Remélem a XOX meghozza a fejlesztők kedvét azért. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104176) gianni85 válasza pzstm (#104173) üzenetére


gianni85
veterán

igen, nagyon hajaz rá, csak nem olyan sötét a hangulata. Insomniac csinálja, kb az egyik legjobb exkluzívot hozták össze X-re is, szóval tuti jó lesz

(#104177) l.skywalker válasza dunc (#104172) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nincs most... én legalábbis nem látok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104178) Csabee86


Csabee86
senior tag

Engem csak egy dolog zavar most. Egész hétvégén és tegnap vártam valami játékmenet videót a Madden 18-ból, de semmi. Hamarosan megjelenés de semmit (csak két trailert) nem mutattak még a játékból. Mi értelme van így ennek az EA Play nevezetű baromságnak? Azt hittem majd jönnek a videók unásig.

(#104179) l.skywalker válasza Csabee86 (#104178) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Offscreen van [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104180) akooos válasza Bogyi007 (#104150) üzenetére


akooos
veterán

Fú, de jó áron van a FH3..... Nem kéne pedig most játékot vennem, mert asszony levág valamit....... ;]

(#104181) l.skywalker válasza akooos (#104180) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hajadat? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104182) btf


btf
aktív tag

Már tárgytalan, a kártyámat kellett Paypalnál megerősíteni.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#104183) Csabee86 válasza l.skywalker (#104179) üzenetére


Csabee86
senior tag

Ez ugyan az az 5 mp-nek az ismétlése. Semmitérő videó.

(#104184) Seat válasza Csabee86 (#104178) üzenetére


Seat
tag

Ja! Még mondta is a faxi az Eplayen, hogy gameplay lesz a Madden ről az Ms konfon.... :U
Azt semmi....

Dehogy én meg azt mertem gondolni, hogy a Destiny lesz a nagy ütőkártya, hogy X-en 60fps lesz.... :D

[ Szerkesztve ]

(#104185) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#104186) Sify


Sify
senior tag

Akiket csak a játék előzetesek, gameplay videók, stb érdekelne ezen az oldalon szépen össze van szedve minden.

[link]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#104187) Zjunior


Zjunior
veterán

Star wars ultimate battlefront 7,5£ :Y :Y!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#104188) zzola válasza Zjunior (#104187) üzenetére


zzola
félisten

Kutyának nem kell már-szerintem.

(#104189) l.skywalker válasza zzola (#104188) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vau

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104190) Def26 válasza l.skywalker (#104189) üzenetére


Def26
félisten

Nem sokan tolják még így sem. [link] 3300 fő van online az egész világon. Nagy szar lett az a játék, de sebaj mert hamarosan a bf1 is ide jut. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#104191) akooos válasza l.skywalker (#104181) üzenetére


akooos
veterán

Igen! De vállalom, már 12 giga lejött az 50-ből :DDD :DDD

(#104192) Silεncε válasza Def26 (#104190) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem azon az oldalon 0-át ír minden platformon :D

(#104193) Def26 válasza Silεncε (#104192) üzenetére


Def26
félisten

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#104194) zzola válasza Def26 (#104190) üzenetére


zzola
félisten

Nekem tetszik a BF1, SW meg sosem...

(#104195) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"In a behind closed doors presentation with Microsoft, we were given a statistic that seems particularly impressive. Forza Motorsport 7 content director John Wendl told us that there's a 30 percent surplus on the GPU, even when running the game at 4K resolution and 60 frames per second. That's surprisingly not-close to the Xbox One X's limits."

Vagyis a lényeg:

"A Forza Motorsport 7 tartalomigazgatója, John Wendl elmondta nekünk, hogy a GPU-nál 30 százalékos többlet van még akkor is, ha a játékot 4K felbontásban és 60 képkocka másodpercenként futtatja. Ez meglepően nincs közel az Xbox One X limitjeihez." :C

Live-Die-Respawn

(#104196) Silεncε válasza oriic (#104195) üzenetére


Silεncε
őstag

Tehát a gép alkalmas VR-ra is. Már csak annyi a kérdés, hogy a Forza 7 mennyire optimalizált állapotban adta ezt az adatot...

Meg ez azt is jelenti, hogy a mostani játékok alatt kb. 30-40%-os kihasználáson lesz a GPU. Na az azért nem gyenge

[ Szerkesztve ]

(#104197) l.skywalker válasza Def26 (#104193) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

24h peak 17k hétköznap. Én 360-as Titanfall1-en edzodtem. Hétvégén 170 játékos :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104198) bLaCkDoGoNe válasza Sentinel80 (#104152) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én sem tervezek egyelőre az XOX-szel.
Nemrég vettem egy PS4-et meg beszereztem mellé egy pár exkluzív játékot használtan, most azzal múlatom az időmet. Itt most egyelőre megtaláltam azt, amit én keresek egy játékban: tartalmas, minőségi single játékok (tps akció, kaland, horror). Multiplatform címek továbbra is boxon, ha jön olyan, ami érdekel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#104199) Silεncε válasza oriic (#104195) üzenetére


Silεncε
őstag

Egyébként ehhez visszatérve: egy másik fórumon evy önjelölt szakértő kijelentette, hogy a PS4Pro és az XOX közti két teraflops különbség semmit nem ér, csak stabilabb lesz tőle az FPS. Na az ilyenek miatt megy el a kedvem a forumozastol.... :W :W

l.skywalker: én néha szoktam MGO-zni ha eszembe jut. Nemrég szombat este nem tudott a játék összeszedni elég embert egy meccshez. :DD

[ Szerkesztve ]

(#104200) zzola válasza oriic (#104195) üzenetére


zzola
félisten

Remélem majd a multi címek futtatásakor is ezt fogom látni... :))

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.