Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104451) oriic válasza eL Geri (#104450) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha szeretnéd csinálok hogy "How to basic" videót a műveletről. (de tojások nem lesznek. [link] ) :DDD

Live-Die-Respawn

(#104452) eL Geri válasza oriic (#104451) üzenetére


eL Geri
őstag

Nem, köszönöm, rá fogok jönni!
Egyszer már volt egy ilyen játék (Max: curse of the brotherhood), amit szintén japánból lehetett bezsákolni.

[ Szerkesztve ]

(#104453) Timer válasza i@lex (#104390) üzenetére


Timer
veterán

"pár polccal erősebb játékokon, mint egy Tetris, akkor gyorsan rájössz, hogy csak a VGA kártya drágább, mint a Scorpio / Xbox One X."

Jó komment, nagy kár, hogy színtiszta hazugság.

(#104454) r.levente75


r.levente75
addikt

Leszedtem a lemezes játékom, mindent letörölt, beleértve a dlc-ket, sőt úgy látom a mentéseimet is. Most telepítem a storeból újra digitálisan, kíváncsi leszek a mentéseim honnan kerülnek elő. A többi ugyebár megvan csak újra le kell szedni!

(#104455) Zoleee83 válasza zsolti72837 (#104443) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem próbálnád meg most letölteni, vagy valaki?
Érdekelne hogy magyar feliratos lesz -e?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104456) Csapoati válasza Timer (#104453) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig egy Geforce GTX 1070 az kb pont a XOX árában van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104457) Mankó válasza l.skywalker (#104439) üzenetére


Mankó
veterán

IKEA-s, Lidl-s aksik mibe kerültek?

(#104458) gianni85 válasza Csapoati (#104456) üzenetére


gianni85
veterán

Nem, mert ugye PC mindenkinek kell, így csak az előző gétéiksz upgrade-jét kell számolnod. És a játékok olcsóbbak!!!négy!!! ;]

(#104459) Chumlee válasza Timer (#104453) üzenetére


Chumlee
senior tag

Ha tévesnek ítélünk egy állítást , mi érvelni szoktunk ellene ,csak mert ez így semmi . :(

[ Szerkesztve ]

(#104460) Timer válasza Chumlee (#104459) üzenetére


Timer
veterán

Ahhoz, hogy konkrétan, számszerűsítve érveljek, az állításnak is illett volna kitérnie arra, mit tekint néhány polccal erősebb címnek. De legyen, nézzünk egy grafikuskártyát, amely elvisz minden mai címet 4K-ban, és a 60 FPS-t hagyjuk, mert az még a jövő zenéje, mint tudjuk, az XO sem visz mindent FHD-ban, ahogy ígérték, szóval engedtessék meg nekem a kételkedés luxusa.

Visszatérve a kártyára: GTX1070, 140 ezer forint körül lehet már kapni. Ennél részletesebb minőségi beállításokkal szerintem XOX-on sem fog futni semmi, ha meg tartani akarják a 60 FPS-t, még talán ez is túlzás. A 1080-nal meg körülbelül azonos árban lesz, ott már biztosan nincs gond a 4K 60 FPS-sel sem, "olyan" minőségi beállítások mellett, mint ami az XOX-nál várhatóan elérhető lesz.

Félreértés ne essen: nem azt mondom, hogy a XOX túl van árazva, vagy hogy csak a pééécééé, semmi más. De ne írjon már senki baromságokat, mert egy 1070-nel (ha kompromisszumokkal is), de elérhető a 4K játék.

És valóban, hiába a gúnyos megjegyzés, az előző videokártya eladható, a játékok pedig sokkal olcsóbbak a megjelenés napján PC-re, mint bármelyik konzolra. Ezen kár vitatkozni, csak meg kell nézni egy árlistát.

Zolee83: mutasd már meg, hol beszéltem komplett PC-ről. Az állítás, amire kiakadtam, azt állította, hogy az XOX árából csak a grafikuskártya jön ki egy PC-be. Ja, meg mellé egy Ryzen R1500X, de mindegy, ezt most hagyjuk is. Azt pedig külön kikérem magamnak, hogy a "pécések" csak torrenteznek. Nagy sz@rt, tele vagyok steam játékokkal, amiből mondjuk egy Assetto Corsa-t megvettem 7.000 forintért, a megjelenése napján. Mennyi is ugyanez XO-ra? Hát nem ennyi, ugyanis XO tulajként gondoltam, beruházok rá, és meg kellett lepődnöm, de erősen...

[ Szerkesztve ]

(#104461) Zoleee83 válasza Timer (#104453) üzenetére


Zoleee83
addikt

Merthogy a PC-sek arról híresek hogy csakéskizárólag megveszik a játékokat, egyikőjük sem torrentezik dehooogy. :U
Ha egy komplett PC-ről beszélünk igenis jogos az hogy olcsóbb a konzol mint a pc.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104462) Csapoati válasza Timer (#104460) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor nem drágább önmagában a VGA, hanem ugyanannyi. Ez azért túl sokat nem változtat a dolgon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#104463) Timer válasza Csapoati (#104462) üzenetére


Timer
veterán

Nem ugyanannyi, hanem drágább egy húszassal. Csak a pontosság kedvéért.

Silenc3Hun: most tényleg ennyire futja? Neked is le kell írnom, hogy nem beszéltem komplett PC-ről, és csak egy téves állításra reflektáltam tényekkel? Tudod mit, költői kérdés volt, befejeztem.

[ Szerkesztve ]

(#104464) l.skywalker válasza Mankó (#104457) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

IKEA: 1.990.- 4db [link]
LIDL: az asszem 2.300-2.500 között van

Nekem a LIDL-sből már van vagy 20. Minden hónapban veszek 1-2 csomaggal, mert annyi gyerekjáték van a házban, hogy beszarás. Nem győztük elemmel... Az IKEA-sból eddig 1 csomaggal vettem, kipróbálni ill. abban több a kraft, de úgy néz ki ár/érték arányban, hogy az a jobb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104465) Silεncε válasza Zoleee83 (#104461) üzenetére


Silεncε
őstag

Dehát mindenki úgy kezdi, hogy egy fél pécéje már van otthon nem tudtad? Egy félkonfig minden háztartásban alapfelszereltség... :F

(#104466) zsolti72837 válasza Zoleee83 (#104455) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nem fizetek érte. Majd holnap. :D :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#104467) Zoleee83 válasza Timer (#104460) üzenetére


Zoleee83
addikt

Engem konkrétan az zavar, (nem a te kommentjeidben ne érts félre!) mikor a pc-s cimborám elmodja hogy:
-Tee hát milyen drága a konzolod meg a játékaid rá, nekem PC-m van és minden fut rajta!
-Aha hányat is vettél meg a játékokból, meg mennyi is volt az a PC?
-Hát ~300k volt a PC, monitorom már volt, a játékok meg tudod..
-Aha,jó köszi én eddig ~90k-nál járok nekem is volt TV-m, de gondold át lécci, nincs több kérdésem..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104468) eL Geri válasza zsolti72837 (#104466) üzenetére


eL Geri
őstag

Ahogy ma már egy kedves fórumtárs megírta, valamiért már ma is tölthető GOLD-dal.
Én is bezsákoltam WEB-en.

(#104469) l.skywalker válasza Silεncε (#104465) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja! Nekem is van. Egy Dell5500-as. Vehetek hozzá egy külső VGA-t. Vagy valami kínai mókolósat + a kártya (200k). Vagy pedig egy direkt erre dedikált rack-et, hűtéssel ellátással mindennek: 350ezerért :D

Nem véletlenül vettem Xboxot. Azért mert hiába imádtam már nincs meg az időm, a lehetőségem pöcsörészni az alkatrészbeszerzéssel, az összerakással, a telepítésekkel, a frissítésekkel, a kompatibilitási különbségekkel (DOS, régi 486-os játékok, emulátorok stb. stb. stb.).

Míg ugyanez Xboxon hasonló áron vagy olcsóbban: megvesz, kicsomagol, összedug, játszik.

Majd ha a gyerekek megnőnek és minden kerek lesz, akkor lesz itt PC, Xbox, PS meg még akár egy Switch is vagy ezeknek a legújabb verziója.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104470) eL Geri válasza Zoleee83 (#104467) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez egy parttalan vita! De egy mondat erejéig beszállok :D
PC-n tényleg lehet olcsón (vagy épp ingyen) játékokhoz jutni. De pl. én, akinek csak korlátozottan van ideje játszani, mindig annyi olcsó, ingyen játéka van, hogy sose ér a végére. Plusz persze aki tud várni pl. egy évet, annak már elég olcsók a konzol játékok is.

Ezen a héten pl. kipróbáltam az ingyenes EA Access kapcsán a SW Batlefront-ot, de jövőhéten meg az ingyenes WatchDogs jön (mindez egy 200 Ft-os GOLD-dal). Nem azt mondom, hogy ezek a legfrissebb játékok, de aki csak félgőzzel játszik, az sokszor bele tud futni ilyen akciókba.

(#104471) oriic válasza eL Geri (#104468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Zoo Tycoon-t? Mert nekem még fizetősnek írja.

Live-Die-Respawn

(#104472) Silεncε válasza Timer (#104463) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem, nem ennyire futja. Csak unom, hogy valaki mindig megtalálja a konzolosokat, hogy elmondja, a PC mekkora istenkirály (és itt most nem rád gondolok, csak most bukott ki), és hogy a konzol mennyire sz.r, meg hasonlók. Nem neked szól, nehogy megsértődj. :R

(#104473) l.skywalker válasza oriic (#104471) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szintén...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104474) eL Geri válasza oriic (#104471) üzenetére


eL Geri
őstag

Oh, ezt benéztem!
Azt hittem a WatchDogs-ról van szó, mert ott elvileg lesz magyar felírat.
Ebben a Zoo izében is lehetséges magyar felírat???

(#104475) Timer válasza Silεncε (#104472) üzenetére


Timer
veterán

Nincs probléma, mondom, van konzolom és PC-m is, pártatlan vagyok. De a baromságokat nehezen tűröm, utalok itt az első hozzászólásomban említettekre.

(#104476) oriic válasza eL Geri (#104474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs benne.

___
Code Vein gameplay

Nem sokat mondom ezt mostanában, de nekem ez kell. \o/

Live-Die-Respawn

(#104477) l.skywalker válasza Timer (#104475) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Semmi gond. Minden vélemény számít. Mondjuk szerintem ez mindaddig a világ legfeleslegesebb vitája, míg lesznek játékok, amik csak PC-ra, csak PS-re és/vagy Xbox-ra jelennek meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104478) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ennek gondolom páran azért majd örülnek:

Live-Die-Respawn

(#104479) Zoleee83 válasza eL Geri (#104468) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Én is bezsákoltam WEB-en."

Ezt hol is?
Mobil app-pal, vagy a microsoft-os fiókkal? nem találom

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104480) eL Geri válasza Zoleee83 (#104479) üzenetére


eL Geri
őstag

Ide kattintva. Plusz jobb felül be kell jelentkezned, ha még nem vagy.

(#104481) negyven2 válasza oriic (#104478) üzenetére


negyven2
veterán

Végre! Remélem az Elite: Dangerous is támogatja majd (bár gondolom ez így lesz).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#104482) sugarforce válasza oriic (#104478) üzenetére


sugarforce
őstag

Ennek örömére jöhetne valami király flight simulator is.

(#104483) Zoleee83 válasza eL Geri (#104480) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszi! :R Sikerült, ma is tanultam valamit, király hogy távolról is meg lehet oldani.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104484) eL Geri válasza Zoleee83 (#104483) üzenetére


eL Geri
őstag

Nincs mit! Én szinte mindent így intézek.
Munkahelyen jobban ráérek mint otthon :DD

(#104485) pelenka35


pelenka35
őstag

(#104486) frankdelgado válasza oriic (#104478) üzenetére


frankdelgado
őstag

Jóhogy! Elite D. hez királyság lesz!

[ Szerkesztve ]

(#104487) DaveHutt válasza Zoleee83 (#104483) üzenetére


DaveHutt
őstag

Mondok jobbat, ha Always Onban van a konzolod otthon, van internet és szabad helyed, már tölti is lefele.

(#104488) Zoleee83 válasza DaveHutt (#104487) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen abban van, tegnap meg is örültem neki mire hazamentem melóból, ott figyelt az Ori and the Blind forest indulásra készen. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104489) DaveHutt válasza Zoleee83 (#104488) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csak aztán nehogy úgy járj, mint én anno: eljutsz az első nagy ugratókig és legörbül a szád, mert tizedjére sikerült bevenni. Relaxáló játéknak vettem, erre nehezebb, mint egy BF1 multi. :D

[ Szerkesztve ]

(#104490) debcamp válasza Zoleee83 (#104488) üzenetére


debcamp
aktív tag

Az Ori nagyon jó. Definitive edition :C

[ Szerkesztve ]

(#104491) Zoleee83 válasza DaveHutt (#104489) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Definitive Edition-t vettem meg kemény 2k!-ért ami könnyebb állítólag
(mondjuk fura mert megkaptam vele az alapot is)

Igen ismerős, kb. ugyan az lesz mint az Unravel/Giana kombóval, volt sűrűn bzmegolás ott is, pedig nyugi játék lenne :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104492) Corpuscle válasza Zoleee83 (#104491) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tudsz nehézséget állítani és vannak teleport kapuk. Ezek állítólag nem voltak az alap kiadásban. Külön kezeli az acsikat is a játék. Fáradtan, türelem nélkül ezt tényleg nem kell erőltetni. Tapasztalat! :)

(#104493) DaveHutt válasza Corpuscle (#104492) üzenetére


DaveHutt
őstag

Normal fokozaton vért izzadok vele néha. :D A büszkeségem nem engedi lentebb pakolni, de lehet az lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#104494) Silεncε


Silεncε
őstag

Ezt a képet posztolta nemrég az Xbox hivatalos oldala Face-en, Mi az a 8GB flash? [kép]

(#104495) gianni85 válasza Silεncε (#104494) üzenetére


gianni85
veterán

sshd?

(#104496) zzola válasza Silεncε (#104494) üzenetére


zzola
félisten

Belső memória...?

(#104497) Silεncε válasza gianni85 (#104495) üzenetére


Silεncε
őstag

Lehet, de akkor erről én lemaradtam.

zzola: az a felette levő 12GB (mondjuk elég h.lyén fogalmazták meg az egészet)

[ Szerkesztve ]

(#104498) eL Geri válasza Silεncε (#104494) üzenetére


eL Geri
őstag

Na ez a kép érdekes:
1.) Nem is tudtam, hogy itt is külön van a grafikai és a rendszer memória.
2.) Arról volt szó, hogy 12 GB memóriája van, de abból csak 8-at használhatnak fel a játékok, a többi a rendszeré. Aztán ezt módosították arra, hogy 9-et a játékok, és 3-at a rendszer.

(#104499) Silεncε válasza eL Geri (#104498) üzenetére


Silεncε
őstag

Nincs külön, pont ez az APU egyik nagy előnye. Szerintem az történt, hogy a marketingesek nem konzultáltak a mérnökökkel a dia elkészítése előtt :D

(#104500) eL Geri válasza Silεncε (#104499) üzenetére


eL Geri
őstag

Ebben nagyon rossz az MS :W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.