Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104901) Silεncε válasza bLaCkDoGoNe (#104897) üzenetére


Silεncε
őstag

Az SO tényleg jó játék, én valami 3k-ért vettem újonnan, lemezesen. Anno az egyik kuldiben elakadtam, azóta nem vettem elő, de amúgy tényleg jó.

(#104902) btf válasza bozsik84 (#104893) üzenetére


btf
aktív tag

GOW 4 & FH3 (1080p és 30fps)Forza 6 Forza 6 (1080p 60fps) ezek nagyon stabilak, a többi nekem nincs meg.

Nálam a Forza sorozat betalált, ilyesmi ex. nincs odaát max. a Driveclub. (meg majd GT Sport)

A Gears 4 nálam tisztességes iparosmunka kategória, ha teheted pótold a korábbiakat. (Futnak One-on is)

Amibe szerintem még érdemes belenézned és kb. gombokért beszerezhető: Halo 1-4 felújítva (The Master Chief Collection) + Sunset Overdrive.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#104903) eL Geri válasza -ZeeZee- (#104899) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, én úgy értelmezem, hogy ebben benne van az alapjáték... és minden más is!

(#104904) rm12 válasza -ZeeZee- (#104899) üzenetére


rm12
csendes tag

Nyilvan addig tudsz jatszani ea access-en keresztul beszerzett jatekkal,amig van ea access-ed...

(#104905) bozsik84 válasza btf (#104902) üzenetére


bozsik84
tag

Köszi a gyors válaszokat!

X360-on játszottam a korábbi Halo és GoW részekkel, a SO-ra ránézek majd, mert nem annyira ismerem.

Halo Wars 2-ről még senki nem írt, 360-on szerettem az első részét, nem volt siker/jó játék a második rész, vagy túlzottan rétegjáték?

Ez már csak a "találgatás" rész, remélem az X megjelenése után is lesznek még exklúzív tartalmak az alap one-ra is legalább 900/1080p fix 30 fps-el és nem fogják rá a gyenge hardverre azt, hogy pl Halo 6 már nem jelenik meg rá

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#104906) l.skywalker válasza -ZeeZee- (#104899) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen tartalmazza:

Teljesen pontosan ezek vannak benne:
Star Wars: Battlefront
Star Wars: Battlefront Deluxe Edition (Ion Grenade, Ion Torpedo, DL-44-es Han Solo fegyver, Ion Shock, Victory Emote)
Season Pass (+20 új galaktikus technológia, úgy mint: fegyverek, járművek, Csillag Kártyák mind Birodalmi mind Lázadó oldalra, +16 új multiplayer pálya, 8 hős, 4 új játékmód)
Outer Rim DLC
Bespin DLC
Death Star DLC
Rogue One: Scariff DLC

Nem tartom egy különösen jó játéknak, de ennyiért ez főnyeremény.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104907) akooos válasza bozsik84 (#104905) üzenetére


akooos
veterán

Az új X-re nem lesznek exkluzív játékok. A régi One és a One S is megkap mindent amit, az.

(#104908) l.skywalker válasza akooos (#104907) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, lévén, hogy ugyanaz a generáció. PS4 Pro-ra se jött ki külön játék, csak a VR-esek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104909) -ZeeZee- válasza eL Geri (#104903) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm. Már behúztam, csak kíváncsi voltam....

#104904 rm12

Azt tudom, de a kérdés arra vonatkozott, ha ezt megveszem, akkor EA nélkül is megy-e a játék majd.

#104906 l.skywalker Gyermekem játszott vele egy darabig, én béna vagyok benne, de az érzés... :B

(#104910) eL Geri válasza l.skywalker (#104906) üzenetére


eL Geri
őstag

Úgy tudom, van valami offline, boot-ok elleni bohóckodás is benne.
Azokat is kiegészítik a DLC-k (pl. térkép szinten)? Vagy arra tökéletes az alapjáték is?

(#104911) l.skywalker válasza eL Geri (#104910) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van igen. Single&Co-op offline [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104912) v-man


v-man
őstag

Ha megveszem a Forza horizon 3 expansion pass, azt a home partner is meg fogja kapni?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#104913) DaveHutt válasza v-man (#104912) üzenetére


DaveHutt
őstag

Meg kéne neki elviekben. Tekintve, hogy az Expansion Pass megvétele után telepítened kell a két kieget.

[ Szerkesztve ]

(#104914) v-man válasza DaveHutt (#104913) üzenetére


v-man
őstag

Én is úgy gondoltam, de valamiért még akarja vásároltatni. Nem értem miért 😕

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#104915) eL Geri válasza l.skywalker (#104911) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi, de arra sajnos még nem jöttem rá, hogy csak offline módokat is bővítenek a kiegészítők? Vagy ahhoz teljesen elégséges az alap játék?

(#104916) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Xbox Hírek 2017.06.19.

- Aaron Greenberg: a fejlesztők izgatottak az Xbox One X-el kapcsolatban. "This thing is not a bullshit" [link]
- a Far Cry 5 PS4 Pro-ra lesz elsősorban optimalizálva. Jelenleg a fejlesztőknek még nincs is XoX Devkitjük.
- itt egy cikk és képek az XoX leendő csomagolásáról [link]
- Mike Nichols (MS marketing vezető): "Minden játékunk jobban fog mutatni XoX-on" [link]
- Gears of War 4 - XoS, XoX és PC 4K Early Access grafikai különbségek [link]
- Hands on with Shadow of War - egy hosszabb részletező az idén megjelenő WB slágerjátékról [link]
- A Star Wars Battlefront II úgy néz ki az első rész minden hibáját jóvá teszi majd [link]
- A Xbox-nak és a PS-nek hamarosan új versenytársa akad és ez nem a már megjelent Nintendo Switch lehet, hanem az Atari titkon meglebbentett terméke, az: Ataribox [link]
- Alberto Panello (MS Hardware Chief) - A konzolgenerációk mint fogalom hamarosan a múlté lesz. Érdemes elolvasni az egész interjút, talán fel lehet benne fedezni az MS stratégiáját ezen a piacon. [link]
- Elképzelhető, hogy a Read Dead Redemption 2 hozza el a konzolos kiegyezést Cross-Play fronton? [link]
- Az Xbox One X névválasztása valójában egy tudatos többtízéves terv része? [link]
- a Wired is mélyre ásta magát a 4K témában: Mi a különbség az Xbox One X, a Ps4 Pro és a PC 4K között? Nagyon tartalmas írás. Ajánlom. [link]
- Egy újabb GoW 4K Gameplay videó. Akinek 4K-s megjelenítője van, csekkolhatja milyen lett [link]
- Egy reddites júzer összeszedte milyen előnyökkel fog járni az Xbox One X Full HD-s tévén. [link]
- Diablo III Challange Rift első betekintés [link]
- Megerősítve: Middle-earth: Shadow of War natív 4K-val jön [link]
- A Paladins is natív 4K-val jön az Xbox One X megjelenésével [link]
- "odaát" már 200$-ért is lehet Xbox One S-et (Minecraft csomag) kapni, ez kb. 55ezer forint + az itteni felár [link]
- Június 20-án Backward Compatibility szerver karbantartás lesz [link]
- Már 63db 4K kompatibilis játék lett Xbox One X-re bejelentve [link]
- Az Xbox Classic BC nem lesz olyan komplett lista, mint a 360 és nem lesznek Achievementek sem
- A game.co.uk-n most 55 fontért (~19ezer forint) kapható Xbox One fehér vezeték nélküli kontroller + Halo5 + Gears of War 4 [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104917) l.skywalker válasza eL Geri (#104915) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ennek majd utánanézek később :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104918) eL Geri válasza l.skywalker (#104917) üzenetére


eL Geri
őstag

Kicsit körbeolvasva, nekem úgy tűnik, hogy a DLC-k nincsenek hatással az offline módra, azt nem bővíti ki pl. új pályákkal.

(#104919) l.skywalker válasza eL Geri (#104918) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

holnap ki is tudom próbálni neked...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104920) eL Geri válasza l.skywalker (#104919) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi, ne fáradj vele! Hisz ma meg kellene vennem ezt a múltheti ajánlatból, ha rászánom magam :)

2500 Ft nem pénz érte, csak elvi problémám van vele, hogy csak a gyűjtési vágy hajt, de sose fogom kihasználni.

(#104921) l.skywalker válasza eL Geri (#104920) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jónak mondod. Én gyüjtő vagyok. Várom már azokat az időket, amikor kijászhatom a játékaimat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104922) MunezXBK válasza l.skywalker (#104916) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt is van, csak €-ért. Minecraft + 500GB One S: 199€. ;)

(#104923) eL Geri válasza l.skywalker (#104921) üzenetére


eL Geri
őstag

Én egy ideje nagyon igyekszem NEM GYŰJTÖGETNI... mert úgyis mindig annyi elfoglaltsága van az embernek, hogy sose éri utol magát. Nem csak játékot, de sorozatot, filmet sem.

Engem meg a pl. 10 éves játékok meg már nem érdeklenek, amikor van újabb :) Szeretem a szép grafikát!
De tudom, hogy te vágy a régi klasszikusokra is.

Update:
Tárgytalan: MEGVETTEM :C

[ Szerkesztve ]

(#104924) Bogyi007 válasza eL Geri (#104920) üzenetére


Bogyi007
veterán

Holnap kb 11-ig élnek akciós árak...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#104925) oriic válasza l.skywalker (#104916) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Far Cry 5 PS4 Pro-ra lesz elsősorban optimalizálva. Jelenleg a fejlesztőknek még nincs is XoX Devkitjük."

Szanalmas brigad. Bezzeg tobb studiojuk kapott mar.

Live-Die-Respawn

(#104926) Silεncε válasza oriic (#104925) üzenetére


Silεncε
őstag

Itt az Ubi a ludas, mert nem vették meg nekik vagy az MS, mert nem adták nekik oda?

(#104927) oriic válasza Silεncε (#104926) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ubi.

Live-Die-Respawn

(#104928) hazger87


hazger87
csendes tag

Srácok, lenne nekem is kérdésem...egyre több címet húzok be One-ra, és ezzel arányosan nő az elhullott kontrollerbe szánt elemek száma is. A kérdésem az lenne, mivel tudnám kiváltani az elemeket? Tudom, hogy van akku hozzá, de mégis inkább hozzátok fordulnék tanácsért, hátha tudtok valami tutit ajánlani. Elsőre ezt néztem ki (10 mp gugli után):
https://www.konzolokszervize.hu/xboxone/kiegeszitok/bigben-dual-tolto-xbox-one

(#104929) zzola válasza hazger87 (#104928) üzenetére


zzola
félisten

Vagy gyári akkut vegyél, vagy tölthető ceruza akkut! Eneloop a nyerő, illetve Auchanban van állítólag átnevezett Eneloop...a neve most nem ugrik be.

(#104930) Silεncε válasza zzola (#104929) üzenetére


Silεncε
őstag

LADDA a neve. Nekem gyári play&charge kit van (akciósan vettem), jól szuperal, viszont a 360 kontrollerbe én is keresek ilyen aksikat.

(#104931) rm12 válasza hazger87 (#104928) üzenetére


rm12
csendes tag

Nekem a gyari play&charge kit valt be.

(#104932) l.skywalker válasza hazger87 (#104928) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én vettem egy ilyen töltőt a LIDL-ben kb. 5k-ért, és fél éven keresztül vettem hozzá minden hónapban 1-1 csomag 2300mAh-s tölthető akkut. Most van vagy 20db akkum és amint kettő lemerül, azonnal töltöm. Illetve vettem próbaképp 2450mAh-s akkukat az IKEA-ban, azok jobbnak tűnnek.

zzola, Silenc3hun: a LADDA az IKEA-s.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104933) rm12 válasza l.skywalker (#104932) üzenetére


rm12
csendes tag

A töltő es a 20db akku kb mennyibe fáj?

(#104934) Zsolty73 válasza v-man (#104912) üzenetére


Zsolty73
csendes tag

Szia!
Megkapja a home társ is a kiegészítőket!
A game&apps mappába rá kell menni a játékra és ott rányomni az xbox gomb alatti 3 vonalas gombra!
Ott a manage game és már telepítheti is a plusz tartalmakat hozzá!

Golf 7 variant, 1.4tsi (2013)CXSA 122le

(#104935) l.skywalker válasza rm12 (#104933) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A töltő akciósan volt kb. 5k HUF, általában negyed évente lehet kapni.
Egy 4-es csomag akku meg olyan 2-2,5k HUF

Az IKEA-ban ezt vettem: LADDA 2450mAh

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104936) Louis


Louis
tag

Messze van még a következő Halo epizód

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#104937) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

FH3-ban járható út az, hogy párommal egymás ellen versenyezzünk, esetleg bajnokságot is tudjunk nyomni?
Úgy, hogy Ő játszik a box-on a TV-n, én meg a számítógépen monitoron?
Vagy egy időben nem mehet mindkét helyen az FH3?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#104938) hazger87


hazger87
csendes tag

Köszönöm srácok a válaszokat! :R

(#104939) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Free EA Access alatt kipróbáltam az Unravel-t. Szép játék, jó játék, de azért elég erős a " Játszd végig életvesztés nélkül az egyes pályákat! achievement. Éppen ezzel szívok, pályák kijátszva, gombok, achi-k megszerezve. Már csak ez van vissza.

Jah és még fél 5 körül még ma is élt a free hét, mivel simán indult a játék. Szerencsés vagyok, vagy csak "beragadtam" a játékba? Ha kilépek belőle akkor vége az ingyenes játszásnak? :D

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#104940) i@lex válasza istvankeresz (#104939) üzenetére


i@lex
őstag

Imádtam azt az acsit vadászni, még bátyám profilján is megcsináltam.
Sok sikert hozzá, jó móka. :)

(#104941) DaveHutt válasza s7evcsenko (#104937) üzenetére


DaveHutt
őstag

Sajnos nem. Egy profilon egyszerre csak egy játékos tud játszani.

(#104942) zsolti72837


zsolti72837
őstag

(#104883) zsocy
(#104884) btf

Köszönöm a segítséget! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#104943) l.skywalker válasza Louis (#104936) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert az a hír járja, hogy a régebbieket emelik XoX szintre

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104944) v-man válasza Zsolty73 (#104934) üzenetére


v-man
őstag

Köszi szépen, holnap kipróbáljuk!

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#104945) oriic válasza l.skywalker (#104943) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MCC, H5, HW2 kap XOX patch-et. Natív 4K lesz mindegyik 60 FPS-sel.

Jövőre jön a Halo 3 Remastered, meg bemutatkozik a Halo 6, maga a 6. rész 2019-ben jön csak. (legalábbis ezt csiripelték a madarak nekem. :) )

Live-Die-Respawn

(#104946) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Megerősítést kérnék: nem néztem az élő showt, de másnap mixeren bejelentkezve, hozzáadva a ms fiókhoz "néztem" 6-7 órát folyamatosan. A kiszórt ajándék játékot/DLC-t nem kaptam még meg. Van még esélyem, hogy kapok valamit, reklamáljak, vagy felejtsem el?

(#104947) Silεncε válasza oriic (#104945) üzenetére


Silεncε
őstag

Na ez jó hír. Mondjuk a 3-4 jöhetne bc-be is, várjuk :) Az MCC-t be kéne szerezni...

(#104948) l.skywalker válasza oriic (#104945) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezek nagyon jó hírek.

Habár...

Én vagyok az a kakukk, aki még nem kezdte el a Halo-kat :D De már fel van telepedve az MCC. Kijátszom a Shadow of Mordort és ezzel folytatom :D

(#104947) Silenc3Hun: feljebb linkelte valaki jóárasítva

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104949) EmThor válasza oriic (#104945) üzenetére


EmThor
addikt

Kíváncsi vagyok Destiny-szerű lesz-e a Halo 6. Kár h nem jövőre jön.

H3 remastert feleslegesnek érzem, ott a MCC.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#104950) zzola válasza l.skywalker (#104916) üzenetére


zzola
félisten

Már 63db 4K kompatibilis játék lett Xbox One X-re bejelentve [link]

Nem jó a link...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.