Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105751) csucsu52 válasza Sify (#105749) üzenetére


csucsu52
aktív tag

:R

(#105752) pelenka35 válasza HKorn (#105744) üzenetére


pelenka35
őstag

Fallout 4 ,de neked kell dönteni :) Te játszol vele

Gamertag:Rob3rt75

(#105753) Chumlee


Chumlee
senior tag

Egy két címen kívül csak szerintem nem nevezhető ez olyan orbitális akciónak ? Van mit tanulni a Steam sale-től ....

[ Szerkesztve ]

(#105754) hitchins válasza Mister_X (#105740) üzenetére


hitchins
őstag

Nem ez a problema. Inkabb az hogy a 20-bol kb 18 indie cim.

(#105755) istvankeresz válasza pelenka35 (#105752) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

+1 a Fallout 4-re. Rendesen beszippantott. :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#105756) l.skywalker válasza hitchins (#105754) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ezek még nem ismert címek, honnan mondod, hogy indie?

(#105753) Chumlee: én igazán durva árnak eddig csak a Forza 6-os akciót láttam. 32590 helyett 8148

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105757) Medocsabi válasza Bogyi007 (#105716) üzenetére


Medocsabi
addikt

Köszi a listát! Részemről inkább lemezesen veszem meg használtan a kiszemelt gameket,kb ugyanannyiért mint a mostani online "akció"... :K

(#105758) hitchins válasza l.skywalker (#105756) üzenetére


hitchins
őstag

Ne legyen igy en nem bannam de szerintem ha lenne valami igazan nagyagyu mar bedobtak volna E3-on. Manapsag mar 1,5-2 evvel elore belengetik a jatekokat.
Mondjuk szerintem az X legnagyobb erve a Forza ha valaki kicsit is erdekelt auto temaban. F4 ota szerintem egyertelmuen a masik oldal elott jar es egyelore nem tunik ugy hogy ez valtozna.

(#105759) Madoc válasza l.skywalker (#105756) üzenetére


Madoc
veterán

Néha nézz már át a ps4 topikba. Egyből képbe leszel.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105760) hitvanyalak válasza HKorn (#105744) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Fallout 4

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#105761) HKorn válasza l.skywalker (#105756) üzenetére


HKorn
addikt

Az a baj, hogy a store árak magasról indulnak, így az 50-60%-os akció is még elég drága, sok esetben én is olcsóbban találok lemezes verziót még így is, és az ugye továbbadható, tehát tényleg minimális pénzbe kerül csak.

Run&Ride

(#105762) Medocsabi válasza HKorn (#105761) üzenetére


Medocsabi
addikt

Részemről ezt szajkózom évek óta! :D Az online vásárlás extra lehúzás sajnos.

(#105763) HKorn válasza Medocsabi (#105762) üzenetére


HKorn
addikt

az viszont vitathatatlan, hogy az a legkomfortosabb, mert a lemezes vásárlásban a várakozás a legrosszabb, míg meghozza a posta a játékot :D

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#105764) RobexX10 válasza csucsu52 (#105746) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Igen US storba.
Nincs 3 hónap. Vásárlás után vissza is léptem magyar régióba.

(#105765) EmThor válasza HKorn (#105744) üzenetére


EmThor
addikt

Quantum Break

Ha hosszabb játék kell mint 8-10 óra akkor Primal vagy Deus Ex.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#105766) l.skywalker válasza Madoc (#105759) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért? A másik topikban tudják mi fog megjelenni Xboxra? Nem értelek titeket. Még meg sem jelent, de már folyik belőletek a fika. Amikor megjelent a FAT, akkor nem az volt a gond vele, hogy nem volt megfelelő a vásárlóknak. Az volt a gond vele, hogy a fejlesztők döbbentek meg az ócskaságán. Most a Microsoft is csinált egy hasonló konzolt, mint a Sony PS4 Pro-ja. Sőt. Talán szabad azt mondani, hogy egy kicsivel jobbat. A fejlesztők már most letették mellette a voksukat, innentől kezdve nem csak a kis stúdiók meg az MS fog a konzolra szívesebben fejleszteni. De ne várd azt, hogy az E3-an bejelentsenek mindent. Egy projekt azért ennél több lábon áll. Megvárják az eladásokat, megnézik, hogy teljesítenek egyes kiadók már bejelentett játékai. Aztán ha jól, akkor nyomni fogják. Nekik nem verseny, hogy PS4 vagy XoX. Ők csak örülnek, ha mindkét platformon fogynak a játékaik. Ha meg valamelyik cég exkluzívot akar, akkor azért fizetnie kell keményen.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105767) Bazsi1987 válasza l.skywalker (#105766) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én ettől félek hogy a multiplatform címek között nem lesz sok különbség onex meg a pro között, mert a fejlesztők total szarnak majd bele😣

[ Szerkesztve ]

(#105768) Madoc válasza l.skywalker (#105766) üzenetére


Madoc
veterán

Rohadtul rossz helyre válaszoltál. Ugyanazon a véleményen vagyunk. Azt nézd meg hogy kik húznak le mindent ebbe a topikba. Azért neked irtam hogy nézz át mert te mindig ugrassz a negativ kommentekre. Nem szabad. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105769) l.skywalker válasza Madoc (#105768) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:D Mea culpa.

Én olyan story játékot keresek, ami igazán izgalmas.

Ezek vannak a listámon:
The Withcher 3
Quantum Break
Far Cry Primal

vagy ha ezek nem, akkor:
Titanfall2

Home partner már lemezen kijátszotta, de szóba jön még:
TC's The Division

Vagy az ára miatt:
Forza Motorsport 6 Platinum Edition Bundle

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105770) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Azért ez a 2 cím nem rossz így szerintem:

Forza Motorsport 6 Platinum
F1 2016

Vélemény?

(#105771) Madoc válasza l.skywalker (#105769) üzenetére


Madoc
veterán

Witcher, Far cry nekem is a listán van. Csak home partner beleegyezése kell még. A többi megvan és a Forzán kívül mind megvenném most is. Divisionnal vigyázni, függővé tesz. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105772) HKorn válasza Madoc (#105771) üzenetére


HKorn
addikt

Division függőség confirmed, tavaly december óta csak azzal játszok, 330 óra van benne, most jutottam el oda, hogy most már kellene azért más is :D

Run&Ride

(#105773) l.skywalker válasza Madoc (#105771) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

+(#105772) HKorn
Home partner miatt nem fogom azt választani. A Witcher vagy a Primal lesz.

Legvégső esetben pedig Forza6

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105774) Medocsabi válasza Bazsi1987 (#105767) üzenetére


Medocsabi
addikt

Miért félsz? Amelyiken sztebb a játék azon vedd meg :)
Részemről eldöntöttem,marad a klasszikus,első generációs T1000 xbox,mellé nyáron sztem egy ps4 slim.(Az xbox árából meg év végén kapok magamtól egy teljes felkartetoválást)

(#105771) madoc : Nekem sajna nem volt időm multizni,a kampány után ejtettem a játékot. De lehet hogy újrakezdem,nagyon élveztem :)

[ Szerkesztve ]

(#105775) s7evcsenko válasza l.skywalker (#105769) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezek közül szerintem totál egyértelmű, hogy a Witcher 3 a legjobb. :K
A QB se rossz, de a W3 sokkal tartalmasabb.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#105776) HKorn válasza l.skywalker (#105773) üzenetére


HKorn
addikt

Azért ne hagyjátok ki, nagyon beszippantós rengeteg tartalommal. Én 5 ezerért vettem akcióban, 330 óra játékért ez igazán nem volt sok és még simán fogok is vele tolni ahogy jönnek ki az új patchek. :)

Run&Ride

(#105777) JamesHun válasza l.skywalker (#105773) üzenetére


JamesHun
addikt

PC-n Witcher 3 -ba 120 órát tettem bele DLC nélkül (és elszállt a mentésem :) de ez mellékes), szerintem azzal jobban jársz
Primal se rossz, az is megvan Boxon, és nem rossz, de W3 jobban tetszet
Primal a végén már kevésbé izgatott, csak végig akartam darálni
A Boss harcok nekem pl nem tetszettek a vége fele

SeriesX: JamesSHun

(#105778) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok Dying Light vélemény? Coop ba tolnánk. Ez kimaradt a repertoárbol:) 4000 magyar forintot megér?

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#105779) l.skywalker válasza JamesHun (#105777) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És az első 2 részt nem kell hozzá végigjátszani? Nincs összefüggő story?
Witcher 1 megvan PC-n
Witcher 2 meg 360-on BC-n
és még nem nagyon nyitottam meg őket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105780) Madoc válasza HKorn (#105776) üzenetére


Madoc
veterán

Én 1000 óra után hagytam abba. Már 3 honapja. :D

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105781) RobexX10 válasza csucsu52 (#105770) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Mind a 2 jó játék. Forza 6-ot megjelenés óta játszom. F1 2016 trial verziót próbáltam. Most megveszem a teljes verziót erre az akcióra vártam. :) US storba 18$ kb. 5000Ft

(#105782) csucsu52 válasza RobexX10 (#105781) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Na, épp ezek miatt jó lenne US storeban megvenni, de így már be is szerzem őket, meg gyerekeknek Lego Marvel Superheoest :)

(#105783) HKorn válasza Madoc (#105780) üzenetére


HKorn
addikt

Már 3 hónapja tiszta vagy? :DDD

Én is leszokóban vagyok, de bevallom még néha-néha egy survivalt azért elindítok :D

Attól félek 1.7-es patch miatt megint visszaszokok.

Run&Ride

(#105784) JamesHun válasza l.skywalker (#105779) üzenetére


JamesHun
addikt

a W2 mentéséből pár döntést átemel, de bevallom őszintén a W2 nek egy tört verzióját elkezdtem anno, de valamiért abba is hagytam, azóta megvan legálisba, de már csak akkor veszem majd elő, ha nagyon nem lesz más játék
nagyon jó kis játék
ha tudod a GOTY kiadást vedd meg, mert a 2 kieg kb 30-50 óra extra játékot ad

SeriesX: JamesSHun

(#105785) l.skywalker válasza JamesHun (#105784) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mármint a W3-ból a GOTY-t?

És a Division story szempontjából ilyen erős vagy inkább később a multi miatt letehetetlen?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105786) HKorn válasza JamesHun (#105784) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem anno W2 360-on megvolt, el is kezdtem, talán 3-4 órát tettem bele, de valahogy nem kötött le, így nem is folytattam, W3 mennyivel jobb?

Egyszer megnézem, csak attól félek ugyanúgy nem tud majd lekötni.

Run&Ride

(#105787) Madoc válasza l.skywalker (#105785) üzenetére


Madoc
veterán

Coop-multi miatt erős.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#105788) Medocsabi válasza Dadpool (#105778) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bőven! Sztem az eddigi legjobb zombis játék,izgalmas,változatos,este befosatós! :DDD

(#105789) l.skywalker válasza Madoc (#105787) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor azt inkább most nem. BF1, meg SWBF1 itt van talonban. Nem beszélve a TF1-ről, habár ott lassan alig lesz ember. De TF2 is kéne mielőtt még megjön a SWBF2.

Akkor tényleg marad a Witcher3, Quantum Break vagy Primal. Habár a Far Cry játékok alapvetően nem jönnek be, lehet, hogy azt ki is zárnám.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105790) s7evcsenko válasza l.skywalker (#105779) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nem lesz túlzott hiányérzeted, ha nem játszod végig az első kettőt.
Vannak visszautalások játék közben, de minimális. Én végigtoltam mindkettőt korábban, de mivel a memóriám már nem mai gyerek, így kb olyan volt, mint ha nem. :B
Az W1 nagyon jó volt a maga korában, nekem nagyon bejött, főleg mert magyar szinkron is volt benne, a kettő nem sikerült olyan jól, de nekem az is tetszett összességében.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#105791) Bogyi007


Bogyi007
veterán

A 360-as részét a vásárnak belinkelném a Redditről, ugyanis itt oda van írva a játékokhoz hogy melyik BC kompatibilis.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#105792) Dadpool válasza Medocsabi (#105788) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Köszönöm bezsákolva:)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#105793) Medocsabi válasza l.skywalker (#105779) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem is még 360ról maradt meg a 2,de nem játszotztam vele,csak a 3-mal.Én nem vettem észre hogy hiányozna valami a sztoriból a játék közben,amiért kihagytam az előző részeket,szal nyugodtan belevághatsz :)

(#105794) JamesHun válasza HKorn (#105786) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem a W3 nagyon bejött
open world csak a sztoriban kell tovább jutni az elején és mehetsz amerre akarsz és ahol túléled
azért vannak ajánlott szintek területekhez

a sztori nagy ott van, nagyon sok mellékküldetés, szörnyvadászat stb van benne

SeriesX: JamesSHun

(#105795) l.skywalker válasza Bogyi007 (#105791) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A konzol menüjében fent van az összes cím, ami akciós a BC-sekkel együtt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#105796) okibots válasza l.skywalker (#105789) üzenetére


okibots
aktív tag

Én a Witche 3-hoz megvettem a két dlct megjelenésük napján. Semmihez nem szoktam dlct venni megjelenésükkor, arra nem sajnáltam a pénzt teljes áron sem.

~260 óra játék után végeztem vele, minden kérdőjelet mellék küldetlést megcsinálva (összesen 3 mellék nem sikerült, meg persze egy pár darab random, amikbe csak úgy bele lehet botlani). Mióta végeztem azzal a játékkal azóta is azt az élményt keresem, de még nem leltem meg, pedig pár játékot végigvittem már azóta.

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#105797) debcamp


debcamp
aktív tag

Fallout 4 nálam is +1. Jó hangulatú, izgalmas jaték szerintem, nekem nagyon tetszik.

Division mehet, ajánlom én is! Nekem az alap + Underground DLC van meg. Aki akar társat a csapatába, írjon és cserélünk gamertaget :R :C

Nekem egy jó Forza 3 kellene.. remélem tényleg lesz második pakk és bekerül jövő héten baráti áron.. :B

(#105798) gianni85 válasza okibots (#105796) üzenetére


gianni85
veterán

majd talán a cyberpunk.... maga a körítés ott jobban is tetszene nekem, alapból nem szeretem a fantasy-t, de a witcher 3 tényleg talán a legjobb cucc volt eddig ebben a generációban. Remélem lassan jönnek hírek, képi anyagok a cyberpunkról is... meg is néztem a trailert :)
coming when it's ready :O :C

(#105799) turikoczka


turikoczka
aktív tag

superhot:2500
worms wmd:3300
slain back from hell:1500
furi:3000
kérdéses:the wittness 3000

Ezeket húzom be most.
Mennyi új cím várható még? :))

(#105800) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem érdemes szerintem megvenni a The Witcher 3 Complete Edition-t. 50% kedvezménnyel adják. Ilyen leárazása van minden második hónapban a játéknak. Ha már Summer Sale-re költök, olyanra fogok ami tényleg kiemelten nagy leárazást kap.
Ez konkrétan 40%-os drop (Gold-al 50%), ami nem nagy cucc.
a Forza vagy a Quantum Break kapott értelmes árat, ezek közül az egyiket megveszem és kész.
Egyik sem volt még soha ilyen áron megjelenés óta.

Ha nem ezt a kettőt, akkor vagy 8 indie játékot :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.