Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104801) NoMagix


NoMagix
addikt

Érdemes várni még FH3 Hot Wheels akcióra vagy a S pass-nál nem lesz jobb ajánlat?
Nagyon jó az akció, de a Blizzard már meg van!

(#104802) btf válasza NoMagix (#104801) üzenetére


btf
aktív tag

Szerintem idén fog még külön 50%-ot kapni. (akkor lesz ugye 3,5k)

A Blizzard Mountain a bemutatása után 3 hónappal kapta meg az 50%-ot.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#104803) EmThor válasza NoMagix (#104801) üzenetére


EmThor
addikt

Cirka egy hónap múlva lesz nagy nyári leárazás, azt megvárnám.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#104804) Seat válasza Sh4rk (#104692) üzenetére


Seat
tag

Sony bérencek!!!!!!

(#104805) r.levente75


r.levente75
addikt

Látom Fh3 elég sokunknak megvan, összehozhatnánk egy jó kis 10-12 fős csapatot onlineba. Vagy ha már létezik csatlakoznék. Mi eddig hárman vagyunk innen a fórumról.

(#104806) Madoc válasza r.levente75 (#104805) üzenetére


Madoc
veterán

Van ph! Club horizon 3-on belül, asszem 150 taggal 😀

Ph! Prohardver hungary 152 tag.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#104807) NoMagix válasza btf (#104802) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm fiúk, akkor még várok! :R

(#104803) EmThor

(#104806) madoc

ezt jó tudni, meg is keresem!

[ Szerkesztve ]

(#104808) Sh4rk válasza Seat (#104804) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Jaja, csak a vak nem látja, meg akinek mind 2 van... 😅

(#104809) pzstm válasza Seat (#104804) üzenetére


pzstm
titán

én ilyen témában már angol nyelvű cikket is óvatosan olvasok, nem hogy magyart....ha van időm és ninc súj showder klub rész, akkor viszont egész jókat lehet szórakozni rajtuk :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#104810) Seat válasza pzstm (#104809) üzenetére


Seat
tag

:K Így van. Csak az a baj, hogy sokakat megtévesztenek... :U

(#104811) r.levente75 válasza Madoc (#104806) üzenetére


r.levente75
addikt

Valszeg béna vagyok, de nem találom.

(#104812) Madoc válasza r.levente75 (#104811) üzenetére


Madoc
veterán

PH! PROHARDVER HUNGARY ennyi a neve.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#104813) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Volt hétvégén szabadidőm, lehuplantam a Rise of the Tomb Raider elé, amit kb. 1 hónapja tehettem félre. Zseniális jó ez a játék. Remek mechanika, hangulat, gyönyörű tájak, a sztori is érdekes, Lara is szerethető kis terminátor lett. Érzésre még a sztori fele hátravan. Aztán visszanézek a menet közben kimaradt Tombokba. Mindenkinek ajánlom! (használtam barátságos az ára)

(#104814) zsolti72837 válasza btf (#104797) üzenetére


zsolti72837
őstag

+(#104799) rdt89

Nagyon szépen köszönöm. Blizzard az elég jó lett szerintem is! :)

Ehhez még jönnek később DLC-k ugye?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#104815) .Unforgiven.


.Unforgiven.
csendes újonc

Megrágram kicsit ezt az Xbox vásárlás témát és úgy döntöttem hogy megvárom az aug-szeptembert mert akkor jön ki az új NHL, Fifa, UFC stb.... addigra hátha kicsit csökken az ára a boltokban. Használtat nem szívesen veszek semmilyen műszaki cikkből.

Addig minek vegyem meg? Kéne hozzá úgy is játék az meg megint kiadás feleslegesen, úgy is meg kell venni az újat.

(#104816) Tomics válasza Siffredi (#104798) üzenetére


Tomics
addikt

Értem. Az jutott még eszembe, hogy ez a One X lehet akár egy generációváltás is?
Mert ha igen akkor akár az is lehetséges hogy a jövőre megjelenő gammákat inkább arra fejlesztik és a sima One verzió el lesz hanyagolva mint pl. 360-one váltásnál?

PH! addikt since 2004

(#104817) Tibtobi válasza Tomics (#104816) üzenetére


Tibtobi
tag

No SP kampány...stb. Láttunk már ilyet.

(#104818) MunezXBK válasza .Unforgiven. (#104815) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Miért csökkenne?

(#104819) .Unforgiven. válasza MunezXBK (#104818) üzenetére


.Unforgiven.
csendes újonc

Mert jön a One X. Vagy ez nem lesz rá hatással?

(#104820) Tomics válasza .Unforgiven. (#104819) üzenetére


Tomics
addikt

November után. Karácsonyi szezonra olcsóbb lesz. Előbb nem hiszem

PH! addikt since 2004

(#104821) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok megvettem pc re a forza h3 at, ha veszek onet, és bejelentkezem a pn használt profillal, akkor tudom one játszani?

(#104822) sugarforce válasza zzola (#104729) üzenetére


sugarforce
őstag

Atyaúristen... Legalább totálisan semmi köze egymáshoz a két cikknek, sőt a magyar cikk alatt legalább még a kommentek írói is agyhalottak. Ilyenkor mindig örülök, hogy már jó régen nem követem azt az oldalt.

(#104823) s7evcsenko válasza dunc (#104821) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Igen

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#104824) Siffredi válasza Tomics (#104816) üzenetére


Siffredi
senior tag

Generációváltásról ez esetben nem beszélhetünk. Az x-re kiadott játékok ugyanúgy meg fognak jelenni one-ra is (max. az x-es játékok grafikailag jobbak lesznek).

Én úgy gondolom, hogy mire megszűnik a sima one támogatottsága, addigra az x-től is lesz újabb konzol...

(#104825) #52588800


#52588800
törölt tag

36,2 millió X1 fogyott eddig, a legjobban fogyó játék a COD : BO3 volt 11,39 millió példánnyal.

Forrás : francia hírlevél

[ Szerkesztve ]

(#104826) Chumlee válasza #52588800 (#104825) üzenetére


Chumlee
senior tag

Mai napig vicc az a játék .... Az utolsó kill cam-ek amikért érdemes élni . El se találod az enemy-t és hal . :F

(#104827) DaveHutt válasza #52588800 (#104825) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ennek az adatnak a forrása a francia wikipedia. Tegnap már kiveséztük nagy reddit topicban, hogy nincs hiteles forrása.

(#104828) Seat válasza Tomics (#104816) üzenetére


Seat
tag

Minden a jövőben X re elkészült játék fog futni a régebbi One-okon is :K
360p-ben ;]

(#104829) l.skywalker válasza Tomics (#104816) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha generációváltás lenne, akkor nem gondolod, hogy a neve nem az lenne, hogy Xbox ONE X, hanem Xbox Valami és Valami?

A generációváltás nem akkor következik be, amikor kiadnak egy újabb és erősebb konzolt. Generációváltás akkor van, amikor teljesen újat építenek az alapoktól. A One X nem lett új, csak több lett benne a Kraft, de technológiájában ugyanazokra épült, mint az Xbox One és az Xbox One S.

A következő generációnak épp annyira kell elrugaszkodottnak lennie a jelen konzoloktól, mint amekkora ugrás volt anno a 7-ről a 8.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104830) zzola válasza l.skywalker (#104829) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos ugyanarra az AMD Jaguarra épatkezik....pedig amikor elkezdték fejleszteni, még ment a pletyka, hogy valóban új lesz minden! Nem merték meglépni...

(#104831) Sentinel80 válasza Chumlee (#104826) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Nem lehet, hogy az már a jövőben játszódik és hőkövetős golyók vannak benne? :C

Az EA access free napok még tartanak, hát belenéztem a Battlefield 3 ba is, felrakás után látom, hogy BC game. Na de mondom magamban attól még jó lehet. Egész jól indul metro, harc, aztán jön a szokásos katonás téma...mindenkit leszedtem, már akit észrevettem, majd mikor a földrengés van és késsel kell lopakodni, kinyír egy patkány....

Viszont a Battlefield Hardline kellemes csalódás, azt kell mondjam, eddig a legjobban összerakott Battlefield játék, 1 glitch et persze észrevettem: lelőttem egy testőrt, de ahogy meghalt és a földre kellett volna esnie, az asztalnak ,,dőlt" . Gondolhatjátok horror látvány, eltorzult arccal egy csávó feltartott kézzel 45 fokban az asztalnak dőlve...mint egy jégtábla... :C

Szóval, ha EA access free days és van aki nem próbálta ki, a Battlefield Hardline,--t tegye most meg, ajánlom.

A többi game felejthető most a free kinálatban, még a sport játékok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#104832) gianni85 válasza l.skywalker (#104829) üzenetére


gianni85
veterán

Hát pedig eddig ha kiadtak egy erősebb konzolt az biza generációváltás volt :)

(#104833) Bogyi007 válasza gianni85 (#104832) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mert a Sony generációt váltott tavaly? :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#104834) zzola válasza gianni85 (#104832) üzenetére


zzola
félisten

Ez nem az, sem itt, sem a Sonynál. Sajnos...

(#104835) Rage47


Rage47
veterán

Sea of Thieves - az a viharfelhőben zajló akció nagyon hangulatos :)

[ Szerkesztve ]

(#104836) zzola


zzola
félisten

(#104837) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Xbox Hírek 2017.06.18

Sziasztok, régen nem jelentkeztem hírekkel, de az E3 miatt nem volt indokolt, a GamePod mindenről időben beszámolt. De gyűjtöttem a szerintem érdekesebbeket, íme:

- PS egy Gamespot interjúban arról beszélt, hogy a 343-nál miként dolgoznak Xbox One X-re régebbi címeket. Talán ezek a Halo részei lesznek? [link]

- Xbox One Dashboard BETA Ring update érkezett. [link]

- Már a nextgen-re készül az MS? Linkedin-en keresnek munkaktársakat AAA játékhoz, következő generációra. [link]

- Jön a Shadow of Tomb Raider? [link]

- itt van pár 4K-s screenshot az Xbox One X Enhanced játékaihoz [link]

- Crackdown 3 és Gears of War 4 lesznek az első Dolby Atmos játékok [link]

- Monolith: Shadow of War natív 4K-ban fog futni Xbox One X-en, a konzol őrületesen erős. [link]

- Sea of Thieves water effect [gif]

- Diablo 2 és Warcraft3 remastered? Ha igaz, akkor lehet 4K UHD is... [link]

- Ősszel jönnek a megújult Xbox Avatarok [link]

- Ha valaki PS-t és Xbox One-t is akar egyszerre, annak itt az XSTATION [link]

- Novemberben érkezik a Rainway BETA, egy megoldás, amivel PC-ről lehet játékot streamelni sok másik eszközre, köztük Xbox-ra is [link]

- Shadow of War: az elbaltázott küldetések nem lesznek újrajátszhatóak [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104838) Stevenstyle válasza Sh4rk (#104712) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nem értünk egyet és továbbra is úgy gondolom, hogy nem objektíven szemléled, nem sikerült a szövegértést összehozni :D

Befejeztem, úgy sincs semmi értelme az egésznek addig amíg olyat látsz bele ami nincs is ott! (Szerinten)

[ Szerkesztve ]

(#104839) zzola


zzola
félisten

Arról nincsen valami adat, hogy EU-ban eddig hány darab XO-t adtak el?

(#104840) Stevenstyle válasza zzola (#104839) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Tudtommal globális adatokat sem közöl egy ideje az MS :(

(#104841) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Hátha valakinek érdekes 9.29E

Halo the master chief collection xbox one

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104842) Sh4rk válasza Stevenstyle (#104838) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Ahogy látom, neked sem. Pedig ha kihúzod abból a bizonyos testrészből a fejed és nem engem oktatsz talán jobban látnád a dolgot. Ezt a cikket nem lehet nem elfogultnak tekinteni annyira vérlázító ostobaságok vannak benne. ....

(#104843) zzola válasza Stevenstyle (#104840) üzenetére


zzola
félisten

Jogos. Kösz.

(#104844) NyMRooD válasza Sh4rk (#104692) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Jah, most hogy a box az erősebb midjárt lényegtelen a teljesítmény. OMFG" - nem a teljesítmény a lényegtelen, hanem úgy nincs értelme, hogy nincs kihasználva, az e3-as konferencián láthattál 40 xox-ra optimalizát játékot, amelyiknek a nagy része indie volt, tényleg egy sidescroll-os platform játékhoz kell ez a vas?

"a PlayStation 4 Pro nem sokkal drágább, mint az alapgép, míg az Xbox One X igen." - PS4 80-90k, a pro pedig 120-130 50k különbség, xone 70-80k xox 160-170k lesz 90-100 ft a különbség.

"Viszont az X-et szinte bűn rákötni egy 1080p-s készülékre." - ez meg szerintem pont pozitívan értelmezhető, ha veszel egy prémium gépet, akkor legyen már hozzá egy prémiumnak (sem) mondható tv-d. Persze szebb lesz Full-hd-n is meg stabilabb, de 4k-val lesz az igazi, mivel egy 4k-s konzolról van szó.

"Megsúgnám neki, hogy a játékosok 70% multi címekkel játszik...
Miért nem ír arról a kedves cikk "firkáló", hogy a ps4pro-n ohne visszafelé kompatibilitást tud, még ps3-al sem kompatibilis!!!" - Ez tény (mármint, hogy a többség multicímekkel játszik), de amit leírt igaz, rohadt sok van ps4-re és már 1-2-ért megérheti azt a platformot választani. A visszafelé kompatibilis játékokkal pedig csak a one tulajok 5-10% játszik, többet használják a youtube és netflix app-ot.

A playanywhere-el pedig pont a nem MS exkluzív játékok esetén nem érsz semmit.

Nem támadni akarlak, de te sokkal elfogultabb vagy mint a cikk.

Mellesleg amit nem látok:
Ps4 mellett: 1. a pro már kint egy éve, 2. ott már van VR is.
Xbox mellett: 1. szubjektív de a többségnek kényelmesebb kontroller, 2. Gold felhozatal, 3. EA access.

Az pedig baromság, hogy a sony megvett minden médiát, nem hiszem, hogy egy 40 milliárdos vállalatnak több pénze lenne ilyesmire mint egy 540 milliárdosnak.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#104845) #10927360 válasza oriic (#104610) üzenetére


#10927360
törölt tag

Hivatalos magyar árat a magyar Microsoft még nem közölt. A héten várható. :R (XOneX)

(#104846) oriic válasza #10927360 (#104845) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben kaptam választ MS-től, hogy türelem árat terem, szóval várunk. (Köszi azért. :R )

Live-Die-Respawn

(#104847) Madoc válasza NyMRooD (#104844) üzenetére


Madoc
veterán

Egyetértek, csak egyben nem, hogy a sony megvett minden médiát. Merthogy szerintem is lefizetett ellenkampány folyik méghozzá keményen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#104848) zebede


zebede
őstag

Azoktól kérdezném akik letöltötték már a most ingyenes Watch Dogs-t, hogy magyar felirattal jön e le?

(#104849) Zoleee83 válasza zebede (#104848) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen magyar feliratos, nemrég kezdtem el. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#104850) Tomics


Tomics
addikt

Mennyit foglal egy átlagos játék a vinyón? 500 Gb elég lehet egy casual playernek?

PH! addikt since 2004

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.