Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) kicsako válasza Ghoosty (#94450) üzenetére


kicsako
őstag

Az is valami, hajrá :K

Próbálnék embereket gyűjteni 15 fölöttiekre, de nehéz :DDD
Jelenleg így állok:

(#94452) Plata válasza Viktor77 (#94448) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell repu.
Ha van 60-as karid 48-as szinten mehetsz abba a rohadás maw-ba.
Utána választhatod covenantot.
Bevezető küldit is skipelheted covenanthoz.
Viszont nem értem,az első 60-as karim még 30-as renownàl is kap minden vacakért renown szintet.
A måsik 60-as karim már 25-ös renownál nem kap ugyanazért renown szintet.
Sokkal többet melóztam neki a 25-ért.

(#94453) dbzmonty válasza Plata (#94452) üzenetére


dbzmonty
tag

Nem egyről beszélünk. Nem arra a repura gondoltam ami az U betűre megnyílik, hanem miután kiválasztottam, hogy NEM a main questeket akarom csinálni, hanem a dungeonokkal, wq-kkal akarok bizonyítani a választott covenantnak. Így miután replülök az egyik covenant területére kapok egy questet aminek a progress bar-ja nő ha csinálom a dungeonokat és wq-kat. Ezt mind a 4 területen végig kell játszani, utána jött a rendes covenant campaign az első altomnál. Ez a progresszelés ment nagyon lassan, erre kértem infót, hogy lehetne gyorsabban.

(#94454) Viktor77 válasza dbzmonty (#94453) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, a Threads of Fate-et mondod. Az olyan, de szerintem nem lassú.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94455) Plata válasza dbzmonty (#94453) üzenetére


Plata
félisten

Jah ėn nem így csináltam.
Àt mentem suttyólandre,skipeltem azt a gyökėr sztorit és random inståval 60-ra húztam a karikat.
Utána meg játszom vele azt amihez van kedvem.
Sok mindenhez nincs mert cseszett unalom az egész content.
Maw max arra jó hogy felcsessze a vérnyomásom.
Remélem aki kitalálta ezt a szar maw-ot annak a jó édes anyja sűrűn csuklik.Vagy már feldobta a pacskert,számtalanszir kívántam már hogy döglene meg ebbe vagy abba. :D
De jövő héten lesz TW,és Bc timewalking.
Felhúzok vagy három karit megint.
Aztán persze többet nem veszem elő őket.

(#94456) dbzmonty válasza Viktor77 (#94454) üzenetére


dbzmonty
tag

Fú nem tudom most fejből, mert januárban toltam SL-t utoljára, azóta Starter verzión tolom. Meglepő amúgy, hogy 20-as szintem mennyi mindent lehet csinálni. Megcsináltam Pandáriában 3 nagy zónát, most Easter Kingdomsban questelem Dun Morogh zónáját, utána majd Wetlands jön. Egyszer majd csak meglesz a teljes Loremaster acsi :D

(#94457) Viktor77 válasza dbzmonty (#94456) üzenetére


Viktor77
titán

Ha esetleg nem tudnád (és majd újra előfizetsz), akkor 20-as szint után is érdemes questelni, a játék számolja rejtetten az XP-t egészen 30-as szintig, így mikor befizetsz ezt az XP-t megkapják a karaktereid.
Én sem tudtam, nemrég olvastam róla.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94458) Phobion


Phobion
őstag

Nem gondoltam volna, hogy a Nazjatar-nál lesz valaha rosszabb zóna, de a blizzard hamar felülmúlta önmagát a Maw-val. :W

(#94459) Plata válasza Phobion (#94458) üzenetére


Plata
félisten

Maldraxus kb ugyanolyan trågya.
Revendreth is elég gåz.
Ardenweld meg bastion valamennyire elmegy.
Vagy nem bastion a neve?
Mindegy a negyedik zóna ahol a flúgos angyalok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#94460) pruzsi


pruzsi
őstag

Uraim és egyéb entitársak szituáció van
https://www.youtube.com/watch?v=KzJEkVkgN2s
ennél a questnél hagytam abba pár napja,most itt vagyok a jobb felső sarokban lévő muksó nincs velem így nem tudom folytatni waltrough alapján ő jön/jött velem ......

más: endgamere ez : https://www.icy-veins.com/wow/retribution-paladin-pve-dps-gear-best-in-slot dps-nek jó lenne?

[ Szerkesztve ]

(#94461) Viktor77 válasza pruzsi (#94460) üzenetére


Viktor77
titán

Dobd el, vedd fel újra és mindig maradj az NPC-vel.

Icy-t nem tudom, de itt a pala discord minden speccel és fontos információval (válassz specet (lényegtelen) hogy továbbléphess).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94462) pruzsi válasza Viktor77 (#94461) üzenetére


pruzsi
őstag

Sikerült köszi,a linket hogy kell használni ? hammerofwrath lenne?

(#94463) Viktor77 válasza pruzsi (#94462) üzenetére


Viktor77
titán

Csak nyomj rá, fogadd el a meghívót, válassz specet és látod az összes palacsatornát.
Igen az.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94464) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a válaszokat! :R

A Mecha sajnos a kereten felül van és nincs engi karakterem majd a Goblin Huntert tervezem annak de az odébb van.

A rakétának van hasonló minősége effektek terén mint a helikopternek? Gondolok itt a goblinos szét akar esni effektusra. :D

----

Másik, keresgéltem de nem találtam mi lehetett Orgriban srác alatt egy Void elementálra emlékeztető mount volt de inkább szürkésen kékesen örvénylett, tudjátok a nevét esetleg? :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94465) Peetey91 válasza Micsurin (#94464) üzenetére


Peetey91
senior tag

[link] Glacial Tidestorm. Jaina drop.
Vagy max még a shaman class mount:

[ Szerkesztve ]

(#94466) Micsurin válasza Peetey91 (#94465) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:C :R :R
Köszönöm! Aha ez még nem solozható akkor ideje keresni valami pub klánt ahol van társaság. A szokásos éjjeli játékból kiindulva kérdéses, hogy lesz-e. :D

A sámli class mount volt az! Mert nem 1:1 a hátán ült a srác hanem valami korona szerűségen. De így, hogy van nem csak class spec változat még jobb köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94467) Plata válasza Micsurin (#94466) üzenetére


Plata
félisten

Sámli class mount szebb és három féle van,attól függ milyen a sámlid.

(#94468) pruzsi válasza pruzsi (#94460) üzenetére


pruzsi
őstag

Úgy néz ki jó az a build, valaki esetleg meg tudná nézni kb mennyi gold össz vissz az a gear ? Nekem még nincs ah :) , illetve melyik bármelyik realmrol be lehet vásárolni őket ha épp egyik nem árulják ezt a ítemet ,illetve realm mindegy melyiken vagyok belépve ? A havi elofizuba benne van a shadowlands vagy van az vennem kell külön?

(#94469) Phobion válasza Micsurin (#94466) üzenetére


Phobion
őstag

A shaman class mountot én is szeretném megszerezni, de kicsit hosszas az út odáig. :F

(#94470) Viktor77 válasza pruzsi (#94468) üzenetére


Viktor77
titán

AH mindenkinek van. Az a gear meg nem megvehető, bizonyos bossokból eshetnek.
Az AH az realmenként van, amit az egyiken megveszel, azt máshol nem használhatod (pár kivétellel, toy, pet, mount, transmog). De geart nem.
SL-t meg kell venni.
Az a gear meg a BiS (best in slot)(talán), attól te még messze vagy. Elöször legyél 60-as, szedd össze a legmagasabb itemlevelű cuccokat amiket csak tudsz (hogy minél több helyre lejuss), aztán majd valamikor beszélhetünk BiS gearről.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94471) Plata válasza Phobion (#94469) üzenetére


Plata
félisten

Frászt,már BfA-ban is laza volt,most még lazább.

(#94472) pruzsi válasza Viktor77 (#94470) üzenetére


pruzsi
őstag

Ertem akkor ezek nem tradeklhetoek, melyik realmot érdemes választani mert akkor ez egy mondhatni végleges döntés ha ah bol vásárolnék be ami elég valószínű mert gifteltek nekem 13 wtokent. ami elég sokat ér ahogy nézem ingame talán egy jó gearre is de ha tévednek szóljatok. Csak egy karaktert szeretnék felhuzni mivel van sok más game ami érdekel.

(#94473) Viktor77 válasza pruzsi (#94472) üzenetére


Viktor77
titán

Horda: Ragnaros, Alli: Silvermoon, Arathor.
Pár cuccot tudsz csak megvenni, nem lesz minden slotra. De ezek minden realm minden AH-jában megvannak, csak az árak változnak.
De mondom, a BiS cuccok bossokból esnek, azokat nem vehetsz AH-ból (talán 1-2-t).
Amúgy nem értem minek költesz egy fillért is, ha igazából nem érdekel a játék. Hiába álldogálnál 220-ban egy boss elött, ha fingod nem lenne mit kell csinálni.
Így nem lehet ezt a játékot játszani, sikerélményed biztos nem lesz.
Húzd fel 60-ig a karit és kész. Minek veszel rá bármit is, ha csak a max szint elérése a cél?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94474) tepenzed


tepenzed
őstag

Sziasztok!
Szerintetek ha csak pvpzni szeretek, de ott is aréna helyett inkább BG és World Pvp, akkor várjak mostmár a kedvenc és imádott TBC-re vagy SHadowlands pvp-vel jobban járok? Mennyire jó most a helyzet?

(#94475) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Én a TBC-vel fogok nyomulni az biztos, igaz egy kiégett retróarc vagyok wow téren. ;]

ui.: élek-halok egy jó kis vengeful warri és sámán set-ért. :C

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#94476) Demizson92 válasza Phoen|x (#94475) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Mikor jön hivatalosan?
mikortól lehet újra nyomni a jó kis TBC-T?
milyen gépigenye van olyan mint anno?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#94477) Bencus88 válasza Demizson92 (#94476) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nincs hovatalos info, sokan májust mondanak, de kizártnak tartom a vírus miatt.

Erősebb a gépigény, azért a grafikai elemek picit változtak. De nem kell hozzá erőmű

(#94478) Plata válasza Demizson92 (#94476) üzenetére


Plata
félisten

Jelentkezz tesztre és megnézheted.

#94477Bencus88
Valamelyik nap mintha olyat láttam volna hogy késik a 9.1 is meg a TBC is és talán augusztusban jön.

[ Szerkesztve ]

(#94479) Bencus88 válasza Plata (#94478) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha tippelhetnék én is valahova nyár végére várnán

(#94480) hemaka


hemaka
nagyúr

egy kis dmg scale bug bfa instában, a mage level 10. :DDD
[link]

(#94481) Ghoosty válasza Demizson92 (#94476) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem ezzel is követik a 2 évenként új kieg dolgot. Az előző tavaly nyár végén jelent meg szóval ezt is oda tervezhetik.

(#94482) Plata válasza Ghoosty (#94481) üzenetére


Plata
félisten

Vajon a köv kiegben hova megyünk?
Remélem nem a holdra. :D
Na és vajon lesz új faj vagy új kaszt?
Mondjuk szentfazék. ;]

(#94483) Tigerclaw válasza Phobion (#94458) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem abszolut bejott Nazjatar, sot kiemelkedo dizannal rendelkezo zonanak tartom. Az nem a zona hibaja, hogy rakenyszeritettek az jatekosokat arra, hogy ott questeljenek minden nap orakat es amiatt unalmassa valt.

A Maw egy teljesen mas kategoria. Designban nulla, de szerencsere nem is nagyon vagy odakenyszeritve.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94484) Plata válasza hemaka (#94480) üzenetére


Plata
félisten

Én nem dps voltam hanem híler.
A karim 47 volt a tank 16.
Divine star 5-6k-t hílelt tankba a flash heal meg 15k-t is. :D
A tanknak volt 1.4k hp-ja. :DDD
Egyébként a karim darkmoon cirkuszban dekkolt az xp bónusz miatt.Az egyik insta után nem oda dobott vissza hanem egy griffre,ami összevissza repkedett elwynn redridge és duskwood között,többnyire a textúra alatt.Mikor be nyomtam hogy a következő megállónál tegyen le,ledobott sw-ben.

(#94485) Tigerclaw válasza Plata (#94478) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A 9.1 hamarosan PTR-re kerul es nem hiszem hogy tul sokat lesz ott. Majus vegere akar live-ra is kerulhet.

A BC-t elindithatnak korabban ugy, hogy lezarjak a Dark Portal-t, es at nem lehet menni Outlandre, de el lehet kezdeni huzni a Draenei es Bloodelf karaktereket, meg a jewelcraftingot. Ez es az a teny, hogy vegre lesz Ally saman es Hordas pala, 1-2 honapra adna jatekot tomegeknek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94486) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok,

Néhány éve nem játszok már aktívan, Legion volt az utolsó content amit megvettem, és már egy ideje nem is igazán követtem a változásokat sem.
Hozott annyi újdonságot az új kieg, hogy érdemes legyen megvenni és megnézni? Meg tudom egyáltalán ezt úgy tenni,hogy a Legion az utolsó kieg amit megvettem?

Gondoltam beszerzek egy Shadowlands heroic csomagot 60 nap gc-vel.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#94487) warcat válasza Burki (#94486) üzenetére


warcat
veterán

A megéri-e re nem tudok válaszolni, de a Shadowlands + gametime/előfizetés elég az összes tartalom eléréséhez.

EA: It's in the crate!

(#94488) Tigerclaw válasza Burki (#94486) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha nem fontos az aktualis content, mert mondjuk nem tervezel raidelni, akkor szerintem jobban jarsz ha csak jatekidot veszel es csak a BFA-val jatszol. A Shadowlands miatt kar lenne atrohannod a BFA-n, mert a ketto kozul az joval szinvonalasabb, minden tekintetben.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94489) Peetey91 válasza Tigerclaw (#94488) üzenetére


Peetey91
senior tag

És én hozzátenném, hogy szerintem már a BFA se volt sehol a Legion után. :(

(#94490) Plata válasza Tigerclaw (#94488) üzenetére


Plata
félisten

Holnap megint BC timewalking,ha jól emlékszem.
Egy hétig biztosan magasról teszek a suttyóland contentre. :D

#94489Peetey91
Warzone és island expedició jó volt,főleg az arathi warzone,Warcraft 3 hangulata volt.
Na és gírt is jót adott.Vagy legalább is szépet. :D

[ Szerkesztve ]

(#94491) Tigerclaw válasza Peetey91 (#94489) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha nem vettek volna el az artifact fegyvereket a BFA-val, talan meg ma is a Legionnal jatszanek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94492) Plata válasza Tigerclaw (#94491) üzenetére


Plata
félisten

Légióban az Artifact fegyver érdekes volt és jó.
BfA-ban a nyaklánc meg az idióta azerite gear már nagyon pocsék.
Utána jött az a gyökér inváziós baromság.
De sedólend még vacakabb,ez a hülye anima meg maw eszement rossz.

(#94493) kicsako válasza Burki (#94486) üzenetére


kicsako
őstag

2 hónapja tértem vissza, WOTLK óta nem játszottam. Nekem nagyon tetszik a Shadowland sztorija és az egész gameplay. Mindenképp ajánlom. Vannak bennen nagyon jól eltalált dolgok, de nem szeretnék spoilerezni :)

(#94494) Tigerclaw válasza kicsako (#94493) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A story nekem is tetszik, foleg hogy megmagyaraz jopar korabbi dolgot es hagy helyet nemi rejtelynek is. A 9.1 -tol mar kicsit sablonossa valik. Viszont a BFA-ban ettol mar joval tobb story van, hiszen az a kieg mar befejezodott, es rengeteg epikus fordulat van benne. Sot a BFA nelkul nincsenek meg azok a kerdesek, amire a Shadowlands valaszol. Semmikepp sem javaslom hogy valaki powerlevelinggel menjen at a BFA-n, ha valamennyire erdekli a WoW lore, story.

Ezert is idealisabb a Legion utan par honapot a BFA-ban tolteni, mint atvagni rajta csak hogy atjusson a Shadowlandsre, ahol talan erteni sem fogja a story bizonyos reszeit.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94495) Plata


Plata
félisten

Tudnátok nekem segíteni?
Altoholic addonom be kattant,valamiért a timewalking badge-t nem jól jeleníti meg.
Nem tudom mi a szöszt csináljak vele,frissítettem is.
Esetleg töröljem le teljesen és rakjam újra?

(#94496) nanorambo


nanorambo
őstag

Mitől függ, hogy milyen itemeket kapok meg transmogként? Egy csomó boss dobta soulbuondos cucc nem elérhető transmogként.

(#94497) Tigerclaw válasza nanorambo (#94496) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Csak a sajat armor/weapon osztalyodba valokat kapod meg.
Tehat pl. ha mage, priest, warlock vagy akkor csak cloth armor trasnmogot,
ha saman, hunter, akkor csak mail armor transmogokat es igy tovabb.
Fegyverbol is csak azokat amiket tudsz hasznalni.

Ja es persze a class armorok is ki vannak zarva, ha nem az a class vagy. Pl. mage-nek valo setitem skinjet nem kapja meg egy priest.

Szoval nagyjabol az amit hordani tudsz, kiveve hogy nem mehetsz lefele az armor classban, mert nem lenne fair hogy egy plates karakter 4x annyi transmog skinnel rendelkezzen mint egy clothos.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94498) nanorambo válasza Tigerclaw (#94497) üzenetére


nanorambo
őstag

:R

(#94499) Plata


Plata
félisten

Láttátok azt a hírt hogy Dk egyedül levert egy M+17 shadowland instát hat és fél óra alatt?
[link]

(#94500) zala005


zala005
tag

Sziasztok, egy láma kérdés. Próbáltam guideokat olvasni, de még mindig nem egyértelmű. Pvp-re a trinket szetten kívül nem számít, hogy milyen cuccod van ,csak az ilvl és a versatility ami lényeges, vagy mindenképp előnyösebb a felupgradeolt pvp honoros szett (nyilván később a conquestes)?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.