Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93301) Tigerclaw válasza Plata (#93295) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van egy NPC Oribos legszelen, talan atelenben ahhoz kepes ahol belepsz a varosba teleporttal. Nala lehet beallitani, hogy storyval vagy napi questelessel akarsz szintezni. Talan ha erzekeli hogy mar lvl60 vagy, azonnal megadja a hozzaferest minden zonahoz, meg a covenant valasztashoz, main/covenant questhez, napi questekhez, stb. A normal, hc es lfr instakhoz persze szintkovetelmeny van, de azt mar tudod. Az majd jon a dungeonokbol, world bossokbol. A WQ-k nem adnak komolyabb geart elvileg, csak bizonyos covenant renown szint utan...marmint utana se adnak sokkal jobbat, csak kb. HC dungeon szintut es azt is csak ritkabban.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93302) Tigerclaw válasza Plata (#93300) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Meleenek, mint warrior, pala, dk, en valami nagy meretu race-et valasztanek amin jol nez ki a gear, fegyver. Ally oldalon pl. Draenei-t az alap racekbol, vagy Kul Tiras-t az allyed racekbol, ha mar ki van lockolva. A Void Elf szerintem casternek idealis a racialjai szerint. A cast pushback vedelem nagyon jo mind pvp, mind pvp szempontbol ha caster vagy.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93303) Plata válasza Tigerclaw (#93301) üzenetére


Plata
félisten

Köszönöm szépen. :R

#93302Tigerclaw
Void elf rugó nagyon fun.De tény főleg caster void elfem van,mage,warlock.

(#93304) hunvarlan válasza Tigerclaw (#93301) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Az szerintem csak akkor jön elő ha 1 karival megcsinálta a storyt.

(#93305) HugóBoss


HugóBoss
tag

Timewalking hanyas szinttől lesz eléhető?

(#93306) Tigerclaw válasza hunvarlan (#93304) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az lehet. En mondjuk harmadszor is a story mode -ot valasztottam. Van egy altom, ami WQ-val fejlodik, de nagyon unalmas, igaz ritkan megyek dungeonba. A Story modeban arra kell ugyelni, hogy foleg csak a main questlancot csinalja az ember hogy ne az legyen, hogy mar regen lvl60, de miven meg nincs a vegen a main questeknek, nem tud barhova menni. Tavernes kiloggolassal, nemi instaval, a story modeban is gyorsan fel lehet erni, es megsem olyan unalmas mint farmolni a WQ-kat.

Azt viszont tovabbra is tartom, hogy altokat csak craftolas, gyujtogetes miatt erdemes huzni, mert tul sok idobe tellik tobb karakterrel megcsinalni a heti "kotelezot"

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93307) BoneDragon válasza Tigerclaw (#93306) üzenetére


BoneDragon
veterán

59-es szinten mikor mar 99%-nal all az xp akkor at kell valtani a masik modra es automatikusan kesz lesz az osszes story quest...

(#93308) Viktor77 válasza Mr Chapel (#93266) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, már elő is jött. Most más dolgok villognak, amik eddig nem. :)

Azt vettem észre, hogy a múltkor kipróbáltam egy vga memeória testert (ajánlottam valakinek, és megnéztem milyen), és mikor az futott, akkor villogtak a textúrák. Ha megállítottam nem villogtak.
Szóval, valami a memóriakezeléssel lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#93309) hemaka válasza Viktor77 (#93308) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem úgy villog hogy mop területen mentem befogni a spirit sünt és hol ott volt, hol eltűnt, aztán újra és újra, csak lestem mi van🤦😂

(#93310) Plata válasza HugóBoss (#93305) üzenetére


Plata
félisten

50-es szinttől van.
Jól jön rajta az xp.

#93301Tigerclaw
Megtaláltam az NPC-t,kettő van ott,de sajnos semmit nem tudtam kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#93311) Plata


Plata
félisten

Tegnap letoltam sok TW instát.
Jó pár karival.
Minden karimnak a shadowlands inståk záoltak,küldi kellene hozzájuk.
Még 60-asnak is kivėve heroic insták.
Az este az egyik huntim is 51 lett,van négy
Neki sincs sztori,az insta neki még sincs zárva.
Gondoltam is megyek egyet hátha reggelre le zárul.
De kiírta hogy 19 perc várakozåsi idő.
Fėl háromkor már nem volt kedvem várni rá,főleg mert reggel hatkor keltem.
Kíváncsi volnėk neki miėrt nem volt zárva az insta.
Ha este is elérhető lesz akkor kipróbálom.

(#93312) Tigerclaw válasza Plata (#93311) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem lehet hogy a szintje miatt meg BfA-s dungeonokat dob fel neki automatikusan, csak te atsiklottal felette?
Sot gondolom a TW week a BFA-s playerekre is el, igy az is feljon a menuben.

A normal instak szinthez, a HC es LFR nyitasa pedig ilvl-hez kotodik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93313) Plata válasza Tigerclaw (#93312) üzenetére


Plata
félisten

Nem,megnéztem,talán valami necro izé,fejből ennyire emlékszem,egy darab shadowlands-es insta nyitva volt neki mert még csak 51.

(#93314) Tigerclaw válasza Plata (#93313) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azt ne felejtsd el, hogy alapbol story modban vagy, ha vegigcsinaltad a Maw-os bevezetest es ugy kerultel Shadowlands-be. Ha pedig kicsit tovabbviszed, elerheto legalabb Bastion, ahol az elso storyhoz tartozo insta a Necrotic Wake.

Amugy miert nem csinalod vegig a main storyt...mmint azt a reszet ami lvl60-ig visz? En mar haromszor is megcsinaltam es unalmasabb mint WQ-kkal fejlodni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93315) lakisoft válasza Plata (#93313) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem olyan szenvedés ez mint amilyennek elsőre tűnik. A többi karakterrel meg már nem kell újra MAW-ból kijössz és WQ-val vagy amivel akarsz fejlődhetsz tovább. Nagyon jól eltalálták ezt a részét. A területek nekem elsőre nem tetszettek de ahogy telik az idő egyre fajább lesz. Ha casualkodsz úgy sincs időnyomás rajtad, jutsz amire jutsz amennyi idő alatt akarod nem para.

- Árad -

(#93316) Plata válasza Tigerclaw (#93314) üzenetére


Plata
félisten

Nem wq-zom.
Timewalking csak.
Szintenkėnt 2-3-4 insta.
Attól függően mit kapok.
Sok trash sok xp.
Legtöbb kari nem is låtott semmit shadowlandsből,mert ott tartanak hogy menjek sw-be beszélni mit tudom én kivel.

(#93317) Plata válasza lakisoft (#93315) üzenetére


Plata
félisten

Bocs mobilon nem tudom hogy kell rendesen szeekeszteni.
Mage karival tw event után lehet le tolom.
Úgy nézem neki a küldetés szürke.
Vagyis nem lehet vészes 60-as karival.

(#93318) lakisoft válasza Plata (#93317) üzenetére


lakisoft
veterán

Mi értelme van akkor számodra az új kiegnek?

- Árad -

(#93319) Peetey91 válasza lakisoft (#93318) üzenetére


Peetey91
senior tag

Hogy elmondja, mekkora szar szerinte. :))

(#93320) Plata válasza lakisoft (#93318) üzenetére


Plata
félisten

Egyenlőre nem sok,felhúzom karikat 60-ra timewalking instákkal,na meg heroic instán szedek geart és várok hátha jön valami új értelmesebb zóna vagy tartalom.Egy karival a sztorit is le kellene tolni,de az még nem ment,küldizés már ötperc után kínzás az új zónákban.Timewealkingot meg simán le tolok egy este akár 20-at is.
Gondolom egyszer itt is tovább megy a sztori új zónába.Bár légióban és BfA-ban az új zóna elég rossz volt,de ennél rosszabb már nem lehet. ;)
Múltkor összefutottam egy csapat Silvermoon-i játékossal,mentem velük pár timewalkingot,irtó jó volt.Piszok profik voltak és nagyon laza volt az a pár insta velük.

[ Szerkesztve ]

(#93321) lakisoft válasza Plata (#93320) üzenetére


lakisoft
veterán

De figyu - ezért szerintem fölösleges megvenni a kieget.
Nem ismered a lore-t nem ismered a kieg aktualitásait. Így hogyan fogalmazod meg a véleményed a játékról hitelesen? Petbattle megy legalább? :)

- Árad -

(#93322) Peetey91 válasza Plata (#93320) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szerintem amúgy egyszer érdemes végigtolni a sztorit, már csak azért is, hogy véleményt tudj alkotni róla. Maldraxxus pl szerintem sem szép, viszont a többi elég jó. A Maw véleményem szerint jelen állapotban förtelem, de ezt nem is muszáj csinálnod, ha nem akarod.
Fejlődés szempontjából jó a kieg altoknak, de max szintre nekem pl túl sok lenne több kari, ígyis sok a tennivaló.

(#93323) Plata válasza lakisoft (#93321) üzenetére


Plata
félisten

Mert próbáltam végig vinni a sztorit,de nem tudom hányadik zónában feladtam,azóta nem is játszottam azzal a karival.
Próbáltam 48-as karival is csinálni,maw le ment a következő már nagyon fárasztó volt.

(#93324) Csapoati válasza lakisoft (#93321) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Plata a full casual, akinek az új questek uncsik, az új zónák szarok, de zsebelni a 15 éves instákban mókás, meg pecázni is élvezetes a 15 éves zónákban. Nincs ezzel semmi gond, de úgy érzem, hogy ő, illetve "mi", azaz a többi topikot olvasó ember más-más játékot játszunk. Én nem is foglalkozom az ilyen kritikákkal, hogy "minden új zóna szar", mert erre nem lehet észérvet felhozni, és nem is érdemes. Neki mások a prioritások. A timewalking pl neki tök jó, én azoktól unom már halálra magam.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93325) lakisoft válasza Plata (#93323) üzenetére


lakisoft
veterán

:D. Figyu nem nagyon értem a kifogásaidat, de megmosolyogtatnak a hozzászólásaid :D. Szóval hajrá :)

- Árad -

(#93326) BoneDragon válasza Csapoati (#93324) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már 10 éve is ugyan ezt csinálta SG-n. Szerencsére napi 25 órában játszik az összes mmo-val és még blogot is van ideje vezetni egy fórumon.

(#93327) Plata válasza BoneDragon (#93326) üzenetére


Plata
félisten

Kár hogy csak 24 óra van. :D
Blogom nincs,bár egyszer valami sügér egy blogban megemlített,aztán rá cseszett mert hazudozott és be égett.Szerintem az anyukája azóta is béget. :D

#93324Csapoati
Tegnap megint esett timewalkingon olyan cucc a gyűjteményembe ami még nem volt meg.
Annak például örültem. ;)
Képes vagyok hajnali háromig is lazán Timewalkingozni,az le köt. :B

[ Szerkesztve ]

(#93328) Tigerclaw válasza Peetey91 (#93322) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos eleg lapos a main story a covenant valasztasig es azutan is csak csepegtetik az infokat. Mintha lenne egy 1000 db-os puzzle es hetente adnanak 1 uj db-ot. Kvazi minden covenanthoz kellene egy karakter, mert foleg a covenant kampanybol jonnek az infok, a Maw-ban es Torghastban tenyleg nem halad sehova az egesz. Viszont eddig barmilyen classt is huztam fel 60-ra, mindegyiknek a Night Fae es a Kyrian volt kiemelten ajanlva. Mar csak keresni kellene olyan classt, ahol a masik ket covenant a befuto. Azt legalabb mar tudjuk, hogy mi all Sylvanas BFA-s amokfutasa mogott.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93329) Fandango válasza Plata (#93327) üzenetére


Fandango
veterán

A virtuális világon kívül egyébként mit csinálsz? :F

(#93330) Ideg válasza Fandango (#93329) üzenetére


Ideg
aktív tag

Játéktesztelő. :DDD ;]

(#93331) Plata válasza Fandango (#93329) üzenetére


Plata
félisten

Hülye kérdésekre vålaszolok? ;) :D

(#93332) Blizz


Blizz
őstag

Ha újra story mode-ra megyek (mert van egy másik lehetőség is) egy új karinál miután SL-be érkeztem, akkor újra végig kell tolnom az összes zóna sztoriját, hogy unlockoljam a covenantokat?

No mistakes, just happy little accidents

(#93333) hemaka


hemaka
nagyúr

dupla windfuryt javították jól látom? pedig jó móka volt :U :DDD

(#93334) Tigerclaw válasza Blizz (#93332) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen. Annyival tudsz gyorsitani, hogy nem veszed fel a side/hub questeket, de ha kozben instazol is, mar reg lvl60 leszel, mire vegigersz es covenantot valaszthatsz. Ez a problema azzal, hogy keves a side quest, de hosszu a main quest chain. Foleg talan Maldraxxusban es Ardenwealdben van tul sok. Lehet hogy tenyleg az a megoldas, hogy a masik utat valasztod, de folyamatosan instazol, mert a WQ-s modszer is agyzsibbaszto. Persze ha se tank, se healer nem vagy, sokat nem ersz vele. A legjobb talan lemondani az altok huzasarol.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93335) BoneDragon válasza Blizz (#93332) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor leirom mégegyszer...
Csináld csak a main questeket és mielőtt 60-as lennél visszamész oriba és átváltasz a másik módra. Tádáá kész lesz az összes main quest. Sokkal gyorsabb storyval móddal fejlődni.

(#93336) Blizz válasza BoneDragon (#93335) üzenetére


Blizz
őstag

köszkösz
#93334 Neked is!

No mistakes, just happy little accidents

(#93337) Lacee1986 válasza Tigerclaw (#93334) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Most húztam fel a mage altomat és a random insták kb 2-3 perc alatt hívtak be. Sokszor nem tudtam a questeket befejezni közben, olyan gyorsan hívott.

(#93338) Plata válasza BoneDragon (#93335) üzenetére


Plata
félisten

Oriba valami npc-nél kell váltani vagy hogy mámziba?
Esetleg war mode?
Ha olyan van még.
Még sosem kapcsoltam,be jelenleg nem is tom van-e.

(#93339) Tigerclaw válasza Plata (#93338) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Oribosban van egy NPC pont a masik oldalan a varosnak, ahhoz kepest ahol megjelensz a Mawbol visszajove. Vagy ha ugy jobban erthetobb, ha Oribosba szol a HS-ed kb. oda erkezel, csak ki kell menni jobban a varos szelehez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93340) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt nem tudjatok, arrol van-e szo, hogy a covenant bond fat attervezik esetleg ugy, hogy speccenkent kulon fa legyen? Most tavolrol csak atkapcsolhatsz masik npc fajara, de nem tudod szerkeszteni. Igy kvazi ha valtassz is speccet, mert mondjuk a raidben arra van szukseg az egyik bossnal, a masiknal meg masikra, vagy epp mas speccen farmolsz es mas speccen instazol, csak az egyiket tudod erositeni a bondos comduitokkal, hacsak ne, full univerzalis conduitokat valasztassz, ami eleg ritka lehet.

Az is megoldas lenne ha nem lennenek egyedi fak, de tavolrol is cserelhetni lehetne a conduitokat. Bena megoldas lenne, de legalabb lenne valami.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93341) Plata válasza Tigerclaw (#93339) üzenetére


Plata
félisten

Köszi majd megnézem.

(#93342) warcat


warcat
veterán

Blizzard has reproduced the texture flickering issue and has forwarded to Nvidia for a future driver fix

Temporary Workaround: Switch from DX 12 to DX 11, or set shadows in-game to Low. Alternatively, revert to driver version 457.51.

EA: It's in the crate!

(#93343) Plata


Plata
félisten

Nem mintha bánnám,de én még nem találkoztam ezzel a villogással,dx12 van és a shadow high-en.
Na és a legfrissebb driver.

(#93344) Plata


Plata
félisten

Nem tudom láttátok-e?
[link]
Nagyjából elolvastam a cikket,de szerintem megérdemelte. :B

(#93345) Viktor77 válasza warcat (#93342) üzenetére


Viktor77
titán

Volt már ilyen villogás, igaz, gyakorlatilag csak Mechagonban, de AMD kártyával is.
Lényeg, hogy tudnak róla, és van részleges megoldás, mert egyre idegesítőbb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#93346) BoneDragon válasza Plata (#93344) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mar hazudsz is? Nem is tudsz angolul. Tudjuk tudjuk google fordito... ;]

(#93347) Plata válasza BoneDragon (#93346) üzenetére


Plata
félisten

Egen gugli fordító,neked nincs?
Bár ha be van állítva néha idegesítő mert a magyar oldalakat is le akarja fordítani. :D

[ Szerkesztve ]

(#93348) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Olvasgatok Wowhead-en a Twisting Corridor-ról. Azt írják, hogy ez egy 18 szintes Torghast mód. Az többi Torghast az 6 szintes és a magas layereket kb 1 óra alatt tudom megcsinálni. Van valakinek erről bétás tapasztalata? Tényleg arra számítsak, hogy ez egy 3 órás megszakíthatatlan elfoglaltság lesz, szerencsés esetben olyan debuffal, hogy legalább pisilni el lehessen menni?

(#93349) BoneDragon válasza Ghoosty (#93348) üzenetére


BoneDragon
veterán

Néztem róla videókat előbb és layer 8 után kb 3-4mp volt egy layer boss. Mondjuk ez függ attól is milyen powereket kapsz, de tuti nem lesz több órás.

(#93350) Ghoosty válasza BoneDragon (#93349) üzenetére


Ghoosty
őstag

Itt valami erős túlzást érzek. 3-4 másodperc, az max 3 skill elnyomása. De amúgy nem a boss szokott nekem sokáig tartani. Egyedül a Maw of the Maw ami eddig gondot okozott, a többi lepörgött hamar és nem volt sose 2 perc és 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor nem ment le elsőre.
A trash tart sokáig, főleg, ha szemét a debuff. Legutóbb ami nagyon hátráltatott, az az x másodpercenként 6+% max hp sebzés folyamatosan. Amíg nem szereztem meg a 65% fire resistance powert, addig nem győztem leülni enni, meg nyomogatni a self healt, választani a cd csökkentést hozzá, meg elkerülni a max hp növelést, mert az ugye növeli a sebzést és még kaja közben is tudna fogyni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.