Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94101) Viktor77 válasza ChPessimist (#94100) üzenetére


Viktor77
titán

Mi 5 csapattal raidelünk hétről-hétre, a "legbénább " csapat (ebben vagyok én) 8/10HC.
A kulcsos csapatokat nem tudom megszámolni, vannak klikkek, de gyakorlatilag mindenre van ember.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94102) kkdesign válasza ChPessimist (#94100) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szerintem is nagyon nagyon jó most a játék. Egyedül a mostani szezon raidje nem tetszik, úgy kompletten, de emellett van ezer más dolog ami meg marhajó és hangulatos :) nekem nagyon bejön :K eddig talán ennél jobban a Lich King kieget élveztem anno.

[ Szerkesztve ]

(#94103) Plata


Plata
félisten

Ma este le toltam sok TW instát,szerintem megint gyengítették őket.
XP szerzésre nagyon jó.
Bár megint szereztem pár új ruha kinézetet,ami csoda,mert vagy ezerszer jártam már itt.
Ami érdekes hogy magister terrace sokszor van.
De nem baj mert szeretem.
Paladinnal mentem jó párat,fel is húztam 54-re.
Nektek mit ír ki a játék?
Mert nekem azt menjek TW instára,a jutalom 33 ilvl item. :D

[ Szerkesztve ]

(#94104) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Arena at 500 Rating.
Zseniális mint mindig. :C

(#94105) Phoen|x válasza BoneDragon (#94104) üzenetére


Phoen|x
őstag

Zug zug :D :C

Go Gunners!

(#94106) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Retro arcoknak:

Burning Crusade Classic - Miért Jó?

Go Gunners!

(#94107) Micsurin válasza Ghoosty (#94090) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! Végül is maradt a skinning + leather. Azt is megmondom miért, mert lusta vagyok. :DDD Nem fogok AH-ba mászkálni questelés közben ellenben BfA alatt rogyásra adom el a 24-25 aranyas craftolt trash páncélokat a vendornak. Kb egy este alatt bejött 1000 arany pedig csak questeltem és amit megöltem megnyúztam majd legyártottam belőle a páncélt aztán adtam is el a vendornak. :)

Ez az Elemental Shaman nagyon korrekt. :Y

Dungeonok nerfet kaptak? Régen nem csak 1-1 itemet kaptam utánuk és most mintha eltűnt volna a Group Finder reward is. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94108) KTony válasza Phoen|x (#94106) üzenetére


KTony
tag

A lényegről nem beszél milyen volt a m+ BC ben engem csak az érdekel.

(#94109) Plata válasza Micsurin (#94107) üzenetére


Plata
félisten

Group finder reward csak a régi instákban van.Az új kiegekben nem kapsz.
Ha régi kieget választasz fejlődésre ott kapsz cuccot.Talán panda az utolsó.
Légió és BfA dungiban nem kapsz random jutalmat az biztos,draenorban nem vagyok biztos.
És most meg sem tudom nézni.
Szerezz táskát amiben sok cucc fér.Van lw-s tatyó amibe rengeteg cucc fér,na és a 30 slotos sima táska is olcsó.Én már egy rakást varrtam belőle.

#94108KTony
Jól értem azt kérded milyen volt BC-ben a mythic?
Emlékeim szerint semmilyen mert nem is létezett. :B

#94106Phoen|x
Szerintem én meg próbálom,kicsit könnyebb lesz mint classic,két nap alatt én annyi BC TW instát lenyomtam mint a fene és csöppet sem untam.
Normál instát hogy le tudjak nyomni és ne aludjak be kávé kell.
BC-s TW instát meg nem tudom meg unni,éjjel háromkor döbbentem rá hogy a szentségit de késő van,reggel kelni kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#94110) Micsurin válasza Plata (#94109) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tegnap a legnagyobb ami szembe jött az a 18-as kék zacsi volt abból feltankoltam vendortól.

Van a pandáimon Ragnan valami fehér batyú na olyan kéne az 20 vagy 22-es és 150-ért szereztem / darabot de nem tudom már honnan. :N Nevére fejből meg nem emlékszem...

Lw crafting material tatyót még nem találtam BfA-ban vendornál pedig végig jártam a Troll fővárost.

Nem lesznek Legionhoz hasonlóan artifact fegyverek vagy valami? War Table-höz mikor férek hozzá? Most tartok ott a storyban, hogy végrehajtották a puccsot a király ellen.
Lassan haladok a főszállal mert tetszik a környezet, minden kis bizbaszt megcsinálok. A WoD tetszett talán ennyire meg a MoP.(Igen fordítva vagyok bekötve valahogy mindig azok az exp-ek tetszenek a legjobban amik a közösség szerint a leggyengébbek. :DDD)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94111) Plata válasza Micsurin (#94110) üzenetére


Plata
félisten

Stormwindben tudsz venni LW-s tatyót a főtéren.Az asszem talán 20-as?
Jah te hordás vagy,na azt nem tudom. :B
Nincs tailoring-es ismerősöd?
A shadowlands-es 30 32-es táskát megcsinálni kb semmibe sem kerül.

[ Szerkesztve ]

(#94112) Micsurin válasza Plata (#94111) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nope sajnos nincs, haverok közül mind újrakezdő kb az az egy aki nem az meg mining + skinning-et tol. :DDD

Visszanézek akkor majd este Ogriba ott is kell legyen, ezzel a karakterrel igazából kapásból ugrottam ugye BfA-ba. (Repülés sem hiányzik ez lepett meg...)

A World Chesteket is szépen lebutították, MoP-ban azért Timeless-en sokkal jobb rewardokat adtak. :((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94113) Ereshkigal válasza KTony (#94108) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem volt BC-ben m+. Normal és heroic insta közül választhatsz. Utóbbiak jóval nehezebbek voltak.

(#94114) Plata válasza Ereshkigal (#94113) üzenetére


Plata
félisten

Az csak valamikor a panda körül jöhetett nem?
Cata-ban sem emlékszem ilyesmire,panda fullra kimaradt,draenorban már mintha lett volna,de ezt se mondom tutira,légióban voltam már az fix,az volt a kedvenc zsebelős helyem. :B

#94112Micsurin
BfA-ban meg a mostaniban sok minden bénábban van megcsinálva,ha egyáltalán meg van.
Például a zsebelés és a hozzá járó küldetések NPC-k vendorok is hiányoznak.
Légióban még 5-10 ezer aranyat is lehetett keresni zsebeléssel,na meg lehetett venni sok itemet a lopott szajréból.

#94115Ereshkigal
Jah,nem tudom,panda kieget passzoltam,cata-ban tudom nem volt,wod végén jöttem vissza akkor már úgy rémlett hogy volt.

[ Szerkesztve ]

(#94115) Ereshkigal válasza Plata (#94114) üzenetére


Ereshkigal
őstag

WoD.

(#94116) Csapoati válasza Ereshkigal (#94115) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Legion lesz az, WoD végén a sima mythic debültált instáknál.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94117) Ereshkigal válasza Csapoati (#94116) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Uh, akkor benéztem. :R

(#94118) Tigerclaw válasza KTony (#94108) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem volt se M+, se Mythic a BC-ben. Azok kesobbi kiegben jottek be. Az M+ talan WoD-al, vagy Legionnal. A BC-ben normal es heroic volt. Kesobb volt talan heroic timed run, de szinten nem a BC-ben. Mintha az MoP-ban mar lett volna.

A heroic instakhoz talan kellett "kulcs" quest, talan nemi repu es talan volt quest hubonkent 1-1 olyan dungeon ami csak lvl60-on nyilt ki es talan csak heroic fokozata volt, de nem tuti hogy jol emlekszek mindenre.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94119) Plata válasza Tigerclaw (#94118) üzenetére


Plata
félisten

Instákhoz repu kellett,ha elérted a bizonyos reput akkor vehettél kulcsot úgy rémlik,minden instához más repu kelett.

(#94120) Tigerclaw válasza Micsurin (#94110) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nem biztos hogy jol ertem, de a szakma specifikus taskak a Cata, MoP es talan WoD kiegben voltak utoljara 36 slotos meretben, ossze-vissza. A BFA-ban talan mar nincsnenek olyan recepteket, mert nem vittek tovabb. Nezd meg a wowheaden hogy melyik taska kell neked es hogy melyik kiegben, milyen skill/repu kell a recepthez. Van amelyiket tobb kiegben is lehetett craftolni ugyanabban a meretben.

Sajnos az Artifact rendszer nem vittek tovabb. Ahogy korabban mar irtam, szeretnek megszabadulni a nagyon jol sikerult otleteiktol is...neha meg tobb kiegen keresztul viszik a rosszabbakat.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94121) Tigerclaw válasza Plata (#94114) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ugy emlekszem, hogy a MoP-ban meg csak az elodje volt, valamilyen timed HC run. M+ nekem a Legiontol remlik, bar a WoD-al nagyon keveset jatszottam.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94122) hunvarlan válasza Tigerclaw (#94121) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

MoP-ban challange módnak hívták és időre kellet megcsinálni a dungeont mennél gyorsabb voltán úgy kaptad meg a gold silver vagy bronz fokozatot. Mountot meg extra transmogot szerezhettél onann de azóta se lehet beszerezni azokat a dolgokat.

(#94123) Lirion válasza Micsurin (#94110) üzenetére


Lirion
addikt

"Igen fordítva vagyok bekötve valahogy mindig azok az exp-ek tetszenek a legjobban amik a közösség szerint a leggyengébbek."

A szintezést a wod idejében és utána is kb mindenki dicsérte, ami szar volt, az az end game és ott is az volt a baj, hogy raiden kívül nem volt nagyon más, amit csinálhattál. Szóval nem vagy fordítva bekötve. :)

(#94124) Tigerclaw válasza Lirion (#94123) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A wod kifejezetten eros volt szintezesben, storyban es a felfedezo tipusu playerek is sokat kaptak. A garrison is etalon lett a wowban, mint talan a legjobb jatek a jatekban elem. Nalam mondjuk pont rosszkor startolt, igy alig jatszottam azzal, es eleve honapokkal kesobb kezdtem.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94125) Phoen|x válasza Tigerclaw (#94124) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem se volt gondom a wod-dal, de a frissebb kiegek közül a Legion a nagy kedvenc, simán nyomulnék még benne. :DD

Go Gunners!

(#94126) Tigerclaw válasza Phoen|x (#94125) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

En ugy terveztem, hogy meg sokaig jatszok a Legionnal, vegigvinni a class hallos questeket tobb classal a BFA utan is, de elvettek az artifact fegyvereket, skilleket, igy mar nem volt olyan fun.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94127) BMS


BMS
őstag

Hali
A world quest-ek által dobott gear-eket meg fegyvereket van értelme felrakni az ah-ba?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#94128) Tigerclaw válasza BMS (#94127) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Azok szerintem bop-osok, szoval nem tudod eladni csak a vendoroknak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94129) BMS válasza Tigerclaw (#94128) üzenetére


BMS
őstag

Akkor sem ha még nem vettem fel őket?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#94130) Viktor77 válasza BMS (#94129) üzenetére


Viktor77
titán

Igen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94131) Tigerclaw válasza BMS (#94129) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A bop azt jelenti hogy bind on pickup, vagyis ahogy a taskadba kerul, hozzad kotodik. Kivetel az amikor mondjuk dungeon vagy raid drop eseten 2 oran keresztul meg atadhatod azoknak, akik szinten ott voltak, amikor esett.

A boe az a bind on equip, vagyis ha csak akkor kotodik hozzad ha felvetted. Ezek eladhatoak barkinek, amig nem vetted fel.

A boa pedig a bind on account, amik az accounthoz kotodnek. Ez nagyon ritka, de ilyenek a heirloom itemek pl. Itt is van azert olyan limitacio, hogy hiaba boa, nem adhatod at masik frakcioban vagy masik realmon levo sajat karakterednek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94132) Viktor77 válasza Tigerclaw (#94131) üzenetére


Viktor77
titán

" Ez nagyon ritka, de ilyenek a heirloom itemek pl. Itt is van azert olyan limitacio, hogy hiaba boa, nem adhatod at masik frakcioban vagy masik realmon levo sajat karakterednek."

De.

Ami heirloom, azt ugye azzal a kariddal "craftolod" amelyikkel akarod, a többi boa pedig küldhető, név-szerver címzettel párossal mailben (cross-faction akár).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94133) BMS válasza Tigerclaw (#94131) üzenetére


BMS
őstag

Akkor ezek boe itemek mert fel tudtam őket rakni. Gondolom nem kapkodják őket annyira :D
Viszont a monelit ore-ból már jött pár zseton :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#94134) Lirion válasza BMS (#94133) üzenetére


Lirion
addikt

Ami nem epic, azokat kevésbé viszik, az epic cuccokért már pár 10k-t minimum kaphatsz még általában akkor is, ha 200-213 közötti.

(#94135) BMS


BMS
őstag

A tides of vengeance questeket hogyan tudom elkezdni(zandalari troll-t akarom unlockolni és a zandalar forever már meg van)?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#94136) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

http://www.youtube.com/watch?v=MiAAyEuicJg itt ez a videó nézz rá hogyan kezdi ha jól emlékszem kicsit sokáig tart de lehet hogy nekünk akik amikor kijött akkor csináltuk akkor direkt húzták vele az időt.

[ Szerkesztve ]

(#94137) BMS válasza hunvarlan (#94136) üzenetére


BMS
őstag

nekem nem dobja be azt a questet :/

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#94138) hunvarlan válasza BMS (#94137) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Megcsináltad a bfa összes questjét amit csak lehetett a horde war campaingon belül?
Ha nem akkor a wowheaden belül le tudod checkolni mi kell még ott van ilyen wow quest check nevű dolog https://www.wowhead.com/quest-completion-tracker elvileg itt megtudod nézni hogy mi hiányzik. bocs utólag ez a link talán jobbhttps://www.wowhead.com/attunement

[ Szerkesztve ]

(#94139) Viktor77 válasza hunvarlan (#94138) üzenetére


Viktor77
titán

Mielött megnyomod a link beszúrásánál a ctrl+v-t, nyomd már meg alul a láncocska ikont.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94140) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

A the honorbound repud hogy áll mert ahoz van kötve ez az achivment revered 14000kell ahoz hogy megcsinálhasd.

(#94141) Plata


Plata
félisten

No nekem is kéne egy csöpp segítség.
Hogyan tudok olyan mountot idézni ami nekem nincs meg?
Talán valamelyik csapattárs adott valami buffot?
Ha van ilyen egyáltalán.
Vagy mitől lett az hogy random instában,Black morass-ban a mage karim olyan mountokat idézett meg két harc közt hogy csak pislogtam.
Legalább is fix hogy nem emlékszem hogy ilyen mountot szereztem volna,főleg hogy random favorit mountal idéződött,akkor tudnom kéne róla.
Insta után megnéztem,kedvencek közt nincs új mount.

[ Szerkesztve ]

(#94142) Tigerclaw válasza Plata (#94141) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Hirtelen csak arra tudok gondolni, hogy a mount a beolvadas miatt van. A Cavern of Times idoutazos dungeonokban van egy olyan szabaly, hogy mindennek odaillonek kell lennie, ezert pl. ha olyan fajjal mesz oda, ami nem volt anno, akkor illuziot kapsz. Mondjuk draenei helyett human leszel. Lehet hogy a hasznalt idegen mountokat is kicsereli valami olyanra, ami nem log ki a sorbol.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94143) Plata válasza Tigerclaw (#94142) üzenetére


Plata
félisten

Human mage karival voltam.És valami fura szarvas meg szárnyas lényen ült.
Na és ráadásul rém színesek voltak.A szarvas lény az tökre olyan volt mintha valami ardenweld vagy hogy a francba hívják mount lett volna.

(#94144) Plata


Plata
félisten

Az egyiket le fényképeztem,az elsőt nem mert meglepődtem hogy mi a szár ez és egyből leugrottam róla. De pár rosszarcal később meg ezt idéztem.
Ilyenem sincs.
Ez is marha színes.

(#94145) Tigerclaw válasza Plata (#94144) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor ez mas lehetett. Ezek Ardenwealdes mountok. Van egy olyan Night Fae -s bond, ami megnoveli a sajat es a mogotte halado csapat sebesseget. Esetleg az at is valtoztatja a mountokat, bar ketlem, hogy kihagytak volna a tooltipbol ezt a featuret. Valoszinubb hogy valami toy hatasa lehet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94146) Plata válasza Tigerclaw (#94145) üzenetére


Plata
félisten

Én arra gyanakodtam hogy nem-e valamelyik csapattag csinálta valamivel.
Nekem ilyen biztos nincs,tökre meglepődtem rajtuk.
Nem igazán törődtem eddig az új kieg dolgaival,kb semmit sem csináltam.
Akkor honnan lenne ilyen mountom.
Aztán lehet hogy nekem van valami covenantos dolgom ami csinálja,csak nem vettem észre,nem is szoktam vele foglalkozni.Még a heti egy WQ-t is ki szoktam hagyni.Nem is igazán tudom mi van fejlesztve. :B

[ Szerkesztve ]

(#94147) ViharVadász válasza Plata (#94146) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ha jól látom mintha a Favorite Mount lenne megidézve, nem lehet, hogy véletlen beraktad kedvencnek ezt a mountot is? :) Mondtad, hogy nincs meg ez a mount, de ha jól rémlik ezt a Covenant kiválasztása után kapod meg, lehet, hogy így van meg neked. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94148) Plata válasza ViharVadász (#94147) üzenetére


Plata
félisten

Ha kiválasztok egy covenantot kapok mountot?
Na még ezt sem tudtam. :B
Majd este megnézem jobban,de tegnap nem találtam a mount listámban.

[ Szerkesztve ]

(#94149) ViharVadász válasza Plata (#94148) üzenetére


ViharVadász
őstag

Bocsi, rosszul tudtam, akkor kapsz mountot ha kiválasztottad a Covenant-ot majd megcsinálod annak első küldetését. Night Fae-nak ebben az esetben volt egy olyan küldid, amiben a színpadon kellett eljátszanod korábbi boss fight-okat :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94150) Plata válasza ViharVadász (#94149) üzenetére


Plata
félisten

Az meg volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.