Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93401) Lacee1986 válasza Viktor77 (#93400) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nálam pont most dobta fel a Geforce Experience hogy jött új driver. (461.09)

(#93402) Viktor77 válasza Lacee1986 (#93401) üzenetére


Viktor77
titán

Sajna nem írnak WoW-ról, ha jól látom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#93403) Plata válasza Peetey91 (#93397) üzenetére


Plata
félisten

Cél hogy minél hamarabb át jussak a sztori küldetéseken és elérjem a covenantot,vagy mi a szöszt.Az eddig látott átvezetők csak arra voltak jók hogy ki menjek kajálni vagy alt tab-ot nyomtam és neteztem közben.Nem fogott meg egyik sem.Rengeteg átvezető van meg süket vakera ami fölösleges időhúzás.Nem éppen Légió szintű átvezetők.
Ha létezne ilyen addon másik játékban is az zsír lenne. :B

(#93404) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Vegigtoltam a layer 1-es Twisting Corridors-t. Pontosabban eljutottam a 18-as szint endbossaig, de arrol siman lepattantam. Nem voltak rossz powerek az elejen, de az utolso harmadban szinte nem kaptam dps novelo powereket es mar a sima mobokon is lattam hogy jobban csokken a dps-em, mint ahogy no a mobok HP-je. Az endboss majd 3 milla HP-s volt, de a fo problema az volt hogy folyamatosan idezett kis addokat, nem keves HP-vel es pillanatok alatt elszivtak a HP-m. A boss meg kozben fearelt es ket hitelte a petemet. Lehet egy uj runon mas boss jott volna, de az tuti hogy megegyszer le nem megyek oda. Volt vagy 3 ora mire vegigmentem. Amugy semmi extra, a tobbi mapbol lett osszeollozva random, ahol mar sokszor jartunk.

"Szerencsre" a main quest megcsinalhato ugy is, hogy full 18 szintes run helyett 3 x 6 szintet megy az ember. Nekem a 3 q itembol 2 az elso runbol jott, a 6-os, 12-es szintrol es az utolso a a rerun 6-os szintjen.

Kicsit fura, hogy a neten talalhato video, amiben a Jailer es Sylvanas van, nalam nem jott fel. Egy masikat lattam, Sylvanas - Anduin parbeszeddel. Lehet hogy meg kesobb jon, mert a covenant questet meg nem vittem tovabb, de az elvileg masrol storyt visz. Vagy az a video ptr-rol szarmazik ahol elorebb jarnak?

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93405) steeel35


steeel35
tag

Sziasztok!
Kezdő wow player vagyok, szeretnék egy guildhez tartozni, akikkel esetleg tudnék fejlődni, instázni, esetleg tanácsokat kérni. Van ilyen guild (Ragnaros), akik kezdőket is befogadnak?

(#93406) Viktor77 válasza steeel35 (#93405) üzenetére


Viktor77
titán

Ragnás magyar guildek.
Érdeklődj hol van felvétel kezdőknek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#93407) Plata válasza Tigerclaw (#93395) üzenetére


Plata
félisten

Most végeztem maldraxus-al.
Kb 5 és fél óra alatt.
Úgy hogy minden küldi szürke volt.
Mobok 54-esek.
Úgy levertem bármit mint a huzat.
Az addon szuper jó vagy félórányi szarságtól megmentett.
Bár így is voltak idióta időhúzások.
Ide oda utazgatás stb.
Egy heroicra is bementem közben.
Ami érdekes volt hogy covenant képességek és egyéb szarság nélkül végig első vagy második voltam dps-ben.No meg vacak gírben.
Egyedül a gatyám jó.Azt küldiért kaptam és 200 ilvl.

(#93408) Darksool válasza Viktor77 (#93402) üzenetére


Darksool
kezdő

Vissza kell állni régebbi driverre az megoldja 100%-ban

[ Szerkesztve ]

(#93409) KTony válasza Plata (#93407) üzenetére


KTony
tag

Nem akarok spoilerezni de Ardenweald ben kapcsold vissza a cinematic at. Ott van a legjobb történet.

(#93410) Tigerclaw válasza KTony (#93409) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, az mindent meger, raadasul lesz benne utalas, nemi extra info olyan eternal one-ra is akit mar regen ismerunk, de keveset tudunk rola. Nekem egyebkent a story a legfontosabb az egesz jatekban.

Kivancsi vagyok, hogy ha veget er a jelenleg latott covenant campaign, kezdenek-e uj story-line-t.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93411) Tigerclaw válasza Plata (#93403) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ne felejtsd el, hogy itt is az odavezeto ut fontosabb a vegallomasnal. Inkabb csak maradj a main quest lancnal, de ott azert figyeld a tortenentet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93412) Tigerclaw válasza Darksool (#93408) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nekem csak egy GTX 1060 van alatta, de nem villognak a texturak, igaz mar jo ideje nem frissitettem drivert. A mai videkoartya arakat nezve nem is lesz mar jobb kartyam. Mar dektop PC-m sincs.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93413) Plata válasza Tigerclaw (#93412) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is GTX 1060 van a legfrissebb driverrel és még nem láttam semmi villódzást.

#93411Tigerclaw
Csak a fő küldi érdekel,a karim már rég 60-as mert eventen felhúztam,csak ugye hülye sztori nélkül nincs covenant meg egyéb hülyeség.Azok meg kellenének.Főleg ha ilyen vicces képességeket adnak.

(#93414) hemaka válasza Tigerclaw (#93412) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem szabad most kártyát venni, rohadjon csak rájuk az összes annyiért. A sok hardveraprós is felvásárolja ha ne adj isten van pár db az országban, azt felteszi ide drágábban(az amúgy is drága kártyát). Én is most akartam venni, de inkább játszok 20-30FPS-sel, mintsem az ilyen nyerészkedők zsebébe 1 forintot is tegyek.

(#93415) Skyhunter válasza Tigerclaw (#93404) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekem is sikerült, igaz random csapattal. Szerencsém volt, jó brigádot fogtam ki. 13-as floortól bekeményedett, de a DK tankunknak sajátos taktikája volt. Belépve egy szintre elrusholt a végéig, összehúzott MINDENT is, bosst is, aztán mehetett az aoe huszárkodás. 65 anime power volt rajtam, én 40k-t toltam, egy fire mage meg 100k-t..... :C
Aztán 18-as szinten az orosz healerünk beafkolt, de letoltuk nélküle is a főgenyót...szerettem volna kipróbálni ugyanezt layer 8-ban is, de a 196 ilvlel, meg a BM-el elhajtottak melegebb éghajlatra, mondván MM és +210 kell ide... :D

(#93416) Tigerclaw válasza Skyhunter (#93415) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

En MM-el probaltam ilvl189-el. Gondolom van par szerencsesebb clas, akinek konnyen megy, foleg ha az anima powerekkel is szerencses, de lehet hogy mar a hossza miatt is ezt inkabb partynak terveztek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93417) HugóBoss


HugóBoss
tag

Nem szoktam panaszkodni a wow-ra, max az engineer használhatatlansága miatt, de ezt a nyomorult tornyot konkrétan gyűlölöm.... partit nem találni rá, egyedül meg meh...lassú unalmas szar :) szintén BM hunter

(#93418) warcat válasza Plata (#93413) üzenetére


warcat
veterán

Ha Ardenweald cutsceneket hagyod, hogy az autopilot kivágja, magadra vess, különösen, hogy Legion egyik történetszála folytatódik amit emlékeim szerint istenítesz. Mindenesetre itt megnézheted. [link] (már a cím is spoileres).

Ráadásul a Nightsong óta legjobb zene megy alatta...

EA: It's in the crate!

(#93419) Skyhunter válasza HugóBoss (#93417) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ne viccelj már, annyi party van rá, hogy az borzasztó....esténként válogatni lehet, de ha te indítasz, akkor is lesz jelentkező gazdagon...
A keresőben külön "Torghast" fül is van...nem értem, hogy nem találsz rá csapatot???

(#93420) Phoen|x válasza hemaka (#93414) üzenetére


Phoen|x
őstag

Laptopot esetleg? :DDD Nagyon elszáltak az árak tényleg.

Go Gunners!

(#93421) Darksool válasza Tigerclaw (#93412) üzenetére


Darksool
kezdő

Hello, feleségemnek GT1030 van, felkerült arra is az ominózus 460.79 és villogot, felraktuk a .89 azzal jó. Nekem 1660 van ezen még 457.30 van ha jól emlékszem, ezzel nincs baj :)

(#93422) KTony válasza HugóBoss (#93417) üzenetére


KTony
tag

Szerintem az engi majdnem kötelező: combat res wormhole generator engi Ah mindenhól. Northrend engi ad mobil mailbox ővrakéta. Goldgyártásra nem az igazi Skygolem + egykét mouth pet de az nem túl pörgős. Más proff al sem lehet mindíg goldot gyártani. Enchantig al szerda este gyűrű encha t nem győztem gyártani úgy vitték elfogyott a gold a main karakteremen várni kellet hogy érkezzen ah ból hogy tudjak tovább materialt venni. A hét többi napján viszont semmi encha n sincs profit.

(#93423) BoneDragon válasza warcat (#93418) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha van benne szöveg nem lesz a kedvence, nincs google forditó addon. Igy érdektelen számára. Ne erőltessétek.

(#93424) Plata válasza warcat (#93418) üzenetére


Plata
félisten

Most végeztem vele.
Tetszett főleg a vége.
Ami azt illeti ardenweld nagy része tetszett,néhol nagyon szép,bár kicsit sok a tünde.
De a zóna képesség nagyon mókás.Már mint az átváltozós.

(#93425) Phoen|x válasza Plata (#93424) üzenetére


Phoen|x
őstag

1-2 fel orc elfért volna még az idillben? :DDD

Go Gunners!

(#93426) Dani82


Dani82
senior tag

Thorgastban az egyik legendary memory ami kene nekem Skoldus hallbol esik, de mar kiutottem a heten level8ig. Ha bemegyek pl. level 5-be kieshet az end bossbol vagy ilyenkor mar se ash se memory loot lehetoseg?

(#93427) dallasR


dallasR
csendes tag

Mennyi régi "nagy" magyar guild van classicban. Meglepődők, hogy mindenki oda ment?

Elérhetőségeink: email: info@techzen.hu vagy privát üzenet itt az oldalon.

(#93428) EXA


EXA
aktív tag

A Burning Legion szerveren játszok és most olyan szintű lag van, hogy nyomok egy spellt és ilyen 2 mp-re rá reagál a játék. Nem wowozok rég óta, de ez mennyire gyakori? Mert így nem nagyon lehet élvezni a játékot...

(#93429) Plata válasza EXA (#93428) üzenetére


Plata
félisten

Bromzebearden én nem szoktam semmi lagot tapasztalni.
Tavaly volt amikor őrült nagy tolongás volt.

(#93430) hunvarlan válasza Dani82 (#93426) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Ha lvl 8ason kiötötted ki kellet volna esnie szerintem mert layer+3 a legendary esése mindre azt hiszem.

(#93431) hunvarlan válasza EXA (#93428) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Szerdán reset napon jellemző sajnos a lagg szinte minden területen amik a shadowlands-hez tartozik.

(#93432) Tigerclaw válasza Dani82 (#93426) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A powereknel talan mindegyikhez Skoldus Hall van irva, de szerintem mindegyik agbol eshet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93433) Viktor77 válasza Tigerclaw (#93432) üzenetére


Viktor77
titán

Nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#93434) Plata


Plata
félisten

Ma végig értem a sztorival és kiválasztottam a covenantot.
Egy dolog érdekelne,sokat írtatok torghast-ról,vámpiri sztori küldiben el kellett oda menni,valójában is ilyen?
Mert nem is olyan gáz küldiben.

(#93435) Eugene Roe válasza Plata (#93434) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Lehet, hogy neked tetszeni fog, de azért várd ki a második hét teljes cleart. A nehézség hullámzásától eltekintve én azt mondanám, hogy hosszú, sokkal hosszabb mint a campaign tutorial. Ha olyan maradt volna, vagy +25% az nekem jobban tetszene.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#93436) Ghoosty válasza Plata (#93434) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ahogy írták már, kb ugyanilyen. Annyi, hogy ott ha megcsinálod egy nehézségi szinten, akkor megcsinálhatod még nehezebben. 8 nehézségi szint van. Az egésznek a nehézsége nagyon ingadozó attól függően, hogy milyen powereket kapsz.
Ha nem vagy jó gearben és/vagy szeretnéd kipucolni rendesen, akkor simán számolj 1 órát egy menetre. Csapatban, kicsit sietve azért egy 20 perc alatt teljesíthető. Egyedül még fél órán belül nem sikerült. Ha bebukod, akkor semmi jutalom, mintha nem is mentél volna oda.

Twisting Corridors az most jelent meg. Az olyan, mintha 3 szokványos lenne egymás után, csak a vége még nehezebb. Tehát simán előfordulhat, hogy 3 órát kéne egyben megszakíthatatlanul a gép előtt ülnöd, hogy végigcsináld.
Tegnap nekem az utolsó bossnak 3 millió HP-ja volt. Persze én is erősödtem közben, de ha ranged lett volna, vagy nem hat rá a csapda lassítás, akkor esélyem se lett volna. Így ez azt is jelenthette volna, hogy 2,5-3 órát mentem és végül nem sikerül befejezni. Ezt nem csodálom, hogy sok embert kiakaszt. Ha te jól viseled az ilyet, akkor még tetszhet is a dolog. De ha mégse tetszik, akkor sincs gond, mert semmi olyat nem ad, ami muszáj lenne. Kozmetikai dolgokat, meg mountot, amit használhatsz Maw-ban.
(Amúgy a megszakíthatatlant úgy kell érteni, hogy nem mehetsz addig máshová, ha belogolva maradsz, akkor sokáig húzhatod 5 órát tuti bent lehetsz. Tegnap nekem is így volt. Elszámoltam az időt és nem végeztem vele, mire rendezni kellett a gyerekeket szóval, 10 percenként vissza a géphez, hogy ne dobjon ki, így végül 5 órával a kezdés után lett vége.)

[ Szerkesztve ]

(#93437) Tigerclaw válasza Viktor77 (#93433) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor hibas(volt?) az ingame lexikon valamelyik classnal. Az biztos hogy amikor atneztem par hete, hogy mi honnan esik, az osszes recepthez ugyanaz a Torghast dungeon volt irva. Csodalkoztam is hogy miert. Viszont a receptek valosagban tobbfele helyrol estek. Nem emlekszem melyik classnal volt ez, de vagy hunter vagy monk.

Most raneztem druida eseten es ott tobbfele helyet ir forraskent.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93438) Tigerclaw válasza Plata (#93434) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lesz majd tobb quest Torghast run is, de ott nem vehettek komolyra a dolgot. Olyasmi, mint egy layer 1-es run. Raadasul ott nem esik semmi, csak teljesul a quest.

Kivetel az uj Twisting Corridors, ami hasonloan nehez mint a tobbi, csak 18 szintes egy layer. Annyit konnyitettek az oda szolo questen, hogy nem kell full run. Ha 3x megcsinalod 6-os szintig, ugyanugy megkapod a 3 quest itemet, mintha egyszer vegigmennel mind a 18 szinten.

Gyakorlatilag a szerencsen mulik, hogy soloban vegig tudsz-e menni es ha igen, milyen gyorsan. Persze lehet hogy vannak olyan classok/talentagak, akiknek eleve konnyebb a dolog.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93439) Plata válasza Tigerclaw (#93438) üzenetére


Plata
félisten

Látom azzal hogy a covenant megvan még nincs semmi sem,további sztori van.
Mikor tudom kb unlockolni hogy a többi karimnak ne kelljen le tolni a sztorit?

(#93440) Ghoosty válasza Plata (#93439) üzenetére


Ghoosty
őstag

Onnantól, hogy megvan egy karakterrel a covenant, tudod unlockolni. Oribosban valahol a szélén van egy csávó, akivel ha beszélsz, skippeled az egész sztorit és választhatsz rögtön covenantot.

(#93441) Plata válasza Ghoosty (#93440) üzenetére


Plata
félisten

Ó köszi. :R

(#93442) Aethelstone válasza Plata (#93439) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ha már van egy 60-as karaktered és a másodokkal a kezdő Maw-ot végigtolod, akkor feldobja alapból a lehetőséget, hogy storyline vagy csak "úgy". Nekem most az a szórakozásom, hogy a DK, Wari, Pala mellé felhúzok minden elérhető classt 60-ra :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#93443) Plata válasza Aethelstone (#93442) üzenetére


Plata
félisten

Fenébe,azt hittem maw-ot is lehet skippelni.

(#93444) kkdesign válasza Plata (#93443) üzenetére


kkdesign
senior tag

Azt en is piszkosul tamogatnam. Egyeduli zona ami nem tetszik és ki sem kerülhető

(#93445) Tigerclaw válasza Plata (#93443) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A maw nem olyan kritikus. Persze odavisz par a main es covenant questekbol, de nem olyan fajdalmas. Torghastba se kell jarni annyit, ha nem akarsz egy halom legendaryt craftolni, vagy upgradelni. Az elejen unalmasabb, amig felersz layer 8-ig, de utanna eleg csak heti 2 layer 8-at tolni es azt is csak akkor ha meg kell soul ash.

Kis szerencsevel es nemi penzel par het utan azonnal ramehetsz a max szintu bis legendaryra, aztan elfelejtheted az egesz Maw-ot jo idore. Casualkent meg tenyleg felejtheto az egesz. Viszont minel tobb altod van, akinek akarsz legendary-t, annal fajdalmasabb az egesz.

Aki meg sokat jar a Maw-ba, az csak herbazni, banyaszni jar oda valoszinuleg druidaval, worgennel, esetleg hunterrel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#93446) Plata válasza Tigerclaw (#93445) üzenetére


Plata
félisten

Azt láttam.
Még hogy nincsenek botok.
Egész horda tauren druidát láttam.

(#93447) Plata válasza Tigerclaw (#93445) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként kiskarizni fogok most inkább.
Elég volt a sztori egy időre,most covenant sztori ki tudja milyen hosszú.
Még a múlt héten csináltam kis karit,hogy darkmoon könyv meg legyen nekik instázás miatt.
Bevezető sztorit le is toltam velük,a dh sztori egész furi volt.
Szerintem valamit cseszettül félrecsináltak.
Az elejétől a végéig volt kb két óra a sztori,mert közben volt afk is.De a karim már az elején OP volt,mindent egy ütéssel le csapott,de egész végig ez volt,az utolsó harcig mindig csak jött ütött kidőlt a fél banda.Légióban nem ilyen volt.Jah és kb a félúton jutott eszembe hogy heirloom is van. :D
Addig nem jutott eszembe,mert mentem és ütöttem és minden kinyiffant.Amikor megkaptam a mountot akkor jutott eszembe,hogy hopp van heirloom.

(#93448) Aethelstone válasza Tigerclaw (#93445) üzenetére


Aethelstone
addikt

Pedig úgy lett beharangozva az egész, hogy minden más felejthető 60-on és majd Maw és Torghast és azzal fog telni minden időnk az új kiegig :D

Én éppen a BFA-ban kihagyott dolgaimat zárom rövidre a 60-as frost DK-mmal :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#93449) Plata válasza Aethelstone (#93448) üzenetére


Plata
félisten

A Frost DK mióta ilyen cseszett erős?
Frost Dk-t és tank demon huntert húzok.
Kicsi a Dk 10-es.Az első instám freehold,csak azt engedi,mást nem.
Details szerint mindig vezettem sebzésben,volt hogy a csapat 74%-át sebeztem.Általában 50% körül mozgott de nagyobb csapatnál simán felment 70 fölé.
Szerintem a Void elf Dk aranyos.Bár a kalóz satyi hülyén áll neki. :D

(#93450) Tigerclaw válasza Aethelstone (#93448) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Az influencerek altal keltett hype mogul mar akkor is kilogott a lolab, csak sokan nem voltak hajlandoak tudomasul venni, hogy a Torghast csak egy ujragondolasa a Horrific Visionoknak.

Azt mondjuk en sem gondoltam, hogy a Maw ilyen felkeszen kerul a jatekba.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.