Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) kicsako


kicsako
őstag

EEEEEEEEEEEEEEEE
Tegnap lement klánnal a HC Denathrius :D Múlthéten kb. 3 óra try volt, ezen a héten pedig hétfőn másfél óra, kedden további 1 óra. De meghalt a rohadék :C

Fa mountot ti megkaptátok már? Rengetegen rohangálnak vele, de nekem még nem adta hozzá az accomhoz.

Valorról pedig:
Mythic+ dungeons will award 135 Valor at every keystone level.
M+ insták 135 valort adnak akármelyik szinten is csinálod. Szóval készüljetek fel, hogy 2-3as kulcsokkal lesz tele minden farmolás miatt..

(#94252) Plata válasza kicsako (#94251) üzenetére


Plata
félisten

Nincs még fa mount,szeritnem defektes a battle net.
Száz gigás net mellett 220-600 byte-al jön le.
A teljes játék hamarabb letöltődik mint a frissítés. :D

(#94253) J o e válasza Plata (#94246) üzenetére


J o e
tag

Nincs mit, örülök, hogy meglett :) Jártam én is hasonlóképp - valószínűleg véletlenül kidobtam a hs-t - szerencsére gondoltak erre :)

(#94254) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Bling-Box már nem dob Orb of Mysteryt? 3 szerveren néztem de egy darab nincs az AH-ban, a 20k-s ár meg így több év távlatából egy vicc. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94255) Plata


Plata
félisten

Na sikerült fel jutni,nincs fa mount.

(#94256) Peetey91 válasza Plata (#94255) üzenetére


Peetey91
senior tag

(#94257) Plata válasza Peetey91 (#94256) üzenetére


Plata
félisten

Kár,mert nagyon cuki.
De köszi az infót.

(#94258) Plata válasza J o e (#94253) üzenetére


Plata
félisten

Nekem szerintem az tett be hogy felhúztam a karimat 50-re instázással,a légiós küldit meg shadowlands bevezető után toltam le.Így nem adott HS-t csak át dobott dalaranba.

(#94259) ViharVadász válasza Peetey91 (#94256) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem már maga a Blizzard se tudja, hogy mi van a mount-al kapcsolatban, a hivatalos Facebook oldalon pedig már azt írják kint van: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94260) Plata


Plata
félisten

Változtattak mostanában valamit a régi insták dropjában?
Mert régen sokat jártam le ahn qirajba hogy essen valamelyik szép ruha,sosem esett ki egyik sem,tegnap este unatkoztam és nem volt kedvem nagy karival játszani és a bankban pakoltam warlockal amikor eszembe jutott hogy le kéne menni újra,mert megtaláltam egy régi aq instás vackot bankban,le mentem és kiesett a négy ruhából három,régen meg egyik sem.
A legszebb is kiesett meg még két másik színváltozat.

(#94261) Plata


Plata
félisten

Timewalking vendornak vicces jele van a minimapon meg a térképen,gondolom nem addon okozza.

(#94262) ChPessimist válasza Plata (#94261) üzenetére


ChPessimist
csendes tag

Tudsz screenshotot mutatni?
Nálam semmi vicces jel nincs.

(#94263) Plata válasza ChPessimist (#94262) üzenetére


Plata
félisten

Igen,ha vársz kicsit,épp bent vagyok egy instában.
De utcsó boss,szóval mindjárt.

No itt van,nyomnom kellett egy relogot.Kurzoron ragadt egy ikon és zavart.

[ Szerkesztve ]

(#94264) Plata válasza Plata (#94263) üzenetére


Plata
félisten

Elég sokat timewalkingozom,de nem szokott ilyen jele lenni.

(#94265) ChPessimist válasza Plata (#94264) üzenetére


ChPessimist
csendes tag

Nálam is ilyen jele van, gondolom a mai patch miatt.
Más dolgok is meg vannak mostantól jelölve a mapon, amik eddig nem voltak.

Mondjuk ez az ikon nekem még mindig nem vicces, de kinek milyen humorérzéke.

(#94266) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azért ezt a Chromie fejlődés nagyon komoly. Az mi már, hogy még csak a 2. zónát fejeztem be a sámlival Zandalarban de már 48 lassan 49-es vagyok vele pedig talán ha 5-6 dungeon letoltam ezzel a karakterrel, wtf. :DDD

50 --> 60 fog belassulni megint SL-ben?

----

Transmogok nem account wide unlock-ok? Primal Aspirant* szettet még Ragnan oldottam ki de nem látom a sámli esetében mint transmog. :F

edit.: ugye nem monk only? :O* de... az. :(((

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94267) Plata válasza Micsurin (#94266) üzenetére


Plata
félisten

Én classic-ban fejlődtem,de laza volt,48-as szinten még stormwind instában voltam,le toltam shadowlands bevezetőt és már sl instában nyomultam,ma meg már draenor TW-ben.
Szerintem az rugó szett.Nem?
Fura mikor először néztem a linkedet egy rugó szett jött be,újra megnéztem monk. :F
Shadowlandsen lassan gyün az xp.

[ Szerkesztve ]

(#94268) Micsurin válasza Plata (#94267) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rossz név rémlett csak a külsőt kerestem Head-en, de az Aspirant ami a monkon van az meg monk only. :( Kár, szeretem azt a szettet. edit.: igen mert közben javítottam csak arra emlékeztem melyik aréna szezonban szereztem és nem néztem elsőre csak a külsőt, hogy az a szett az-e amit keresek.

Zekhan páncéljához hasonló szett van? Az Old Soldier trailerre gondolok.

Annak örülök, most kicsit zavaróan hamar felhúztam a karaktert. Régen túl macera volt most meg túl gyors... :DDD

Tigerclaw :R Köszönöm, kár érte. Keresek majd rá valami egyéb mogot akkor mert a sámli megtartós altnak, eléggé megtetszett.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94269) Tigerclaw válasza Micsurin (#94266) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mar nem tudom megnezni, de ugy remlik, hogy transmogban csak a sajat armor osztalyod jatszik. Legalabbis a gyujtemenyben szerintem csak azok vannak. Nem lenne fair ha egy plate class minden transmogot gyujthetne, elerhetne, csak mert technikailag hordhat mindent, egy clothos class meg persze csak a clothot. Talan ezert van limitalva.

A saman meg mail class, (lvl40 felett regi szintek szerint) szoval valoszinuleg ezert nem latod azt a leather armor settet. Nem monk only, hanem leather only. Persze ha kulon meg class restriction is van az szinten extra akadaly.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94270) Plata válasza Tigerclaw (#94269) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az allys karival megszerzett cloth nem található hordás karinál például.
Az hogy van.
De a katalógusban sincs neki ott,mondjuk nem egy class,azt hiszem allys pappal szereztem és hordás warlocknak nem találtam.

(#94271) Tigerclaw válasza Plata (#94270) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy az meg priest set resze, de csak tippelek.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94272) Plata


Plata
félisten

Gémsztár szerint már mindenki megkapta a fa mountot,ezt jól be nézték.
Én még most sem kaptam meg,nem is láttam senkinél.

(#94273) tPedro_ válasza Plata (#94272) üzenetére


tPedro_
őstag

Kb 1 órája, mikor beléptem, már ott figyelt a gyűjteményemben és másoknál is láttam.

(#94274) Plata válasza tPedro_ (#94273) üzenetére


Plata
félisten

Nincs.Szürke.

[ Szerkesztve ]

(#94275) ViharVadász válasza Plata (#94272) üzenetére


ViharVadász
őstag

Még én se kaptam meg, gondolom hamarosan akkor mi is megkapjuk. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94276) Plata


Plata
félisten

Elkezdtem húzni TW instában a prot palámat.
De sokszor azt veszem észre hogy első vagyok vele sebzésben,a prot pala most ilyen erős?
Legutóbbi instában is enyém volt a sebzés 31%-a.

(#94277) J o e válasza ViharVadász (#94275) üzenetére


J o e
tag

Tegnap este én is néztem, de még szürke volt a mountok között, pedig a druidám pont jól mutatna rajta :D
Jól jönnek most az ilyen ingyen mountok, mert a 250-es mount acsira hajtok (227 van most), idén jó lenne elérni :)

(#94278) Tigerclaw válasza Plata (#94276) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Kiegrol kiegre valtozik a tankok sebzese, szoval nem mindegy melyik kieg TW-jeban vagy de aoe-ban eleg jok szoktak lenni a tankok. Neha damageben es/vagy healben is elsok, classtol es kiegtol fuggoen.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94279) ViharVadász válasza Plata (#94276) üzenetére


ViharVadász
őstag

Erre én is felfigyeltem, hogy amikor én voltam Protection palával, szinte mindig első helyen voltam :D Elég durva most ahogy elnézem akkor ezt a kasztot. :)

#94277 J o e: Mennyire jól nézhet ki a Resto Druid formmal így ez a fa mount. :DDD Ma reggelre már egyébként nekem is itt volt, nagyon királyul néz ki szerintem. :K A mount gyűjtéshez meg sok sikert :) Én rendesen eltörpülök melletted a 27 darabommal. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94280) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez a mount marhajó néz ki. :Y

Go Gunners!

(#94281) J o e válasza ViharVadász (#94279) üzenetére


J o e
tag

Az a baj csak 5-6 között érek haza melóból, akkor tudom majd kipróbálni, de tuti ütős lesz :)
Lehet, hogy cserélni is fogom a kariknál a már jól megszokott Deathwing mountot :P

(#94282) Plata válasza ViharVadász (#94279) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap draenor instában ha sok trash mob volt és elnyomtam divine toll-t akkor majdnem kiakadt a dps mérő. :D

(#94283) Plata


Plata
félisten

Hol lehet reklamálni ha az én mountom kukacos? :D

(#94284) Phoen|x válasza Plata (#94283) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jól olvasom, hogy ezt minden SL tulajdonos megkapja?

Go Gunners!

(#94285) Plata válasza Phoen|x (#94284) üzenetére


Plata
félisten

Úgy tudom igen.

(#94286) ViharVadász válasza Phoen|x (#94284) üzenetére


ViharVadász
őstag

Aha, igen :K [link] "available to all players with Shadowlands activated on their account and for those who purchase Shadowlands at a later date."

#94281 J o e: Én nekem eddig nagyon tetszik :D Én mondjuk a Deathwing-et nem cserélném le, sajnos a fa mount nem tud repülni, pedig milyen király lenne :DDD

#94282 Plata: A Divine Toll elég durva, én is ha elnyomom azt van, hogy az utolsó helyről az első helyre DPS-elem magamat :DD .

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94287) Tigerclaw válasza ViharVadász (#94286) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Akkor nem kell hozza befizetni, beloggolni, hogy kesobb megkapjam, ha mar van SL kiegem, ugye?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94288) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Köszi a válaszokat! "Ingyen" mount, mik vannak... :R

Tigerclaw: igen ezt írják englisül.

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#94289) ViharVadász válasza Tigerclaw (#94287) üzenetére


ViharVadász
őstag

A leírás szerint elég ha megvan a Shadowlands kiegészítő és akkor már ott fog várni rád majd a Collections menüben. :)

#94283 Plata: Ez mennyire édi már :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94290) Plata válasza ViharVadász (#94289) üzenetére


Plata
félisten

Sajnos druidával fa alakban nem lehet rá ülni. :D
Mekkora poén lett volna.

(#94291) Tigerclaw válasza Plata (#94290) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Moonkinkent lehet?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94292) Plata válasza Tigerclaw (#94291) üzenetére


Plata
félisten

Igen.Úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

(#94293) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Meddig elerheto ez a fa? Emiatt nem fogok elofizetni.

(#94294) Plata


Plata
félisten

Szerintetek az miért van hogy a karim másként néz ki a karakterválasztón mint a játékban?
Paladinom teljesen másként néz ki mint a játékban.
Csináltam egy relogot és megoldotta,de akkor is fura,tegnap is ezt csinálta.
Mikor felmentem először valami fura lila ruha volt rajta meg thunderfury a kezében.
Közben meg pala vengeful szett van rajta és a kardja Muramasa.

[ Szerkesztve ]

(#94295) Ereshkigal válasza Plata (#94294) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Rosszalkodik, amikor nem játszol vele. Esetleg töröld a cache-t.

BoneDragon: szerintem nincs megkötés, ha megvan a kieg, akkor megkaptad.

[ Szerkesztve ]

(#94296) Phoen|x válasza Plata (#94292) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát ez valami gyönyőrű :D :DDD

BoneDragon: úgy írják, hogy ez a Shadowlands kieghez jár, ha megveszed egyszer/ már megvetted korábban. Szvsz előfizetéstől függetlenül.

Go Gunners!

(#94297) Darksool válasza Plata (#94292) üzenetére


Darksool
kezdő

:))

(#94298) Plata válasza Darksool (#94297) üzenetére


Plata
félisten

Az a bibi még tél van,így jelenleg a fa fehér,majd tavasszal jobban hasonlít rá. :D

(#94299) Phoen|x válasza Darksool (#94297) üzenetére


Phoen|x
őstag

Tényleg, egy gnómmal tiszta GYU :D

Go Gunners!

(#94300) Tigerclaw válasza Plata (#94298) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mar csak azzal tartoznak ugy tizensok ev utan, hogy az evszakok / napszakok / idojaras megjelenjen a jatekban. Mondjuk mintha regebben bizonyos zonakban lett volna idojaras, de az ujabb kiegekben nem emlekszem ilyenre. Nagyot dob pedig a jatek atmoszferajan, hasonloan egy-egy jol eltalalt zenehez.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.