Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94301) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Mai nap egyik játékos megállt mellettem ezzel az új mounttal, és arra lettem figyelmes mielőtt elfutott volna, hogy a mount egyik ágán Pepe üldögélt mikulás sapiban. Annyira cuki volt, csak pont az utolsó pillanatban vettem észre, már lefotózni se tudtam. :(
Szerk.: közben WoWHead Twitter oldalán is megvan a videó róla [link] :C

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#94302) Phoen|x válasza ViharVadász (#94301) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jópofa :D

Go Gunners!

(#94303) Plata válasza ViharVadász (#94301) üzenetére


Plata
félisten

Ezt akkor csinálja,ha megnyomod a space-t.
Több féle is van neki,nem tudom mitől függ mikor mit csinál,csomószor csak azt sikerült elérnem hogy fagyott havat kiszedje az ágai közül.

(#94304) Plata


Plata
félisten

Át mentem hordába kipróbálni hogy Vulpera hogy néz ki az új mounttal,eddig észre sem vettem hogy a mount nagyobb testű karikkal nagyobb,legalább is az előbb elment mellettem két tauren,az ő fafejük vagy egy fejjel magasabb volt az én fafejemnél.
Vagy lehet valami spéci mount növelő marhaságot használtak.
Nem,a tehenek tényleg nagyobbat kapnak.
Teszteltem. :D

[ Szerkesztve ]

(#94305) Tigerclaw válasza Plata (#94304) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Minden mount skalazodik valamilyen aranyban a race-hez es a nem-hez is. Sajnos gyakran eleg rosszul. Male panda eseten pl. van jopar ami nevetsegesen kicsi. Pl. a Shu Zen botranyos, de a roka mountok is. Tobbszor jeleztek mar a deveknek, de lathatoan nem erdekelte oket.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94306) Micsurin válasza Plata (#94283) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha később veszel SL-t akkor is jár vajon?
Leírás alapján illene. :D

Edit.: de lehet nekem ment félre most a végén a later date félgőzzel olvastam csak a híreket. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94307) Plata válasza Micsurin (#94306) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom.
De az előbb nekem is előjött Pepe.

[ Szerkesztve ]

(#94308) warcat


warcat
veterán

20% akció van a kieg összes változatára március 15-ig.

EA: It's in the crate!

(#94309) Micsurin válasza warcat (#94308) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DD :C :R

Ennek kimondottan tudok most örülni! :))
Érdekes egyébként, hogy wishlist-en van a kieg alap kiadása de nem jött róla semmilyen értesítés mailben, hogy akciózzák.
-----

Második fele tárgytalan. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94310) Micsurin válasza Micsurin (#94309) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hol a gond? 50-es vagyok de Nathanos nem adja a First Assault kezdő questjét. Konkrétan nincs nála quest, előbb egy questlinet adott az full más volt ha jól néztem. (Malfurion megmutatkozik és egy intro kb a War Campaign-hez)

Send the Fleet van most kb egyedül nyitva a témában. Zandalar zónák is kész vannak ahogy az alap 3 Foothold is.

Mi maradhatott ki? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94311) Plata válasza Micsurin (#94310) üzenetére


Plata
félisten

Nem a send the fleet kéne?

(#94312) Micsurin válasza Plata (#94311) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az Nazjatarba visz és a cgi alapján az már Azshara témájú nem? :D

[link] azt írja ha megvan a lvl 50 azonnal mehetek tovább a főcsapáson, az achi is pont így néz ki... nem értem elvileg fel kéne dobnia. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94313) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nem vagyok oda a hatalmas mountokért de ez azért tényleg marha jó! :D

Hülye kérdés de nem lehetne vajon valahogy színezni? Vagy a mount equipmentekkel ne is reménykedjek ilyenben? :B

Viktor77 :R Köszönöm! Ez tényleg szép darab lett az biztos...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94314) Viktor77 válasza Micsurin (#94313) üzenetére


Viktor77
titán

Évszakonként változik a színe.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#94315) Micsurin


Micsurin
nagyúr

...azt hittem ha megvan a Ready for War csak hozzám vágnak egy beváltandó questet és csinálhatom is a Mag'har-om erre.... egy újabb questline. :DDD :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94316) kicsako válasza Micsurin (#94313) üzenetére


kicsako
őstag

csak egy tipp, de ráférne egy javítás a cuccaidra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94317) Plata válasza Micsurin (#94315) üzenetére


Plata
félisten

Cimbi az ami most vár rád,ahhoz képest az eddigiek ló fing. ;)
Az újabb küldi sorozat kiborítóan uncsi és kicseszettül fárasztó.

(#94318) BoneDragon válasza Plata (#94317) üzenetére


BoneDragon
veterán

...akkor van bennetek valami közös. ;]

Bocs, nem birtam kihagyni.

(#94319) Micsurin válasza Plata (#94317) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Megcsináltam, 4-ig tartott... :U

Őszintén én több éves MMO-s pályafutásom alatt ennyire semmilyen, unalmas de legalább idegesítő questline-al még nem talákoztam.

A bugokról nem beszélve... Eitrigg nincs ott rendszeresen ahol kéne, leave instance majd teleport vissza, a marker nem jó helyre jelez ezért 3x tettem meg az Ogri - Cavern of Timea távot, mire olvastam Head-en, hogy van portál. :W

Unalmas gagyi boss fightok, 1000yard felesleges távok Draenorban. :W

Inkább csak vágták volna hozzám acsi rewardként aztán nézem, hogy konkrétan nulla az az nulla testreszabási lehetősége van a Mag'har-nak, mintha vanilllaban lennék. :W

Mindegy most már csak azért is narancssárga / barna leszek. :DDD

kicsako quest 2x is próbált átkergetni egy alli outpost-on, 66k hps koponyás npc-k kicsit begangeltek. Szerencsére volt alapanyagom így gyártottam egy mail szettet. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94320) Plata válasza Micsurin (#94319) üzenetére


Plata
félisten

Na igen a bugokat elfelejtettem mondani,iszonyúan bugos. :D

(#94321) Micsurin válasza Plata (#94320) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Zanda troll is ennyire katasztrófa lesz?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94322) Plata válasza Micsurin (#94321) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,sosem szereztem meg,ahhoz le kellett volna tolni a zandalari sztorit,attól a frász kerülgetett,plusz tides of vengeance is kellett volna.
Többi megvan,kis vuk,magyar ork,hegyi tehén na és a sötételf.
A rókakoma és a bölény egész jó. ;)

(#94323) Micsurin válasza Plata (#94322) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi akkor kioldom mert a Sands-os achi is pipa és voltam is már Bane előtt a Vuk nagykövettel.

Zandalar Forever már megvan ergo csak a war campaignt kéne befejezzem, mindenképpen kell mert a druidának nagyon jók az alakjai. :D

----

Mekkora szint és ilvl kéne, hogy nevetve tudjam farmolni a The Eyet? (Ashes of alar miatt) Régen a monkkal lazán ment de nagyot borult ugye azóta az erőviszony.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94324) OgreImre


OgreImre
senior tag

Nekem a 16 éves WoW-os pályafutásom legrosszabb/legunalmasabb quest sorozata volt a BfA War Campaign, Ready for War és a Tides of Vengeance...

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#94325) Plata válasza OgreImre (#94324) üzenetére


Plata
félisten

Shadowlands sztori rosszabb.Egyedül ardenweld ami jó valamennyire.

(#94326) Micsurin válasza Plata (#94325) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez komoly? Kár... a trailer alapján egész pozitív volt a véleményem. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94327) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Dehogy rosszabb. Pont Ardenweald jó valamennyire? Sokkal izgalmasabb szálak is vannak benne, főleg Bastion-nál Uther-es szál, Ardenweald egy vicc a nyekegő lepkéivel meg a Winter Queen-nel, a Chains of Dominaton videóban kár, hogy nem ő "deglik" meg a Kyrian boss helyett...

(#94328) Plata válasza mg1992mg (#94327) üzenetére


Plata
félisten

Ardenweld szimpi mert ott folytatódik a légiós sztori.
Bastion az bánatosan rossz volt,a többi is.
Bastion-ban attól is frászt kapok hogy a paladinommal csinálni kell a covenantot,az a régió egy vicc,a legjobb dolog benne az a vicces wq amiben gyakorlatozni kell.Ardenweld volt az egyetlen zóna amit nem hetekig csináltam,mert hogy a többitől a frász ki vert és nagyon hamar inkább feladtam hogy majd holnap folytatom.A vámpíros sztori volt néhol mókás,de egyébként inkább fárasztó.

[ Szerkesztve ]

(#94329) Plata válasza Micsurin (#94323) üzenetére


Plata
félisten

Eye az bc-s insta azokat 50-es kari tudja farmolni,sőt 45-el is ment.

(#94330) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ha csak a topik olvasása alapján kéne megítélni a játékot, az egész WoW egy katasztrófának tűnhetne, fostalicska lore-ral, bugokkal, unalmas dolgokkal.
Még jó, hogy nem ez alapján megy. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#94331) Micsurin válasza Plata (#94329) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi akkor este neki megyek hátha így 2,5 év után talán méltóztatik beadni. :DDD

Csapoati ha jól el vagy azt nem vered nagy dobra de ha belefutsz egy ténylegesen fostaliga questbe azt azért szokás megemlíteni. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94332) BoneDragon válasza Csapoati (#94330) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szerencsére megint az alkot véleményt a játékról, aki 1 k*rva szót nem tud angolul...de szerinte szar minden sztori. :DDD

(#94333) Plata válasza BoneDragon (#94332) üzenetére


Plata
félisten

Annyira tudok hogy megértsem a marhaságokat.
Látod beled is tudok beszélni,pedig nem vagyok DR. Dolittle. :DDD

(#94334) mg1992mg válasza BoneDragon (#94332) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hónapokig nyekegett hogy ki akarja hagyni valahogy, persze, hogy rossz a véleménye róla ;]

(#94335) Dani82


Dani82
senior tag

Van itt akinek a mainje tank? Teljes agyrem ez a mythic tankolas! Miert kell a tanknak kiszamolnia, figyelni pontosan mikor mit huzunk, hogy ugy jojjon ki a pride, ha valaki veletlen pullol, akkor en matekozzam ki, hogy mikor hogy lehetne a bosst pride utan pullolni. Teljes agyrak lett a tankolas, rohadtul semmi kedvem matekozni, kalkulalni, pedig tokre szerettem regen tankolni, de ettol az egesztol elment a kedvem es valszeg ezert van ennyire tank hiany. :W

(#94336) kicsako válasza Dani82 (#94335) üzenetére


kicsako
őstag

van néhány addon erre a célra. akik meg vakon behúzzák a mobokat azokkal egyébként is nehéz hogy időre lemenjen kivéve ha 10alatti kulcs.

WOTLK óta nem játszottam, de ez a kieg nekem nagyon bejön sztorit is beleértve. :C

[ Szerkesztve ]

(#94337) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Melyik kieg lehet a leggyorsabb szintezni? BFA-t ha nem muszáj nem nyomnám le megint, ott a zone storyk is kész vannak etc és friss emlék.

WoD esetleg vagy Legion? MoP? Utóbbiban úgy rémlik nagyok voltak a távok. WoD-ban már megvehető kapásból majd a repülés?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94338) hunvarlan válasza Micsurin (#94337) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Van egy addon az a neve hogy azeroth auto pilot ha jól emlékszem akkor wod-os kiegre küld elég nagy segítség ha a gyorsaság a lényeg.

(#94339) Micsurin válasza hunvarlan (#94338) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R ez az az addon amihez rendszeresen látni a Head-en is a /way location xy cord parancsokat?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94340) OgreImre válasza Csapoati (#94330) üzenetére


OgreImre
senior tag

és milyen jó, hogy van a Classic :B

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#94341) Plata válasza Micsurin (#94337) üzenetére


Plata
félisten

Válaszd a cataclysm-ot,akkor mehetsz a classic instákba,tolhatod a classic sztorit is.
Nagyon fun classic instában fejlődni,sajnos túl gyorsan is szinteződik a kari.
Alig szórakoztam egy keveset a dk-mmal és 50 lett.

(#94342) Micsurin válasza Plata (#94341) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pont ez a lényeg, a mag'har wari az az új szerver main karakterének van már szánva amivel mennék SL-re szvsz 0-50 a cél minél gyorsabban! :)

Ha WoD a leggyorsabb annak csak örülök nagyon szeretem azt a kieget. A DH alt az úgyis viszi a Legiont, a zanda troll druida meg mehet WoTLK-ba az alt bank Goblin hunter meg megy majd Cata-ba. :))Szeretem külön karakteren tartani a pénzem mert akkor nincs impulzus vásárlás. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94343) Plata


Plata
félisten

Nem tudtok egy olyan addont mint az altoholic?
Nekem most sok év után bekattant,pedig a legfrissebb van fent.
Mindent jól mutatott,de pár napja meg akartam nézni mennyi timewalking badge-m van már és azóta kiakadt.
Az itemeket,táskákat karikat jól mutatja,csak a Curencys fül alatt pár cucctól kattan meg.

(#94344) hunvarlan válasza Micsurin (#94339) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nem annak a tomtom a neve ez csak arra jó hogy bemásolod a /way kordinátát és mutatja 1 nyíl merre kell menni.

(#94345) Micsurin válasza hunvarlan (#94344) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hu köszönöm! :R

----

Este nagyon felhúzott a játék, én nem tudom mi volt de a frissen kezdett wari használhatatlan volt az a fury akit külön kezdtem teljesen jól használható volt kis szinten de amit instant lvl 10-en most mintha nem lenne rage termelése... konkrétan csak az auto attack-et tudom bámulni és nem értem miért. :W

Hogy a pékbe lehet, hogy a Bloodthirst +8 rage-e 3s-enként és az autoattack + kapott dmg generálta rage arra elég dungeonokben, hogy mobonként max 1 az az 1 Slam-et elnyomhassak? :U Konkrétan mintha rage rezisztens lenne ez a karakter. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#94346) Tigerclaw válasza Micsurin (#94345) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

A warriornal bele lehet futni ilyenbe szintezesnel, regen is volt problema a rage hasznalo classokkal. Probalj rage termelo, vagy rage koltseg csokkento talenteket valasztani, esetleg probald ki az Arms-t, vagy a Protot ideiglenesen, amig tul nem lepsz ezen a szakaszon.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94347) hunvarlan válasza Micsurin (#94345) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nagyon régen húztam warrit szerintem ha charge-al kezdesz akkor kell legyen elég ragenek de régen volt már nagyon

(#94348) Plata


Plata
félisten

Tegnap este meg lett a 60-as szint paladinnal.
Letoltam rengeteg TW-t miatta,de összejött.
Ami tetszett nagyon hogy nem csak shadowlands sztorit lehet skippelni,hanem a covenant bevezetőt is.
Nem tudom eddig volt-e ilyen lehetőség,vagy csak a fafej patch hozta.
De most mikor elküldenek a covenanthoz hogy bejelentkezz gyógykezelésre,akkor lehet választani azt hogy skipeled és egyből tagja lehetsz a kiválasztott diliháznak.Mehetsz is torghast-ba meg egyebekbe.

(#94349) Tigerclaw válasza Plata (#94348) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy van, vagy lesz konnyites, mert meg az 1000 animas heti questek kivaltasaval is hetrol hetre is nehezebbe valik az uj playereknek, altoknak a felzarkozas. Lehet meg kesobb az is elokerul, hogy a covenant csere se legyen olyan fajdalmas.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#94350) kicsako válasza Tigerclaw (#94349) üzenetére


kicsako
őstag

Azért az az ezer anima nem annyira sok.. van olyan heti Q ami ad 750 animát. letolsz mellette egy normal CN-t és meg is vagy kb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.