Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81) -conrad- válasza ciao (#79) üzenetére


-conrad-
addikt

Tedd fel a healbotot, targeteld a mobot és shackle-zd, az addonnal meg healelj, nem kell targetelni a partytagokat.
Vagy használj focus parancsot, valahol le volt itt írva...

(#82) Polacheck válasza ciao (#79) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

kb ugyanezt éreztem az elején, amikor megkaptam, hogy az egyik add az én feladatom palaként. Néhány try alatt bele lehet jönni, már egész jól megy, ráadásul a fear nehezebb, mint a shackle, hiszen 20 secre fearelem és 30 a cd-je a fearnek. Elsőként mindíg feart tolok, utána amikor kijött holy shockkal magamra húzom még messziről, utána stun, majd elfutok és pont van annyi időm elcastolni a következő feart, hogy ne érjen hozzám az add. Közben persze healelni kell. :)

Képzeld magad abba, hogy healerként kiteolnod kell kb 30 csontvázat kereszült egy termen körb-körbe. Na, ez volt Gluth Naxxban. Kellett pár try, mire ott is beleszoktak a paladinok, de utána remek móka volt. Néha ad ilyen feladatokat a Blizzard és szerintem nem rossz megoldani őket (jó, akkor, ott persze én is anyázok erősen).

less qq more pewpew!

(#83) anulu válasza Polacheck (#80) üzenetére


anulu
félisten

szvsz BT-hez kell majd Mount Hyjal. annak az előfeltételét meg ismerjük ugyebár a Vials of eternity személyében. amúgy szerintem is nagyon sok az att küldi. érződik, h húzni akarták a kieg playtime-át vele.

amúgy 2.1-től nem 5db vial-t fog Vashj és Kael'Thas dobni, hanem mindenki lootolhatja. hurrá! :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#84) anulu válasza ciao (#79) üzenetére


anulu
félisten

megmondom őszintén, én kb lexarom az overheal-t. ha nem fogy el a manám miatta és a többiek életben maradnak. ha emiatt van gond, akkor SW stats kinyit, megnézem, h kibe mennyi heal ment, menni az over, stb.

SSC-ben a trash tol olyan holy novát mint amit Maiden, amit dispellezni kell, közben MT+raid heal és ha perl UI-ban a target targeténet a targete cloth-ost jelez, h aggróra kifordult egy olyan mob, ami 1 shotolná, akkor taunt, tankhoz futás... nem egyszerű az sem, de nagyon fárasztó, ellenben élvezem.

javasolt egy focus/shackle macró megírása :)

BC-ben aki tud, annak CC-zni is kell. egyébként csatlakozom Pola-hoz a fear/stun/akármivel kapcsolatban, nekem is ezt kell csinálnom :) plusz még ha tudom, akkor Garrote szedés is :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#85) anulu válasza Polacheck (#82) üzenetére


anulu
félisten

részemről örülök, hogy változatos a pala élete, és nem csak arról szól, hogy spam elem valamelyik heal-t (bár Void Reavernél flash heal spam és csók, meg némi WASD, ennyi a fight).

1,5 év warriorozás után kifejezetten üdítő, hogy nem csak a) tankolok, mint az őrült b) tolom a DPS-t ahogy a csövön kifér :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#86) Polacheck válasza anulu (#83) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Vashj, pfff hol van az még. Szerintem legalábbg három hónap, mire oda eljutunk. Csak kezdenénk végre el SSC-t, hogy elhessen gearelődni. Most iszonyat DKP mennyiségek gyűltek fel azért, mert kevesebb a loot, mint amennyit el lehetne költeni.

less qq more pewpew!

(#87) anulu válasza Polacheck (#86) üzenetére


anulu
félisten

SSC-ben Vashj-t leszámítva csak Leotheras és Hydross nehéz. utóbbi kb annyira, mint az Ikrek). Leo-t ma fogjuk megnézni, Hydrosst viszont már öltem. nagyon oda kell figyelni, kemény res gear kell, és térdre imához, hogy ne legyen még egy kicsi szerver lag sem, mert ha 1 mp alatt 2 phase váltás van, az 101% wipe.

Tidewalker és Karathress kb együtt kíván akkora figyelmet, mint Maulgar magában. mind2 free loot és utóbbi dobja a T5 nacit :))

picit rúgdossátok meg a csapatot, hogy tessék nekifeküdni SSC kulcsnak, mert Lurkerrel együtt 3 boss is van, ami kb az ingyen epixxx kategória. Void Reaver meg mégkönnyebb, csak Eye-ba bejutni nehéz :(

tudod, h láttam már pár fightot, és tudom, h mi számít nagyon könnyűnek. nem a levegőbe mondom, h ezek tényleg semmik!

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#88) Polacheck válasza anulu (#87) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tudom.

Egyértelműen ki van mondva, hogy a mostani cél SSC prrogress, magtheridon megvár. Van egy raidra való emberünk már, és a héten még legalább 5-6 pplnek meglesz a kulcsa, szóval reményeim szerint ha pénteken nem is, de hétfőn már ott ér minket a hajnal (ráadásul pénteken nem is leszek).

BTW healernek ress gear ugye nem kell sehová egylőre?

less qq more pewpew!

(#89) Norbeez


Norbeez
csendes tag

Sziasztok

Mmorpg-zni szeretnék, és nem tudom melyik ingyenes/free/warez játékkal toljam.
Régebben a Runescape-ztam, de 1 idő után uncsi.
Lehet Wow-ozni paying nélkül is? Hosszútávon?
Leginkább olyan kéne game, ahol millió item van és hatalmas világ.

Köszi

:F

(#90) Polacheck válasza Norbeez (#89) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

fizetés nélkül nem lehet.

less qq more pewpew!

(#91) pooshi válasza Polacheck (#86) üzenetére


pooshi
tag

Nalunk is csak 20 embernek van SSC kulcsa (8-10-nek mar csak nightbane hianyzik), de remelem hamarosan meglesz a tobbsegnek. Addig is ott van Magtheridon, 1x voltunk meg csak lenn 2 orat szivni, ma remelem haladunk is vele. Nagyon mennek mar SSC-be, jo lenne mar egy uj instat latni.

(#92) Polacheck válasza pooshi (#91) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Dettó. Elegem van már abból, hogy Gruul és Karazhan az egyetlen verhető célpont. Karazhanba még kb három alkalommal akarok lemenni, utána meglesz a violet eye exalted, és többet az insta felé sem nézek.

less qq more pewpew!

(#93) anulu válasza Polacheck (#88) üzenetére


anulu
félisten

hajrá! és szurkolok nektek is, mint ahogy az össze Ragnaros-os guildnek :))

nem tudok róla, hogy kellene. még Hydrossnál is inkább helyezkedés kell, mint frost/nat res. amúgy az oldalunkon van rugó és nature tank szemszögből Hydross fight videó fent. [link]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#94) Polacheck válasza anulu (#93) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kösz, akkor nem kell egyelőre rágyúrnom.

Egyébként a héten komoly vezetőváltáson mentünk keresztül, lemondott a GM és a ranged officer. A GM helyét egy olyan druida vette át, akinek régóta kijárt a dolog, BC előtt ő volt a raid leaderünk és kb neki köszönhetjük amit Naxxban elértünk. Már most megkezdte a reformokat és egyértelműen erősebb kézzel tolja a guildet. Remélem meg is lesz az eredménye.

less qq more pewpew!

(#95) anulu válasza Polacheck (#92) üzenetére


anulu
félisten

revered 15/21k vagyok de már most borzasztóan unom... mint már többször említettem, SSC kulcs ügyében beszélj az officerekkel és mindenki rugdossa meg a saját bandáját egy kicsit.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#96) anulu válasza pooshi (#91) üzenetére


anulu
félisten

asszem beszélek Szörmivel, h kicsit rúgdosson meg titeket! :DDD Magtheridon is jóval könnyebb SSC gearben, főleg mivelhogy semmilyen res nem kell. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#97) anulu válasza Polacheck (#94) üzenetére


anulu
félisten

Naxxban nagyon szépen haladtatok, de valahogy így már kívülről is nézve a dolgokat úgy látom, hogy mintha a Ragnaros szerver mind2 oldala elaludt volna a többi EU-shoz képest. pedig azért a MoX és az Amicitia is elég keményen tolta a dolgokat.

remélem, h az új vezetéssel jobban fogtok haladni!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#98) Polacheck válasza anulu (#95) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Erőteljes rugdosás most indult be, lásd a tied előtti postom.

less qq more pewpew!

(#99) anulu


anulu
félisten

tegnapi n+1-ik Lurker bebugzódás után (utána ha minden igaz, némi D&T-s helppel) rájöttünk, hogy mi a gond, de OT-nk beszélt GM-mel. majd a beszélgetés vége felé készült a következő screenshot: [link]

a történethez hozzátartozik, h ezen nekifutás után lett meg a kill :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#100) Polacheck válasza anulu (#97) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt látom én is. A legtöbb guild emberproblémákkal és inaktivitással küzd. Szerencsére beszipkáztuk a megfelelő embereket, talán még egy sedópríđzt jöhetne, és két lock, de az nagyon.

less qq more pewpew!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.