Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76151) lakisoft válasza Whysperer (#76147) üzenetére


lakisoft
veterán

Impozáns tehénkéd van grat :DD.

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#76152) Zedz válasza Csapoati (#76148) üzenetére


Zedz
addikt

A gyáva és patkány emberek.... mint én. ;] ;]

De ha már felmerült a rugó, van itt olyan aki PvP-zik vele? Lenne 1-2 kérdésem, első rugóm lévén még sok a homályos terület.

(#76153) Whysperer válasza lakisoft (#76151) üzenetére


Whysperer
addikt

Köszi már öreg szegény 13,5 éves. ;-) Ezért akarok rendes csapatot ,mert már i..kból elegem van ;) Akik jó haverok azok meg mind abbahagyták WoW-t vgy Mythic raiderekre nem tudok már annyi időt tenni.! Egyenlőre

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#76154) lakisoft válasza Whysperer (#76153) üzenetére


lakisoft
veterán

A régi öregek sorra így járnak ... :R

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#76155) Whysperer válasza lakisoft (#76154) üzenetére


Whysperer
addikt

Én is váltanék érted,de egyszerűen anynira gyorsan megunom a többi játékot! Aztán nagyon soka tdolgozom ,de még mindig amikro nem kirándulok vagy barátokkal vagyok a vrosban akkor TV helyett meg ilyenek helyett jóbbna kedvelem ezt az időtöltést!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#76156) LuckyL válasza Plata (#76149) üzenetére


LuckyL
őstag

webshop nem szokott születési adatot kérni, honnan tudhatták volna :F

cryptot minden termékemért elfogadom

(#76157) Zedz válasza LuckyL (#76156) üzenetére


Zedz
addikt

Ha nekem lenne webshopom és olyan terméket árulnék ami korhatáros, akkor kérnék. :P

(#76158) Whysperer


Whysperer
addikt

Amúgy ez a prot pala ezzel a pörgö kalapáccsal meg a lovas chargel tisztára Crusairder Diabloból.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#76159) Plata válasza LuckyL (#76156) üzenetére


Plata
félisten

De mivel korhatáros volt direkt kérték a születési időt,vagy nem hitték el hogy ilyen öreg vagyok vagy nem tudom.
Már máskor is volt hogy nem hitték el hogy túl vagyok a negyedik x-en.
Nem tudom miért olyan nagy probléma az ha valaki még 40 fölött játszik.

(#76160) Yodamest válasza Whysperer (#76158) üzenetére


Yodamest
veterán

Tisztára az mivel gyakorlatilag ugyanaz. Blizz játékokban nagyon sok átfedés van, saját játékaikból emelnek át hősöket, ötleteket más játékukba. Jó példa erre ez az új legionos word questelés, ami szintén 1:1-ben a diablo 3-ból lett átemelve, + a legendary itemek is diablo 3 és ez az egész RNG amit behoztak szintén diablo 3.

(#76161) gabranek


gabranek
aktív tag

Srácok!

képen látható achi szerű cuccost hogyan lehet letiltani? Minden egyes belogolásnál a képembe villan és már megőrülök tőle :F

田中れいな

(#76162) Lacee1986 válasza gabranek (#76161) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nincs véletlen fent az Overachiever addon? Úgy emlékszem az okozta.

(#76163) gabranek válasza Lacee1986 (#76162) üzenetére


gabranek
aktív tag

Köszi, ő volt a bűnös. Le is tiltottam, úgy sem használtam :)

田中れいな

(#76164) Plata


Plata
félisten

Tegnap próbáltam hogy kibírom-e argus-t,de nem,így poénból csináltam egy hordás karit arathoron,bronzebardon már nincs hely több karinak,vicces bugba ütköztem,goblin víz alatti küldiben a goblin karim nem ráült a gumi vizilóra hanem a szájába vette. :DDD
Miután jól kiröhögtem magam,leszálltam róla és újra meg újra ráültem,de mindig ezt csinálta.

Mellesleg van valami ötletetek arra hogy lehetne pénzt át passzolni arathorra karimnak?
Bronzebardon van pénzem,de arathoron nincs,elég ciki érzés.
Próbáltam eladni pár értékesebb pet-et,de hiába raktam ki majd féláron akkor sem vették meg.

[ Szerkesztve ]

(#76165) #32070144 válasza Plata (#76164) üzenetére


#32070144
törölt tag

Ha sürgősen kell pár arany, pld. guild tabardokat küldj át. Herba/ mining szakmákkal alacsony szinten is jól tudsz keresni.

[ Szerkesztve ]

(#76166) #57919488 válasza Plata (#76164) üzenetére


#57919488
törölt tag

tradeskillmaster.com/pets/compare

Illetve Garrison War Mill-nel van lehetoseg transmog cuccokat atkuldeni es goldert eladni.

[ Szerkesztve ]

(#76167) Plata válasza #32070144 (#76165) üzenetére


Plata
félisten

Guild tabardokat?
Ezt ki fejtenéd bővebben?

(#76168) #32070144 válasza Plata (#76167) üzenetére


#32070144
törölt tag

Guild vendornál vehető renowned guild tabard és illustrious guild tabard. BoA mind a kettő, vendornak kb. féláron eladható.

[ Szerkesztve ]

(#76169) Plata válasza #32070144 (#76168) üzenetére


Plata
félisten

Az világos,de hogy postázom át bronzebardról arathorra?

(#76170) Viktor77 válasza Plata (#76169) üzenetére


Viktor77
titán

Neved-Arathor, de újabban fel is dobja, ha elkezded írni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#76171) Plata válasza Viktor77 (#76170) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szent szalamandra.Nem nagyon szoktam postázni.
Kösz.

(#76172) Lirion válasza Plata (#76164) üzenetére


Lirion
addikt

Arguson Mac'Areen is jártál már? Illetve a különböző Invasion Pointokon?

(#76173) Plata válasza Lirion (#76172) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nekem a kezdő zónában tele lett a hócipőm argus-al. :D

(#76174) Plata


Plata
félisten

Na már át is toltam egy adag tabardot arathorra,így végre tud a karim repülni. :DDD
Köszönöm a tippeket és a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#76175) Lirion válasza Plata (#76173) üzenetére


Lirion
addikt

Akkor lemaradsz erről :):

Tudom, hogy vannak ennél sokkal szebb tájak is a játékban, de argushoz képest ez egy meglepően üde színfolt és akkor mellette még ott vannak az invasion pointok is, azok nyomokban sem hasonlítanak argusra.

Amúgy a képeken nem látszik igazán, de hozzá kell tenni, hogy Mac'Areeben egyik irányba Argus, másik irányba Azeroth látszik messziről, mintha a kettő között lenne. Szerintem kifejezetten hangulatos.

[ Szerkesztve ]

(#76176) Plata válasza Lirion (#76175) üzenetére


Plata
félisten

Draenor 2.0 ;)
Vagy outland 3.0 :DDD

(#76177) Lirion válasza Plata (#76176) üzenetére


Lirion
addikt

Vagy Argus 1.0 :K

(#76178) Cathfaern válasza Lirion (#76175) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mac'Aree az egyik leghangulatosabb zóna amit láttam WoW-ban :K Azt nem állítom, hogy a legszebb, a növényzet helyenként picit fura, de Azeroth + Argus + zene + lore + környezet szerintem visz mindent jelenleg.

(#76179) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Engem az zavar hogy nem lehet rajta repulni egyszerűen utálom hogy ha rám jön 1-2 mob leszed a mountról tudom tudom mindig ez volt de akkor is. Röhejes!!!

(#76180) Plata válasza hunvarlan (#76179) üzenetére


Plata
félisten

Én inkább kiskarizok,tényleg herótom van argustól,ha nem lehetne kiskarit húzni inkább megvárnám a következő nagy frissítést vagy contentet.
Viszont kiskarizásnak is megvannak a szépségei,az előbb vicces volt random panda instában 3 sámán volt,mind a 3 törpe volt. :DDD
Egy elemlámpás egy cementes és egy resto.
Az elemlámpás én voltam.Tök mókás volt a 3 törpe sámli. :DDD

(#76181) Csapoati válasza Plata (#76180) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én már abban a fázisban vagyok, hogy egy 110-es alt is bőven elég, már nagyon unom a régi területeket újra meg újra meg újra végignyomni. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76182) Plata válasza Csapoati (#76181) üzenetére


Plata
félisten

Én tele vagyok 110-es karikkal. :D
Ki kellett próbálnom minden kaszt legion sztoriját.

(#76183) Lirion válasza Plata (#76180) üzenetére


Lirion
addikt

Hát akkor azt hiszem a köv kiegig jegelheted a maint, mert argusról már a kieg végéig nem igen jövünk vissza azerothra. :)

(#76181) Csapoati

Nekem van egy pár altom, de azokat csak arra használom, hogy a gold rewardos missionökre küldöm a followereket. Na meg a pvp wold questekből fel geareltem őket 880 körüli ilvl-be. Másra viszont nem is nagyon lenne időm, ez a kieg nem alt barát, az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#76184) Lacee1986 válasza Lirion (#76183) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szerintem ő egy tipikus altoholic. Nem hiszem, hogy van main karaktere, mikor mihez van kedve. Így van? :)

(#76185) Zedz válasza Lirion (#76183) üzenetére


Zedz
addikt

Mondjuk ahhoz képest, hogy a Blizz ígérete szerint próbálják gyorsabban kihozni az új kiegeket, nem nagyon változott semmi. :D

Bár content szempontjából nem lehet panasz.

(#76186) Plata


Plata
félisten

Tegnap felhúztam 84-ről 92-re a sámlimat,random panda instákon esett jó pár szép ruha neki,amik még passzolnak is egymáshoz,de mivel heirloom van rajta ezért nem adtam rá,de dinnye transmogos meg nem engedte hogy a ruháját olyanra transmogoljam mert a cuccokhoz 90-es szint kellett,pedig volt amelyik item 85-ös szinten esett.Sok instában 3 féle színben is esett ez a szett,sajna a zöldből lett meg minden rész,a sárgából és pirosból csak pár darab.
Ahogy elhúztam draeonorra át is transmogoltam rá a ruháim.

(#76184) Lacee1986
Van main karim,vele játszottam a legtöbbet,meg az idióta repülős öcsit is vele csináltam,de egyenlőre argusra nem akar menni,akkor már inkább pecázok vele a garrisonban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76187) Lirion válasza Zedz (#76185) üzenetére


Lirion
addikt

A legion beharangozásakor mondták, hogy mindig ígérték és próbálták, de nem sikerült és ezért most változtatnak, inkább lassabban jöjjön a kieg, de legyen folyamatosan elég tartalom. Szóval most már ez nem állja meg a helyét. :)

(#76188) Plata válasza Lirion (#76187) üzenetére


Plata
félisten

Ha jönne kul tiras,az baró lenne ha lehetne egy saját hajónk,mint mozgó otthon.
Olyan mint TESO-ban vagy LOTRO-ban a saját ház,csak ez hajó lenne.

Közben a sámlim 98 lett,elmentem az elem sámli fegyó küldire,addig ok hogy utazzak pandára,ott meg menjek egy Guo-lai halls nevű helyre,felszálltam a griffre vagy mi a rossebre,ami oda vinne,erre ledobott valami égő tanyán a nagy semmi közepén.

[ Szerkesztve ]

(#76189) fauv


fauv
őstag

Srácok van értelme előre 1 évre megvenni goldból a játékidőt ? Lesz ennek folytatása?

Már így is 240 ezer körül forog a token, félek, hogy ez még magasabb lesz, ezért gondolkodom ezen.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#76190) Healbacsi válasza fauv (#76189) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha folyamatosan jatszol, akkor igen. .jelentosen mar nem fog esni a token ara.. 1 ev (2x6 honap) befizetes eseten sporolhatsz 2 tokent.

(#76191) #57919488 válasza fauv (#76189) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha konnyen jon a gold nyugodtan, ennel olcsobb mar nem igazan lesz. En inkabb Shop/Service dolgokra koltom a goldot es gamecard-al toltok tovabbra is. Karakter transzfer +100-as boost es egyeb dolgokra lazan elment 5m+ gold az utobbi nehany honapban es meg mindig nincs meg az osszes shop-os mount :DDD
Ha azt nezem, hogy 6 GC-t toltok fel egy evben es valaki ugye megveszi a tokent amit en csak kivaltok goldbol akkor 1 jatekos sokkal tobbet kolt az adott evben WoW-ra mint barmikor.

(#76192) fauv


fauv
őstag

Köszi, de konkrétan én arra lennék kíváncsi, hogy lesz e még a Legion után újabb kiadás, mert hallottam olyat, hogy ez lesz az utolsó.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#76193) Zedz válasza fauv (#76192) üzenetére


Zedz
addikt

Lesz. :K

(#76194) Lirion válasza fauv (#76192) üzenetére


Lirion
addikt

Biztos, hogy lesz még új kieg, rengeteg kiaknázatlan lehetőség van még a világban.

(#76195) muszurkefal válasza Lirion (#76194) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Remélem sose lesz vége :C :DD

(#76196) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Wow-hoz kellene laptop. Jelenleg ilyet használ az illető:
Asus k70io
Intel® Core™2 Duo Processor T6400 2 Ghz
4GB ram
NVIDIA® GeForce® GT 120M, with 1GB VRAM
320 GB HDD

Ennél szerintem ma már bármi jobb. Kritérium, hogy 17 colos laptop legyen. "Gamer" laptop is játszik, de azt kicsit túlzásnak érezném. Heti pár óra játékhoz.

Javaslatok?

.

(#76197) Viktor77 válasza Troy. (#76196) üzenetére


Viktor77
titán

Kb. árat még véletlenül se írj. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#76198) Csapoati válasza Troy. (#76196) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyan sok tapasztalatom, de barátnőm régi laptopján (i5, 8 giga RAM és valami gyengusz dedikált nV vga) épp, hogy elfutott 1024x768-ban 3-4-es grafikai szinten a játék. Ja és még az előző kieg alatt. Szóval ennél csak erősebb legyen, a 8 giga pedig szerintem kötelező minimum.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76199) fauv válasza Zedz (#76193) üzenetére


fauv
őstag

Úgy legyen , meg vettem, ismét 1 évig nem kell foglalkoznom vele.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#76200) Troy. válasza Viktor77 (#76197) üzenetére


Troy.
addikt

400.000 Ft.

.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.