Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70081) peter889 válasza brd (#70079) üzenetére


peter889
őstag

Talán értem valamennyire a leírtakat.
"Futtatás Rendszergazdaként"-tel futtatva a Total Commandert, a Total Commanderrel aztán tudom változtatni a fájl tartalmát. De én nem akarok minden egyes programot ilyen sziszifuszi módon indítani.

Hogyan lehet azt beállítani, hogy mivel ugye rendszergazda vagyok, alapban annak is kezeljen mindig?
Tehát, hogy alap legyen, hogy minden program indításakor valóban rendszergazda vagyok, nem váltam juliska nénivé és ne kelljen a minden alkalommal megerősíteni, hogy igen valóban az vagyok.

Ráadásul normál módon futtatva a Total Commandert a "txt" fájl módosítási kísérleténél nem kérdezett rá, hogy rendszergazda vagyok-e -amit nem értek-, csupán egyszerűen megtagadta a módosítási szándékom.

Egymagam használom a gépem. Majd készítek egy Vendégprofilt is, azzal már nagyjából készen is vagyok.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.