Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55497) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!

Egy Lenovo Y56üas laptopon fut a windows 7.
Pár napja úgy döntöttem, csinálok egy nagytakarítást. A fontosabb dolgokat lementettem külső HDD-re, és windows telepítés közben teljesen formáztam a laptop HDD-t (nem ez volt az első ilyen).
Miután megvolt a win telepítés elkezdtem telepíteni a drivereket. (egy a laptophoz kapott DVD-ről, mindig ezt használtam).
Itt kezdődtek a bajok, minden driver után megvolt a restart.
Elsőre nem ment a WiFi. Mindent megpróbáltam, de csak egy következő windows telepítés oldotta meg a problémát.
Ez után jött a nagyobb gond, tehát a második win csere után, már működik a WiFI viszont, videokártya driver telepítése közben illesztőprogram hibát ír. Ezt, csak úgy tudom elkerülni ha minden indításnál, bootolaskor az F8-at nyomkodva, kiválasztom a "disable driver signature enforcement" opciót.
Ma iTunes telepítésnél is illesztőprogram hibát irt, pedig a fentebb említett módszerrel lett elindítva a laptop.
Tegnap, AutoCAD telepítés sem sikerült, mivel valamiért nem telepult a framework 4 sem.
Egyszóval, szinte használhatatlan a laptopom. :(
Mi okozhatja a hibát, és mi lehet a megoldás?
Ja, megpróbáltam a legújabb hivatalos driverekkel is, ugyanaz a hiba.

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.