Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54451) IstvánLászló válasza Fire/SOUL/CD (#54449) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

CPU típusa: DualCore AMD Athlon 64 X2, 3000 MHz (15 x 200) 6000+ os és 125W-os biztosan mondom.
A lényeg F5-s BIOS kell ehhez a 6000+ os prochoz, jól értelek amit mondasz??
A BIOS frissítés menetét és annak buktatóit, következményeit ismerem, van szünetmentes saját tápom is amit én csináltam meg saját részemre, túláram védelemmel és teljesítménye maximum 2-Kw óránként, eszt nem poénból mondom.
A BIOS frissítéseket már végig ki is próbáltam mindet és semmi változás nincsen??
A kérdésem rammok időzítésével lehet a gond?, de ebben semmilyen gyakorlatom nincsen, mert sosem kellet idáig foglalkoznom ezzel a témával.

A válaszodat köszönöm.
Üdv, István László :) :R

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54452) jozsi252 válasza jozsi252 (#54444) üzenetére


jozsi252
veterán

Kész megoldva!

Szóval aki Win 7-et akar telepíteni olyan alaplapra amin csak USB 3.0 port van, és úgy jár mint én, hogy Win telepítés után egy pendriveot sem ismer fel a Win az ne is szívjon vele.. Életet leheltem a DVD írómba majd onnan felnyomtam az INF illetve USB 3.0 drivert és utána hibátlanul felismert mindent. Előtte akármilyen módot állítottam USB portoknak, akármit tiltotta le vagy engedélyeztem, egyszerűen nem tudtam életre kelteni az USB portokat. Még a gép előlapi portjait sem!

Nem értem hogy miért kell ennyit szívni USB 3.0 miatt Win 7-nél. Azt megértem ha bootolás nem megy, és integrálni kell a vezérlőt a boot.wim-be. De hogy win felrakása után nem ismeri fel a pendrive-ot, amin amúgy a driverek lennének?? Ha nincs DVD íróm akkor ezek szerint nem is lehetett volna életre kelteni az USB portokat semmilyen más módszerrel?

iPhone 13 Pro Max

(#54453) kraftxld válasza jozsi252 (#54452) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A Win7 megjelenésekor még nyoma se volt az USB3.0 portoknak, ahogy korábban írtam az megfelelő driverek beleintegrálásával a boot.wim-be ment volna a dolog.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#54454) jozsi252 válasza kraftxld (#54453) üzenetére


jozsi252
veterán

USB 3.0 vezérlőt beleintegráltam, de ugyanúgy nem ismerte fel a pendriveot a win felrakása után. Az integrálás csak azon segít hogy a Wint feltudjam rakni USB 3.0-ról. Azzal nem volt gond végülis, inkább azzal amit írtam hogy a Win felrakása után nem ismerte fel az usb portokat.

iPhone 13 Pro Max

(#54455) SteaMMouse


SteaMMouse
csendes tag

Sziasztok!

Adott 3 db Win 7 Pro OEM kulcs, amit szeretnék új gépre tenni (új alaplap, ellopott gép az ok/ürügy mellékes). Amit a Magyarországon életben lévő jogszabályozás szerint meg is tehetnék. Kérdés: Van olyan akinek van ebben tapasztalata? Ha igen milyen formában tudom felvenni az MS-el a kapcsolatot, hogy ebben segítsenek?
A válaszokat előre is köszönöm! :R

https://steamcommunity.com/id/BoldiHUN/

(#54456) föccer válasza SteaMMouse (#54455) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem lesz vele gond, nyugodtan telepítsd. Ha tiszták a kulcsok, akkor rendesen regisztrálja magát és indulnak a jogtiszta win előnyei. Ha meg mégis prücök van, akkor felhívod az ms itthoni supportját és manuálisan engedélyezik neked, ha elmondod, hogy betörés során elvitték a gépeket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#54457) #90933760 válasza IstvánLászló (#54450) üzenetére


#90933760
törölt tag

Időzítést tudsz állítani? Akkor nyomd fel 5-5-5-15-re, mert azt tudnia kell 1.8V-on is, Jedec szabvány. És akkor az kizárva, hogy a fesz túl kevés neki.

(#54458) adamcsik


adamcsik
aktív tag

Sziasztok! olyan problémám van hogy amikor be kapcsolom a gépet és be tölti a Windows-t. mindig rá kell kattintani a felhasználóra. ezt idáig nem csinálta csak bekapcsoltam ki írta hogy üdvözöljük és kész. Ezt hogy tudom vissza állítani?

(#54459) kraftxld válasza adamcsik (#54458) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#54460) IstvánLászló válasza #90933760 (#54457) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm válaszodat és kérdezni szeretném. :) :R
A BIOS-ban ram időzítést lehet beállítani igen tudom, de ebben nincsen tapasztalatom hogy mit kell konkrétan csinálnom.......
A kérdésem 5-5-5-15-értékeket, ram időzítéseket hogyan kell beállítanom??
A segítségedet kérném szépen, hova írjam-be a 3-darab 5-öst és a 15-ös értéket....
Üdv, István

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54461) adamcsik válasza kraftxld (#54459) üzenetére


adamcsik
aktív tag

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#54462) potyi23


potyi23
senior tag

hellotok.Win10 rendszernel hol tudok jelszót tenni a kepernyokimelore ? Sehol sem találom... :F

(#54463) kraftxld válasza potyi23 (#54462) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mondjuk itt? [link] :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#54464) potyi23 válasza kraftxld (#54463) üzenetére


potyi23
senior tag

:R

(#54465) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

A lényeg új problémába ütköztem most az előbb, Windows 7 bootol rendesen de a hang serceg recseg mintha kontakthiba lenne de nem az 100%.
A 2Gb rammal eszt nem is csinálja, szépen szól a hangja is csak lassú az oprendszer emiat.
Most vettem észre hogy vga-t ismeretlen eszközként látja mióta 4Gb a ram, ram időzítés problémára gyanakszom.....
A lényeg win7 látja a 4Gb rammot időzítéseket kéne állítanom biosban 5-5-5-15-re, de hova is kellene írnom ezeket nem is tudom, mert sosem csináltam még ilyen beállítást..
Kérdésem lehet hogy láma, rakjam újra az oprendszert??, nem hinném hogy jól is gondolom.
Már totál készen is vagyok a ram mizéria miatt....

Válaszokat köszönöm szépen.
Üdv, István

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54466) Doky586 válasza IstvánLászló (#54465) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A biosban ide:



A tweakerben mindegyik modult slotot nézd meg és a leglassabbhoz állítsd be..

[ Szerkesztve ]

(#54467) IstvánLászló válasza Doky586 (#54466) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm a képet és segítő szándékodat is.
A képen ASrock biosa van és DDR3-as mot kezel, én alaplapom meg nem.
Alaplapom Gigabyte GA-MA69VM-S2 és csak DDR2-es rammot kezel.
A biosban 5-5-5-15-re kéne állitanom az időzitést, de hova is kellene írnom ezeket, név szerint.
Ebben kérnélek hogy segítsél nekem, írtam hogy sosem csináltam még ilyen beállítást.

Üdv, István

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54468) Doky586 válasza IstvánLászló (#54467) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy nézem neked csak egy buta (=nem tuningolható, de olcsó) alaplapod van. (ez DDR2/3 -tól független dolog) Azon ilyesmit nemis fogsz tudni beállítani.. Legfeljebb a ramok sorrendjével játszhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#54469) IstvánLászló válasza Doky586 (#54468) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm válaszodat, tudom nem mai darab ez a deszka, de biosban van menüje a ram időzítéseknek és beállitásának, ezért kérdeztem hogy, 5-5-5-15-re kéne állítanom az időzítést, de hova is kellene írnom ezeket, név szerint.
Az elnevezéseket nem ismerem és nem is tudom mit jelent hogy 5-5-5-15, ebben kaphatnék még segítséget.
A lényeg sosem volt ram problémám....

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54470) Tigi válasza jozsi252 (#54454) üzenetére


Tigi
őstag

Én is USB 3 driver integrálással tudtam egy új Toshiba notira Win7-et varázsolni USB 3-as portról, de nekem a Win alatt is azonnal ment minden Pen minden portról.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#54471) Doky586 válasza IstvánLászló (#54469) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ahol nálam 9-9-9-24 van, ott nálad 5-5-5-15 -t kell (állítólag) beállítani. Rajta..
Itt kevesen ismerhetik a lapodat, pontosabb válaszhoz kérdezz az alaplapod topikjában.

[ Szerkesztve ]

(#54472) IstvánLászló válasza Doky586 (#54471) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm a korrekt válaszodat. :) :R
Ahol nálad 9-9-9-24 van, ott nálam 5-5-5-15 -t kell állítanom így már értem.
Most megyek megnézem gépem bosában.
Üdv, István

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54473) brd válasza IstvánLászló (#54467) üzenetére


brd
nagyúr

Ne parázz, ha nem tudsz feszültséget állítani a RAM-oknak, akkor egyrészt úgysem tudod kihasználni az ilyen tuning RAM-ot, másrészt a kulturáltabb (a GEIL az) tuning RAM-oknak rendesen fel van töltve az ún. SPD table-je, és ilyen fapados alaplapban normálisan fog működni a szabványos órajelen, időzítésekkel.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#54474) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm a sok hozzászólást és segítségeteket is hogy megtaláljam a problémának a megoldását, amit most sikerült megoldanom 1-perce. :) :R :C
Itt vannak a hozzászólók listája lenti sorban és remélem senkit nem hagytam ki...
(#54449) Fire/SOUL/CD; (#54457) Baltoafarkas ; (#54466) Doky586 ; (#54468) Doky586 ; (#54471) Doky586 .
Mindenkinek vastapsot küldök.... :C :C :C
A megoldás a következő volt, hátha más is belefutna a ram mizériába mint én is.
A bios upgrade F2 -röl F9 -re és bios defaultra állitása és újrainditása a gépnek..
A megoldás ez-és nem is kell a 2,1-volton elakadni mert 1.8 -volton is üzemel gond és probléma nélkül is a ram, mind a 4Gb.
A win7 végre seper a gépen, nektek köszönhetően is.

Kedves>> brd kolléga ismerem eszt a tuning rammot és idézőjelben kiemelném direktbe nagy betűkkel ," GEIL RAMMOKBAN SOSEM CSALÓDTAM, MINT SAJÁT PÉLDÁMON IS MOST DERÜLT KI", lényeg több éve használom és hibátlanul teszi a dolgát.............
Erre a commentedre reagáltam most: (#54473) brd
A szándékom nem a vita gerjesztése, részemről le is zárom most magamban is.
Köszönök még egyszer mindent nektek és további jó fórumozást kívánok.
Üdvözlettel: István László

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54475) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Sziasztok!

Gyors kérdés. Pendrive vagy memória kártya mennyire nyerő Windows 7-nek? Szóval arra tenném fel nem pedig HDD-re. Lényegébe egy Windows 7 ThinPC-t futtatna és mellé egy torrentet.

Vajon így is hogy csak a rendszer futtatására lenne csak használva meg a torrent és a Remote Anywhere-t futtatnám csak kinyírná hamar a penyót? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#54476) quailstorm válasza Wiz Khalifa (#54475) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Torrent fájlok a pendrive-ra? És legalább utorrent vagy bittorrent? Mert az gyilkos lenne. Amúgy pusztán a Win7 napi használatra évekig elketyeg. Elvégre is egy tablet vagy Tescos foslaptop is eMMC-vel jön. Naplózó fájlrendszer kicsit árt, de hamarabb avul el.
Mellesleg ilyen célokra egy Linux nem naplózó fájlrendszerrel, hálózati Samba megosztással jobb ám, és még legális is. Mert nem hiszem hogy van jogosultságod a ThinPC-hez, csak telepítőd :DDD

Ha a kártya/pendrive csak a rendszert futtatná és a torrent meg HDD-re, akkor nincs gond. De javaslom a Debian 8+qBittorrent web interface+Samba fileserver kombót és monitor se kell.

[ Szerkesztve ]

(#54477) weiss


weiss
addikt

Helló, találkoztatok olyannal, hogy a ClearType kikapcsolja magát, ha újraindítod a gépet?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#54478) Wiz Khalifa válasza quailstorm (#54476) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A penyón csak a Windows lenne meg a Bitorrent. De amit letölt az egy 3TB-os HDD-ra menne. Linux azért esik ki mert segg hülye vagyok hozzá és mert nem vagyok benne biztos hogy a már jól megpakolt NTFS fájlrendszerű HDD-t kezelné.

Smoke some weed nigga!

(#54479) quailstorm válasza Wiz Khalifa (#54478) üzenetére


quailstorm
nagyúr

NTFS-3G-vel kezelné
de amit leírtál az OK, csak a torrentezés folyamata, ahogy összeilleszti a fájlt nem való flash meghajtónak
mivel az HDD-n van így mehet

[ Szerkesztve ]

(#54480) Wiz Khalifa válasza quailstorm (#54479) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor az nem gáz ha a Bitorrent maga a penyón lenne és ha hozzáadok 1-1 torrentfájlt akkor azt a penyóra teszi mi? Szerintem az a pár bájt az nem számottevő írás. :)

Amúgy egy ASRock E350M1-es laphoz lenne ez a módosíts. Mert a mostani benne lévő 120GB-os WD laptop HDD kezd meghalni valszeg. Sokszor kékhalálozik a rendszer és csak kattog a HDD. Szóval necces az életképessége most már. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#54481) quailstorm válasza Wiz Khalifa (#54480) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem, az nem gáz. Maga amit letöltesz, az ne a pendrive-ra töltődjön. A szeletes letöltés rengeteg lemezművelettel jár, az nyírja a flash meghajtót.

(#54482) Wiz Khalifa válasza quailstorm (#54481) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Okés. :R

Smoke some weed nigga!

(#54483) kokov


kokov
tag

Az update perpill teljesen betojt? Tegnap is próbáltam, ma is. Órákon át Frissítések keresése és nem történik semmi. Nem kapok listát. Újraindítom. Frissítések települtek: soha
Az előzmények szerint tegnap feltette az update ügynököt (7.6.7600.320) és részéről szevasz. Azóta semmi. A gép teljesen letérdel tőle, pedig vatta új Lenovo G50 noti. Friss telepítés. Minden jogtiszta, Windows aktivált.

[ Szerkesztve ]

(#54484) zoo8800 válasza kokov (#54483) üzenetére


zoo8800
veterán

Sajnos mostanában ez van.
Telepítés után az első nagy update csomagot általában rohadt lassan találja meg.

rip and tear, until it is done

(#54485) Newyorker


Newyorker
addikt

Gyors kérdés! X éve feltettem az eredeti win 7-em a gépre és most újra akarom húzni, de nem találom a serialját :S a gépemen hol lelem meg? (mármint a windowson belül)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#54486) IstvánLászló válasza Newyorker (#54485) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Ha gondolod segítek szívesen beszéljünk privátban, mert hosszú menet a téma és nem akarom a fórumot szét offolni....
Kösz a bizalmat előre is ha írsz nekem. :) :R
Üdv, István

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#54487) sz.j válasza Newyorker (#54485) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha használsz Aida-t, akkor az is kiírja vagy ha nem, akkor vannak erre a célra programok, íme az egyik

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#54488) Top cat válasza Newyorker (#54485) üzenetére


Top cat
őstag

Futtasd le ezt, ez majd megmondja.

(#54489) Fürkésző


Fürkésző
tag

Sziasztok!

Skype fórumban nem érkezett rá válasz, ezért itt is megkérdezem. Ez a fórum jobban pörög, több szakértő olvassa. Hátha...

Windows 7 Home Premium + Skype 7.18
Kapcsolódási állapotnál hiába választom ki a "Nincs a gépnél" (sárga) opciót, nálam is és a partnernél is állapotként "Elfoglalt" (piros) jelenik meg. {Ha az ugyanilyen specifikációkkal rendelkező partner teszi ezt, nála is, nálam is a kiválasztott "Nincs a gépnél" (sárga) állapot jelenik meg.}

Sok Skype-verzió óta így van ez nálam; de eddig azt hittem, Skype bug, majd csak javítják.
Hogyan tudnám elérni, hogy az állapotjelzés nálam is jól működjön?

Kb. 1 hónapja minden Skype-bejegyzés el lett távolítva a gépről, majd újra lett telepítve másik hiba orvoslása miatt. Az állapotjelző funkció az eltávolítás előtt is hibásan működött.

Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

(#54490) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Mitől lehet az hogy be van állítva 30 perces időzítő a monitor kikapcsolásához, de már negyed óra múlva kikapcsol. Van esetleg egy másik eldugott beállítás, ami szabályozhatja ezt a dolgot, és más értékre van állítva?

iPhone 13 Pro Max

(#54491) Myers


Myers
senior tag

Sziasztok!
Összejött pár kérdés.
1. Hogyan lehet a futó programok tálcán lévő gombjai közül az aktívnak a kiemelési színét megváltoztatni?

2. Van egy gép, amin már egy teleszemetelt instabil win7 ulti van fent. Mivel nem az enyém, ezért csak minimális időt szeretnék rászánni. Ha újra feltelepítem ugyanazt a verziót ugyanarra a partícióra, akkor működni fog?
Ha jól tudom, akkor a fájlok megmaradnak, de a telepített programok eltűnnek a windowsból, bár a fájljaik ott maradnak. Ez így nekem elég lenne.

3. Van egy XP-s gép. A 2. partíció üres, erre menne fel a win 7. Érdemes elmenteni az xp-s partíciót és az MBR-t telepítés előtt? Telepítés után indításkor választható lesz még az XP? Az kéne, hogy az is megmaradjon.

http://www.muszaj.hu/

(#54492) Werkly válasza jozsi252 (#54490) üzenetére


Werkly
őstag

Energiasémát nézd meg.

(#54493) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali!

A lenti gépen van egy win7 hp 64bit-es rendszer (eredeti). Azt vettem észre, hogy a WU nem megy, csak ha kézzel elindítom a keresését. A rendszer nem frissen telepített. Ezt a jelenséget kb. 1 hete vettem észre. A services.msc-t elindítottam, ott a WU automatikusan indul illetve a Háttérben futó intelligens átviteli szolgáltatás is automatikusan indul. A gépen kártevő nincs. Mi okozhatja ezt a jelenséget?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#54494) akaido válasza Myers (#54491) üzenetére


akaido
addikt

A 3. kérdésre gyors válasz: Menteni sosem árt. :), és ha w7-et másik partícióra telepíted, akkor az XP és a W7 között egy rendszerválasztó indítómenüből lehet majd választani:[link]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#54495) Myers válasza akaido (#54494) üzenetére


Myers
senior tag

Kössz! A 2-es közben megoldódott. Teljesen legyalultuk a régit.

http://www.muszaj.hu/

(#54496) akaido válasza Myers (#54495) üzenetére


akaido
addikt

Az első kérdésedre is tudom a választ: a Taskbow program!
Itt egy beállítási példa:

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#54497) jozsi252 válasza Werkly (#54492) üzenetére


jozsi252
veterán

Már megnéztem, de nem jutottam előrébb. Ráraktam teljesítménycentrikusra, de akkor is ugyanúgy kikapcsol a monitor.
Kikapcsol minden energiagazdálkodási lehetőséget kézzel is, de ugyanaz van.
Eszközkezelőbe nincs sárga jel sehol, szóval minden driver fel van rakva, és mindenből a legfrissebb van felrakva, ugyanez igaz a vidkari driverre is.

Amúgy ma reggel tapasztaltam olyat hogy negyed óra múlva nem a képernyő kapcsolt ki, hanem az Aero felület, illetve a videókártya (gondolom én hogy az volt) kicsit nyekergős hangot adott ki. De ahogy az egeret megmozdítottam, minden rendbe jött.

Alaplapi BIOS-t frissítettem, mi a búbánat okozhatja még ezt hogy a monitor kikapcsol idő előtt?

iPhone 13 Pro Max

(#54498) efi99


efi99
senior tag

Az mitől függ, hogy a "Microsoft Update más termékeihez" is keresi-e a frissítéseketa WU?
Az egyik esetben az Office feltelepítése után egy idő után megjelent az opció (Microsoft Update) a beállítások módosításánál, egy másik gépen egyelőre nem.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#54499) kispx válasza efi99 (#54498) üzenetére


kispx
addikt

Az office az első indításánál megkérdi, hogy keressen-e a Windows Update frissítést hozzá.

(#54500) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok!
Tegnap felraktam a windows 7-et pc-re ami hdmi kábellal össze van kötve a tévével .A problémám az (bár meg vagyok vele így is ) hogy a monitorom régi 4:3 képarányú a tévé meg ugye 16:9 és a kiterjesztett asztal módot használom akkor a tévén a háttérkép csak a közepén látható kockában .Win 8.1 és win 10-nél autómatikusan 16:9-es volt a háttérkép és a 4:3 monitoron is jó volt .Megoldható ,hogy itt is jó legyen illeszkedjen?
Amúgy a monitor az elsődleges ,a tv a másodlagos megjelenítő ezköz amit csak filmek és képek nézésére használom .

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.