Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40631) pigsty


pigsty
aktív tag

Nézegettem a témában, mégsem értem, miért van az, hogy otthoni Win7 alatt hiába adok egy programnak rendszergazdai jogot, nem akar úgy futni.
Régebben telepítettem, mostanáig a profilom rendszergazda szintű volt, de biztonsági okokból átlagos felhasználóvá állítottam át. Természetesen a programokat ebben a saját neves, régen még admin jogú profilban telepítettem.
Ha ebből a low profilból akár jobb klikk->Run as admin, akár a Rendszergazda profilban program tulajdonságainál minden felhasználónak Rendszergazdai jogokat adok, úgyse hajlandó a sima profil alatt "teljes" értékkel futni a program.
Pl O&O defrag, Hwinfo vagy Aida, HDsentinel stb. Sőt, kilépéskor néha a utorrent is mentési adathibát ír ki.
Vagy pl a Feladatkezelőnél "Az összes felhasználó folyamatait látni akarom" gombra kattintva eltűnik az ablak, majd gyorsan visszajön, de ugyanúgy csak a saját profilom folyamatait mutatja.

Elnézést, ha triviális a megoldás, szeretnék tanulni ;)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.