Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) kukinyo válasza kispx (#40599) üzenetére


kukinyo
addikt

EasyBCD-vel sikerült. :)
Köszönöm szépen. :R

(#40602) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Sziasztok!
Egy pici segítséget kérnék tőletek. :)
Rátelepítettem egy evo840 ssd-re egy friss win7-et,na a problémám a következő:nem 64bitest dobtam fel...
Most próbálom a 64-est de nem engedi telepíteni- "a fájl verziója nem kompatibilis a windows verziójával.A számítógép rendszeradatai között tekintse meg,hogy a program x86 vagy x64 verziójára van-e szükség..."
És az érdekes,hogy bios-ba hiába álitom be csak a lemez vagy a pendrive boot-ot rögtön indul az ssd és a windows és nem megy így a story így.Sose nyúltam még mellé win telepítésnél úgyhogy ilyennel nem találkoztam még-

Origin:Memphis79HUN

(#40603) TigerCat válasza Memphis79 (#40602) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Tedd be a telepítőt, válaszd az egyéni menüpontot, törölj le minden partíciót és próbáld újra a 64 bites telepítővel. Így mennie kell...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#40604) Memphis79 válasza TigerCat (#40603) üzenetére


Memphis79
aktív tag

odáig nem jutok el mert amit írtam hibaüzenettel leáll

Origin:Memphis79HUN

(#40605) szabonagyur válasza Memphis79 (#40602) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Induláskor nincs valami pop up lehetőség, hogy ott kiválaszd miről megy a boot?
Tehát ne a BIOS-ba állítsd hanem ott ahol nyomod mondjuk a Del-t nekem Asrock esetén F11 és feljön egy ablak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40606) Memphis79 válasza szabonagyur (#40605) üzenetére


Memphis79
aktív tag

boot menü vagy bios van az inditásnál-de az ssd pitty-putty elindul le se sz@rja mit akarok inditani
SZerk:de a lemezt (vagy a pen-t)miért nem indítja mikor csak azt választom ki?hihetetlen

(#40607) szabonagyur!!! ISO-ból win7 usb tools-al

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#40607) szabonagyur válasza Memphis79 (#40606) üzenetére


szabonagyur
félisten

mivel csináltad illetve milyen rendszer alól a telepítőt?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40608) Memphis79 válasza szabonagyur (#40607) üzenetére


Memphis79
aktív tag

ISO-ból win7 usb tools-al-win7 64bit alatt

Origin:Memphis79HUN

(#40609) szabonagyur válasza Memphis79 (#40608) üzenetére


szabonagyur
félisten

Esetleg azt tudnám mondani, hogy vedd ki a boot sorrendből a SSD lemezt és úgy próbálj meg. Tehát teljesen tiltsd le.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40610) Memphis79 válasza szabonagyur (#40609) üzenetére


Memphis79
aktív tag

a vicc,hogy nincs benne mióta próbálkozom vele :) csak a lemez meg a pen

Origin:Memphis79HUN

(#40611) szabonagyur válasza Memphis79 (#40610) üzenetére


szabonagyur
félisten

És nem tudsz bebootolni? Fast boot nincs bekapcsolva esetleg a lapodon?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40612) Memphis79 válasza szabonagyur (#40611) üzenetére


Memphis79
aktív tag

nem találtam fast boot lehetőséget-sőt most mindent letiltottam úgy inditottam újra-és táádáám bejött a win :DD hogy a pénixbe boot-ol ha mind a 3 lehetőséget lelövöm?

Origin:Memphis79HUN

(#40613) szabonagyur válasza Memphis79 (#40612) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez jó kérdés, WIn8 tud ilyeneket, szerintem az SSD-vel aktiválódott valami hülyeség, kb. védelmi dolog, de nem tudom hátha jön majd valaki aki tud rá okosat.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40614) Doky586 válasza Memphis79 (#40608) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azt ugye tudod hogy a telepítőlemezről való boothoz a kellő időben meg kell nyomni a space-t... mert ha nem akkor biostól, menütől függetlenül a meglevő rendszert indítja.

(#40615) Memphis79 válasza Doky586 (#40614) üzenetére


Memphis79
aktív tag

ha letiltok mindent csak a lemezt hagyom bent akkor igen kéri,hogy nyomjak vmit a lemezről való inditáshoz-de nálam nem indult csak úgy el az aktuális rendszer idáig ha ki volt jelölve a lemezes inditás.feldobtam már pár wint de ilyet még nem láttam.még annyi,hogy frissen raktam be az ssd-t nem tudom az kavarhat-e vmit?

Origin:Memphis79HUN

(#40616) paolinho válasza Memphis79 (#40602) üzenetére


paolinho
őstag

Én is pont így jártam a minap. Egy SSD-re szerettem volna újra felpakolni a Win 7-et, és ugyan ezt írogatta ki a telepítő. Persze azt hittem beszart az SSD, ezért próbálkoztam ezután HDD-re telepítéssel, és a folytatás ugyan csak ez az üzenet lett. Ezután én szétkaptam a gépet (HP Probook), azaz kiszedtem a vinyókat (CD helyén is az van), kiszedtem a memóriakártyákat, illetve kiszedtem a CMOS akkut-is. Ezután összeraktam újra a gépet, és lőn csoda, a telepítő ezután már tette a dolgát, ahogy azt kell. Simán felment az op. rendszer, és most már hibátlanul megy minden, mintha mi sem történt volna.
Nem biztos, hogy Nálad is ez a megoldás, de egy próbát megér!

(#40617) Doky586 válasza Memphis79 (#40615) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. De bios alapraállítás segíthet. CSM!

[ Szerkesztve ]

(#40618) Memphis79 válasza paolinho (#40616) üzenetére


Memphis79
aktív tag

aha !egy próbát mindenképp megér-más úgyse maradt :DDD de már csak holnap mert késő van..
Köszi mindenkinek-holnap múkódnia kell! :R

Origin:Memphis79HUN

(#40619) #56474624


#56474624
törölt tag

Egy win8 kipróbálás után nemrég újra feltettem a win7-et, a problémám nem óriási, csak zavaró kissé: Lemez 0 a HDD-m, amit tárolásra használok, Lemez 1 az SSD-m, amit rendszernek. A számozásnak megfelelő sorrendben dugtam a sata portokra az ssd-t, hdd-t, illetve optikai meghajtót, a biosban is az SSD-t jegyzi legelől, akkor mi alapján van ez a kiosztás? :F

(#40620) Johnyy


Johnyy
tag

Sziasztok!

Egy elég régi gépre próbáltam windows 7 -et (Microsoft Windows 7 Professional SP1 x86 MSDN HUN) telepíteni. Sikerült is, de van néhány probléma.

Néhány hónapja volt a rendszer HDD -vel probléma, de szerencsére akkor még volt elég szabad hely egy másik gépen (Jelenleg már nincs.). Így át tudtam másolni mindent, de pont akkor azt olvastam valahol, hogy érdemes minden partíciót elsődlegesre formázni (Szerintem emiatt van a probléma.). Eddig Xp Sp3 volt azon a gépen, és valamiért a 2. partícióra is rakott valamit. Emiatt volt az is, hogy a win7 telepítő azt írta a 2. partíció típusára, hogy rendszer. És így nem hozott létre 100 MB -os partíciót sem. Minden indításnál lehet választani, hogy a korábbi windost, vagy a win7 -et szeretném-e indítani.
Megnéztem 1.db fájl (Boot.BAK), és 1.db köynvtár (msdownld.tmp) van szerintem, ami az Xp -hez tartozhat.
A lemezkezelőben pedig azt írja a 2. partícióra, hogy Rendszer, Aktív, Elsődleges partíció.
Ezt meg lehet valahogy oldani adatvesztés nélkül?

További probléma, hogy a youtube nem akar menni (30-as firefox, legújabb flash, de már próbáltam 28-as firefoxal, régebbi flash -el, másik videókártyával). Tölt egy kicsit, aztán visszaugrik, és ezt írja ki: "Hiba történt, kérjük, később próbálja újra." Már próbáltam minden lehetséges megoldást. Protected mode stb. De html5 -el meg megy.
Már teljesen kiakaszt.
Valami ötlet esetleg?

Ilyen a gép:
MSI 915P COMBO 2
Intel Pentium 4 524 (3.06GHz)
1 GB DDR 2 -533
1 GB DDR 2 -667
Sapphire HD2600XT 256M GDDR3 PCI-E DUAL DVI-I/TV0
WD 640 GB
FSP 400W Model no: CRG-450

[ Szerkesztve ]

(#40621) szabonagyur válasza Johnyy (#40620) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Mivel mindent átmásoltam a HDD-ről így üres ugye? Szóval azt kéne csinálnod, hogy elindítod a Win7 telepítőt, annak a programjával törlöd az összes partíciót teljesen nullára, aztán azzal a programmal létrehozod előbb a rendszer (C) majd a többi partíciót ami kell neked. Ha így csinálod lesz 100Mb-os (nem létszükséglet) illetve aminek rendszernek kell lennie rendszer lesz, ami elsődleges az az, stb...

Sajnos a géped nem túl acélos. 2 dolgot tehetsz, megpróbálod valami más böngészővel (Chrome, Opera, stb), illetve a Youtube képes HTML-el futni, ami véleményem szerint kevésbé öli majd meg mint a Flash.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40622) Johnyy válasza szabonagyur (#40621) üzenetére


Johnyy
tag

Sajnos nem üres. Azt elfelejtettem leírni, hogy azóta vissza lett másolva minden, és a másik gépről meg letörölve, ezért félek tőle, hogy nehogy gond legyen az adatokkal.

Igen, sajnos ez van. Ezzel a HTML móddal megy minden videó?

(#40623) szabonagyur válasza Johnyy (#40622) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hát akkor max annyit lehet tenni, hogy kivenni a boot részből a választási lehetőséget. Mélyebben nem biztos, hogy megéri belenyúlni...

A HTML az nem mód, hanem végülis a flash helyettesítésére lenne ott ahol támogatott. A youtube az megy az tuti, de ott ahol flash van csak ott nem tudsz mit tenni ott akadni fog lehet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40624) Johnyy válasza szabonagyur (#40623) üzenetére


Johnyy
tag

Értem, én is arra gondoltam, hogy nem piszkálom mélyebben, nehogy baj legyen.

(#40625) Dot


Dot
őstag

Hali!

Van több egyforma számítógépem, mindegyiket újra kell telepítenem. Lehetséges-e olyan megoldás, hogy 1et megcsinálok, feltelepítek minden programot, majd csinálok egy biztonsági mentést amit megosztok hálózaton és arról a mentésről visszaállítom az összes gépet? Vagy van erre valami ingyenes könnyen kezelhető program?
Barátommal beszéltem így kéne azaz van is ilyen progi: 1 gépet feltelepítek, majd csinálok róla biztonsági mentést x progival, majd ennek az x progit kiírom cd-re v pendrivera és elindítom a másik gépet, majd hálózatról ez a progi felépíti a windows-t.
Nem tudom mennyire volt érthető :D

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#40626) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Windows live mail-t használok. Ezzel szedem le a g-mail-os leveleimet is. Pár hete azt írja, figyelmeztetésként a g-mail leszedésnél, hogy a csillagozott leveleket nem tudja letölteni. Ez nem lenne nagy baj, de így mindig ott marad ez a hibaüzenet. Hogy lehetne megoldani?

F.K.T.

(#40627) psg5 válasza psg5 (#40626) üzenetére


psg5
veterán

Na a beérkező leveleket átállítottam imapról pop-ra és most ok.

F.K.T.

(#40628) Darkness válasza Johnyy (#40620) üzenetére


Darkness
aktív tag

Szia!

csak egy tipp, nálam is volt egy darabig ez az üzenet a Tecső alatt. míg valami oknál fogva, rá nem kötöttem egy jack dugós kábelt a gépre (nem szó szerint) :)
azaz, emuláltam egy hanszórót a hangkártyának s lőn csoda.... rendesen lejátszotta utána a videókat a Tecső...

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#40629) tabi.tamas


tabi.tamas
csendes tag

Szép napot!

Windows 7 Ultimate-el lenne egy olyan gondom, hogy a felhasználó a rendszergazda csoportba tartozik, mégsem engedi illesztőprogramokat telepíteni. ( Pendrive, kamera, még a nod32 illesztőprogram telepítésénél sem enged továbblépni és letilt.)
Az eszközkezelőben illesztőprogram telepítésénél kiírja hogy "hozzáférés megtagadva".
Ezzel párhuzamosan megjelent egy lokális %HomeUsers% csoport, aminek szintén a tagja lett. Ebből ki is léptettem.

A segítséget előre is köszönöm!

(#40630) tabi.tamas válasza tabi.tamas (#40629) üzenetére


tabi.tamas
csendes tag

Pár dolgot kihagytam:

- UAC kikapcsolva.
- A homeusers security group-ként szerepel.
- Gyakorlatilag a Windows és Program Files mappába nincs se a rendszergazdának sem a felhasználónak írási joga. Csak a SYSTEM-nek.
- Ennek a két mappának jogot nem tudok hozzáadni, mert Hozzáférés megtagadva.

(#40631) pigsty


pigsty
aktív tag

Nézegettem a témában, mégsem értem, miért van az, hogy otthoni Win7 alatt hiába adok egy programnak rendszergazdai jogot, nem akar úgy futni.
Régebben telepítettem, mostanáig a profilom rendszergazda szintű volt, de biztonsági okokból átlagos felhasználóvá állítottam át. Természetesen a programokat ebben a saját neves, régen még admin jogú profilban telepítettem.
Ha ebből a low profilból akár jobb klikk->Run as admin, akár a Rendszergazda profilban program tulajdonságainál minden felhasználónak Rendszergazdai jogokat adok, úgyse hajlandó a sima profil alatt "teljes" értékkel futni a program.
Pl O&O defrag, Hwinfo vagy Aida, HDsentinel stb. Sőt, kilépéskor néha a utorrent is mentési adathibát ír ki.
Vagy pl a Feladatkezelőnél "Az összes felhasználó folyamatait látni akarom" gombra kattintva eltűnik az ablak, majd gyorsan visszajön, de ugyanúgy csak a saját profilom folyamatait mutatja.

Elnézést, ha triviális a megoldás, szeretnék tanulni ;)

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#40632) kispx válasza pigsty (#40631) üzenetére


kispx
addikt

Mit jelent az, hogy nem fut teljes értékkel?
Az említett programok közzül hwinfot és a hdsentinelt használom korlátozott jogú felhasználói fiók alól és semmilyen problémát nem vettem észre. utorrentnek meg minek rendszergazdai jog?

A feladatkezelőnél az meg normális dolog. Válts felhasználót (a felhasználóváltással és ne a kijelentkezéssel), A másik fiókban indíts el 1-2 programot és válts vissza a másik fiókra. (itt se kijelentkezéssel) És látni fogod őket.

[ Szerkesztve ]

(#40633) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

64 bites rendszerekben nem vagyok otthon...
4GB RAM van a gépben, emiatt kell már a 64 bit? Vagy eleve azt érdemes feltenni az x86 helyett?

(#40634) Sub-ZeRo válasza Panthera (#40633) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

4-nél már kell a 64 bit. De én azt mondom, hogy 3 giga és felette ajánlott a 64 bit.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40635) pigsty válasza kispx (#40632) üzenetére


pigsty
aktív tag

Teljes értéknél hülyén fogalmaztam, azt értettem alatta, hogy mintha korlátozás nélkül menne.
Most elindítottam a hwinfot, kiírja, cannot install hwinfo64 driver. És más diagnosztikai programoknál is hátrány, ha nem admin joggal indul. (mivel vagy el se indul vagy kevesebb infót mutat) Persze nem létfontosságú, csak jó lett volna, ha normál felhasználóként is megy, nem kell átváltani.

A gondom, valamiért nem tudom nem rendszergazda fiókból rendszergazdai joggal futtatni egy programot se. UAC kikapcsolva van.

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#40636) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Van arra mód, hogy gombnyomásra váltsak a hangkártya kimenet és hdmi hangkimenet között?

(#40637) pigsty válasza kispx (#40632) üzenetére


pigsty
aktív tag

+ úgy értem, pl a SYSTEM folyamatait pl átlag felhasználónál nem mutatja meg a feladatkezelő.

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#40638) kispx válasza pigsty (#40635) üzenetére


kispx
addikt

Na várj már én is összezavarodtam.

> "Most elindítottam a hwinfot, kiírja, cannot install hwinfo64 driver. És más diagnosztikai programoknál is hátrány, ha nem admin joggal indul."
Ez így rendben van, mivel azért korlátozott jogú a felhasználó, hogy ne tehessen meg mindent. Ha egy olyan programot szeretnél használni, aminek több mindent szeretne, mint egy "mezei program" (hardvereszközökhöz közvetlenül hozzáférni (pl.: az általad említett teszt programok), a fájlrendszer minden mappájába írni, ... stb) akkor azt a programot rendszergazdai joggal kell indítani.

> "Persze nem létfontosságú, csak jó lett volna, ha normál felhasználóként is megy, nem kell átváltani."
+
> "A gondom, valamiért nem tudom nem rendszergazda fiókból rendszergazdai joggal futtatni egy programot se. UAC kikapcsolva van."
Nem kell átváltani, korlátozott jogú felhasználó is tud egy programot rendszergazdai módban futtatni, ha ismeri a rendszergazdai jelszót. Jobb egérgomb a parancsikonra -> futtatás rendszergazdaként. Az UAC-t meg inkább ne kapcsold ki.

(#40637) pigsty
Ezt is az elvárt működés. Mivel rendszerfolyamat, így a korlátozott jogú felhasználót nem érinti. A feladatkezelőt indítsd rendszergazdai jogokkal, így már látni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#40639) pigsty válasza kispx (#40638) üzenetére


pigsty
aktív tag

Bocs, körülményesen írtam körbe, mi van; tömören:
valamiért semmit nem enged rendszergazdai joggal indítani.
(csak admin jogú fiókból.) Pont az érdekel, miért nem engedi ezt. Hiába indítom jobb klikk, futtatás rendszergazdaként, továbbra is korlátozottan indítja. Van jelszó az adminhoz, de amikor rendszergazdagként futtatnám, fel se jön a jelszó kérő ablak! Talán valami group policy? De nem állítgattam ott ilyet...

[ Szerkesztve ]

Jobb ma egy veréb, mint holnap egy véreb.

(#40640) kispx válasza pigsty (#40639) üzenetére


kispx
addikt

Nah, ilyet nem kéne csinálnia. Ha visszaállítod az UAC-t akkor is ezt csinálja? (akár maxra is állíthatod). Szolgáltatásokat nem tiltottál le?

[ Szerkesztve ]

(#40641) Panthera válasza Sub-ZeRo (#40634) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi!
Lehet hogy off, de nem értem...
Win7 64 bit, az eszközkezelő szerint a telepített memória 4 GB, de csak 3,12 használható. Alaplapi VGA az nincs. Bootolás közben is már ennyit ír ki a gép (3,2-t azt hiszem). A lap kezeli a 4 GB ramot a specifikácó szerint.
Egy 512-es nvidia 8500 GT vga van benne, az még csíphet le belőle, de pl. 2 GB memóriánál nem tapasztaltam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#40642) szabonagyur válasza Panthera (#40641) üzenetére


szabonagyur
félisten

BIOS-ban memory remap be van kapcsolva?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40643) Panthera válasza szabonagyur (#40642) üzenetére


Panthera
őstag

Nem találtam ilyen állítási lehetőséget.

(#40644) szabonagyur válasza Panthera (#40643) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor valami ehhez hasonló elnevezésű? Sajna nem ismerhetek minden alaplapot, illetve videó sincs a neten.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40645) Sub-ZeRo válasza Panthera (#40643) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Memory hole, vagy ilyesmi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40646) GZoli79


GZoli79
újonc

Sziasztok!

Először külön témát szerettem volna létrehozni ennek a témának, de sehol sem találtam a témaindítás gombot.
:N

Szóval a windows 7 jogosultságkezelésben szeretnék segítséget kérni.
Az a lényeg, hogy adott egy Windows 2008 SBS server-es halózat.
A gépek tartományban vannak. Az SBS server tartományvezérlő és fájlszerver.

A hálózati felhasználók általános jogú felhasználók.

Azt szeretném megoldani, hogy a felhasználók bizonyos programokat rendszergazdaként futtathassanak, de úgy, hogy nem adok nekik az egész fiókra rendszergazda jogot.

Megoldható ez valahogy? Olyat találtam a gpedit-ben, hogy mindent letiltok és csak adott programokat indíthatnak el, de nekem ez nem jó.

Az is jó lenne ha az adott programhoz el lehetne menteni a hitelesítő adatokat.

Tud erre valaki megoldást?

Előre is köszi!

(#40647) Panthera válasza Sub-ZeRo (#40645) üzenetére


Panthera
őstag

Este ránézek. Köszi
szabonagyur: MSI 945P Neo5 alaplap, ha esetleg segít.

(#40648) CJ4567 válasza Panthera (#40647) üzenetére


CJ4567
veterán

A 945 chipset nem támogatja ezt a funkciót.

No Sana No Life

(#40649) Panthera válasza CJ4567 (#40648) üzenetére


Panthera
őstag

Magyarán ennél több memóriát nem tudok használatra bírni?

(#40650) CJ4567 válasza Panthera (#40649) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem :( , nekem is volt 945 chipes alaplapom, és ugyan ennyi memóriát látott a 4-ből, 965-től támogat bármennyi memóriát, igaz ebből meg ki kellett venni egyet aminek más volt az időzítése :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.