Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) Kezdő vagyok válasza King Unique (#40346) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Inkább az ismeretlen netes kommunikáció bosszantott engem.

(#40352) King Unique válasza Kezdő vagyok (#40351) üzenetére


King Unique
titán

Sok program kommunikál a gyártójával, küld infókat használatról, v gépről, v "egyébről"... :D

(#40353) Giovanny válasza pendre54 (#40350) üzenetére


Giovanny
őstag

Törlöd a 100Mb utána formázod a többit,és telepíted,ennyi.

[ Szerkesztve ]

Zero Defect.No Compromise !

(#40354) Doky586 válasza pendre54 (#40350) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Format helyett DISKPART CLEAN [link]

(#40355) kivlov válasza King Unique (#40349) üzenetére


kivlov
aktív tag

Mint az oldalon is olvasható eredeti msdn ről leszedett iso-k és csak a frissítések vannak beleintegrálva
én évek óta innen szerzem be a legfeljebb telepítőket céges környezetben is alkalmazva eddig sosem volt gond

(#40356) wolfman válasza kivlov (#40347) üzenetére


wolfman
veterán

Milyen telepítőt? SP1 update-t?

Jah látom, de nem tudom letölteni őket. Kell hozzá regisztráció?

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#40357) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. APC_INDEX_MISMATCH kékhalál mitől lehet? GTA San Andreas Multiplayerrel játszottam, közbe Skypeon beszélgettem, és egyszer csak összeomlott a játék, majd kékhalál.

No Sana No Life

(#40358) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Adott egy HP Mini 210 Netbook, Windows 7 starter-rel. Jelenleg döglassú, és totálkárnak tűnik. Újratelepítésen kívül tudok valamit csinálni, illetve újrat tunám húzni a rendszert anélkül, hogy minden programot újra kellene telepíteni?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#40359) kispx válasza Johnny194 (#40358) üzenetére


kispx
addikt

Nem tudod úgy újrahúzni, hogy a programokat ne kelljen. Ha nem vírustól lassult be, akkor valószínűleg az újratelepítés marad csak.

(#40360) Johnny194 válasza kispx (#40359) üzenetére


Johnny194
aktív tag

Köszi!
Valami módszer van arra, hogy az adatokat lementsem a kézi módszeren kívül?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#40361) kispx válasza Johnny194 (#40360) üzenetére


kispx
addikt

Miért nem jó a kézi módszer? Meg honnan tudta a program, hogy hol tárolsz adatokat? (Kiv.: a szokásos libraryk)

Szerk.:
Ha legközelebb baj van: ezzel a módszerrel gyorsan visszatudod állítani a rendszert.

Az adatok legyenek külön partíción. Így egy rendszerújrarakás esetén nem kell adatot menteni.

[ Szerkesztve ]

(#40362) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Sziasztok!

Elég nagy problémával állok szemben. Ezzel küzdök már egy jó ideje. Adott egy Win 8 alapú laptop. Win 7 USB-t már csináltam GDT partíciós UEFI gépekhez. Sajnos az a baj, hogy bárhogy állítom be a BIOS-t nem indítja a Win telepítőt. A baj, hogy nem akarom az egész merevlemezt formázni, mivel van egy partíció, amin olyan adatok vannak, amik kellenek. Ráadásul aránylag nagy partíció, 126 GB, szóval kiírni lehetetlen. A további probléma az az, hogy mikor be bírtam hozni a Win 7 telepítőt, amikor MBR típusú-t csináltam a Rufus-al, akkor töröltem is szépen a Win 8 partíciót. Tehát jelenleg nincs futtatható rendszer. Kérdés, hogy oldjam meg ezt gyorsan, hogy legyen rajta Win 7, de maradjon a levágott partíció az adatokkal?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40363) King Unique válasza s4hu|SyD^ (#40362) üzenetére


King Unique
titán

USB-ről telepíteni néha macerás...mért nem DVD-re kiírva próbálod?
Illetve telepítéskor elvileg ki lehet választani, h hova, melyik partícióra rakja, v csak az a 126 GB-os data partíció van?
Elvileg külső HDD-re le lehetne menteni a tartalmát.
GPT nem GDT...

(#40364) s4hu|SyD^ válasza King Unique (#40363) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jelenleg nincs üres DVD-m. ahogy nincs 126 GB+ külső HDD sem. Viszont van 16 GB pendrive. Telepítéskor ki lehet választani, hogy hová tegye, de most ugye van egy olyan USB, ami GPT partíciós gépre van, ami UEFI-t használ (Rufus-szal csinálva). Valamiért nem indítja az USB-t. Nem találja vagy hasonló. Mikor az MBR-es volt, akkor ugye beléptem a Win 7 telepítőbe, de nem engedte feltenni, mivel GPT a partíció. Gondoltam leformázom a telepítőben hátha az a baja, így most van egy 350 GB üres rész, az alap 100 MB meg egyéb résszel + a 126 GB lecsípett rész, amin az adatok vannak. A 350 GB (elvileg üres) partícióra, ami GPT arra kéne felvarázsolni a Win 7-et úgy, hogy megmaradjon a 126 GB kisebb partíció az adatokkal.

Ha pl. DVD-ről próbálnám, nagyobb eséllyel indulna el, mint, ha USB?

(Van egy Win 7 telepítő DVD-m, de annál is azt írja, hogy GPT partícióra nem tudom feltenni...)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40365) premete válasza s4hu|SyD^ (#40364) üzenetére


premete
veterán

Olyan nincs, hogy egyik partició MBR, a másik GPT, az egész lemez ilyen, vagy olyan; ha egyszer volt rajta GPT, akkor az egészet le kell formázni, akkor sem biztos, hogy engedi a w8 a telepítést.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#40366) King Unique válasza s4hu|SyD^ (#40364) üzenetére


King Unique
titán

Emlékszem telepítéskor a Win8 nyafogott nálam (de lehet Win7 is), h mivel UEFI BIOS van, csak GPT partícióra lehet telepíteni és nálam meg MBR van...kikapcsoltam az UEFI Boot-ot, utána simán engedte telepíteni, majd utána visszakapcsoltam a BIOS-ban.
Nem tudom nálad eme funkció ki-be kapcsolgatása segítene-e vmit. Pendrive MBR, v GPT,v hogyan van?? De szerintem lehet zökkenőmentesebben menne lemezről a dolog.

(#40367) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Esetleg még azt megpróbálhatom, hogy újra felteszem a Win 8-at USB-ről és megpróbálok valamit variálni rendszeren belül. Teljesen kikészített már. Ráadásul másnak csinálnám, és én azt hittem annyi lesz ez a downgrade, mint régen, hogy csak beteszem a lemezt és felteszem egy kiválasztott partícióra a rendszert. Azt nem gondoltam, hogy szakképesítés kell a Win 8, UEFI, GPT miatt... Kellemetlen a helyzet.

USB: Win 7 NTFS fájlrendszerrel, GPT partícióra UEFI gépekhez, Rufus-ban így volt írva.
Rendszer HDD a laptopban: 350 GB + lecsípett 126 GB adattal GPT típus

Van egy Win 7 DVD-m is, de csak áll a Starting Windows résznél...

A lényeg, hogy a 126 GB-t mindenképp menteni kéne és rárakni egy futtatható rendszert. Ha máshogy nem megoldható akkor Win 8-at vissza. Win 7 nyavajog a GPT miatt, de holnap lehet megpróbálok egy Rufus-al kreált DVD-t, mert az USB nem vált be.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40368) King Unique válasza s4hu|SyD^ (#40367) üzenetére


King Unique
titán

Amúgy azt nem értettem soha, h ha vesznek egyesek eredeti oprendszerrel laptopot, akkor mit variálnak mindenféle más (virágbolti) telepítővel, az eredeti jogtiszta levakarásával, más rendszer rápakolásával... :F
Szal 8 van rajta eredetileg, ami visszaállítható a recovery partícióról, de akkor a 126 GB-osnak lehet annyi.
Eleve az lett volna a legésszerűbb, hogy meghagyni 8-cat és mellé dualbootba rakni egy Win7-et (eredeti egyáltalán, és a kreált 8-cas?), külön leválasztva neki a rendszerben még előtte egy megfelelő nagyságú partíciót.
Mert azért annyira nem megszokhatatlan, használhatatlan a Win8/ 8.1, h teljesen kukázni kéne és csak a W7.... :N, ugyanazt meg tudod benne csinálni, mint Win7 alatt. Eleve 8.1 U1-re, ha fel van frissítve, abban már nagyon sok kényelmi funkció van és max felteszel hozzá egy start menü pótlót a 8-10 ingyenes alternatíva vmelyikéből.
De persze aztán maga dönti el mindenki... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40369) s4hu|SyD^ válasza King Unique (#40368) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem nekem kell, én elvagyok a Win 8-al főleg ezután. A hölgy jobban szereti a 7-et. A Win 8 preinstalled volt, szóval eredeti, a Win 7, ami rá lenne rakva nem.

Jelenleg az a nagy probléma, hogy a Win 7 telepítőből csináltam egy gyorsformázást a Win 8 rendszer partícióra, így a rendszer nem indítható. Kivéve talán, ha megint Win 8-at próbálnék feltenni. Vagy valami recovery Win 8 dolgot. Az én laptopomon az van, talán onnan.

Jelenleg így néz ki a vendég laptop:

Partíció 1 - 450 MB - OEM (fenntartva)
Partíció 2 - 260 MB - Rendszer
Partíció 3 - 128 MB - MSR (fenntartva)
Partíció 4 - 332.4 GB - Elsődleges (ez volt az alap Win 8-al)
Partíció 5 - 123.1 GB - Elsődleges (ezt vágtam le, itt vannak a kellő adatok)
Partíció 6 - 9.5 GB - OEM (fenntartva)

Ami továbbra is lényeges lenne, hogy legyen rajta indítható rendszer, Win 7 vagy most már akár Win 8 is újra, akár valami recovery-vel, esetleg az én gépemről, és természetesen maradjon meg minden adat a levágott 123 GB részen.

A GPT miatt továbbra sem engedi feltenni a Win 7-et a Partíció 4-re. UEFI és Legacy Boot-al variálva sem. Esetleg valami BIOS beállítás elkerülte a figyelmem? Valami rendszer lemezt tudok csinálni, amivel a GPT-re is tudok telepíteni? Win 7 vagy Win 8-at?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40370) kivlov válasza wolfman (#40356) üzenetére


kivlov
aktív tag

Igen kell hozzá...

(#40371) King Unique válasza s4hu|SyD^ (#40369) üzenetére


King Unique
titán

Gondoltam... :D
Meg persze, az a tipikus user, aki időt se szánt rá, h megismerje, gondolom 8.1-re se frissítette stb., de mindegy, nem ez most a lényeg...
Néha bezavarnak a kis pár száz MB-os partíciók, szokták javasolni azok törlését, csak nem tudom jó ötlet lenne esetedben?
Korábbi állapotra állítás se tudom ennél konkrétan hogyan működik, h mindent tarol, v meg lehet neki mondani, h melyik partícióra, de vsz előbbi... Legjobb lenne lementeni adatokat és újrahúzni, visszarakni eredetibe az egészet, de, ha nem áll rendelkezésre akkora tároló, akkor ez kilőve.
Esetleg leszedni egy MSDN 8-cast és feltenni a 4-es partícióra, termékkulcsot meg kiolvasni vhogy UEFI-ből, h aktiválni lehessen és akkor utána lehetne particionálni külön Win7-nek egyet. Gondolom 5-ös volt az adatpartíció, kizárólag rendszernek meg felesleges a 332GB.
Többiek majd talán javasolnak, más (jobb) megoldást.

Én továbbra is azt mondom, h érdemes lenne meghagyni 8-cat is és akkor mellé 7-et tenni, ha van rá mód, megfelelne neki, mert jól megférnek egymás mellett és így a kecske is jóllakik, meg a káposzta is megmarad. :K
Mert a jogtiszta rendszert, leváltani nem éppen legális virágboltira, hát nemtom... :U , ráadásul ha még van rajta gari, egy esetleges szervizelésnél lehet néznek majd egy nagyot.

[ Szerkesztve ]

(#40372) s4hu|SyD^ válasza King Unique (#40371) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha azt meg tudnám oldani, hogy valahogy valami rendszer fusson rajta, akkor megoldható lenne az adatmentés, mivel képekről van szó, így darabokban át tudnám másolgatni az én gépemre. Csak sajnos jelenleg nem indul semmi rendszer. A laptopon nincs már gari egyébként.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40373) Doky586 válasza s4hu|SyD^ (#40372) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Javaslom vegyél egy legalább 250GB-os külső 2,5" USB HDD-t, rakd rá innen a Macrium .ISO-t, erről bootolva le tudod menteni fileba a meglevő partíciókat (hátha jó lesz még valamikor) és filekezelővel a mentendő adatokat. Ezután Diskpart Clean -el töröld a teljes hdd-t, és ezután már hagyományos módon mbr-re telepítsd usb-ről a wint...

ui: csak tipp de szerintem most se nem mbr se nem gpt a lemezed. hanem a vegyes tipusú..

[ Szerkesztve ]

(#40374) szabonagyur válasza s4hu|SyD^ (#40364) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha azt írja, hogy GPT miatt nem lehet telepíteni akkor nem elég leformázni a partíciót, le is kell törölni és újra létre hozatni. Töröld le a megmaradón kívül mindegyiket, 100Mb-ot is, Win helyét is. Ha nem indul el a GPT-s telepítőd akkor azt jelenti valami mégsem jó, nekem sem mindig jól csinálja meg a Rufus, amúgy Win7 alatt semmi értelme kb. a GPT-nek.

Úgyhogy ha van DVD-d indítsd el és töröld le ahogy írtam fentebb.

@(#40371) King Unique: a szervizt nem érdekli, hogy mi van fent rajta, szóval feleslegesen ne rémítgesd szegényt :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40375) D5


D5
aktív tag

Sziasztok!
Adott cimborámnak egy XP-je. Használni akarja továbbra is, de egy új winyóra Win7-et szeretnék neki rakni.
Na már most azt hogy lehet megoldani, hogy bootoláskor ki tudja választani a neki megfelelő op.rendszert, hogy azt indítsa el (az XP és a Win7 két különbözző winyón lenne)?

Ha nem megoldható, akkor milyen alternatívákat tudtok javasolni?

Köszönöm szépen!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#40376) szabonagyur válasza D5 (#40375) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Simán berakod a Win7 lemezt, elindítod és felrakod másik partícióra/meghajtóra és kész.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40377) D5 válasza szabonagyur (#40376) üzenetére


D5
aktív tag

Szia,

és telepítés után, amikor automatikusan indítás után ki tudja majd választani, hogy melyik hdd-ről indítsa az op.rendszert?

(#40378) Fecogame válasza D5 (#40377) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem egészen, azt fogja majd kérdezni, hogy melyik rendszert indítsa el ( XP/7 ).

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#40379) szabonagyur válasza D5 (#40377) üzenetére


szabonagyur
félisten

Így van ahogy előttem írták. Mint ez: [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40380) D5 válasza szabonagyur (#40379) üzenetére


D5
aktív tag

Nagyszerű, így tökéletes lesz.
szabonagyur és Fecogame: köszönöm.

(#40381) akyyy


akyyy
senior tag

hogy lehet beállítani hogy ha a saját gépemen win7 van, és eg ymásik gépen is (vagy vista) és távoli asztallal el szeretném érni a sajátomat, akkor ne egy "új asztalt" jelenítsen meg, 0 megnyitott programmal, hanem mindent úgy, ahogy ott hagytam a gépen?

(#40382) King Unique válasza s4hu|SyD^ (#40372) üzenetére


King Unique
titán

Esetleg még talán BOIS-ban Secure Boot-ot lehetne kikapcsolni, ha van köze a telepítés akadályozásához.
Ott van pl. vmi Live Linux DVD is, amit betehetnél, de, ha egy Win7 lemezt raksz be, abban is van olyan mód, a h alapszinten hozzá lehet férni a HDD tartalmához és átmásolni.
Szerintem lehet a Rufus cseszte el az egészet...
Illetve, ha már annyira nem kell a Win8 (bár azt nem értem, ha lejárt már a gari, akkor használta 1-2 évig és nem tudta megszokni a 8-cat...?), akkor downgrade-elni kéne Win7-re, mert ilyenkor a 8 termékkulcsával lehet használni legálisan Win7 Professionalt, ha jól tudom. Inkább ezt, mint virágbolti 7-essel szórakozni...

(#40374) szabonagyur: szervíze válogatja...ha freedos-al vette az illető, tehát nem gyártó, szervít rakta rá az oprendszert, akkor kb. lexarják, de hallottam nem egy esetről, mikor az önkényesen lecserélt (jellemzően virágbolti) verziókért szóltak... :U

(#40383) szabonagyur válasza akyyy (#40381) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Használj TeamViewert, oprendszer független és tudja ami neked kell biztosan.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40384) szabonagyur válasza King Unique (#40382) üzenetére


szabonagyur
félisten

Rendszerért szerintem inkább akkor szólnak ha mondjuk a felrakott rendszer miatt jött elő a hiba. De amúgy nem tapasztaltam ilyet, hogy ennyiért szólnának...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40385) akyyy válasza szabonagyur (#40383) üzenetére


akyyy
senior tag

csak windowos progi jó, mivel céges gép mindegyik

(#40386) King Unique válasza szabonagyur (#40384) üzenetére


King Unique
titán

Azért meg pláne..., de én láttam ilyet, ügyfélszolgálat ismerősnek telefonon is mondták, h virágbolti semmiképp ne legyen rajta, inkább rakja rá a 30 napos próbaverziót, ha javítani küldi. De persze ezek egyedi esetek, elhiszem, h sokan lexarják.
De az eredeti felvetésre utalva, alapból hülyeség az előtelepített eredeti helyett kalóz verziót feltenni, akkor már inkább downgrade.

(#40387) szabonagyur válasza akyyy (#40385) üzenetére


szabonagyur
félisten

Céges környezetben szerintem a Windows beépített megoldása meg túl fapados...

TV-t ajánlanám oda is csak max a fizetős verziót.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40388) szabonagyur válasza King Unique (#40386) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na igen azzal egyet értek teljesen, hogy eredetit lecserélni nem eredetire hülyeség. De sajna annyian vannak...:S

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40389) s4hu|SyD^ válasza King Unique (#40382) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Secure boot ki van lőve. UEFI meg Legacy is lett próbálva. Lehet lesz valami live rendszer és átmásolgatom a cuccokat az én gépemre aztán clean a winyónak és Win 7 fel. Előtte rápróbálok arra, hogy a Win 8 felmászik-e rá. Vagy veszek külső HDD-t és rá valami rendszer aztán rámásolok mindent majd szintén HDD clean a laptopnak.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40390) deadwing


deadwing
addikt

Mitől lehet, hogy mióta új routerem van, a win7 órája véletlenszerűen megáll? 1 nap összeszed kb 2-3 óra késést. :)
Ráadásul tegnap még manuálisan ha szinkronizáltam a time.windows.com-hoz, az működött, ma már az is csak 3-4 próbálkozás után megy csak. Router beállítás okozhat ilyet problémát?

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#40391) gyuri86


gyuri86
tag

Sziasztok.

nem tapasztalt senki mostanában win 7-tel fagyást, restart után nem bootol stb!?

Napok óta szívok egy gép újra telepítésével, gyári win7 prof lemez, eredeti kulccsal. Telepítés felmegy gond nélkül. aztán random egyes újraindítások után a windows nem indítható melynek oka egyes hardware változás lehet szöveget kapok, win7 repair lemez nem javítja meg. már 3x húztam újra, 1x 3ds max 2010 után nem indult el, aztán következő esetnél office 2013 után, ez már új install volt. A harmadik próbálkozásnál pedig a vs2010 nem ment fel pedig update és driveren kívül semmi nem volt rajta. Az első két telepítéskor az update nem is volt még fent csak a programokat húztam fel.

Memtest nem talált hibát, intel processor test szintén nem, ssd-t néztem hdd sentinel-lel, az is rendben van. elvileg hardwaresen minden ok, mégis random meghal a rendszer. van hogy update után van hogy előtte. a gépet korábban is használták már 1 évig, semmi gond nem volt vele, most újra húztam és ezt csinálja.

(#40392) King Unique válasza s4hu|SyD^ (#40389) üzenetére


King Unique
titán

Akkor nemtom, passz... :F
Érdemes lenne először 8-cat megpróbálni, v termékkulcsot kinyerni vhogy, h Win7 downgrade-et azzal lehessen használni, de, ha illetőnek ugyan mindegy eredeti, v sem, akkor nekem 8 :D
Nem tudom csak erre a célra érdeme-e külső vinyót venni, ha neked nem kell feltétlen, de amúgy sok haszna lehet, pont az ilyen telepítgetéseknél is. 20-23k-ért már lehet 1 TB-osat venni, 500 GB olyan 15-17k körül mozog, alatta meg nem érdemes, árban se.
Külső vinyóról Windows futtatni elég macerás, bár Windows 8 Enterprisel (lehet Pro is ) tudja a Windows To Go funkciót, ami elvileg direkt erre van kitalálva. Linuxokat könnyebb rá felkapatni.

(#40393) Nixon18


Nixon18
senior tag

Hello!
Bekapcsoláskor több Windows 7 ejelnik meg. Ezek közül lehet választani, de csak egy van feltelepítve. Egy is űködik csak. Tudom, hogy ki lehet szedni valahogy a választási lehetőségek közül a rosszat, de elfelejtettem hol. Tudnátok segíteni?

(#40394) quailstorm válasza Nixon18 (#40393) üzenetére


quailstorm
nagyúr

EasyBCD nevű alkalmazás lesz a segítségedre.

(#40395) s4hu|SyD^ válasza King Unique (#40392) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Pont ezért gondoltam, hogy vennék egy 1 TB külsőt az ilyen esetekre. Lenne rajta egy rendszer meg alapból lenne hely mentegetni mást is rá. Majd utána nézek, hogy hogy tudom megcsinálni. Jó lenne ma rendbehozni az egészet. Onnantól, hogy le van mentve minden már egy clear és lehet telepíteni a Win 7-et is. Na majd kiderül.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40396) Doky586 válasza s4hu|SyD^ (#40395) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"Majd utána nézek, hogy hogy tudom megcsinálni."
Mióta reggel leírtam neked a megoldást, már nem sok dolgod lesz az utánanézéssel...

[ Szerkesztve ]

(#40397) Nixon18 válasza quailstorm (#40394) üzenetére


Nixon18
senior tag

Köszi. Valóban ez volt az! :R

(#40398) s4hu|SyD^ válasza Doky586 (#40396) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Elnézést, átugrottam. Mobilról néztem. Nemsokára kipróbálom, majdcsak összejön. Amint le lesz mentve az adat onnantól szabad az út.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40399) s4hu|SyD^ válasza Doky586 (#40373) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Vettem egy terrásat. Felmásoltam a bootolható Macrium progit, próba indul.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#40400) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Letölöttem a bootolható x64 Macrium Reflect-et, bemountoltam, átmásoltam a külső HDD-re, de nem bootol be róla se CSI se UEFI bios-al. Mi lenne a teendő? 1 TB külső HDD NTFS rendszerrel.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.